Zdeňka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Peta
13. 12. 2006
Zdeňka

Zdeňko, mail se mi stále vrací, máš asi plnou schránku.. Ondra je Tvůj učitel. Potřebuješ ho, protože on dost špatně vyjadřuje své city a Ty máš naopak nereálné nároky v této oblasti. Je to takový permoníček – asi dost pracuje, viď? Potřebuje hodně volného prostoru na své koníčky a práci. Peníze umí vydělat velmi dobře. Problém může mezi vámi nastat v tom, jak rychle a za co se ale utratí..:) Každý na to asi koukáte hodně rozdílně. Neměla bys na penězích tolik lpět, jinak by se Ti mohlo stát, že bude mít Ondra pocit, že Ti jde ve vašem vztahu právě zejména o ně.. Držím vám palce, kdyby něco, ozvi se! Pa Peta

Zdeňka
13. 12. 2006
Re: Zdeňka

Peto moc děkuji! Nevěřila jsi jak přesně jsi se strefila!!! Máš ve všem naprostou pravdu až mě mrazí! Mohla bych ještě něco přiblížit??? Poradila bys mi i co se týče zdraví? Psala jsi o nějakých potravních doplňcích, poradila by jsi mi??

Peta
13. 12. 2006
Re: Re: Zdeňka

Zdeňko, napiš mi na mail, poradim ráda, jak budu moci..ať je to dotaz z numerky nebo alternativního léčení.. Měj se krásně! :) P.

Eva
13. 12. 2006
Re: Re: Re: Zdeňka

Dobrý den Peto, velice hezky jste tu také psala o duchovních příčnách nemocí, mohu se také ozvat a požádat o radu? S přáním krásného dne Eva

Peta
13. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Zdeňka

Jasně Evi, kdokoli se mi může samozřejmě ozvat. Numerku si ráda procvičím a se vším ostatním poradím, jak budu moci, nebo dám kontakt na lidičky těchto věcí nadmíru znalých.. :)P.

helena
14. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Zdeňka

Přeji hezký den.Ráda bych se na vás obrátila s dotazem, ale neznám váš mail. Díky

Hanka
14. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdeňka

Péti mail je salamina@centrum.cz. Je to andílek! Péťo díky za včerejší mail a rady. Vše sedí a až to proberem s manželem ještě se irčitě ozvu a domluvíme se jak dál! Měj se hezky sluníčko naše! A brzy se uzdrav! :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám