Zlepšení vztahů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Radka
19. 6. 2007
Zlepšení vztahů

..chci jen napsat,že po pár měsících,kdy jsem zkoušela pár drobučkých "léčebných"řešení,jsme doma prožívali spoustu zvratů.Doslova jsem experimentovala,jak co bude působit v různých sektorech včetně nepořádku..Nevěřila jsem..se..přiznám..ale nakonec zvítězil větší obrázek z kalendáře,na kterém je pobřeží Austrálie,které bičuje moře.Říkala jsem si,ať mi připlaví něco šťastného...a můsím říci,že po 18-ti letech máme s manželem druhé líbánky..oba kveteme a všichni se mě ptají,jestli nejsem těhotná:-)Takže voda funguje!..ale stejně jsem pořád těžký nedůvěřivec :-D Ahojky a hezké dny všem, Radka.

Renata :)
19. 6. 2007
Re: Zlepšení vztahů

Radko, skvěle! Gratuluji. Myslím si, že hodně pomohla i myšlenka kterou jsi do obrazu vložila. Můžeš nám prozradit do kterého sektoru jsi vodu umístila? Kdybys mohla uvést sektor umístění v konkrétní místnosti a zároveň sektor (dle světových stran) celého bytu, byla bych vděčná asi nejenom já. Díky. :) R.

Radka
20. 6. 2007
Re: Re: Zlepšení vztahů

..asi tomu nebudete věřit,ale máme uprostřed domu plynovou kotelnu.2 komíny.Nevím sektor,prostě uprostřed..Musím se přiznat,že tam byl totální nepořádek.Dala jsem tam nové skříňky a to jen na čistící prostředky.(To aby nebyly na záchodě,který máme v sektoru bohatství)Vše jsem vyházela,uklidila a taky jsem tam dala pračku.Začal se používat odpad,voda,celá místnost se doslova nadechla..našla jsem tam starý nástěný kalendář z roku 1998,kdy se mi narodil první syn.Byl skoro jako nový s nádhernou přírodou a na jedné fotce právě zmíněná voda a tak jsem ten obrázek pověsila.(Nad tu pračku)Vzpomněla jsem si tady na vás.Najednou jsem si připadala,že mám doma jiné lidi.Možná se jen změnil můj pohled na věc?Ale vzhledem k tomu,že přebudováváme,tak vyhazuji,uklízím,najednou vidím to obrovské množství harampádí...fuj!Taky jsem v ložnici dala do sektoru partnerství kytku(Tlustici).Vypadá pořád svěže,není náročná a má tlusté ,lesklé a oblé listy.V kuchyni mám na okně křišťál,mezi lednicí a sporák jsem dala zrcadlo,do sektoru dětí květy a jejich fotografie....atd,atd..Takže možná,že za to může vše jako celek.Doma smolím plánek pro "JŠ".Jsem laik,takže vlastně ani pořádně nevím,zač tomu vděčím.Tak se omlouvám,že namám přesné informace pro vás,ahoj a polepším se..(zaklepat) :-D.Jo taky doufám,že to vydrží..to abych snad nyní s ničím už nehýbala..:-))pa

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám