Zdraví II

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Adéla
21. 4. 2008
Zdraví II

Dobré odpoledne, ráda bych slyšela názor jak posílit sektor zdraví v ložnici. V půdorysu celého bytu máme sektor zdraví prázdný, takže energie může volně proudit. V ložnici však zasahuje naše postel do středu místnosti a nijak jinak se umístění nedá vyřešit. Já žádné zvláštní zdravotní problémy nemám, ale manželovi přibývá neduhů a vznikají ze všeho chronické nemoci. Uprostřed stropu nám visí v ložnici křišťál, pod postelí nemáme nic a pravidelně tam myjeme podlahu. Taky čas od času vykuřuju byt, v jiných oblastech vidím změny, ale ve zdraví se to pořád nějak horší ale zase jen u manžela. Že by patogenní zóny????

3. 5. 2008
Re: Zdraví II

Pokud se těšíte dobrému zdraví a manžel ne, tak si ještě zkuste na pár nocí vyměnit místa v posteli jestli zaznamenáte nějakou změnu než vyloučíme vliv patogenních zón, nejspíš však bude potřeba se zabývat mentálními příčinami onemocnění, takže doporučuji se seznámit např. s knihou Mir. Hrabici: Co nám tělo říká aneb Po stopách nemocí.

Adéla
4. 5. 2008
Re: Re: Zdraví II

Děkuji za radu, vyzkoušíme.

Adéla
6. 5. 2008
Re: Re: Re: Zdraví II

Uvědomila jsem si, že vzhledem k tomu, že jsem těhotná, nebudu to raději riskovat, kdyby tam ty patogenní zony byly a budu pokračovat se spánkem tam kde jsem. Knihu bych si velice ráda přečetla, ale přijde mi, že asi by to nemělo moc smysl - protože ten, kdo by si ji měl asi přečíst je manžel. Nerozumí ani česky, takže mu ji nemohu ani "podstrčit". S tou psychikou máte určitě pravdu, manžel měl docela bouřlivý život - dle jedné paní, která mu občas pomáhá na dálku má za sebou tolik kolik ostatní stihnou za 3 životy a taky že má narušenou čakru - díky úrazu a následných 6-ti operacích páteře. Vždy když se objeví nějaký další zdravotní problém u manžela, tak je ze začátku hodně vystrašený, ale pak to pomine a už se o to, jak by to mohl napravit nezajímá a v tom bude asi hlavní chyba....

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám