Velké problémy po nastěhování do nového

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Matylda
18. 7. 2007
Velké problémy po nastěhování do nového

Dobrý den, před půlrokem jsme se nastěhovali do nového bytu a náš vztah jde od té doby od 10 k 5, bez nějaké zjevné příčiny, měli bychom být teď teoreticky nejvíc v pohodě.. Nyní jsem si něco načetla o FS a zjistila, že máme lednici v Partnerském sektoru v kuchyni. I v jiných místnostech máme PS zanedbané (byt ještě není kompletně dodělaný, stěny jsou holé, byt je doposud poněkud neútulný, účelově zařízený). Navíc se mi nedaří otěhotnět, a to souvisí i s úpadkem sexu a vztahem vůbec. Jsme z toho oba nešťastní, máme se jinak rádi, ale plácáme se v tom. To jistě není náhoda, i když jsem spíš racionálnější povahy, fascinuje mě to. Zkusím ihned všechny PS v bytě "posílit" a "ohřát", máte ještě prosím nějaké jiné tipy? A co mám ještě prosím dělat, když v sektoru Kariéry máme v obýváku široký vchod do kuchyně? Musím podotknout, že v pracovní oblasti se nám rovněž poslední dobou moc nedaří, ale přisuzovali jsme to našim problémům a únavě z rekonstrukce a stěhování. Díky za jakékoli vaše tipy na zlepšení/posílení, oceňuji jakoukoli pomoc.

Renata :)
18. 7. 2007
Re: Velké problémy po nastěhování do nového

Vzhledem k tomu, že nemáš byt dodělaný a dotazů mnoho, využila bych některého FŠ poradce a svěřila se do jeho rukou. Bude to rychlejší, než když budeš jako začátečník zkoušet různá doporučení z knih a čekat co přinesou. Při povídání si s odborníkem rychle sama přijdeš na to, kde je chyba..... Co se týká kariéry, tak nade dveřmi nebo ve dveřích není prostor pro umístění některého tzv. posilovače? :) R.

Matylda
18. 7. 2007
Re: Re: Velké problémy po nastěhování do nového

Poradce zkusím, podívám se tady, snad někoho najdu v odkazech. Chtěla jsem svým příspěvkem vyzdvihnout fakt, že aniž bych se kdykoli o FS zajímala (tudíž ho měla v podvědomí), jsem při řešení svých problémů přišla na to, že jsem se při zařizování dopustila hrubých chyb - to mi přijde moc zajímavé... Ale jinak díky za radu!

Renata :)
18. 7. 2007
Re: Re: Re: Velké problémy po nastěhování do nového

Ano, je to důkaz, že nevědomé uspořádání věcí kolem nás vypovídá o způsobu našeho žití o našich silných i slabých stránkách života.....Díky za tvůj příspěvek, vždycky mám radost, když realista přizná, že tyhle věci fungují. Přeji hodně štěstí při zařizování a výběru poradce... Jinak tady na foru jistě najdeš spoustu dobrých rad a inpirace v předešlých příspěvcích. Na téma těhotenství se tady mnoho mluvilo. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám