Zvonkohra z achátu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Maci
18. 2. 2008
Zvonkohra z achátu

Moc všem děkuji za přínosné poznatky zde v diskusích,s FS začínám,prosím o radu.Moc se mi líbí a přitahuje mne achátová plátková zvonkohra,ráda bych ji pořídila do obývacího pokoje,kde je nejlépe ji prosím zavěsit?Žiji s partnerem,oba jsme dřevění tygři,nejvíce mne oslovují plátky v barvě karmínu,fialové...Děkuji za Vaše názory.

Renata :)
18. 2. 2008
Re: Zvonkohra z achátu

Myslím, že cítíte správně.....achátová zvonkohra je zemské energie a barva fialová utlumí převahu dřeva vašich elementů. Vhodné místo pro zavěšení.... navrhněte, kam se hodí pohledově a potom si můžeme říci, zda je to správné místo.. :)R.

Maci
20. 2. 2008
Re: Re: Zvonkohra z achátu

Děkuji Vám.Líbila by se mi uprostřed místnosti,zavěšená v prostoru,tak abychom se jí nemuseli vyhýbat hlavami když pod ní půjdeme,chtěla bych se jí i občas dotknout a pohýbat si s ní a zacinkat.Anebo mě láká pravý roh partnerství,určuji si to dle dveří do obýváku,čili podle pakua místnosti,no je to spíše obývák+jídelna dohromady.

Renata :)
20. 2. 2008
Re: Re: Re: Zvonkohra z achátu

Bingo! Obojí je správné. Do rohu partnerství v obývacím pokoji ji cítím trochu lépe. Nezapomínejte ji udržovat čistou, nezaprášenou a občas ji omyjte citronovou šťávou. :) R.

Maci
20. 2. 2008
Re: Re: Re: Re: Zvonkohra z achátu

Děkuji.Sluníčkový den přeje M.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám