zivly

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
zdenka
22. 1. 2007
zivly

Podle jedne knihy o feng-suej jsem se docetla,ze sebe a partnera bych mela harmonizovat zivlem vody,protoze jsem se narodila v roce dreva a on v roce kovu.Tomu bych rozumela,ale kdyz vezmu v uvahu cele datum narozeni - rok,mesic,den a hodinu nas obou, dojdu k tomu,ze partner ma v horoskopu velice hodne vody a zcela mu chybi drevo a naopak ja mam velice hodne dreva dreva a zadnou vodu,takze vodu bych potrebovala snad ja ,ale on urcite ne.Jak mam s timhle pracovat,je dulezite vzit v uvahu cele datum,nebo jen rok?Nekde jsem cetla,ze dokonce pouze rok a den.Zda se mi to hodne dulezite,protoze pri ruznych pristupech bude vypadat snaha harmonizace bydleni nas obou uplne jinak.

22. 1. 2007
Re: zivly

Vliv energie roku narození považuji za velmi významný, má mnoho konkrétních aplikací v životě, ale pravdou je, že pro dokonalejší harmonizaci nestačí, je potřeba vzít v úvahu i vliv měsíce, dne a hodiny narození.

Renata :)
27. 1. 2007
Re: Re: zivly

Kde se dají prosím vyhledat tyto energie. Znám jen energie roku a hodiny... díky R. :)

28. 1. 2007
Re: Re: Re: zivly

Nevím jak ostatní, já používám originál čínské tabulky se znaky, běžné jsou na webu rozbory 4 pilířů času, ale pozor, už jsem objevil hodně docela významných rozdílů, které celé dílo silně poškodí.

Renata :)
28. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: zivly

Díky, mrknu tam, ale pokud bych měla dělat něco co není přesné, tak to raděj nebudu dělat vůbec :) R.

28. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: zivly

Jeden prostě musí být ostražitý a nekonzumovat vše od tzv. autorit; tak např. za začátek Nového čínského roku pár místních literátů považuje 17.2. a ono je to 18.2., což vypadá jako drobnost, ale rozdíl toho jednoho dne se projeví v horoskopu velmi zásadním způsobem; nebo se třeba někdo vydá do sauny 1.2. podle lunárního kalendáře s dobrým pocitem, že ve znamení Raka zvolil ideální den, ale podle jiného, rovněž uznávaného literáta, je tento den ve znamení Lva a pro saunu velmi nevhodný...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám