Zona partnerství

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Olina
13. 6. 2008
Zona partnerství

Zdravím všechny,v partnerství mám vázu a v ní 2 růže umělé bílou a růžovou,nedávno jsem vystavila svatební fotku a ibišek asi ne úplně červený,teď ale nevím ,jestli ty růže tam můžu nechat ,jsou to vlastně 3 kusy květin.

michaela
13. 6. 2008
Re: Zona partnerství

Mně nejvíc vadí, že jsou ty růže umělé. Umělé kytky jsou něco, co se tváří jako opravdové, ale není. Radši tam dávejte dvě červené nebo růžové čerstvé. Umělé kytky dejte do prostor bez denního světla, ale ani tam ne do partnerství. Ibišek mi v partnerství nevadí, i když v bohatství by asi byl lepší.

Renata :)
13. 6. 2008
Re: Re: Zona partnerství

Ahoj Míšo, já umělé kytky neodsuzuji, některé jsou krásné, mají energii ohně a neplatí pro ně to, co pro suché květiny...vím, že to víš..... jen můj názor. Co se Ibišku týká, taky mi nevadí, jen mi přijde že se v tomto případě na oblast partnerství klade až příliš velký důraz. Tím myslím směs různých podporujících prostředků. Dala bych přednost jednomu dominujícímu párovému předmětu. :) R.

michaela
14. 6. 2008
Re: Re: Re: Zona partnerství

Ahoj Renato, já bych ty umělé kytky stejně do partnerství nedávala. Tam mi opravdu připadají jako hra na něco, a to mi v partnerství vadí. Navíc svádějí k tomu, aby se zaprášily, protože nevadnou, a tudíž není nutná péče. A to mi v partnerství taky vadí. Prostě ibišek bych dala do bohatství a kytky čerstvé. A hlavně obě stejné. Nebo jenom ibišek do partnerství pro oživení zóny. Já vůbec květiny beru spíš jako energetickou bombu než jako symbol zóny. Ta symbolika je v tom čísle 2.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám