Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucka
23. 4. 2008
Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

Dobrý den,mám doma nějaké věci na prodej.Pokud je umístím v pokoji ode dveří na tu stěnu vlevo-ne těsně u dveří a někde kde je minulost-např. fotky rodičů,tak tam bych mohla dosáhnout toho,že se jich rychle zbavím?nebo použít obrázek vlastnoručně malovaný(žlutého ptáčka)a otočit ho směrem ke vchodovým dveřím a k tomu obrázku napsat co chci prodat?Děkuji za rady.Jsou to vcelku pěkné věci,ale pro mne za ty leta okoukané,prostě mi už asi daly co mohly.

23. 4. 2008
Re: Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

Jak padne rozhodnutí o zbavení se věcí, pak nemá smysl jejich další skladování a konzervace stavu v Minulosti, vhodnější je umístit je blízko vchodu do bytu a postupně je dostat takto rychleji k potřebnějším osobám.

Lucka
24. 4. 2008
Re: Re: Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

děkuji za odpověď.Oblečení dávám na charitu,ale tyto věci tam dát nemohu-zrcadlo,skříň,křeslo, velká umělá květina.Měním skoro celý interiér bytu,ale každá koruna dobrá,tak zkouším zatím i inzerci.Snad se dočkám brzy.Chodba nemá tolik místa a tak to co se vejde,tak dávám zatím tam,kde to nemám na očích.

Jana
27. 4. 2008
Re: Re: Re: Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

Co dát do budoucnosti nápis s afirmací: Výhodně jsem prodala všechny nepotřebné věci. Nebo i jednotlivě popsat: výhodně jsem prodala: křeslo....Jana www.janabecker.ic.cz

Lucka
20. 4. 2009
Re: Re: Re: Re: Věci,které chci prodat jsou v minulosti správně?

DĚKUJI.FUNGUJE TO.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám