VELKÁ PROSBA

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
15. 11. 2006
VELKÁ PROSBA

Ahoj Péťo, nemohla bys mi poradit, co jsem udělala špatně, že se mi rozbilo manželství a dokonce jsem přišla i o děti - manžel je dostal do vlastní péče. Jsem zoufalá. Pavla. Mé narození 16.6.1963

Hedviga
15. 11. 2006
Re: VELKÁ PROSBA

Bolo dobré vediet aj dáta manžela a detí.

Peta
16. 11. 2006
Re: VELKÁ PROSBA

Pavli, máš se naučit na ničem nelpět. Ani na rodině. Vim, že to zní divně, ale tu ztrátu rodiny jsi měla prožít. Zkus nechtít své blízké vlastnit. Bude zas dobře, uvidíš. Máš velký cit pro krásu, využij toho! Drž se! P.

Pavla
16. 11. 2006
Re: Re: VELKÁ PROSBA

Znamenali pro mě všechno!Všechno ted přestalo mít smysl. Láska je přeci svým způsobem vlastnictví. Já mu ráda patřila!!

Peta
16. 11. 2006
Re: Re: Re: VELKÁ PROSBA

Pavli, láska je svoboda. Ne vězení. To je právě to, co se máš v tomto životě naučit - pochopit to, že opravdová láska je svoboda. Žádné vlastnictví. Zkus odhodit pocity ublíženosti a postav se na vlastní nohy a začni nový život. Bud vděčná za každou chvilku s dětmi, našimi životy stejně jen prochází, ani je nevlastníme.. Mrkni pořádně na tyto stránky, zkus si předělat byt pod FŠ, vyházej všechny věci spojené s bývalým mužem, odpusť mu (to je moc důležité), i pro něj to jistě nebylo a není lehké...A vrhni se do života..Držím pěsti.P.

Aneta
17. 11. 2006
Re: Re: Re: VELKÁ PROSBA

Bože Pavlo,jaké vlastnictví?To,že ses vdala neznamená,že máš na manžela papír a máš ho do smrti.Taková hovadina.Na vztahu musíš pracovat,udržovat a ne dusit zbytek rodiny "láskou".A nepotřebuješ ani rady FŠ,každej tohle ví.Začni pracovat na sobě a možná se někam dopracuješ-ovšem jen když budeš chtít.nech ostatní kolem sebe "dýchat" a nedus je.

Hanka
17. 11. 2006
Re: Re: Re: VELKÁ PROSBA

Milá Pavlínko. Péťa Vám poradila moc hezky. :-) Odpouštějte a buďte otevřená všemu krásnému co přijde. Neuzavírejte se. Byla by to škoda, zvláště, když Vám Péťa nyní tolik pomohla přijít na to, proč se to stalo. A věřte, že všechno má teď mnohem větší smysl. Mnoho štěstí, pochopení a moudrosti na Vaší cestě, moc držím palce. H.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám