Zdravím všechny.Měl bych dotaz na analýzy ve FS. Která...

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Martin F
8. 2. 2007

Zdravím všechny.Měl bych dotaz na analýzy ve FS. Která metoda se z praxe více osvědčuje. Dělení kruhu na 8 výsečí nebo Pa-kua,popř.Létajíci hvězda? Co jejich vzájemná kombinace(dům,byt/místnost?) Nemám příliš praxe tudíž z čeho srovnávat. Mám také nejasnosti v cyklech používaných ve FS,respektivě v jejich počátcích a koncích. Proč např. 1984-2044 pro 60letý cyklus když se jedná cyklus Jupiter-Saturn? Děkuji za vysvětlení.

8. 2. 2007

Neexistuje jedna univerzální metoda ani jedna kniha pro vyřešení všech otázek harmonizace prostoru, osobně používám metod několik, viz úvodní strana těchto www, s praktickými a hmatatelnými výsledky. Souvislost mezi konci cyklů a cykly planet Vám nevysvětlím, možná ani žádná není. Faktem ale je, že dodnes nepanuje shoda o samém počátku, zdali se první cyklus má počítat od r. 2637 nebo 2697 b.c.

Martin F
9. 2. 2007

Děkuji za informace o druhém datu počátku cyklu o kterém jsem nevděl ač nevedlo k zdárnému výsledku mého hledání. :-) Je zjevné,že jediná metoda nestačí a záleží hlavně na vlastním citu,intujici a zkušenosti.Jsem spíš zvědav zda lze doporučit metodu v určitých případech,jako více osvědčenou. Také mohu bohužel potvrdit,že literatura je dost děravá a mnohdy se zásadními chybami. Nezbývá než doufat,že se bude zkvalitňovat. Souvislost mezi planetami jsem nalezl v knihách a také jim odpovídají délky cyklů,nikoliv však počátky. FS se nevěnuji dlouho,ikdyž už dříve jsem s FS určitým způsobem pracoval a ještě hodně informací mi schází. Uvažuji i o návštěvě Vašich přednášek. Ještě jednou děkuji a přeji příjemný večer. M.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám