Zrcátka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Marcela
25. 1. 2006
Zrcátka

Zaujaly mě příspěvky na téma zrcátek na dveřích do koupelny. V knize o feng-šuej se doslova doporučuje je nainstalovat na venk.stranu dveří koupelen a též na vnitřní stranu východ.dveří, v případě,že se nacházejí vchod a východ z domu v jedné linii. Zrcátka ve dřevěných rámečcích v barvě dveří jsem sehnala a a umístila takto na dveře. Ale efekt ani po delším čase nepozoruji žádný, ani změnu k lepšímu, a je pravdou, že dveře se zrcátkem na venkovní straně koupelny, i když malým a vkusným, spíše přivádí pozornost příchozích i mě samé.Pane ing.Šmikmátore, doporučujete jedné z tázajících, aby dala zrcátko na "vnitřní"stranu dveří koupelny. Platí to, co se týče koupelen obecně, nebo jen v konkrétním případě?A kam je umístit (pokud vůbec)v případě dvou vchodů do domu v jedné linii? Velmi děkuji za Váš názor.

25. 1. 2006
Re: Zrcátka

Díky za Váš postřeh, že zrcátka na venkovní straně dveří přitahují pozornost a tím pádem samozřejmě podporují tok energie do místností, kam si vůbec nepřejeme. Proto doporučuji činit dveře místností s odpady zcela nenápadnými a rozhodně na ně zrcátka zvenku nevěším, i kdybych za to měl dostat černý puntík..

Alena
28. 2. 2006
Re: Re: Zrcátka

Jsem moc ráda, že existuje tato diskuse. V oblasti feng šuej jsem teprve začátečník, ale protože jsme se nedávno přestěhovali a chci pro nás vytvořit příjemný domov, snažím se tedy získávat co nejvíce informací, a pak už to nechávat na přirozeném citu a intuici. Také jsem četla o zrcátkách na dveře od koupelny a WC. Měla jsem ze získaných informací pocit, že to má posloužit k tomu, aby se energie od daných dveří odrazila a nevstoupila tak do těchto místností, kde by došlo k jejímu "spláchnutí". Ale asi jsem to špatně pochopila.

js
2. 3. 2006
Re: Re: Re: Zrcátka

Ta "zrada" je v tom, ze pres plochu zrcadla prochazi cca 30% vstupujici energie, cili zavesenim zrcadla primo podporujeme unik energie za rovinu zrcadla do odpadnich mistnosti.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám