Zrcátko pa kua

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Peta
20. 2. 2007
Zrcátko pa kua

Ahoj, máte někdo zkušenosti se zrcátkem pa kua v místnosti? Nebo myslíte, cítíte, že dovnitř domu vůbec nepatří? Díky P.:)

Hanka
20. 2. 2007
Re: Zrcátko pa kua

Ahojky Péťo, možná je úžasné, ale já jsem se ho vždycky obávala, proto s ním žádnou zkušenost nemám. Jsem zvědavá, co ostatní. H. :-)

Peta
20. 2. 2007
Re: Re: Zrcátko pa kua

Hani, moc díky za názor! Taky jsem zvědavá, jestli to takhl působí na víc lidí..P.:)

Renata :)
20. 2. 2007
Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

V praxi jsem se se zrcátkem nesetkala, ale sama jej cítím jako jeden z nejsilnějších pomůcek FŠ, které odráží příchozí energii. Podle literatury do místnosti nepatří vůbec a osobně k němu mám tak velký respekt, že bych jej nepoužila ani ven. V případě, že bych ho potřebovala použít, určitě bych se poradila s osobou VELMI fundovanou!!! :) R.

Saša
20. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Takže pane Jiří-poradíte nám?nikoho fundovanějšího neznám

michaela
20. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Já bych se také přidala s dotazem. V práci mám kancelář dveřmi propojenou s kanceláří našeho majitele. Dveře jsou bohužel téměř pořád otevřené. Momentálně se firmě vůbec nedaří. Šéf je strašný cholerik a má ve zvyku, když se něco nedaří, začít řvát, třískat věcmi a podobně. Má pocit, že mu všichni ubližují a dělají mu to schválně apod. Pak se mi vždycky omluví, že to nemám brát osobně, že to jen proto, že jsem jediná, kdo mu rozumí v jeho rodné řeči (není Čech). Sice to vím, nejsem nijak vztahovačná a umím mu to vrátit, ale už mi z toho tečou nervy. Taky to u nás často vypadá jako na Sicílii. A hlavně se v tom prostředí nedá na nic soustředit. Je strašně vztahovačný. Jsem momentálně už dva týdny nemocná a on se mnou nemluví, jako bych mu to udělala schválně. Je jangové Dřevo, já jangová Země. Pomohlo by mi zrcátko pa-kua v kanceláři? Nebo jak ho utlumit a donutit nejdřív přemýšlet a pak teprve řvát a sebe posílit? Z firmy odejít nechci, už jsem tam vypotila moc krve na to, abych to vzdala.

Renata :)
20. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Míšo, pro vaši harmonizaci bude třeba dodat element ohně. Váš šéf je element dřeva a tudíž má asi příliš nápadů ale k jejich realizaci potřebuje druhé. Když se nedaří podle jeho představ, je zle a musí ventilovat. Je to přirozená povaha lidí s převahou energie dřeva. Je třeba vybít dřevěnou enegii jiným způsobem, především pohybem a dodat prvky země. Zrcátko do místnosti určitě ne, ale je tady možnost poléčit váš vztah v oblasti minulosti v kanceláři. V tomto místě se řeší vztah se šéfem - autoritou. Tak přeji hodně štěstí. Je to běh na dlouhou trasu.. :)R.

michaela
21. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Renato, asi jsem tupá, ale nějak mne nenapadá, čím to v minulosti poléčit. Jednak dost velkou část zabírají naše společné (věčně otevřené) dveře a jednak vůbec nevím, čím léčit. Léčit musím u sebe, do jeho hájemství zasahovat nemůžu. Navíc on FS vůbec neuznává. Poradíš? My se totiž v podstatě máme docela rádi, vím, že si mne váží, ale říká to všem, ale mně nikdy ne. Jinak všem partnerům vykládá, jaké má štěstí, že mne tam má. Ale je pravda, že oba máme hned "oheň u zadku", jen já se lépe ovládám. On prostě potřebuje hromosvod. Vypění, zapomene. A já se pak užírám a on vůbec neví, proč.

27. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Podporuji ten nápad aplikace elementu Oheň co nejvíce a ve všech podobách mezi Vámi dvěma, vč. barev oblečení, jinak se nebojte zrcátka Pa-kua v interiéru, umístil bych jej do okolí spojovacích dveří, např. i na jejich zárubeň. Síla Pa-kua nespočívá v nějaké tajemné moci, ale vnímám ji jako symbol univerzální dokonalosti, která odpuzuje negativní energie. Pokud máte zájem o docela vkusné medailonkové provedení na krk, tak tyto pustíme během několika dní do prodeje.

Renata :)
27. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Pokud je okolo, nebo nade dveřmi trochu prostoru na obrázek kde bude znázorněn vedoucí v klidném hovoru se svojí asistentkou, ze kterého by vyzařoval klid a pohoda, umístila bych ho sem. :) R.

michaela
28. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Díky všem. Něco s tím provedu. Z čeho je ten přívěšek? Mám alergii na kovy. Hezký den.

28. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrcátko pa kua

Z kovu...

Dana
28. 2. 2007
Re: Zrcátko pa kua

Já jsem měla zrcátko nějakou dobu v místnosti na chalupě. Po pověšení se otočilo směrem k sousedům, s nimiž nevycházíme zrovna nejlépe. A světe div se - po vcelku krátké době přestaly jejich útoky na nás a situace se zklidnila. Zrcátko jsem pak sundala, ale vztahy jsou pořád klidné (ne že bychom se nějak víc milovali, ale už nikdo z nich nevyvolává hádky). Ale je pravda, že když se ta situace zklidnila, pociťovala jsem zrcátko jako něco nepříjemného. Asi je vhodné jen na dobu potíží.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám