zóna přátel

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
6. 1. 2007
zóna přátel

Zjistila jsem, že ve třech místnostech mám v zóně přátel, vystavené fotky svých dětí. Tak nevím jestli je to dobře nebo ne.Jaké obrázky či fotky a jaké předměty by byly vhodné pro posílení přátelství?děkuji

Adletka
6. 1. 2007
Re: zóna přátel

No, rozhodně se mi nezdá, že by to byla náhoda. (Tím spíš, když náhody neexistují;-)) Možná by stálo za to se nad tím zamyslet.

Eva
7. 1. 2007
Re: zóna přátel

No, já si myslím, že není špatné mít přátelských vztah se svými dětmi...

Renata :)
7. 1. 2007
Re: Re: zóna přátel

Určitě si myslím, že mít přátelský vztah s dětmi je velice dobré, zároveň si myslím, že je dobré udržení přirozené rodičovské autority (do určitého věku)a to bude dosti obtížné, pokud bude vztah příliš přátelský ..... Fotografie dětí patří do oblasti dětí a budoucnosti,Z. Na posílení přátelství bych doporučila do oblasti přátel, ale i vztahů ( mimo ložnice) fotografie skupinky lidí. Sama jsem nedávno tento problém řešila a ocením i další nápady pro posílení sektoru přátelství. :) R.

Eva
7. 1. 2007
Re: Re: Re: zóna přátel

Chtěla bych se zeptat Jany, pokud takhle fotky dětí umístěné má, jaký vztah má nyní se svými dětmi?? Já je tam mám už léta taky, a musím říci, že s nikým jiným si nerozumím více,než ze svými dětmi. Možná v tom je ten háček. Pokud člověk potřebuje větší podporu i mimo rodinu, chtělo by to asi i fotografie jiných "tváří".

Jana
7. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: zóna přátel

Ty fotky dětí tam nemám zase moc dlouho,jen několik měsíců.Možná je to jen náhoda, ráda měním obrázky po určitém čase.Dětem je teprve 5 a 2 roky,takže o nějakém přátelství to zatím asi nebude /nebo nevím jak bych to tu měla napsat/.Ještě by mě zajímalo, co by pomohlo rozvíjet nová přátelství.

8. 1. 2007
Re: zóna přátel

Mám pocit, že se tady pomíchaly pojmy Partnerství a Nápomocných přátel, přátelství patří do vztahů a tím do sektoru Partnerství, kdežto Nápomocní přátelé nejsou přátelé-partneři, ale pomocníci, autority, mentoři, duchovní vůdci apod.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám