Zářící balkon

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Roman
13. 5. 2009
Zářící balkon

Dobrý den, zrovna se stěhuji do jiného bytu (gasonky) a nechal jsem si byt nově vymalovat i s balkonkem nu a jaksi až potom mě došlo, že jsme zdřejmě nezvolil vhodnou barvu pro balkon jelikož jsem zvolil zelenou kterou tam nikdo nemá navíc je docela zářivá a můj balon hodně vyniká. Myslíte si, že je to hodně zlé když mezi těmi všemi balkonky ten můj tolik září? zevnitř se mi to líbí ovšem z venku jsem se ještě nedíval a zdřejmě asi se ten můj balkonek od těch ostatních bude hodně lišit. Myslíte si že je to hodně špatné? Už se mi to nechce ted měnit, navíce by to bylo i hodně komplikované. Děkuji za názory. :)

Renata :)
14. 5. 2009
Re: Zářící balkon

Romane, bude záležet na tom, jaké bude hodnocení kolemjdoucích a jakou energii z okolí bude svojí vyjímečností váš balkon přijímat. Pokud v okolí domu nejsou žádné "vysílače negací" a kolemjdoucí budou balkon obdivně komentovat, máte vyhráno. Jestli sám cítíte, že jste to přehnal a komentáře budou typu "no nazdar", můžete ještě hodně vylepšit květinami, ale nepřežeňte to. V praxi je to tak, že vkusně! upravený balkon boj o energii vyhrává. Jaký je ten Váš? :) R.

Roman :)
14. 5. 2009
Re: Re: Zářící balkon

hi hi. nu to je opravdu otázka. já sám osobně ještě kolemjdoucí neslyšel co říkají. ovšem známý z vedlejšího baráku, říkal, že už slyšel poznámku, že je to jak pěst na oko :). co se mě týče tak jak jsem psal zevnitř se mi balonek líbí ovšem zvenku jsem se ještě nědíval. No a otázka jaký je ten můj balkonek? Nu nevím ted je zatím jen vymalován takovou zářivě zelenou a ještě tam přijde nové pvc a zbytek se pokusím nějak dozařídit květinky určitě také nějaké přijdou. No opravdu doufám, že jsme to nepřhnal. :)

Roman :)
14. 5. 2009
Re: Re: Zářící balkon

ještě jsm se zapoměl zeptat. co jsi myslela těmi vysílači negací?

Renata :)
15. 5. 2009
Re: Re: Re: Zářící balkon

Myslela jsem na tzv. otrávené šípy, nějakou rozestavěnou stavbu, nemocnici...... Omlouvám se, ale musím to napsat....neviděla jsem váš balkon, ale na dotaz jsem reagovala proto, že už při čtení jsem měla pocit, že jste to přehnal a postřeh souseda je tomu důkazem. Běžte se ven podívat sám a objektivně zhodnoťte a napište. Divné, že jste to už neudělal. :) R.

Roman :)
16. 5. 2009
Re: Re: Re: Re: Zářící balkon

Tak jsme se včera šel podívat na balkonek z venku. Nu a opravdu docela viniká mezi ostatnímy hlavně jak je ted bez dolnků a uplně holý jen na zeleno bílou. Ovšem včera jsem též potkal jednu sousedku a ta říkala, že je pěkný a že je jiný než ostatní a že se jí líbý. Cožli mě hodně potěšilo a uklidnilo. Zdřejmě názory na můj balkonek budou různé. Též jsem potkal jednoho pána z protější bytovky, který říkal, že na můj balkonek vydí přímo z kuchině a že je pěkný a veselý. Nu takže to snad tak zlé nebude, když ho ještě vyzdobím nějakýmy doplnky a květinkami. :) Samozdřejmě to nesmím přehnat. hi hi snad s tím mým štěstím se mi to povede :). Jinak jsetli jsem si dobře všimnul, tak na můj balkonek žádné otrávené šípy nemíří. Z balkonku vydím na část protější bytovku a pak na část dálníce a za ní jsou kopce a zeleň. Měl bych ještě jednu otázku, která se již balkonku netýká. Zjistil jsem, že v tom bytě do kterého se stěhuji předchozí majitel zemřel. Nu a já bych rád věděl jak mám co nejlépe a nejefekntivnějí byt od této události a popřímadných negativných pozůstatků očistit. Sám se ted též stěhuji z většího (2+kk) do tohoto menšího (1+kk, garsonky) s toho důvodu, že jsem tu žil s přítelkyní, ktérá před rokem zemřela a já se v mém stávajícím bytě od té doby necítil vůbec dobře, nu a ložnici jsem stejně vůbec neobýval. Nu proto se stěhuji a doufám, že se změnou bytu a prostředí to bude lepší a já se zas dám více do kupy a tak bych nerad, abych se ted nastěhoval do bytu ještě s horší energií a historií. Moc děkuji za odpověd.

Renata :)
28. 5. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Zářící balkon

Romane, pokud nešlo o násilnou smrt v novém bytě, nemáte se čeho obávat. Ten byt bych doporučila vyčistit solí - o té se tady hodně psalo. Potom bych doporučila vykouření šalvějí nebo kadidlem. Kadidlo prokáže dobrou službu. Naplňte byt jangovou energií, pozitivními obrázky, veselými barvami a hlavně, neberte si ze starého bytu s sebou do nového už nic, co vám vyvolává smutné vzpomínky. Vše vyřaďte již ve starém bytě a do nového neberte. Skoro bych vám doporučovala vybavit si ložnici novým nábytkem, postelí. Pokud to není možné, nakupte alespoň nové povlečení a nábytek uspořádejte jinak než ve starém bytě. Hodně štěstí v novém bytě a síly k překonání toho, co nemůžete změnit. R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám