Zaujala mne seznamka na těchto stránkách. Zajímalo by mne...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Marcela
26. 8. 2007

Zaujala mne seznamka na těchto stránkách. Zajímalo by mne jestli někdo z vás jí "úspěšně" využil.Díky

Hedviga
26. 8. 2007

Hovorím za seba : Vôbec nikto sa neozval. Ale asi to u mnňa má byť práve tak, možno zatiaľ.

Dáša
27. 8. 2007

Vloni jsem se úspěšně seznámila s jedním mužem (a po několika týdnech úspěšně rozešla), letos se právě s jedním seznamuji (ještě jsme se nesešli). Ovšem podnět vždy vyšel ode mne. I tak to považuju za úspěch, protože jsem ročník 54 a mužů přiměřeného věku, kteří žijí do 50 km je tady asi 5. Držím palce, určitě HO potkáš.

27. 8. 2007

Máme odezvu od několik a lidí co si psali i scházeli, několik jsme již ze Seznamky vyřazovali když se úspěšně seznámili, ale všeobecně se dá říct, že jsou zde lidé spíše čekající a méně iniciativní.

marcela
27. 8. 2007

díky za odpovědi.Doporučovala jsem seznamku zde mému synovci, který by se rád seznámil.Proto se zajímám.

maci
28. 8. 2007
seznamky

Kontaktovala jsem muže,který ke mne seděl popisem i zájmy,nějaký čas jsme si psali,pak jsme sešli,ale poznali jsme již na první schůzce,že budeme jen kamarádi.Nadále si píšeme,udržujeme kontakt,chce to jen opravdu říct hned jak to člověk cítí,aby ten druhý nedoufal v naděje,které mu ten druhý nemůže dát.Toto setkání mi dodalo odvahy,že i na inzerát jde poznat zajímavého a slušného člověka.Zaregistrovala jsem se pak na jiné seznamce a asi po 3 měsících jsem byla zase kontaktovaná já....a po nějakém čase....setkávání...povídání...dnes spolu žijeme a plánujeme budoucnost.Všechno se to událo během posledního roku.Právě ono zminované první setkání s mužem se seznamky feng proběhlo 1.9.06,no a ted během tohoto léta se můj nynější přítel ke mne nastěhoval.Seznamky doporučuji,jen nespěchat a být trošku opatrná se vyplatí.zdravím všechny a přeji lásku všem.

inzerentka
11. 9. 2007

Využívám ji, ale upřímě řečeno spíš bezvýznamně... Inzerát mám podaný přes rok a nikdo se mi na něj neozval, byť jsem v databázi k sobě našla nejeden potenciálně vhodný protějšek, takže je asi fakt, že musí být iniciativnější ženská..., což mi zase příjde, vzhledem k tomu, že muž má být lovec a dobyvatel, trošku divný... Snažila jsem se tomu napomoci, ale zase se nechci někomu vnucovat, hlavně když jsem pár mužům musela logicky vyjet taky..., ale možná že jsem nikoho z nich tak moc nezaujala... Takže to tam sice mám dál, ale v podstatě teď už to beru prostě jen jako co kdyby o to náhodou někdo zavadil a někomu by to padlo do oka... a třeba se ozval... Prostě jen jako možnou příležitost...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám