VĚDOMOSTI.. :)

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Šárka
21. 11. 2006
VĚDOMOSTI.. :)

Ahoj Renčo, Hani, Peto, Jamilko, Val a všechni ostatní. Kde nacházíte všechny informace o FŠ? Máte za sebou nějaké kurzy? Co doporučujete kde sehnat co nejkvalitnější a pokud možno ucelené informace? Šárka

Hanka
21. 11. 2006
Re: VĚDOMOSTI.. :)

Ahoj Šárko. V knížkách se utopíte. Je vhodné vybrat opravdu jen ty nejlepší. Co kniha to jiný názor. Já co se knih týká vybírala čistě intuitivně, já mám ale dar, že cítím, která kniha pro mě dobrá je a která naopak. Pod záložkou Články na těchto stránkách pana ing. Šmikmátora naleznete i s vysvětlením, které knihy doporučuje. S knihama jsem začínala, ale velmi brzy je "zahodila" a spolehla se na vlastní instikt, který praxí rozvíjím a dnes už mi to většinou cítí tak nějak samo. :-) Občas mě chytne období, kdy navštěvuji různé kursy FŠ, studuji také čínskou medicínu, kde jsme se v prvním ročníku o FŠ mnoho dozvěděli. Pokud jste, Šárko, na začátku a žádáte jak říkáte kvalitní ucelené informace, určitě sama za sebe doporučuji kursy pana inženýra Šmikmátora, které zde naleznete pod záložkou Akce. Hanka :-)

val
21. 11. 2006
Re: VĚDOMOSTI.. :)

Ahoj Šárko , stjně jako ty obdivuji všechny lidičky , kteří to mají jak se říká zmáklé.Stejně jako Hanča jsem začla knihou konkrétně od Kenedyho-FS pro každého je založena na učení 5 prvků a Pa-kua.Ta kniha mi sedla a myslím , že autor není z těch jež by balamutil lidi.Dám taky hodně na cit při koupi knih.Buď mi sedne nebo cenu se jí zabývat.Je fakt , že každá kniha prosazuje jiné učení a mnohdy se liší i vestejných věcech.Ale to je stejné jako s různými www stránkami a myslím i kurzy.prostě některé info se rozcházejí , nemusí to znamenat , že jsou špatné , ale vyvolá to dokonalý zmatek.Já myslím , že je důl. na začátku si říct jakou metodu zkusíš ,dát na svůj cit a co je super mít človíčka (y),s kterým to můžeš probrat. Měj se fajn V.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám