energie

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zetnerka
31. 8. 2007
energie

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, kde a jaké jsou nějvětší "díry pohlcující energii". V poslední době - asi 3 měsíce jsem hodně vyčerpaná a chodívám spát i ve dne, což už nepůjde - začíná škola. Pokoj bych měla mít v pořádku - předělávala jsem ho, aby vyhovoval podle feng shui. Teda až na skosený strop nad postelí - a hlavou, ale ta nejde dát jinam.. Jsou nějaké "triky" na energii? Jediné, co mě napadá je podpořit svůj prvek v pokoji. Ale v literatuře jsem se dozvěděla, že jsem oheň a pak voda, což je protiklad.. a někde jsem ještě země.. Jsem narozena 24. 12. 1986. Ale podle pocitů si myslím, že jsem oheň.. No, a i sny se mi zhoršili.. mám v nich konflikty..

Agnes
1. 9. 2007
Re: energie

Hezké ráno, Zenterko. I já bývám často dost unavená a také se mi nevyhýbají nepěkné sny. Obvykle si každý i dobře pamatuji. Bohužel? Ani ne. Docela snadno si tak uvědomím, žeho se obavám přes den. Netušíš hrozbu nějakého konfliktu? Třeba si ji přes den snažíš nepřipouštět, ale podvědomí se ošálit nedá... Nechci tu nijak rozumovat :), vlastně chci (nejen Tobě) doporučit knížku "Objednáváme si z vesmíru" (+ další 2 díly) od Barbel Mohr, která mi teď snad bude dobrým učitelem. Z ní jsem pochopila, proč mi 100%-ně fungovala ta 1. bezděčně pořízená feng-šuej pomůcka. Když jsem si "jen tak" s tím, že to třeba vyjde, zakoupila mušličku a vložila ji do peněženky, hned příští výplata se navýšila o pěknou sumičku a zůstala taková do doby, než jsem si začala nenasytně pořizovat tlustici, čínské mince, třínohou žábu atd. Je zřejmě třeba si pomocí FŠ pravidel zharmonizovat prostor, ve kterém žijeme, ale zároveň se neupínat křečovitě na to, aby splnily naše přání a nejlépe okamžitě. Mně FŠ hodně pomohlo ve vztahu ke každému jednotlivém koutku bytu. Tedy pořádná jsem byla vždycky :), ale teď najednou tak nějak víc s láskou a úctou opečovávám kout zdraví, vztahů, budoucnosti, minulosti atd. Prostě v každém koutu je ukryt "příběh". Také jsem byla na "x" přednáškách o FŠ, četla několik knih a zde jsem pravidelným hostem a jsem za "kontakt" s FŠ velmi ráda. Vím, Zenterko, že jsem nedala žádanou odpověď na kladenou otázku a věřím, že se očekávanou odpovědí sem přijdou místní specialisté (kteří mi také často pomohli). Doufám, že mých pár řádků jen neplodně nezabere místo a přeji hodně štěstí a pěkných snů.

Agnes
1. 9. 2007
Re: Re: energie

Koukám, že jsem se v oslovení překlepla a to hned 2x :/. Omlouvám se...

michaela
1. 9. 2007
Re: energie

Ahoj Zetnerko, nemám radu z oblasti FS. Ale prožívala jsem nedávno totéž. Je fakt, že jsem žila v hrozném stresu a makala jako šílená. Pak jsem dostala navíc horečky a doktor mi pro jistotu udělal mimo jiné i jaterní testy. Všechny byly úplně špatné, aniž by se zjistila příčina, takže nasadil dietu a posilující prášky na játra (a dovolenou) a pomalu se dávám dohromady. Moje rada, nech si udělat vyšetření krve. Může to být pozůstatek po nějaké nemoci, kterou jsi bez povšimnutí přechodila, nebo po nějakém zvýšeném nervovém vypětí.

Zetnerka
1. 9. 2007
energie

Ahojky, děkuji za příspěvky. Je to možná z práce, ve které jsem přes měsíc byla. Hodně mě vyčerpávala.. A to i psychicky. Což bude asi i škola taky zas.. Z té práce jsem dostala i zánět nosohrtanu a ten je z důvodu, že jsem se tam s tím nemohla smířit. Pak ještě nějaké osobní problémy.. Teď už by to mělo snad být lepší - po psychické stránce..nebudu v takovým napětí. A chtěla jsem se ještě zeptat, může mít na mě i špatný vliv, že naproti mím dveřím je chodbička a pak schody dolů? Naštěstí jsou tam posouvací dveře.. Ale jsou tam schody dolů..

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám