zly pocit zo seba

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
silvia
20. 10. 2006
zly pocit zo seba

Po rozchode s partnerom som ostala so synom sama. Som neustale v jednom velkom strese, ci uz casovom, alebo financnom. V poslednom case to nezvladam a som znacne nervozna, vystresovana.. Dosledok je, ze som slovami zla na syna a svojich najblizsich, co ma samozrejme potom strasne mrzi a mam zo seba velmi zly pocit. Vedela by som si nejako pomoct s feng suej? Prosim

Renata
20. 10. 2006
Re: zly pocit zo seba

Milá Silvo, v životě máme různá období. Žádné nelze přeskočit, lze jen zmírnit intenzitu prožití. Všichni kolem Vás tuší co prožíváte a určitě chápou i Vaše reakce. Zkuste si se svými blízkými promluvit ve chvíli, kdy se budete cítit vyrovnaná. Řekněte jim, co se ve vás odehrává, sdělte své pocity. Potom už se tím nezabývejte, hlavně se neobviňujte a nezaměřujte pozornost na na zlé reakce. Naopak, všímejte si každé dobré reakce. Tím docílíte, že zlých bude ubývat a kladné přibudou. Co se týká FŠ, tak určitě budou i jiné rady, ale pokud mohu říci co bych dělala já, tak........začala bych likvidací všeho, co mi připomíná bývalého partnera. S každým vyhazovaným předmětem si představte situaci na kterou chcete zapomenout a zbavte se jí zároveň s věcí, kterou likvidujete. Určitě pocítíte ulevu. Co se týká úklidu prostor ve kterých žijete, zaměřte se na sektor JZ, SV. Ty bych posílila a V - důkladně pročistila.Je toho hodně, co se dá udělat, tohle jen začátek a ten bývá nejtěžší. Hodně štěstí. :) R.

23. 10. 2006
Re: zly pocit zo seba

Na Vašem místě bych začal vlastní osobní inventurou a zhodnotil bych všechny události a vztahy, pokusil bych se pochopit proč vztah vznikl, proč zanikl, z chyb se řádně poučil, teprve pak stanovil co vlastně chci žít dál, a tyto plány bych začal všude kolem sebe symbolizovat.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám