vyšívaný ubrus

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
14. 2. 2006
vyšívaný ubrus

Řeším dilema. Dostala jsem darem od milé sousedky vyšívaný ubrus. Je krásný a jak je na první pohled vidno, byla to jistě velmi náročná práce. Problém je v tom, že ženu, která tuto práci vyšila, stíhá jedna pohroma za druhou, je prostě velmi nešťastná. Nevím, zda jej tedy mohu ve svém bytě bez obav použít na stole. Prosím, poradíte?

16. 2. 2006
Re: vyšívaný ubrus

Milá paní Evo,největším problémem je to,že o neštěstí vaší sousedky víte. Často přicházíme do různých obchodů, nakupujeme tam zboží a ani netušíme jakou energii mají jeho výrobci.Většinou to moc neřešíme a máme radost z něčeho nového. Píšete,že vaše sousedka je milá a ubrus Vám jistě darovala z dobrého srdce. Blokuje Vás ale obava,že Vám dárek přinese neštěstí. Pokud to nemůžete překonat a stále na to myslíte, zbavte se toho daru,je ale také možnost,vyprat jej a při této očistě tam neustále vkládat myšlenku s přáním očištění od negativ. energii a nechť je Vám tento krásný ubrus k radosti a Štěstí v rodině.

marcela;
1. 3. 2006
Re: Re: vyšívaný ubrus

líbí se mi vaše odpověd na otázku.Ono FS asi nebude o strašení že toto je špatně a tohle ne.Vaše odpověd mě potěšila.Systém vkládání pozitivní myšlenky lze tedy praktikovat i v jiných směrech?Mám na mysli např.Vyloženě negativní věc(ted me zrovna nic nenapadá,tak třeba špatně volená barva zdí,nebo špatně umístěná postel) se při naší ,,očistě pozitivní myšlenkou" dá přeměnit ve věc pozitivní?děkuji

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám