veci od kamaratky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
bavlnka
5. 9. 2007
veci od kamaratky

dobry vecer prajem, zaujima ma, ci darceky od kamaratky, ako rozne sosky, sviecky, prstene,.. ktora ma velmi sklamala, a nase kamaratstvo skoncilo,.. mam dalej uchovavat tak ako do teraz, ale by ste radili sa ich zbavit, popripade niekam odlozit? je ich dost, a preto sa pytam, ci mi nebudu davat zlu energiu, dakujem pekne za kazdu reakciu

michaela
5. 9. 2007
Re: veci od kamaratky

To záleží je na Vás, jestli se na ně chcete dívat. Rozhodně nejste povinna je mít doma, klidně je se jich zbavte. Schovávat je někam nemá cenu. Jestli je chcete přesto mít, tak v sektoru minulosti. Ale spíš bych se přimlouvala za úplné odstranění z bytu. Třeba je prodejte, ale nedávejte je nikomu jako dárek.

Renata :)Míšo, co je
5. 9. 2007
Re: Re: veci od kamaratky

Míšo, co je špatného darovat věci, které se mi nelíbí někomu jinému.... tedy samozřejmě jen v případě, že by je ten dotyčný sám chtěl. Jaký je rozdíl mezi darováním a prodejem? Mimo finančního. Jinak se připojím a taky přimlouvám za odstranění z bytu.:)R.

Hedviga
5. 9. 2007
Re: Re: Re: veci od kamaratky

Ja som veci s nie dobrou energiou ako veci tak aj darcu pekne pobalila a položila ku kontajneru.

michaela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: veci od kamaratky

Nemyslím všechny věci, které se mi nelíbí nebo je už nepotřebuji, ale jen věci, které mi připomínají něco nebo někoho, kdo mi ublížil. Nějak mám pocit, že s tím daruji i to své zklamání někomu, koho mám ráda. Když je prodám někomu, koho neznám, třeba přes bazar, mám pocit, že ten "špatný náboj" s nimi dál nejde. Ale je to jen o pocitu. Pokud je bude chtít někdo známý, i když ví, proč je dávám pryč, tak proč ne.

Hedviga
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Ja som to asi nie celkom správne napísala. Teda : Veci darované mne od ľudí s nie dobrou energiou, čo sa mi aj časom potvrdilo, som nikomu nedávala, iba pekne zabalila a položila ku kontajneru, niektoré priamo vyhodila do odpadkov.

michaela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Hedvigo, já ti rozuměla, to jsem odpovídala Renatě, ale uložilo se to až pod tvůj příspěvek. Prostě si myslím, že to, co mi radost nepřineslo, bych neměla darovat tomu, koho mám ráda. Darovat myslím jako dárek, překvapení. Když si to chce někdo vzít sám od sebe a řekne si o to, tak mu bránit nebudu. Jinak taky dávám k popelnici, to co už nepotřebujeme nebo nechceme, ale mohl by to potřebovat někdo jiný.

Renata :)
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

O.k. Míšo, máš pravdu, je to o pocitu. Už jsem se setkala s lidmi, kteří řekli, že je blbost, (omlouvám se za to slovo) aby se ho chytla nějaká špatná energie a klidně si věc vzali. Mě přišlo úplně stejné - věc dát, nebo prodat s myšlenkou, že se zbavuji špatných vzpomínek. Je to jak v sekáči, taky nevíš co si s sebou obnošené věci nesou..... Dík, že jsi reagovala, píšeš moc hezky a tvé rady jsou dobré. :) R.

michaela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Renato, díky. Fakt jsi mě potěšila. Měj se hezky. M.

bavlnka
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

dakujem vam pekne. radsej sa ich zbavim, aj ked je ich vela, a vela z nich je peknych ale nema to zmysel, necitim sa s nimi dobre.. kamaratka mi spravila vela problemov, a ked som niektore veci od nej dala prec, veci sa vyriesili a davaju sa do poriadku, tak uz len spratat asi aj ostatne.

Hedviga
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Nikdy by som také veci nikomu nedarovala. Preč a ostatné aj s tými ľuďmi vyriešiš, resp. moja skpsenosť : oni odišli a je mi už dobre.

michaela
6. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Tak vidíš, sama sis odpověděla. Není na co čekat.

saša
7. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: veci od kamaratky

Já měla nějaké oblečení od sousedky,pěkné na doma,bylo jí to škoda vyhodit-ona má neustále problémy s manželem,pořád se hádají....a my se začali taky-když jsem v duchu přemýšlela,kdy to u nás začalo-naprostá shoda,když jsem si od ní vzala ty věci...takže jsem je raději dala pryč...a je klid

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám