Vážený pane inženýre, prosím o radu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
2. 10. 2007
Vážený pane inženýre, prosím o radu

Dobrý den, pane inženýre, prosím o radu. Do kterého sektoru mám umístit aranžmá oblázků od moře, mušlí a taky mořské hvězdice? Jakou představují energii pro obytný prostor podle Feng Šuej a zda je vhodné je mít v ložnici? Pokud ano, tak ve které oblasti - pa-kua? A ještě bych si ráda udělala jasno, zda se hodí rostliny (v květináči) do ložnice? Několikrát jsem četla, že Feng Šuej rostliny do ložnice nedoporučuje. Jak to tedy skutečně je? A ještě dodávám, že jsem TYGR 1974 a moje číslo KUA je 7. Předem moc děkuji za opdověď a za Vaši energii.

Hedviga
2. 10. 2007
Re: Vážený pane inženýre, prosím o radu

Ja osobne musle povayujem za mrtve veci, takze smer kontajner. Mne bz to doma vadilo, rovnako ako susene kvety.

Jana
4. 10. 2007
mrtvé?

Děkuji, ale zajímá mě názor pana inženýra Šmikmátora. Proč tedy mám dobrý pocit, když zavřu oči a přiložím si mušli k uchu,... je to takové, jako by mě prostoupila energie od moře? Co je na tom tak špatného, když si naaranžuju do skleněné misky kamínky a na ně pár nádherných mušlí?

michaela
4. 10. 2007
Re: mrtvé?

Mušle dej radši do obýváku než do ložnice a do minulosti. Vyvolávají v tobě přeci vzpomínky, ne? Rostlin v ložnici se neboj, ale ani to nepřeháněj. Ale tak je to se vším - všeho s mírou. Určitě tam nedávej kaktusy a rostliny se špičatými listy.

Jana
4. 10. 2007
mušle

Moc Ti děkuji za radu,... asi to tak bude lepší, dát mušle od moře do obýváku, do sektoru minulosti. Ještě budu ráda, když mi poradíš, jaké rostliny se hodí do ložnice. Moc díky, Jana

4. 10. 2007
Re: mrtvé?

U mušlí a podobných věci vítězí to, co v nich kdo vidí - může jít o pěkné vzpomínky na něco nebo na někoho, pro jiného jsou to jen opuštěné příbytky zemřelých živočichů. Jako symbol něčeho pěkného a živoucího do budoucna se příliš nehodí. Taky nemám nic proti rostlinám v ložnici, v umírněném množství a dál od hlavy.

Jana
4. 10. 2007
Re: Re: mrtvé?

Děkuji za rychlou odpověď. Taky si myslím, že některé druhy rostlin můžou být umístěny i do ložnice,... aby tam dodaly trošku víc života. Ty mušle od moře dám raději do obýváku, do sektoru minulosti, jak mi radí Michaela. Moc jste mi pomohl, ještě jednou děkuji, J.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám