Zkušenosti.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Radka
27. 3. 2007
Zkušenosti.

..tak si tak čtu o čchi,vnímání,uspořádání´úklidu..atd.Ale přiznám se ,že jsem si ze začátku říkala:to zas bude nejaký nesmysl..ale uklidit si můžu..co mě nezabije,to mě posílí:-D.V rodinném životě se mi daří,ale v pracovním se marně snažím několik let..tak jsem si jen tak schválně zkusila Pa-kua na prostory doma a zjistila jsem s otevřenou pusou,že (vzhledem k místnosti ve tvaruL)oblast kariéry a bohatství úplně schází,že kuchyň ve tvaru U mám v nápomocných přátelých.Ozdobený roh v oblasti manželství.V dětech lednici,taky pěkně zlobí..v pohledu domu máme v bohatství záchod..bodejť by mi to podnikání šlo..jo a v oblasti slávy máme kotel na tuhá paliva..vchod do domu je temný a každý ho složitě hledá..tak se mi prostě musí vkrádat myšlenka,že na tom něco je ne?Jaké máte zkušenosti vy,kteří se tomu věnujete delší dobu?A jak to příjímají vaše protějšky..stojí to za to?Díky za vaše názory,ahojky.

Káča
27. 3. 2007
Re: Zkušenosti.

Ahoj já když jsem s FŠ začala tak si přítel klepal na hlavu a dneska po změnách který se stali sám odstraňuje z dětských pokojů kaktusy a když něco vyrábí tak žádne ostré hrany.Já když začla tak jsem zjistila že to nemáme doma špatný tak jsem spíš začala posilovat sektory který se mi zdály duležitý.No a závěr je ten ,že před třemi měsíci jsem byla bez práce s vyhlídkama nula a dneska chystám otevření vlastního obchodu.Odhalila přítelovi tajnosti a byla jsem z toho hotová ,ale dneska to vnímám pozitině vím že si na něho musím dávat bacha a ikdyž je zlatej je to jenom chlep kterej potřebuje oprať.A já jsem podstatně vyrovnanější než kdy před tím.

Renata :)
27. 3. 2007
Re: Re: Zkušenosti.

Když jsem přišla z první přednášky FŠ, zjistila, že sektor moudrosti a kariéry chybí, začala jsem hned všechno měnit. Manžel mě podporoval, pomáhal, vyhazoval, maloval.... naše 2 dospělé děti jen mlčky přihlížely. Nenutili jsme je, úpravy jsme udělali pouze ve společných prostorách, jejich pokoje jsme neřešili.Netrvalo dlouho a starší syn si vymaloval a přestěhoval pokoj. Mladší odolával ještě asi měsíc. Potřeboval čas. Je sběratelskej typ a nerad se s věcmi loučí. Jednoho dne přišel a říká : mami pomůžeš mi? Potřeboval někoho, kdo mu u každé věci, se kterou se nechtěl loučit řekl,... na co ti to je, já bych to vyhodila.... no a šlo to. Trvalo to celý den, večer už jsme si museli dát panáka oba, ale stálo to za to.Doporučuji všem. Dnes už je FŠ součástí naší rodiny i našich známých, obracejí se s žádostí o radu, protože si ověřili, že FŠ opravdu funguje. Dokonce i ti, do kterých bych to nikdy neřekla. Neodpustím si malou poznámku. Některé změny je dobré konzultovat s odborníkem. Ne každá změna musí přinést ovoce. Tak hodně štěstí :) R.

saša
29. 3. 2007
Re: Re: Zkušenosti.

Ahoj Kačko,mužu se prosím zeptat,jaké konkrétní změny jsi učinila,že se Ti začalo tak dařit?jsi šikulka šikovná a mám z Tebe radost,u nás už jsou taky trochu změny-ale zatím spíš ve vztazích-harmonizují se....všechno má svuj čas a věci se dějí,jak mají hezký den Saša

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám