WC- Sporák,společná zed´

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lenka
8. 10. 2007
WC- Sporák,společná zed´

WC a sporák máme na společné zdi,kuchyn´je naproti ložnice a z ložnice vidím přímo na sporák.Kuchynśké dveře ovšem nejsou naproti ložnice.Jak ošetřit tyto konfliktní energie.Wc, sporák i koupelna vykachlíkovaná béžovými kachličkami s aplikací květiny svlaččce.Koupelnové dveře naproti dveřím do kuchyně,mezi nimi ovšem chodba.Napsala jsem to složitě,ale ono mi to i složité připadá.Co Ty kytky na wc,já myslím,že dost špatný.Máme doma fůru problémů,hlavně v komunikaci a snášenlivosti.Bydlíme v rodinném domě,my v poschodí.Děkuji za nápady a rady....Zdraví Lenka.

Renata :)
9. 10. 2007
Re: WC- Sporák,společná zed´

Lenko, sporák na společné zdi s postelí skutečně není dobrá volba. Toto lze odrušit, ale velmi těžce se způsob vysvětluje, je zde riziko, že náprava nebude provedena správně a potom přinese více škody než užitku. Proto je vhodná konzultace na místě, nebo nad půdorysem bytu. :) R.

Lenka
9. 10. 2007
Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Dobrý večer paní Renato,asi jsem to vážně špatně napsala.Sporák není na společné zdi s postelí,ale s wc.A z ložnice vidím na sporák. Ještě jsem Vás chtěla poprosit,byla jste mi doporučena panem Šmikmátorem jako poradce,jestli bych se s Váma mohla domluvit osobně,jestli by to šlo.Mám toho na srdci hodně a vypisovat,to nemá cenu.Děkuji źa odpověd s pozdravem Lenka.

Renata :)
10. 10. 2007
Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Ne, ne, to já to špatně napsala, ale Wc na společné zdi se sporákem, je totéž jako s postelí, obojí nic moc! Pokud vám moje rady vyhovují a tzv. sedí vám moje názory a rady, tak se ozvěte na můj mail, ráda se s vámi domluvím a pošlu svoje tel. číslo. Vždy doporučuji přečíst si některé z mojích odpovědí, podle toho poznáte, jestli jsme na stejné vlně a zda jsem správný poradce pro vás. :) R.

michaela
10. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Renato, a u umývadla a sprchového koutu to cítíš stejně? Máme klasické jádro - z jedné strany koupelna, z druhé kuchyň. Momentálně společnou stěnu nemají, ale chci to předělat tak, aby mi to prostorově víc vyhovovalo, a pak by měly. Já osobně to špatně necítím, sporák by byl na jih, ale znáš to. Doma je těžší vidět chyby, než u jiných. :)) Míša

Renata :)
10. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Míšo, Wc je horší než umyvadlo a sprcháč, ale jsou to také odpady. Všeobecně koupelna sousedící s kuchyní není to pravé ořechové.Zásadní ale je nemít postel nebo Wc umístěné vedle, proti, nad nebo pod sporákem. :) R.

Janka
10. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

A jako to napravit když tomu tak je : sporák/stena/ Wc ? Hm ?

Renata :)
10. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

viz. odpověď na této straně:) R.

michaela
11. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Díky Renato, s tím asi nic nenadělám. Ono v jádru si člověk moc nevybere. A v kuchyni 7 m2 taky ne. Odpady to sice jsou, ale ne stoupačky, a vedou trochu bokem, než kde chci mít sporák, jen ta zeď je společná. A postel mám dost daleko. Takže se věšet nebudu a budu optimalizovat. :)) Měj se krásně. M.

Renata :)
11. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Mám stejný postoj jako ty. Pokud věci nejdou změnit, nemá smysl se tím trápit a hledat problémy tam kde nejsou. Pozitivní myšlenka má velkou sílu a kompromisy se dělat musejí.. Měj se hezky :) R.

Lenka
12. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Dobrý večer paní Renato,myslím,že jste velmi vstřícná a dokážete se opravdu vcítit do situací zde vycházejících.Vaše rady mi sedí a vycházejí od Vás tak nějak logicky.Poprosila bych tedy o Váš email. Děkuji moc a přeji pěkný večer.L.

Renata :)
13. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Děkuji za důvěru :) Klikněte na moje jméno a jste na mailu. :) R.

Lenka
14. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: WC- Sporák,společná zed´

Díky moc za ten emailík....Lenka

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám