ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
10. 10. 2006
ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Milý pane inženýre. Velmi prosím o radu. Kam s garáží a zahrádkou? V současnosti je garáž ve V sektoru vlevo od domu a zahrádka v SZ sektoru vpravo od domu. Garáž i zahrádka jsou velmi malé. Ještě je malá možnost v SV sektoru, za domem, kde jsou v současné chvíli kolny (a žumpa :-() Docela mám chuť vytvořit zahrádku na JV - dřevo, kde je nyní vjezd do garáže a garáž šoupnout na SZ - kov, kde je nyní zahrádka. Jaká by byla Vaše volba, prosím? Moc Vám děkuji. Krásné babí léto, Hanka Ještě snad poznámku, zprava na pozemek působí na SZ les v kopci a vzdadu na SV za domem je louka, kde se pasou koně. Děkuji.

11. 10. 2006
Re: ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Záleží ještě na případné možnosti vjezdu na pozemek, v zásadě je dobrým řešením mít zahrádku na JV, ale jestli je jediný vjezd z jižní strany, tak si zničíte garáží na SZ celý JZ a Z sektor, který je vhodný pro posezení na terase apod.

Hanka
12. 10. 2006
ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Krásný den. Děkuji za odpověď, Váš čas a za tyto úžasné stránky. JZ + Z - tato možnost rekreace bohužel na tomto pozemku chybí, protože již je zde ulice. Abyste rozumněl, dům leží tak, že jeho delší strany jsou JZ vpředu, podél ulice a vzadu SV, kde už jsou pak zatím jen kolny a za kolnami louka, rohy domu jsou S, Z, J, V. Manžel možnost rekreace chtěl řešit právě vrškem na garáži. Zatím oba jen přemýšlíme a konzultujeme s dětmi. Vjezd do garáže je možný pouze z JZ, ať už leží vlevo či vpravo od domu.

13. 10. 2006
Re: ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Pořád ještě není jasné jak byste dostávali auto na SZ, takže raději pošlete náčrt pozemku.

Hanka
13. 10. 2006
Re: Re: ZAHRÁDKA - GARÁŽ

Naskenuji a navečer pošlu. Děkuji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám