zrcadlo na dveřích

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Áňa
27. 9. 2007
zrcadlo na dveřích

Ještě tedy jsem se chtěla zeptat, jak je to se zrcadlem když tvoří celou výplň dveří. Máme je většinou na vnitřní straně v pokojích-ložnicích, šatně a koupelně a na dveřích, které vedou z koupelny na WC zase do koupelny, takže ty dvoje dveře se zrcadly spolu svírají pravý úhel. A ve dvou pokojích je to zrcadlo-dveře naproti střešnímu oknu. Tak by mě zajímalo, co je větší malér jestli okno-dveře, okno-zrcadlo, nebo zrcadlo dveře:) Mějte všichni krásný večer*

30. 9. 2007
Re: zrcadlo na dveřích

Zrcadla jsou mocným prostředkem vedení energie po bytě, nesprávně umístěná mohou způsobovat chaos, odrážení energie zpět, např. negativně ovlivňovat kvalitu spánku v ložnici atd., Na vnitřních dveřích místností blokují žádoucí plynulý tok energie po bytě.

Áňa
3. 10. 2007
Re: Re: zrcadlo na dveřích

Aha, no tušila jsem, že to nebude nic dobrého. Poslední měsíc, jsem ve svém pokoji dávala přes dveře veliký modrozelený šátek, zakrýval zrcadlo od kliky nahoru-aby se v něm nevzhlíželo okno. Je pravda, že dříve jsem se zavřela v pokoji a k ničemu už jsem se nedostala, prostě mě to "přicuclo" a ochromilo. Díky za Váš čas.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám