Velikonoce

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Katka
3. 4. 2007
Velikonoce

Ahoj všem. Co feng šuej a Velikonoce? Teď jsem četla, že úklid na "škaredou středu" má silně očistnou moc, dokonce prý vyhání astrální bytosti z domu, doslova psali "hosti bez kostí". Určitě uklidím, co kdyby, že??

Laura
3. 4. 2007
Re: Velikonoce

Z hlediska FS nevím, ale naši předci na Modré pondělí prali velké prádlo a škaredé středě se taky říkalo sazometná, vymetaly se komíny dělal se velký úklid a asi věděli proč to dělají...Zítra všem uklízejícím šťastné pořízení.

Jarmila H.
3. 4. 2007
Re: Re: Velikonoce

Pěkné! Úplně mi unikly tyto souvislosti s velikonocemi. Nebo vlastně asi ne. Já jsem měla nutkání, velmi silné, uklidit sklepy, dva.V jednom voliéra po papouškovi, který šel ven na letní "byt", takže totál binec a v druhém po zimním období, topíme dřevem.Začala jsem dnes, bylo to fakt asi sazometení, zítra bude pkračovat "líčením", tedy malováním. No a pak ještě normální úklid. Ale ty sklepy jsem cítila fakt jako nejvyšší nutnost.Krystalizovalo to nějakou dobu, včera už pevný záměr a dnes jsem o tomod rána mluvila. Tak to je moje zkušenost. Přeji všem krásný velikonoční týden a hodně jarní síly a nové energie a víry v dobro. Jarmila H*

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám