Zánět Achilovy šlachy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
11. 8. 2007
Zánět Achilovy šlachy

Poraďte mi prosím, mám zánět Achilovy šlachy v obou nohách. Poprvé se mi tyto bolesti objevily před dvěma lety, když jsme se přestěhovali do RD. Časem bolesti samy najednou skončily a nyní zase asi půl roku jsou bolesti intenzivnější. Přede dvěma lety jsme měli postele hlavou k jihu, nyní asi rok zase hlavou k západu. Už nevím čeho se chytit, protože stále hůř a s bolestma chodím. Manžel má také bolesti v dolních končetinách, ale pracuje fyzicky a myslí si, že je to v jeho věku /60/ z námahy. Máte někdo zkušenost nebo nějakou radu? Předem moc a moc děkuji. Pavla

Janicka
11. 8. 2007
Re: Zánět Achilovy šlachy

Kostihoj.

Pavla
12. 8. 2007
Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Janičko, díky, vyzkouším. Pavla

Janicka
12. 8. 2007
Re: Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Ešte sa pozrite na stránkywww.samolecba.cz, určite Vám to pomôže.

Ola
12. 8. 2007
Re: Zánět Achilovy šlachy

Pavlo, problém s achilovkou odráží stav štítné žlázy, našeho ega, přání a vnímání životních událostí. Zánět ach. šlach člověka zastavuje, srovnává čas a brzdí ostré tempo, které nasadil. Doporučuju vám stránky www.empatia.cz, které vám podrobněji poradí s vaším problémem /tak jako mě/. Hodně zdaru!

Pavla
12. 8. 2007
Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Janičko a Olo, ani jsem nečekala tak rychlou reakci a proto moc děkuji a vyzkouším a přečtu si všechno. Díčky Pavla

Ivča
8. 1. 2008
Re: Zánět Achilovy šlachy

Pavli, hodně pomáhají i vhodné homeopatika

Pavla
9. 1. 2008
Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Ivčo, po čase jsem byla na rentgenu a zjistilo se, že mám patní ostruhy, které mi tlačí na achilovku. Při chůzi to bolí a nedá se s tím prý nic dělat. Pavla

Renata :)
10. 1. 2008
Re: Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Na ostruhy pomáhá laiser, je to jediná medicínská pomoc, která funguje. Je třeba ji provést asi 10 dnů za sebou. Poraď se se svým lékařem a žádej doporučení. :)R.

Pavla
10. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Paní Renato, ostruhy mám třetím rokem. Chodila jsem několikrát během tří let na ultrazvuk, jak se asi u nás této léčbě říká, vždy po 10 dnů. Naposledy přede 2 měsíci. Na pravou patu cítím úlevu, ale na levou nemohu stále došlapovat. Lékařka mi řekla, že spousta lidí musí chodit i s ostruhama. Tak nevím, Pavla

Renata :)
10. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Tedy nejsem odborník, ale myslím si, že je rozdíl mezi laiserem a ultrazvukem. Vím jen od těch, kteří léčbu laiserem prodělali, že je to jediné co po předchozích pokusech pomohlo. Zkuste se poptat. :) R.

michaela
10. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zánět Achilovy šlachy

Mezi laserem a ultrazvukem je hodně velký rozdíl. Každý má jiné účinky a funguje na jiném proncipu.

Jarka
22. 8. 2018

Na patní ostruhy určitě nejdřív vyzkoušejte homeopatika Hekla lava. Je to osvědčený lék a mnoha lidem už moc pomohl. Dá se objednat (někde i rovnou koupit) skoro v každé lékárně, bez receptu. Jen zvolit správné ředění, záleží, jestli je to teď hodně aktutní (veliká bolest), volila bych 15 - 30 CH, jinak 9CH. Mnoho dalších informací a zkušeností s tímto lékem určitě najdete na netu.

Hanka
19. 10. 2008
Re: Zánět Achilovy šlachy

Pavlo,na začátku roku jsem měla oboustranný zánět šlach,nic nepomáhalo.Pak jsem se doslechla o léčbě rázovými vlnami,jsem z Havířova a jela jsem do Vendryně u Třince.Jedna noha stoji 4000kč,je to pro mě moc peněz,ale už jsem nemohla chodit ani dotknout.Proces uzdravovaní je půl roku.dělá se to sportovcům.teprve ted to zabralo,ozvi se budeš-li chtít.Hanka.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám