Vertikální žaluzie

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana Wollmannová
14. 3. 2008
Vertikální žaluzie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jsou z hlediska Fsu vhodné pro bydlení vertikální žaluzie. Koupili jsme byt i s nimi, jsou dlouhé až k zemi, mám z nich pocit sterilního kancelářského prostředí.(Jestli jsou vhodné do kanceláře také nevím...) Myslíte, že je mám vyměnit? Nebo kvůli zastínění mít klasické žaluzie? Prosím, poraďte! Jana W.

Markéta
16. 3. 2008
Re: Vertikální žaluzie

Žaluzie po předchozím majiteli bych si nenechávala,vyčistila bych byt od předchozích energií a zařídila si ho po svém.Vertikální žaluzie se dnes prodávají ve všech možných variantách,takže se dají použít i do bytu.Nemyslím si že by podle FS měly vadit.Každopádně by jste se při pohledu na ně měla cítit příjemně.

IVA
22. 3. 2008
Re: Re: Vertikální žaluzie

Super rada, vyprat a navonět žaluzie! Jinak si myslím, že jsou vhodnější než horizontální. Je to taky o pocitu a okolní úpravě bytu. Je-li exotická, tak tam budou vhodné přírodní.. IVA

Jana W.
26. 3. 2008
Re: Re: Re: Vertikální žaluzie

No ty naše žaluzie dostaly "zabrat" již po předchozí majitelce (fleky, které téměř nejdou vyčistit). Mám dvě malé dětičky, holčička to používala jako nástroj hry a hodně je potrhala. Byt nyní prodáváme, jsem ráda, že si budu moci vybrat záclony dle svých představ a žaluzie pochopitelně zůstávají dalším majitelům.

Markéta
26. 3. 2008
Re: Re: Re: Vertikální žaluzie

Rada nebyla vyprat žaluzie!

Renata :)
26. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Vertikální žaluzie

Ty žaluzie bych sundala ještě než bych byt nabízela. Divila byste se, jakých maličkostí si kupující všímají. Je to vaše vizitka a potrhané a zašpiněné žaluzie zrovna nejlepší vizitkou nejsou. Naopak by byt měl působit čistě, svěže, měl by příjemně vonět. Vlastně je to jednoduché.... nabízejte v takovém stavu, jaký očekáváte od nového bytu vy sama. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám