zvonkohry

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Vali
1. 3. 2007
zvonkohry

Dobré ráno všem.prosím o radu a názor. V jednom obchodě F-S jsem našla zvonkohru do partnerství , kde na kromě kovových tyčinek byla zavěšena 4 růžová srdíčka.Je to opravdu vhodné,když partnerství symbolizují vždy dva?kam by byla vhodná zvonkohra sklo +kov ,veliké slunce a na dvou postarních paprscích má jedno malinké sluníčko ( celkem 2 malá sluníčka)zbytek zvonkohry doplněn kovovývi tyčkami.Co si myslíte o vitrážových srdíčkách jež jsou uprostřed )podél)spojena vytráží a stejnou olemována a z nich pak vytvořena zvonkohra.Srdíčko tedy vypadá jakoby bylo slepeno ze dvou půlek.děkuji a všem fajn den Vali

Renata :)
1. 3. 2007
Re: zvonkohry

Vali, ta zvonkohra na mne působí příjemně. Slunce a srdíčka, kov a sklo, všechnon mi jde dohoromady. Díky počtu 4 srdíček bych ho asi umístila do kterékoliv místnosti do oblasti partnerství, mimo ložnice. V ložnici bych podporovala partnerství počtem 2 ks, v ostatních místnostech jde o vztah mezi všemi členy rodiny. :)R.

vali
1. 3. 2007
Re: Re: zvonkohry

Renatko , díky moc . v podvědomí jsem se k tomu tak přikláněla. Jak vidíš ( i ostatní) tu zvonkohru s jedním velkým sluníčkem a dvěma malými. Myslíš taky kdekoli do partnerství mimo ložnice.Není tady pak v partnerství jeden jakoby nadřazen - symbolizován tím velkým sluníčkem ?Dodržovat tedy v ložnici vždy dva stejně veliké předměty?A co ta jakoby slepená srdíčka vitráží?Díky V.

Renata :)
1. 3. 2007
Re: Re: Re: zvonkohry

Vali, můj pocit je takový, jako že jedno ochranné slunce pro obě malá, nadřazenost necítím, je to jiné když jej vidíš. Může také znázorňovat ochranu dětí. Dej na svůj pocit. Slepená srdíčka mi taky nevadí, pokud se nejeví jako znetvořená, nebo poškozená. Dej na pohled. V ložnici je to trochu jinak. Záleží také na postavení Venuše a Marsu v horoskopu, obou partnerů. Potom můžeš určit i přesné předměty, které se do sektoru partnerství v ložnici hodí. Co se týká velikosti, volila bych stejně veliké :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám