Zrcadlo proti oknu?

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hela
3. 3. 2009
Zrcadlo proti oknu?

Prosím zkušenější o radu. Je podle feng-shui vhodné umístit zrcadlo naproti oknu? Přemýšlela jsem, že to udělám, protože bych chtěla zrcadlem doplnit chybějící prostor (máme byt do L) a také jsem někde četla, že je dobré, když zrcadlo odráží z venku hezké věci (u nás z okna vidíme krásné stromy a nebe). Ale v jiné knize jsem zase narazila na informaci, že to není vhodné, protože energii, která přichází oknem to žene zase přímo ven. Jestli je to pravda, pOmohlo by, kdybych na stěnu proti oknu zrcadlo umístila na šikmo, tak, aby odrazová plocha směřovala víc než na okno ke stropu? MOc děkuji za radu :-))

3. 3. 2009
Re: Zrcadlo proti oknu?

Proti oknu zrcadlo opravdu dobré není, jedna pražská kavárna na nábřeží se trápila až nakonec zkrachovala, až poté se zjistilo, že měla proti všem oknům obrovská zrcadla... Lepší bude pro zrcadlo stěna kolmá k oknům nebo šikmá pozice zrcadla v rohu.

Hela
3. 3. 2009
Re: Re: Zrcadlo proti oknu?

To s tím zrcadlem v rohu je skvělý nápad! Dokonce by to mohlo být za kulatým jídelním stolem, který zde stojí. Moc děkuji. Mohl byste mi ještě poradit, jakým jiným významným způsobem, kromě zrcadla v rohu, bych mohla "nahradit" chybějící prostor na stěně v jídleně proti oku? Jídelna leží v rámci bytu na JV a potřebuji doplnit východní sektor, který nám úplně chybí (máme byt do L). Tuším, že něco v tomto směru potřebujeme udělat, protože mám vleklé problémy se vztahem k matce a také problémy se zdravím a dluhy. Každá rada dobrá...

9. 3. 2009
Re: Re: Re: Zrcadlo proti oknu?

Složitější věci vyžadují složitější přístup, každopádně doporučuji začít rozplétat skutečné příčiny popisovaných problémů, jejich pochopení bude 1. krokem k vyléčení.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám