V řijnu minulého roku jsme dcerám přemisťovali zařízení...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Iva
17. 2. 2007

V řijnu minulého roku jsme dcerám přemisťovali zařízení pokoje.Mimo jiné jsme nad každou postel umístily na koso 3 zrcadla vedle sebe o rozměrech 30x30cm.To znamená,že hroty zrcadel jim míří do postelí.Od listopadu měla mladší dcera 2x výron v kotníku,naštíplý malíček na noze a dnes naposledy se řízla střepem do ruky.Starší dcera měla od té doby 1x otřes mozku,zlomené a pohmožděné nehtové lůžko a včera se jí lůžko zlomilo znova. Vyvozuji správně,že to mohou způsobovat zrcadla a mám je odstranit,nebo může být příčina v jinak daném zařízení pokoje.Středem pokoje jim prochází psací stůl,který jej opticky rozděluje na dvě poloviny. Děkuji za odpověď ,ráda bych příval úrazů zastavila.

Daša
18. 2. 2007

Zrkadlá dajte ihneď PREČ !!!

Renata :)
18. 2. 2007

Ivo, ne nadarmo se říká, nehody nejsou náhody. Samotnou Vás napadlo, že to mohou způsobovat zrcadla. Přimlouvala bych se za jejich odstranění a následně hledala další možné překážky v prostoru, kde děvčata tráví hodně času. Trochu mě znepokojuje i ten stůl uprostřed místnosti, ale bylo by potřeba posoudit místnost celkově. :) R.

Iva
19. 2. 2007

Díky,už se pracuje na jejich sundání.Dříve byla uprostřed místnosti skříň,jelikož holky chtěly mít pokoj rozdělený.Mladší pak měla na své půlce málo světla tak jsem je přesvědčila aspoň na ten stůl,jako optické rozdělení.Do pokoje se vchází v nápomocní přátelé,v minulosti je okno.Jedná se o místnost 5,80x3,50.Dveře v delší straně.Mladší má postel hned vpravo ode dveří v náp.přátelé,starší v moudrosti. Také bych mohla posuzovat oba rozdělené prostory zvlášť,jako by se jednalo o dva pokoje-nebo ne? Psala jsem už jinde,že v tomto pokoji máme v oblasti bohatství na kraji okna pověšenou duhovou spirálu z látky velkou 1,5m-nevím zda je to dobře,jelikož spirála se neustále točí vlivem teplého vzduchu z topení pod ní,nebo ot.oknem-mám obavy aby nám tím penízky spíše neroztáčela než aby nám k nim pomáhala-jaký je na to váš názor-díky.:-)

Saša
19. 2. 2007

Renčo,já myslela,že je ideální přepulit místnost nějakým nábytkem,že pak vzniknou 2 samostatné prostory/místnosti/-nebo je to tak,že skříně a skříňky nevadí,ale stul je lepší umístit pod okno,nebo někde u pevné zdi?možná by bylo dobré i nějaké barevné rozlišení-barva zdí,ev.koberce?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám