WC v bohatstvi

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lucie
11. 5. 2006
WC v bohatstvi

Zjistila jsem, ze v koupelne mam v sektoru bohatstvi zachod. Sice asi koupelna nepatri k nejdulezitejsim mistnostem, ale zvlastni je, ze mame sice slusne prijmy, ale presto se penez casto nedostava. Jak mohu vliv zachodu oslabit? Viko jsem zavirala vzdy, nyni zaviram i dvere do koupelny. Nad zachodem jsou policky, na jedne jsou kosmeticke potreby v plechove krabicce a kulate nerezove kosmeticke zrcatko, na druhe dreveny kartac a drevena krabicka s darkovym mydlem a uplne nahore je kytka, ktera hodne kvete, ale jen v urcitou rocni dobu. Rozumim tomu spravne, ze drevo odsava energii vody a je tedy v poradku, zato kovove veci bych mela dat nekam jinam? Premyslim o koupelne, i kdyz je dulezitejsi loznice a kuchyn, protoze koupelna je nejmensi a je v ni nejmin veci a proto asi bude pro zacatek nejsnazsi na premysleni.

12. 5. 2006
Re: WC v bohatstvi

Dobré je taky špuntovat umývadla, zajistit aby nekapala voda z kohoutků, a soustředit se na sektory Bohatství ve všech mísntostech v domě.

Renata
15. 5. 2006
Re: WC v bohatstvi

Nemám zatím ověřeno, ale právě jsem z důvodu toho, že peníze sice vyděláme, ale tak nějak se rozkutálí, zakoupila 4 křišťálové kuličky na řetízku a hodlám je zavěsit do každého rohu koupelny. Do otvoru pro špunt dám malinký křišťálek. Snad to pomůže. :)

17. 5. 2006
Re: Re: WC v bohatstvi

OK, zkuste to a pak se s námi nezapomeňte podělit se zkušenostmi.

Renata
19. 5. 2006
Re: Re: Re: WC v bohatstvi

Už visí. Určitě napíšu jak působí. R.

Jarmila
27. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: WC v bohatstvi

Renato, jak jste dopadla s úpravou koupelny pomocí křišťálků? Pomohlo to? Máme také WC v koupelně v sektoru bohatství. Mám stejný pocit, že bychom mohli z vydělaných peněz užít víc. Já jsem to zatím řešila květinou na rohové poličce nad WC, ale polička je kovová (drátěný program). pokud ještě navštěvujete tento server, prosím napište.Díky. J.H.

Radka
20. 11. 2007
Renato?

Renato,promiňte,že vracím,ale pročítám si vždy minulé diskuze,když hledám odpověď.Tak jsem se chtěla zeptat,jak ty křišťálky?Zabraly?Nebo jste nakonec zvolila něco jiného.Díky za váš názor,Radka.

Renata :)
20. 11. 2007
Re: Renato?

Bože, ten čas letí, už jsem zapomněla...Díky za připomenutí. Podělím se o vlastní zkušenost. Ano, křišťálky visely 4 v koupelně a 1 na Wc. Ve stejnou dobu je testovala i moje kamarádka... Energie v místnostech se zvedla, koupelna lépe vyzařovala, plíseň, která se občas objevila v rozích, okamžitě zmizela, ale narůstající konto jsem nepocítila. U kamárádky to bylo stejné. Visely tam asi půl roku, za pravidelného omývání a nabíjení na sluníčku. Najednou jsem začala mít silné pocity, že křišťály musí pryč, ale neudělala jsem to hned a přiblině za 14 dnů se stalo, že jedna kulička se utrhla a spadla. To byl jasný signál....kuličky jsem sundala a zahrabala do země, zároveň s plátky achátů, které jsem měla nalepené na okně(také intuice - přesto, že když jsem je na okno lepila, dělala jsem to s nejlepším úmyslem). A světe div se, velmi brzo jsem zaznamenala změnu ve financích...... Vysvětluji si tak, že křišťály odvedly práci, změnily energii v koupelně a na Wc a jasným signálem daly najevo, že mají odslouženo.... Mimochodem, kamarádka, která věšela kuličky zároveň se mnou měla naprosto stejnou zkušenost. Kulička ji praskla přibližně ve stejnou dobu, kdy moje spadla. Nezávisle na sobě jsme udělaly stejnou zkušenost.... :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám