Vchod do domku

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Petra
12. 1. 2006
Vchod do domku

Dobrý večer, už nějakou dobu pročítám Vaše i jiné stránky o fs. Nedávno jsme se odstěhovali z Prahy a teď bydlíme v podnájmu než nám do roka postaví dům, vlastně řadovku. Lámu si hlavu jak \'ošetřit\'vchod do domku. Vchod je ze severu, ale přístupová cesta je z východu a tak se dům musí jakoby obejít. Mám trochu pocit aby nás energie po cestičce neobešla. Navíc pohled od vchodu nám \'blokuje¨další dům. Co s tím?? A ještě jedna věc protože se snažíme žít v souladu s okolím tak samozřejmě třídíme odpad, kam ale umístit nádoby kde se shromažďuje papír (i staré noviny) a platsový odpad??? Děkuji za Vaši odpověď.

15. 1. 2006
Re: Vchod do domku

Váš pocit z horšího toku energie směrem ke vchodu do domu mám taky, proto bych se pokusil navrhnout majiteli domu posunutí branky (jde-li to technicky) vedle SV nároží domu tak, aby bylo dobře z cesty vidět na vstupní dveře do domu. Pokud by se toto nepodařilo, doporučuji alespoň zvýraznit barevně a materiálově cestičku ke vstupu, doplnit její osvětlení apod.

Petra S.
16. 1. 2006
Re: Re: Vchod do domku

DĚKUJU ZA ODPOVĚĎ. Moc ráda bych si také nechala určit "dračí žíly" (naše dcerky jsou na ně prý velice citlivé)proradil byste mi ,prosím, někoho, kdo se geopatogenními zónami zabývá?? Jsem z Pardubic.

17. 1. 2006
Re: Re: Re: Vchod do domku

Na negativní zóny je citlivých hodně lidí, méně jich ale umí odpovědně poradit co s nimi dále. Jeden z kvalitních odborníků v Pardubicích je Břetislav Nový.

Petra S.
17. 1. 2006
Re: Re: Re: Re: Vchod do domku

Děkuju za cennou informaci :-).

15. 1. 2006
Re: Vchod do domku

Energeticky nejméně rušivě cítím skladování odpadu na západní straně domu, přičemž nám platí ve FŠ jedno skvělé pravidlo, řešící mnoho jinak neřešitelných situací, a to, že co není vidět - jako by nebylo. Z tohoto důvodu doporučuji nádoby s odpadem umístit do vkusného kontejneru.

Petra S.
16. 1. 2006
Re: Re: Vchod do domku

Tak to cítím stejně. Takto máme odpad ošetřen. Děkuju.

Jana
14. 10. 2007
Re: Re: Vchod do domku

Odpadky trápí i mě. Máme u kuchyně balkon -lodžii- na východě zde mám umístěné 3 odpadkové koše hned za prosklenými dveřmi jsou vidět z kuchyně ovšem pouze když stojíte přímo u dveří jinak ne. je to v pořádku? Jana

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám