vykrádání bytů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hana
16. 1. 2008
vykrádání bytů

Dobrý den všem,bydlím v panelovém domě ve zvýšeném přízemí,doposud byl v naší ulici poměrně klid,ale 25.12. bylo vykradeno několik přízemních bytů i přes zasklené lodžie!Tato nepříjemnost se mi naštěstí vyhla.Moc prosím o radu,jak mám byt podle FENG-SUEJ ještě lépe posílit.Když odcházím,balím byt do ochranné bubliny-pomyslné,do prostoru kreslím mystické symboly ruční mudrou.Našla jsem tyto ochranné symboly v knize od LILLIAN TOO-harmonie bytu .Prosím o radu jak byt ještě ochránit.Na balkon nechám přidat mříž-bohužel.Děkuji za pomoc.Hana

Hanka
16. 1. 2008
Re: vykrádání bytů

Brrrr, mříž. Čím víc se budete vykradení bát, tím intenzivněji si ho přivoláváte. Síla myšlenky. Takže bych nejdřív změnila očekávání.

Hana
16. 1. 2008
Re: Re: vykrádání bytů

No,to je samozřejmě pravda,proto tam žadnou mříž 30roků co tu bydlíme nemám.Síla myšlenek /si myslím/,že mi funguje dobře a proto neočekávám žádné katastrofické scénáře.Byt jsem za posledních pár let od základu přebudovala,tak si jej hýčkám a velmi ráda se sem vracím.Přesto žádám o konkrětnější radu jak více posílit nedotknutelnost bytu a Vám Hanko za reakci děkuji.H.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám