vztah s matkou

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Ivulacek
16. 6. 2009
vztah s matkou

Prosím o radu, jak pomocí FŠ podpořit zlepšení vztahu s mamkou. Už léta si uvědomuju, že náš vztah není dobrý, že je mezi námi spousta nevyslovených věcí a křivd. V současné době se snažím na tom pracovat, odpouštět, napsala jsem dopis, hledám odvahu si s ní o tom promluvit... Můžete mi poradit, jak mou snahu ještě podpořit pomocí FŠ? Děkuju za názory a rady. Iva

Jana
17. 6. 2009
Re: vztah s matkou

Ivo,posilte rohy partnerství,dejte tam fotografii sebe s maminkou,na které jste šťastné-nejlépe ze součastné doby.Potom bych posílila sektor rodina.Možná bych dala i do sektoru cílů něco,co ve mně bude evokovat usmíření...to oč usiluji.

michaela
17. 6. 2009
Re: Re: vztah s matkou

Ivo, jen s ohledem na to, co jsem řešily v jiném tématu, do ložnice bych maminku netahala. :)

Jana
17. 6. 2009
Re: Re: Re: vztah s matkou

No to já také ne :o) měla jsem na mysli sektory v obývacím pokoji.

Ivulacek
19. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Jani, děkuji za tipy. Jen ještě poprosím, sektor rodiny aktivovat čím? Taky fotografie nebo něco jiného? Děkuju. PS: Míšo, díky:-) Do ložnice bych mamku fakt netahala:-)

IVA
19. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Asi základem je zjistit, zda i ona něco řešit chce...jinak to nemá smysl a ztrácíte drahocenný čas..odpustit..u srdce dořešit a makat na sobě..jinak budete do důchodu čekat a čekat..pak je-li i ona vstřícná, tak podpořit oblast rodiny a hodně komunikovat...

Jana
20. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Ivo,sektor rodiny především vyčistěte,uklidte nepořádek,vyházejte rozbité,nepoužívané nebo nepotřebné věci-to totiž zaručuje jistou stagnaci...nemá sem přístup nová čistá blahodárná energie.Odtrhněte se od starých a nepoužívaných věcí...energie bude moct plynout do budoucnosti.Dejte sem třeba fotografie,krásné zdravé květiny,zvonkohru nebo cd...rozhoupejte energii peknou hudbou :o)Vytvořte takováto pěkná místa v obýváku a v kuchyni(v sektorech rodina těchto místností).

Ivulacek
20. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Jani, díky. Ještě se zeptám. Oblast rodiny je ve středu a četla jsem, že by měla zůstat volná, tedy bez nábytku atd. Takže mě napadá jen ta zvonkohra. Rozumím tomu správně?Díky,Iva

Jana
21. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Ivo to se pletete.Ve středu místnosti je oblast zdraví!Ta musí zůstat volná.Oblast rodiny je vlastně oblast minulosti,tzn.levy prostřední sektor ode dveří místnosti.Tam určitě nábytek mít můžete:o)a květiny a fota také.Zóna rodina navazuje v toku energie na zonu partnerství...proto aktivujte obě.Čím víc posílíte partnerství,tím víc energie popluje do rodiny :o)

Ivulacek
20. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Ivo, díky za radu. Myslím, že ona nic řešit nechce, nepotřebuje,asi si neuvědomuje, že vůbec něco k řešení je...Jenže mě to trápí a dost, takže jak píšete, snažím se to řešit tím, že makám na sobě a uklízím si "svoji stranu hřiště". Jenže i to je dost těžký...Tak hledám podporu, kde se dá:-) Děkuju,Iva

Hanka B.
23. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Pokud maminka nemá potřebu něco řešit a vy ano, nechcete zkusit i něco jiného než FŠ? V tomhle by mohly hodně pomoci rodinné konstelace.

michaela
23. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Ivo, podívejte se na www.tetakaterina.cz. Tam byste mohla najít dost technik, jak na to. I si můžete požádat o radu. Ale o FŠ tyto stránky nejsou. Jedná se o různé mentální techniky, kterými by to šlo když ne vyřešit, tak aspoň zlepšit. Rodinné konstelace jsou taky jednou z možností.

IVA
24. 6. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vztah s matkou

Rodinné konstelace jsou řešením od podstaty . Taky jsem na špičkové úrovni prošla narovnáním...vše se pohlo..jen matka ne..nechce..ba naopak...tam právě nezbývá než to její rozhodnutí přijat a uleví se Vám... Moje matka je poškozená v mládí a nic řešit nebude..zlo vytváří stále a víc...snad nevědomě...musím však chránit okolí... Něco si z toho vyberte..toto F-S nezpraví...rodinnou situaci ale určitě ovlivní..tak držím palce. Já prošla i jiné pomocné techniky...super!

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám