Ing. Jiří Šmikmátor

Feng-šuej se věnuji mnoho let, a to na základě studia – zprvu u několika tuzemských učitelů, později u asijských mistrů tohoto oboru, dále postupným poznáváním a osobními zkušenostmi během několika studijních cest do zemí, kde je možno se s učením Feng-šuej potkat v reálném životě, tj. v Číně, Hong-Kongu, Singapuru a dalších zemích JV Asie.

Snažím se o aplikaci co nejvíce prvků tohoto učení do reálného života západní kultury, proto používám různé techniky, starší i některé modernější, a to pro co největší účinek v podobě dosažení harmonie prostoru, lidí v něm, prosperity firem apod.

Při harmonizaci prostoru i osob se jedná o spojení a vyvážení obou složek života, materiální i duchovní, teprve jejich vyvážením se může dosáhnout očekávaného zlepšení kvality života, zdraví, pohody, prosperity a dalších hodnot života.

Nabídka služeb FŠ je dosti široká a každý si může vybrat podle svých potřeb a zájmů, od jednoduchého poradenství až po řešení složitých životních situací, …. provedení celým procesem stavby domu anebo třeba kompletním restartem celé stagnující firmy…

ing jiri smikmator feng suej - Ing. Jiří Šmikmátor

Mám zájem o poradenství

Chci více informací