Zrcátko bagua

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Katka
16. 12. 2006
Zrcátko bagua

Dobrý večer,chci se poradit,mám objednáno zrcátko bagua se zvonkem a čínskou mincí v závěsu z toho důvodu, že se nám již delší dobu nedaří a pořád náši rodinu něco postihuje.Mám zavěsit zrcátko ven před vchodové dveře (máme krytý vchod) nebo ve verandě zevnitř nad dveře.Chci podotknout,že vchod je jakoby zasunutý na levé straně domu zboku,přímo naproti vchodových dveří nestojí žádný dům, ale přes cestu napravo bydlí sousedé,se kterými již od léta špatně vycházíme a v podstatě vzájemně nekomunikujeme.Děkuji Katka

Renata :)
17. 12. 2006
Re: Zrcátko bagua

Ahoj Katko, chci jen upozornit na to, že zrcadla jako taková jsou hodně silná a zrcátka bagua obzvláště. Je třeba k nim přistupovat velmi opatrně!!! Dej velký pozor na to, co budou odrážet.Do domu bych ho nepoužívala a ven bych ho pověsila po konzultaci s odborníkem. Jsou i jiné, jednoduší způsoby odrážení negativní energie. Věřím, že se vyjádří i pan Šmikmátor. :) R.

Katka
17. 12. 2006
Re: Re: Zrcátko bagua

Reni, takže se přikláníš k tomu spíše ho nedávat?Jinak bydlíme vlastně téměř na samotě.Dobře tedy,počkám ještě jak se vyjadří pan Šmikmátor, jestli bude mít chvilku.Jak tedy ještě jiným způsobem odrazit špatnou energii?

19. 12. 2006
Re: Zrcátko bagua

Zrcátko Pa-kua se používá proti negativním energiím z okolí, proto se věší do blízkosti hlavních vstupních dveří do domu z venkovní strany. Jinou věcí je problematika nedaření se, je potřeba provést analýzu stavu a navrhnout příslušná opatření, nepomůže jen zavěsit něco někam.

Katka
20. 12. 2006
Re: Re: Zrcátko bagua

Děkuji moc za odpověď,taky už jsem přemýšlela nad tím,že jsem si možná jen vžila myšlenku,že to je sousedy,ale opravdu od incidentu s nimi na konci léta (měli ho manželovi rodiče se sousedy)zemřelo již 6 členů manželovy bližší či vzdálenější rodiny,jen v prosinci za 2 týdny 2 a teď měl jeho synovec těžkou nehodu.Asi to bude jen náhoda a já tím,že se s tím nemůžu vyrovnat se spíše asi chytám každého stébla co by to už zastavilo.Mám pocit,že se na nás všechno sneslo.Myslela jsem,že právě zrcátko bagua je ochranné a aspoň pro sebe budu mít pocit alespoň částečné ochrany rodiny.

Renata :)
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Katko, v tomto případě bych asi požádala pana inženýra o osobní konzultaci. Hlavně nepropadej panice,..... myšlenka je silná, na co myslíš, přivoláš. Opakuj si, že ty i tvá rodina jste v bezpečí. Četla jsi knihy od L. Hayové?? Doporučuji. Hezký den :)R.

Katka
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Ahoj Reni,díky moc,je pravda,že vždycky,když se něco dalšího stalo,tak jsem pak čekala,co to zas bude příště,navíc ještě tchýně to ještě podpořila svými pohřebními řečmi,ale nějak od té nehody to s ní raději nijak neřeším nebo se tomu snažím vyhýbat a sama pro sebe si říkám,že věřím,že to už tou nehodou skončilo a že už bude dobře.Mohla bys mi doporučit nějaký konkrétní titul od L. Hayové? Žádnou jsem nečetla,ale kdybych ji sehnala,tak si ji ráda přečtu.Je to něco o síle myšlenky?Jinak jsem moc ráda,že se nám posledních 14 dní tak radikálně spravil vztah,za což jsem moc vděčná tobě i všem tady.Přeju sluníčko:)Katka

Renata :)
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Buď vděčná sama sobě, TY jsi odvedla skvělou práci. Bez toho by všechny rady byly na nic!!!! Ty knihy jsou - Miluj svůj život, Já to dokážu, Uzdrav své tělo.... je jich víc, teď si vybavuji tyto. Ty první dvě doporučuji. :) R.

Katka
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Vím,že mě to stálo hodně přemáhání si vůbec přiznat,že i ve mě je chyba a snažit se to změnit,no ale než mě to taky nakoplo,tak bych na to asi sama nepřišla a pak tady byla vaše podpora,takže za ni hlavně dík.Díky za názvy knih.Co se týče zrcátka - až mi přijde,tak ho nebudu věšet, protože věřím, že už to máme za sebou, případně bych po Novém roce uvažovala o konzultaci, zatím nechám pracovat čas.Ale napadá mě, co se zrcátkem? Má nějaký vliv, když ho nechám ve skříňi? Případně kde ho uložit?

Katka
20. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Pardon za chybu, chtěla jsem napsat, "než mě to tady nakoplo" - myslela jsem na fóru, tak snad to už teď má smysl.

Káča
29. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Ahoj čtu vaší diskuzi a napadlo mě že něco přihodím . Tak zaprvé ty knihy od L.Hay můžu doporučit strašně mi pomohli zvládat problémy.Dodá člověku sebevědomí když pochopí že nic není náhoda a že vše co se v nás a kolem nás děje mužeme ovlivnit.Samozřejmě že nepokoje v Palestýně nezměníme ale pohled na ně jo.FS to je druhá věc který moc věřim a myslím že funguje .Posiluji pole v bytě dělám průběžně čistku starých krámu ,ale taky dobře vím že to nestačí ,důležité je jak přemýlíme a žijeme prostě karma pokud celý den myslíme na to že sousedi mají nové auto a mi trabanta zžírá nás závist nebo jiný negativní pocit těško budeme žít šťastně.Prostě to chce udělat čistku doma i v hlavě usměv v duši i na rtech a bude líp.Sama jsm prošla různym hnusem není to lehký udělet něco se svým životem ale stojíto za to.Hodně štěstí

Katka
29. 12. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko bagua

Ahoj Kači,děkuji moc za tvůj pohled,je pravda,že teď když na to nemyslím,tak je mi úplně fajn,že myšlenky dovedou fakt obrátit psychiku naruby,teď je mi fakt super,objíždíme celou rodinu (už skoro týden-máme toho požehnaně) a jsme v pohodě.Na knihy jsem ještě nenatrefila,ale chystám se aspoň jednu si určitě koupit.Díky za doporučení.Krásný vánoční čas a vše nej do nového roku přeje Katka.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám