Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Čínský Nový rok 2019 začíná 5. února a končí 24.1.2020. Je v pořadí již 4716. čínským rokem. Rok Zemského Vepře patří tradičně mezi šťastné roky! Tento rok bude skvělý pro vydělávání peněz a jejich investování, bude plný radosti, přátelství i lásky, a to pro všechna znamení zvěrokruhu. Rok bude úspěšný, neboť Vepř přitahuje úspěch ve všech oblastech života.

Element Země-jin souvisí se zemědělskou půdou, zatímco praformu Vepře tvoří Voda-jang (prudká řeka) a Dřevo-jang (vysoký strom nebo dřevěný člun). Znamení Zemského Vepře 2019 tedy představuje prudkou řeku, vtékající do zemědělské půdy, tzn. riziko záplav.

Rok Vepře a kariéra

V pracovní oblasti by u Krys, Buvolů, Zajíců a Ovcí mělo všechno probíhat velmi dobře. Plní energie a bojovnosti budou zrozenci těchto znamení zvěrokruhu dostatečně pobízeni, aby využili každé příležitosti a stanovili si své cíle tak vysoko, jak jen to bude možné. Jejich úsilí bude odměněno, příležitosti budou na jejich straně od července do října 2019. Na začátku podzimu a ke konci roku 2019 budou muset tvrdě pracovat, pokud jsou zapojeni do týmových projektů.

Tygrů, Koní, Opic a Vepřů bude významné období na konci února a během března, kdy se doporučuje udržovat se v rovnováze, jinak riskují, že je jejich úsilí přivede až k vyčerpání sil. To jim také zajistí harmonii na pracovišti a pomůže zlepšit vztah s ostatními. Dosáhnout všech svých cílů budou schopní teprve v říjnu až listopadu 2019. Finanční štěstí a kariérní příležitosti pomůže přilákat ametystový stromeček.

Také pro Draky, Hady, Kohouty a Psy to bude zajímavý rok, co se týká pracovních projektů a činností. Budou ještě více ambiciózní než obvykle, opustí svá útočiště v podružných rolích a mnohem častěji se odvážně vrhnou do aktivit, kde se více zviditelní. Jejich úsilí bude odměněno hned na začátku Čínského roku 2019. Několik zbrzdění nebo nevhodného načasování by se mohlo objevit ke konci roku, ale celková bilance roku bude pozitivní.

Zemský Vepř a zdraví

Po fyzické stránce bude u Krys, Buvolů, Psů a Opic během tohoto roku jejich nepřítelem nervozita. Tito by neměli dovolit, aby se přebytek jejich energie negativně proměnil ve stres nebo nespavost; vhodným nápravným opatřením je v tomto případě umístění Feng-šuej Želvy do západním sektoru domu. Pro zachování rovnováhy osobnosti bude ideální se věnovat sportu, a to pravidelně.

Tygři, Kohouti, Koně a Zajíci budou mít po celý rok 2019 záviděníhodnou energii. Přesto by se měli hlídat, aby nedošlo k přecenění jejich sil. Také nadměrné riskování (ve způsobu stravování, ale nejen v této oblasti) by mohlo vyvést jejich zdraví z rovnováhy.

Drakům, Hadům, Vepřům a Ovcím se doporučuje zaujmout rozumný přístup. Jinak riskují, že ztratí formu. Budou mít tolik věcí na práci, že se jejich energetické rezervy, jakkoli jsou vydatné, mohou čas od času citelně oslabit. Zrozenci těchto znamení by si měli dovolit pár dní odpočinku a až se zotaví, budou moci zase vyrazit na cestu.

Čínský rok 2019 a vztahy

V lásce čeká štěstí na Krysy, Vepře, Zajíce a Psy. Ti zadaní budou milující a vášniví, což jejich partnery potěší. Pro nezadané bude tento rok velmi příznivý pro mimořádná setkání. Vhodným doplňkem bude v tomto roce párek Mandarínských kachniček, umístěných na nočním stolku; tyto představují romantiku, oddanost a partnerskou věrnost.

Pro Hady, Buvoly, Tygry a Opice bude velmi slibné období lásky v prvních 3 měsících roku. Pokud došlo v posledních měsících roku Psa 2018 k nějakým potížím, které by vrhaly stíny na jejich manželský život, partneři mohou nyní obnovit důvěru a náklonnost ve svém vztahu. Nezadaní mohou očekávat docela poklidný rok. Pouze ke konci roku, počínaje od listopadu, by mohli mít významnou schůzku.

Pro zadané Draky, Kohouty, Ovce a Koně, může být tento rok docela bouřlivý, zvláště pokud jejich manželský život nesplňuje jejich očekávání. Při dlouhodobých sporech riskují, že budou ztrácet množství energie na překonání obtíží. V těchto případech se doporučuje umístění Páru labutí – na dobře osvětleném místě s pozitivním tokem energie čchi, aby všichni v jejich okolí mohli využívat kvality, které labutě představují – půvab, krásu, čistotu, lásku a potěšení. Svobodní muži mohou očekávat koncem léta a v průběhu podzimu přelomovou schůzku.

cinsky rok 2019 4a - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu cinsky rok 2019 3a - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu cinsky rok 2019 2a - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu cinsky rok 2019 1a - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Nejvíce šťastná znamení zvěrokruhu v roce 2019

Osoby ve znamení Koně, Buvola, Draka nebo Vepře představují požehnaná znamení s darem dlouhověkosti a zdraví. Mívají silnou konstituci, vynikající fyzické kondici, což jim v roce 2019 zajistí štěstí v lásce a v kariéře. Hadům, Krysám, Buvolům a Zajícům se podaří využít příležitosti ke zlepšení jejich osobního i profesního života. Romantická hvězda jim přinese štěstí v lásce i manželství.

Nezadaní by k sobě mohli přilákat nového životního partnera, zatímco osoby ve vztazích by mohly pomýšlet na formální uznání svého vztahu nebo jej posunout o krok dál, např. plánovat rodičovství. Osoby ve znamení Opice, Kohouta, Ovce a Tygra budou mít během tohoto roku prospěch z povýšení a možná i vyšších příjmů.

Dobré obchodní příležitosti čekají na Krysy. Pokud budou jednat diplomaticky, může to být dobrý rok i pro jejich milostný život. Určité problémy by však mohly nastat v oblasti zdraví.

Obecné vlastnosti znamení Vepře

Vepř patří do skupiny vodních znamení, představuje začátek zimy a měsíc zrození Dřeva. Proto Vepř symbolizuje klíčení rostlin a zrození nové formy života. Rok Vepře proto může přinést nový začátek v mezinárodních vztazích i nového společenského řádu, v některých zemích může vést k novým režimům nebo novým vládám. Vepř je také považován za „cestovatele“, proto by mohl jeho rok podněcovat k cestování více než jiné roky. Značný prospěch z toho bude mít i turistický průmysl.

Podle čínské tradice představuje Vepř archetyp člověka, který miluje život, což by se mohlo projevit v roce 2019 silnější potřebou využívání (v rozumné míře) všeho, co je v životě krásné. Během tohoto roku si všechny vlastnosti Vepře najdou způsob, jak se projevit – především jemnost a štědrost. Proto bychom měli být pozornější vůči ostatním; na kolektivní úrovni by se mohlo objevit více altruistických iniciativ.

Další skvělou vlastností Vepře je radost ze života; čínští astrologové jsou přesvědčeni, že by bylo obtížné najít další znamení zvěrokruhu, ze kterého tryská tolik optimismu jako je tomu u Vepře. Tato vlastnost může být inspirací pro nás všechny, dodá lepší náladu a chuť do života. Ale pozor! Jako všechna čínská znamení, tak i Vepř má své slabiny. Obdařen mimořádnou představivostí Vepř někdy postrádá realismus a oddává se pouze snění, namísto činů. Letos bychom se těmto tendencím měli vyhnout, pokud nechceme, aby náš závod skončil ještě před cílovou čárou. V neposlední řadě bývá Vepř naivní – jeho laskavost mu brání rozpoznat zradu, což z něj dělá snadný cíl pro bezohledné lidi. Proto je potřeba být v tomto roce více obezřetný a nevidět vše jen v růžových barvách.

Šťastné faktory v roce Zemského Vepře

Šťastná čísla: 4, 6, 8

Šťastné barvy: žlutá, šedá, hnědá, zlatá

Šťastné dny: 2., 7., 10. a 11. den každého měsíce

Šťastné směry: JV, S

Stručná charakteristika hlavních kvalit roku pro jednotlivá znamení:

Krysa – rok plný štěstí a prosperity!

Buvol – dobrý rok, čas dobrých příležitostí pro vydělávání peněz

Tygr – tento rok se bude muset naučit jak vycházet s ostatními

Zajíc – čeká je skvělý rok, budou o něco méně ostražití než obvykle a dostanou se blíž k ostatním, získají nové přátele

Drak – klid Vepře pro ně bude znamenat rok vhodný pro přehodnocení věcí

Had – tento rok by měli být více draví a přesvědčiví

Kůň – rozhodně příznivější rok než byl rok 2018

Ovce – rok ve znamení šancí, kdy budou naplněny všechny jejich ambice

Opice – tento rok bude pod vlivem šancí

Kohout – tento rok by měli dávat pozor na kvalitu svých vztahů s ostatními, pokud chtějí uspět

Pes – pouze na jejich vlastním úsilí závisí, jestli v tomto roce uspějí

Vepř – ve „svém“ roce by měli začít stanovením svých priorit a pak se pustit do práce: jakmile dají věci do pohybu, začnou být vidět hmatatelné výsledky

Krysa a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 5 3 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Krysa je 1. v pořadí čínského zvěrokruhu. Rok 2019 bude pro Krysy především přechodným obdobím před tím, než vstoupí do roku svého znamení zvěrokruhu – Kovové Krysy 2020. V průběhu roku Zemského Vepře 2019 se stane jejich prioritou kariéra. Budou hledat a velmi pravděpodobně i najdou svůj směr. Především v květnu, kdy dojde ke změnám, myšlenkám, novým možnostem, a to jak v oblasti práce, tak ve financích. V roce Vepře 2019 bude Krysám štěstí přát, takže by mohly očekávat období prosperity a spokojenosti, nicméně uvolněnější atmosféra tohoto roku bude narušována až přílišnou nejistotou. Důležité bude se v následujících měsících pokud možno vyhnout smůle, která by spokojenost Krys mohla negativně ovlivnit. Doporučuje se držet se dál od nemocnic a pokud možno se vyhýbat pohřbům. Pokud nebudou Krysy opatrné, hrozí jim poruchy jater nebo častější chřipky. Měly by se podrobit dietě a věnovat se cvičení, potom budou silné a zdravé po celý rok.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Krys

Dřevěná Krysa 1924, 1984 – rok plný skvělých zkušeností

Ohnivá Krysa 1936, 1996 – rok šťastné volby

Zemská Krysa 1960, 2020 – zlepšení svého života

Kovová Krysa 1948, 2008 – rok plný energie

Vodní Krysa 1912, 1972 – při stanovení jasných cílů dosažení dobrých výsledků

Peníze/Finance v roce 2019

Pro Krysy bude Nový čínský rok 2019 rokem prosperity, která bude podporovat jakékoliv jejich činnosti nebo kariérní postup. Ačkoliv to není pro ně příliš charakteristické, mohly by Krysy během letošního roku trochu zariskovat, což by jim mohlo přinést finanční zisky z nečekaných zdrojů. Nezapomeňme, že toto znamení může mít velké úspěchy i bez toho, aby tlačilo na své štěstí.

Ke konci roku 2019 by se měly Krysy vyhnout jakýmkoli druhům spekulací, zejména hazardu nebo investicím do nemovitostí. V tomto čase se doporučuje své peníze šetřit a udržet pod kontrolou svou touhu přehnaně utrácet. Také by se měly vyhnout gestům nebo činům, které by si někdo mohl vyložit nesprávně, což by mohlo buď zmenšit jejich úspěchy, anebo vytvořit nepřátele či napjaté chvíle v budoucnosti. V roce 2019 se velmi osvědčí jejich smysl pro pozorování a sebekontrolu, zvláště v době krizí (popř. v okamžiku významných aktivit), kdy Krysa vždycky najde ty nejlepší únikové cesty (sebezáchovná řešení). Šéf Krysa si povede velmi dobře tak dlouho, dokud bude potřeba dělat to, co dovede. Je typem vedoucího, který projeví velké pochopení pro své podřízené, považuje jejich problémy za hodné k řešení, zvláště pokud má pocit, že pracovní kolektiv je jeho další rodinou.

Krysy a vztahy v roce 2019

Tento rok by měl být pro Krysy příznivý, hlavně na začátku roku. Ve vztazích bude láskyplná a pokojná atmosféra, partneři udělají vše, co bude v jejich silách, aby udělali jeden druhého šťastným. Svobodní budou potřebovat více vášně; budou snít o velké lásce, ale budou muset být trpěliví. Zajímavá schůzka je čeká až na konci roku 2019 nebo začátkem roku 2020. Nejvíce kompatibilní je Krysa s Drakem a Opicí. S těmito znameními by mohla mít velmi dobrý vztah, dokonce i pro manželství nebo podnikatelské aktivity. Společně by se těšily z úspěchu, štěstí, blahobytu. Rozhodně není Krysa kompatibilní s Koněm, jejich vztah by mohl přinést hořkost a antipatie. Nemají příliš mnoho společného, jejich šance pro dlouhodobý spokojený vztah nejsou vysoké.

Čínský rok 2019 a zdraví Krysy

Kromě uvedených rizik bude zdravotní stav Krys dobrý, budou velmi aktivní, což jim pomůže udržet si kondici a vítězit nad jakoukoliv možnou nemocí. Na začátku roku se mohou objevit zdravotní problémy, vzniklé v důsledku zanedbání signálů vlastního těla. Namísto změn ve způsobu stravy, postojů v každodenním životě apod., si obvykle Krysy tyto signály vysvětlují jako známky slabosti, které se musí vyvarovat. Nejcitlivější orgány jsou u Krysy žaludek a krevní oběh. V průběhu celého roku by mohly přetrvávat velké napětí, agresivita, nervové vypětí, což by mohlo vést k významnému hromadění stresu. Prospěšné by bylo fyzické cvičení, zaměřené na zklidnění nervového systému.

Měsíční předpovědi pro Krysy

Leden: Toto období bude příznivé a šťastné.

Únor: Doporučuje se zvýšená opatrnost ohledně zdraví.

Březen: Tento měsíc bude skvělý, je to vynikající čas začít něco nového.

Duben: Měli byste udělat krok zpět a nenechat si svůj úspěch příliš stoupnout do hlavy.

Květen: V oblasti práce a podnikání to bude hektický měsíc. Dopřejte si dostatečný spánek.

Červen: Vynikající čas začít s novými koníčky, rozvíjet své dovednosti a talenty.

Červenec: Měli byste věnovat zvláštní pozornost vašim vztahům.

Srpen: Nastal ten správný čas začít nový způsob života.

Září: Dobré období pro rozhodování týkající se kariéry. Ale neuspěchejte věci!

Říjen: V tomto období se doporučuje opatrnost ohledně stravy a životního stylu.

Listopad: Tento měsíc bude skvělý. Všechno, čeho se dotknete, se změní ve zlato.

Prosinec: Čas pro zábavu, dovolenou, prázdniny a příjemný čas strávený s blízkými.

Roky Krysy: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Buvol a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 6 2 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Buvol hraje v životě lidí významnou roli, bez jeho tvrdé práce (např. v zemědělství) by lidská společnost nemohla udělat žádný rychlý pokrok. Buvoli jednají pomalu, ale mají silnou vůli, jsou velmi pracovití. Bez ohledu na mínění svého okolí jdou vpřed a postupují krok za krokem k cíli. Nevýhodou pro ně je, že jim chybí flexibilita, schopnost se přizpůsobovat změnám. Pokud by to dokázali překonat, uplatnili by se dobře jako novináři, makléři, obchodníci, politici, umělci, poradci, i chovatelé zvířat apod.

Podle předpovědi na rok 2019 čekají Buvoly významné změny osobnosti a vyjasnění mnoha osobních i profesních aspektů. V citové oblasti projdou zrozenci Buvola obdobím, které si hodně dlouhou dobu neužili – rokem plným míru, ticha a pohody ve vztazích a ve všem, co znamená rozvoj partnerství a důležité vztahy. Rok Vepře podnítí kreativitu u Buvolů; může to být design, umění, kreativní řešení či dekorace, které v roce 2019 odhalí jejich dosud nevyužité talenty. Nechť ale nic neodkládají příliš dlouho, nebo by mohly inspirace i nápady přijít o svůj náboj.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Buvolů

Dřevěný Buvol 1925, 1985 – letos bude potřeba usilovnější práce

Ohnivý Buvol 1937, 1997 – dělejte maximum, aby byl každý den o něco lepší

Zemský Buvol 1961, 2021 – více spánku, šťastnější člověk

Kovový Buvol 1949, 2009 – stavějte nové cíle každý den

Vodní Buvol 1913, 1973 – rok bez velkého pokroku, nejasné cíle a spousta vyplýtvané energie

Buvol a peníze/finance v roce 2019

Jak Buvol, tak Vepř, jsou hospodářská zvířata, která sdílejí stejný prostor a nemají žádné důvody se navzájem nenávidět nebo spolu soupeřit. To usnadní jejich vzájemné porozumění, takže lze očekávat, že rok 2019 bude pro Buvoly všeobecně příznivý. Jejich těžká práce, klidná a trpělivá povaha jim zajistí bohatou „sklizeň“ a výrazné úspěchy, do té doby, než se nechají unést svou nadměrnou tvrdohlavostí. Během roku 2019 mohou dosáhnout uznání ve veřejném životě, dostat se na výsluní, kde by mohli zrozenci Buvola přesvědčivě vyjádřit své zájmy a ideály, za předpokladu, že ovládli svou emocionální citlivost, která je někdy opravdu vysoká.

Buvoli budou mít také možnost účastnit se mnoha společenských akcí a navázat nová přátelství. Nicméně pokud se nezřeknou svého charakteristického konzervatismu, když se nepokusí být na stejné vlně s okolnostmi a ve spojení s inovativními lidmi, přijdou sami o některé významné výhody. Navíc bude potřeba být co nejvíce flexibilní a dělat kompromisy, udržovat klid zbraní, namísto pouštění se do neproduktivních bitev. Není nic pro Buvoly se soustředit na ambiciózní dlouhodobé plány, jejich síla je v jejich smyslu pro praktičnost, což je charakteristické pro jejich osobnost, díky jejich vytrvalosti a ochotě spolupracovat s ostatními lidmi.

Vztahy Buvola v roce 2019

Díky dobrému porozumění mezi Vepřem a Buvolem jsou dobré předpoklady pro založení nového vztahu, založeného na silné vzájemné přitažlivosti, usnadněného šťastným vzájemným působením osob v jejich společenském kruhu. Partneři v již existujících vztazích budou mít možnost své vztahy konsolidovat, prohlubovat, což by nakonec mohlo vést k manželství. Sezdané páry by se mohly dočkat dlouho očekávaného dítěte. Buvoli jsou dobře kompatibilní s Hady a Kohouty. Mohou s nimi mít skvělé vztahy v lásce i ve společné práci, doplňují se navzájem na všech úrovních. Rozhodně však nejsou Buvoli kompatibilní s Ovcemi; sice mají některé společné zájmy, ale život je snadno roztrhne od sebe, pokud se rozhodnou pro různé cesty nebo si neposkytnou vzájemnou podporu.

Čínský rok 2019 a zdraví Buvola

I když se zdá, že budou mít Buvoli v roce 2019 ocelové zdraví, bude nutné počítat s jejich tendencí k upadání do depresí či sklonu k některým krajním emocionálním reakcím, a nevyhýbat se pravidelným lékařským prohlídkám. Pozornost bude také nutné věnovat jejich dýchacímu systému, hrdlu a žaludku. Ke konci roku 2019 hrozí jistá zdravotní rizika, pokud by se Buvoli rozhodli přejídat. Ideální by bylo, kdyby drželi dietu již od začátku Čínského roku, toto úsilí by je udrželo v lepší kondici. Měli by také uvažovat o nějakém pravidelném cvičení nebo sportu, ale v přiměřené míře bez přetěžování svého kardiovaskulárního systému.

Měsíční předpovědi pro Buvoly

Leden: Měsíc plný aktivit a spousty tvrdé práce, ale nakonec se ukáže jako velmi plodný.

Únor: Tento měsíc bude vaše práce vyžadovat zvýšenou pozornost.

Březen: Věci půjdou možná pomalým tempem, ale vše půjde podle plánu.

Duben: Příznivé období pro příjem nečekaných peněz, ale současně nezanedbávejte vaše zdraví a životosprávu.

Květen: Pokračuje varování ohledně opatrnosti co se týká jídla a stravovacích návyků. Je lepší být zprvu opatrný než později litovat.

Červen: Budete se muset rozhodnout mezi tím, zda budete pravdiví nebo přivírat oči před pravdou.

Červenec: Pracovně velmi vytížené období, ale neznamená to, že budete zanedbávat své blízké.

Srpen: Méně příznivé období, kdy se nedaří snad nic. Buďte trpěliví!

Září: Pokračuje období různých překážek.

Říjen: Měsíc změn, příležitostí, ale i špatných rozhodnutí. Důkladně o věcech přemýšlejte!

Listopad: Tento měsíc by mělo dojít k obratu, kdy se situace začne zlepšovat.

Prosinec: Přichází nové nápady, příležitosti a šance udělat něco nového.

Roky Buvola: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Tygr a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 7 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Osoby v roce Tygra bývají aktivní, plné odvahy a elánu, obvykle jednají rozhodně, ale s rozvážností. Nikdy nelitují toho, co jednou řekly. Také se nikdy nevzdávají, dokud nedosáhnou cíle. Bývají to věrní přátelé, i když by mohlo občas odrazovat, jak tvrdošíjně a svévolně lpí na svých postojích. Obtíže překonávají přímo, namísto používání nějakých diplomatických prostředků.

Podle čínského horoskopu bude tento rok pro Tygra představovat rok rozvoje věcí, vlastního rozvoje a rozšiřování jeho vědomostí. V roce 2019 budou Tygři směřovat k lepším životním stylu, budou se hodně učit, snažit se pochopit a prozkoumat jemno-hmotnější část své osobnosti. Mohou se přeorientovat směrem k cestě vlastního duchovního rozvoje. Velmi dobrý rok pro zdraví a pro socio-profesní prostředí, ve kterém se mohou realizovat

Předpovědi pro jednotlivé druhy Tygrů

Dřevěný Tygr 1914, 1974 – více naslouchejte ve vztazích

Ohnivý Tygr 1926, 1986 – pracujte tvrdě, buďte laskaví, a všechno bude lepší

Zemský Tygr 1938, 1998 – udržujte si své zdraví, věnujte se wellness

Kovový Tygr 1950, 2010 – letos potkáte kariéru svých snů

Vodní Tygr 1962, 2022 – v tomto roce pozor na plýtvání energií

Peníze/Finance Tygra v roce Zemského Vepře

V průběhu prací na nových projektech budete možná čelit slábnoucímu zdroji energie nebo myšlenek, možná i chybějící inspiraci pro další pokračování práce v této oblasti. Pokud uvažujete o změně své práce, pak nejlepším obdobím bude červen 2019. Neukvapujte se a snažte se analyzovat všechna řešení týkající se budoucnosti, než se vrhnete do nového zaměstnání. Mezi červnem a listopadem 2019 bude nejlepší období pro zhodnocení všech svých kvalit a odborných znalostí, abyste mohli úspěšně dořešit věci a dorovnat případné resty, které mohly vzniknout nebo přetrvávat z minulého roku. V roce Zemského Vepře 2019, mezi květnem a říjnem, by se měli Tygři zaměřit na dlouhodobé finanční plány, věnovat pozornost tomu, kde jim vznikají finanční výdaje. V tomto čase by měli přezkoumat svou finanční situaci a provést potřebná opatření. Doporučuje se věnovat se této problematice velmi pečlivě, pomůže to vyhnout se zbytečným výdajům a ztrátám. Renovace nebo změna designu vlastního domu by představovala mimořádně vysoké výdaje v průběhu celého roku. Tygři budou rovněž v pokušení cestovat do zahraničí, což povede k dalším výdajům. V tomto roce se Tygrům doporučuje soustředit se spíše na úsporná řešení a omezit výdaje, které by mohly překročit vlastní rozpočet.

Tygr a vztahy v roce 2019

V roce Vepře se mohou svobodní zrozenci Tygra těšit z příležitostí, které mu nabídnou jejich nové lásky během celého roku. Měli by se však mít v tomto období na pozoru před tím, aby se ve svém romantickém opojení neunáhlili. Teprve od konce května se stanou citově odolnější a budou mít potřebný nadhled a tím lepší schopnost odpovědně posoudit svůj budoucí vztah. Tygři překonají své negativní zkušenosti z minulého roku a postoupí dále, s velkým smyslem pro intuici, ustálí v roce 2019 své nové romantické vztahy. Dokonce by mohli navázat nový stabilní citový vztah. Zadaní Tygři budou muset v tomto roce čelit mnoha výzvám. Bude to období, kdy se budou objevovat určité úzkosti a dokonce i zklamání, což by mohlo ovlivnit citovou pohodu ve vztahu. Přesto je to dobrý rok pro narození dítěte, případně pro adopci dítěte. Kompatibilní je Tygr s Koněm a Psem, a to ve všech aspektech. Mohou vytvořit úspěšný pracovní tým i záviděníhodný partnerský svazek. Jen těžko by však vytvořili dobrý vztah s Opicí; co by jej však mohlo zachránit, je respekt, úcta a důvěra.

Zdraví Tygra v roce 2019

Rok 2019 bude pro Tygry plný energie a vitality. Většinou budou udržovat nasměrování, které si vytýčili na začátku roku. Bude ale významné si vyjasnit priority mezi svými hlavními cíli. Aby se předešlo případnému nervovému zhroucení, je potřeba všechno dělat trpělivě, po etapách, a nechat si dost času na odpočinek. Během roku Vepře by se měli Tygři věnovat fyzickému cvičení, a to v zájmu zachování své dobré kondice a načerpání nové kapacity k regeneraci, aby zvládli procházet složitějšími obdobími. Pokud se jim povede předcházet sporům s lidmi kolem tebe, pak se jim zlepší stav jejich emočního zdraví.

Měsíční předpovědi pro Tygry

Leden: Skvělý měsíc pro pokračování práce na zahájených projektech.

Únor: V tomto období bude tvrdá práce podstatou všeho, do čeho se pustíte; může to být vaše kariéra, práce, studium nebo vztahy.

Březen: Nastal ten správný čas začít něco nového, co jste již dlouho plánovali.

Duben: Období, kdy je potřeba se věnovat svému vlastnímu podnikání, místo toho, abyste se snažili být příliš nápomocní ostatním.

Květen: Hrozí plno zmatků a turbulencí. Řiďte se srdcem a pokračujte s pozitivní myslí.

Červen: Nyní byste měli učinit důležitá rozhodnutí. Bude to souviset s věcmi, po kterých toužíte a na které můžete dosáhnout.

Červenec: Čas pro pokoru. Nemyslete si, že jste vládcem světa!

Srpen: Toto období si vyžádá trpělivost a pochopení, že hodnotné věci se dělají postupně.

Září: Čas příjemně strávený s rodinou a plánováním svých financí.

Říjen: Pokračuje dávka štěstí. Snažte se nedostávat do potíží s nežádoucími lidmi.

Listopad: Čas pro plánování své budoucnosti. Pracujte usilovně, hodovat budete později.

Prosinec: Nastal ten správný čas na učení se nových věcí a začátek plánování nového podnikání.

Roky Tygra: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Zajíc a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 8 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

V roce Zemského Vepře 2019 předpovídá horoskop Zajícům vášeň, vřelost, lásku, radost ze života, stejně jako touhu něco vytvářet a dělat to, co se jim zlíbí. V průběhu roku budou mít větší význam děti, diskuse s nimi, plánování dětí, anebo větší či menší zapojení do života mladších generací. Hlavními tématy roku 2019 budou romantické vztahy a partnerství. Rok 2019 přináší Zajícům ležérní životní styl. Pro to, aby dosáhli úspěchů, budou potřebovat nezávislost, vlastní rozvoj, zvýšení sebedůvěry a vhodné lidi kolem sebe. Jejich společenské aktivity porostou, stejně jako vztahy s kolegy a novými lidmi. Budování sítí svých nových známých napomůže v budoucím profesním rozvoji i úspěšnému investování peněz. Nezasvěceným lidem se může laskavost Zajíců jevit jako měkkost nebo křehkost. Ve skutečnosti však jejich klidná osobnost skrývá sebevědomí a sílu. Stále směřují ke svému cíli, bez ohledu na všechny překážky a negativní postoje svého okolí. Mají skvělý úsudek a zaměření na detail, což z nich dělá výborné vědce. Jsou společenští a přitažliví. Nicméně, je pro ně těžké se otevřít ostatním a často strkají hlavu do písku. Obyčejný a rutinní život není jejich styl. Ačkoliv bývají konzervativní a opatrní ve svých aktivitách, potřebují každou chvíli něčím překvapovat

Předpovědi pro jednotlivé druhy Zajíců

Dřevěný Zajíc 1915, 1975 – čeká vás významné rozhodnutí o kariéře

Ohnivý Zajíc 1927, 1987 – pečujte o své zdraví a tělo

Zemský Zajíc 1939, 1999 – cestujte, dokonce i když nemáte mnoho peněz

Kovový Zajíc 1951, 2011 – milujte svého partnera tak, jak to sami očekáváte od něj

Vodní Zajíc 1963, 2023 – v tomto roce nepoběží nové projekty tak rychle, jak byste si přáli

Zajíc a peníze/finance v roce 2019

Pokud jde o pracovní projekty a činnosti, bude to zajímavý rok. Zajíci budou více ambiciózní než obvykle, opustí svá útočiště v podružných rolích a odváží se strhávat na sebe více pozornosti. Jejich úsilí bude odměněno hned od začátku Čínského roku 2019. Několik zpomalení nebo klopýtnutí by se mohlo objevit ke konci roku, ale celková bilance roku bude pozitivní. Zajíci budou ve své kariéře čelit jistým problémům, a to díky své tvrdohlavosti, s níž budou požadovat, aby všechno bylo perfektní. Měli by se ale smířit s tím, že aby se posunuli dál, bude stačit podávat standardní pracovní výkony. Taky by si měli být vědomí své kapacity a přijímat pouze takové úkoly, které mohou dokončit.

Vztahy Zajíce v roce Zemského Vepře

Během prvních 3 měsíců roku 2019 budou Zajíci konfrontováni s různými výzvami, zejména ve vztazích se svými životními partnery. Některá řešení budou směřovat k vytváření atmosféry plné frustrace. Měli byste se hluboce zamyslet, jak vyřešit problémy vašeho vztahu, aniž byste ztratili svou duševní rovnováhu. V tento čas není vhodná doba pro otěhotnění. Pokud je to ve vašem záměru, bude lepší počkat až do poloviny roku. Podle předpovědi se budou problémové věci pomalu vytrácet a Zajíci si budou užívat se svým partnerem klid a mír, štěstí. Využijí své kouzlo zhypnotizovat svého životního partnera a v jejich vztahu se objeví romantika, sex a vášeň. Budou si užívat harmonie po boku svého partnera, kdežto všechny jejich emocionální problémy zůstanou jen v jejich mysli. Ke konci roku 2019 budou Zajíci schopni nalézt řešení pro všechny neshody se svými partnery, učiní přijatelné kompromisy a jejich partnerský život bude báječný. Dobře kompatibilní je Zajíc s Ovcí a Vepřem. Jejich vzájemné vztahy bývají skvělé, zvláště v lásce. Vepř by mohl být také dobrým a spolehlivým partnerem pro společné podnikání.

Zdraví Zajíce v roce 2019

Pokud jde o zdraví, bude rok Vepře pro Zajíce trochu složitější, a to zejména na začátku roku, kdy jejich fyzické rezervy nejspíš nebudou stačit pracovní zátěži a plnění úkolů ve stresových situacích. Možná se Zajíci nebudou schopni soustředit na práci a to bude brzdit postup v jejich kariéře. Nebudou moci přijímat takové pracovní úkoly, které vyžadují pozornost vůči detailům. Na druhou stranu budou sklízet úspěchy ve tvůrčím umění, např. v hudbě nebo divadle. To pomůže Zajícům se uvolnit a snížit napětí způsobené profesními nebo podnikatelskými aktivitami. Budou mít možnost využít svoji představivost a vyjádřit své myšlenky v uměleckém prostředí.

Měsíční předpovědi pro Zajíce

Leden: Dosti hektický měsíc, usilovná práce se však vždy vyplatí.

Únor: Tento měsíc se ukáže jako vynikající pro rozhodování o kariéře a podnikání.

Březen: Bude potřeba více opatrnosti a nedělat ničeho příliš.

Duben: Méně příznivé období s drobnými problémy. S klidnou myslí se je však podaří vyřešit.

Květen: Začnou se objevovat nové příležitosti a věci se začnou obracet ve váš prospěch.

Červen: Budete se chtít obrátit ke světu čelem. Získáte pomoc z nečekaných stran.

Červenec: V tomto období byste měli být opatrní na své zdraví. Financím by se mohlo dařit, ale mohly by se objevit i určité ztráty.

Srpen: Doporučuje se udržovat dobré vztahy s rodinou a kolegy.

Září: Tento měsíc si vyžádá více trpělivosti a zpomalení. Nespadněte do pasti nějakých urychlených rozhodnutí!

Říjen: Období pokušení a požitkářství. Měli byste být opatrní ohledně vašeho zdraví.

Listopad: Riskantní měsíc, kdy bude potřeba věnovat zvýšenou pozornost celkovému zdraví.

Prosinec: Tento měsíc se ukáže jako pozitivní a šťastný.

Roky Zajíce: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Drak a čínský rok 2019

Nový lunární rok přinese Drakům spoustu povinností, s disciplínou, organizováním a velmi důsledně plánovaným životním stylem. Rok Vepře 2019 může také přinést neočekávané změny, nekonvenční nápady a velkolepé změny v kariéře. Citový život se osvobodí od všech napětí a omezení, Draci pocítí úlevu a budou se moci znovu svobodně vyjadřovat, budou znovu připraveni vstupovat do vážnějších vztahů. Drakům se otevřou příležitosti pro vydělávání peněz; měli by ale investovat své peníze opatrně, nepouštět se do rizikových investic a nečistých obchodů. V případě sporů bude nejlepší se obrátit na vhodného mediátora, a to ve znamení Koně, který vše vyřeší ke spokojenosti, bez zbytečné ztráty vlastní energie, peněz a času.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Draků

Dřevěný Drak 1904, 1964 – letos budete mít štěstí v lásce

Ohnivý Drak 1916, 1976 – následujte svůj životní ideál

Zemský Drak 1928, 1988 – změňte letos svůj profesní život

Kovový Drak 1940, 2000 – dáte do pořádku většinu svých problémů

Vodní Drak 1952, 2012 – v tomto roce se budete více zajímat o svou kariéru

Peníze/Finance Draka v roce 2019

V roce Zemského Vepře 2019 čeká na Draky dosti slibná kariéra. Budou schopní, více než kdy jindy, využít svých analytických schopností pro strategie k dokončení svých projektů ještě během tohoto roku. Konstelace tohoto roku Drakům slibuje, že všechny problémy, které se během roku vyskytnou, se podaří snadno vyřešit, s využitím jejich inteligence a zkušenosti. Zvláště vynikat bude oblast obchodu, zejména marketing a prodej, jejich zahraniční partneři (i z jiných zemí) se zapojí do společných obchodních aktivit. Pro další rozvoj v oblasti podnikání se příznivě projeví dálkové obchodní cesty.

Zrozenci Draka by se měli zaměřit na svou finanční situaci, vyvážené finance a lepší účetnictví. Mezi březnem a květnem 2019 se jejich finanční situace zlepší, mohou očekávat dobré výnosy a podstatný účetní přebytek, což jim pomůže v ziskovosti i v budoucnu. Nicméně Draci by měli být opatrní, pokud jde o utrácení peněz. Zbytečné výdaje by měli mít pod větší kontrolou.

Rok Vepře přinese slibné, ale náročné pracovní příležitosti. Možné je povýšení, anebo nová pracovní pozice. Pokud cítíte, že jste na tuto změnu připraveni, pak ji můžete přijmout. Pokud se ale domníváte, že ještě budete potřebovat více času na studium nebo další zdokonalování, můžete v klidu setrvat v dosavadní pozici a počkat si na další příležitost.

Drak a vztahy v roce 2019

V roce 2019 by mohli Draci najít svou lásku během konání společenských akcí nebo dokonce během setkání s kolegy v práci. Pokud si přejí zachovat svůj stávající vztah, budou muset udělat během května určité kompromisy. Během tohoto období lze očekávat i překvapivou zprávu o těhotenství. V tomto případě by bylo vhodné pečlivě zkontrolovat kvality energie v místě bydlení, tj. provést harmonizaci domu/bytu s ohledem na příchod nového člena rodiny, ujistit se, zda nejsou v bytě nežádoucí patogenní zóny apod. Draci jsou velmi dobře kompatibilní s Opicemi a Krysami, jedná se o jedny z nejlepších vztahů v rámci čínského zvěrokruhu. Rozhodně však nebudou Draci ani v roce Vepře kompatibilní se Psy. Vztahy Draků budou příjemné, pokud si vytvoří kolem sebe dostatek prostoru. Proto by se měli vyhýbat vztahům, kde by jim hrozilo omezování svobody nebo nadměrná kritika, v nichž by se necítili pohodlně.

Zdraví Draka v roce Zemského Vepře

Čínský horoskop předpovídá Drakům na začátku roku Zemského Vepře vynikající zdravotní stav, což jim zajistí dostatek fyzické kondice i pro zbytek roku. Nicméně, i když se jim nebude chtít, měli by si vzít čas na pracovní přestávky. V roce 2019 se Drakům doporučuje dopřát si volno k relaxaci během celého roku, kdykoliv k tomu budou mít příležitost. Počínaje dubnem by měli být opatrnější na své zdraví a udělat si čas pro pravidelnou fyzickou i duševní regeneraci. Budou mít příležitost užít si různých relaxačních výletů i na zvláštní místa a zde se nabít novou energií. Během tohoto období by měli mít vyváženou stravu, nejlépe společně se svým životním partnerem.

Měsíční předpovědi pro Draky

Leden: Ten správný měsíc pro vstup do nových projektů i vztahů.

Únor: Usměje se na vás štěstí, ale nenechejte jej příliš stoupnout do hlavy.

Březen: Lépe se vám povede, pokud budete opatrnější ve svých aktivitách. Nedovolte, aby vám přílišná impulzivnost ničila život.

Duben: Měsíc, kdy bude potřeba věci 2x promyslet a teprve potom jednat.

Květen: Měsíc společenských vztahů, lásky, schůzek a romantiky.

Červen: Přichází nové příležitosti, kterých je potřeba co nejlépe využít.

Červenec: Budete si velmi jisti, co chcete od života.

Srpen: V tomto období byste neměli být příliš suverénní, mohlo by to v budoucnu způsobit problémy.

Září: Vynikající čas začít zkoumat své tvůrčí a duchovní já.

Říjen: Celkově dobrý měsíc, jen o své zdraví bude potřeba se více starat.

Listopad: Přichází dobré zprávy, příznivé vibrace i dobré jídlo.

Prosinec: Vynikající měsíc pro štěstí a sdílení nezapomenutelných chvil s rodinou.

Roky Draka: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Had a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 10 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Přestože je znamení Hada v roce 2019 v opozici s Vepřem, nemusí to nutně znamenat špatný rok, bude však potřeba usilovně pracovat, aby Hadi zůstali v průběhu roku pozitivní. Rozpor by se mohl projevit ve chvílích řešení problémů – Hadi instinktivně zaujímají smyslový a analytický přístup, kdežto Vepři dávají přednost přímějšímu jednání. Výzvou roku 2019 bude tedy naučit se používat i protichůdné strategie k překonávání překážek. Zůstávejte aktivní v dobročinnosti a nadále se věnujte vyrovnávání negativní energie ve společnosti a udržujte si svou sílu – fyzickou, mentální, citovou i psychickou.

Horoskop roku Vepře 2019 předpovídá Hadům, že bude rokem budování, ukotvení a konkretizací některých starších přání a myšlenek, které až doteď nemohly být realizovány. V tomto roce bude jejich nejcennější předností komunikace, prostřednictvím které mohou zlepšit své vztahy, mohou vyřešit starší konflikty s rodinou nebo příbuznými, mohou profitovat z výhodných smluv. Pokud jim bude něco v tomto roce stát v cestě, měli by využívat své moudrosti, aby našli vhodné řešení situace, anebo se obrátit o pomoc či radu k lidem ve znamení Koně.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Hadů

Dřevěný Had 1905, 1965 – letos šance potkat nové lidi

Ohnivý Had 1917, 1977 – letos šance udělat si nové přátele

Zemský Had 1929, 1989 – nalezení té pravé práce pro sebe

Kovový Had 1941, 2001 – navštívení zvláštního místa ve světě

Vodní Had 1953, 2013 – neočekávejte letos nic mimořádného

Peníze/Finance Hada v roce 2019

V roku Vepře čeká v oblasti financí Hady štěstí mezi březnem a červnem, peníze se objeví kdykoliv bude potřeba. V tomto roce budou Hadi zdrženliví co se týká výdaje peněz, naopak ale štědří, pokud se to bude týkat přátel a rodiny. Hadi by měli omezit veškerá možná rizika. Během tohoto roku budou Hadi úspěšní v rozhodovacích funkcích. Pokud jsou vedoucí, nebo pokud pracují v oblasti IT, všechno by mělo jít jako po másle. Tento rok nebude nejvhodnějším pro změnu pracovního místa a ještě méně pro změnu náplně své práce. Pokud hledáte práci, tak největší šanci budete mít v oblasti, ve které máte největší zkušenosti. Významně se projeví pomoc od lidí kolem vás. Mezi 20. srpnem a 30. listopadem bude období, kdy bude potřeba tvrdě pracovat a nepočítat s příliš velkým štěstím. Samozřejmě, spousta práce také znamená spoustu stresu, ale pokud budete pracovat jak to odpovídá vaší povaze, tj. diskrétně a pečlivě – vyhnete se mnoha stresovým situacím. Ke konci roku 2019 nebude nejspíš Štěstěna vaším nejlepším přítelem, ale můžete počítat s pomocí lidí kolem vás.

Had a vztahy v roce Vepře

V roce 2019 budou Hadi-muži romantičtí a okouzlující, se smyslem pro humor, zatímco Hadi-ženy krásné a úspěšné. Had potřebuje být vítán, přijímán a očekává, že s ním budou souhlasit ti, kteří se s ním spojili. Musí se cítit v bezpečí. Během roku 2019, tj. v době, kdy bude práce ještě více stresující než jindy, bude jejich rodinný život bez větších problémů. Důvodem k radosti budou úspěchy dětí a mladších příbuzných, kteří vám pomohou se zklidnit a dokonce poskytnou dobré tipy pro vyřešení problémů, které vás trápily, pokud s nimi budete otevřeně komunikovat a sdělíte jim své problémy. Během roku 2019 vás bude naplňovat společenský život, zvláště když nasadíte křídla své vrozené zvědavosti a budete zkoušet nové věci. Nový koníček vás dostane do nové společnosti, kde budete mít možnost si udělat nové přátele. Tyto nové známosti by mohly sehrát důležitou roli v budoucnosti. Hadi jsou kompatibilní s Buvoly a Kohouty; jejich vztahy bývají skvělé, v osobním životě i ve společném podnikání, kde se projeví porozumění a důvěra, tyto vztahy jsou úspěšné.

Čínský rok 2019 a zdraví Hada

Po fyzické stránce budou Hadi od začátku Čínského roku 2019 v pořádku. Budou plní energie. Možné jsou však mírně depresivní stavy nebo přechodné úzkosti s následnou nespavostí. Hadi by měli trávit co nejvíce času venku, na slunci. Pro zklidnění energie se doporučuje provozovat různé fyzické aktivity, jako je práce na zahradě, sport, udržování duševní rovnováhy a užívání si klidného spánku. Ke konci roku 2019 by mohlo docházet k napjatějším situacím, a to v důsledku přetížení; možné projevy jsou např. bolesti vnitřních orgánů. V důsledku přílišného přemýšlení se Hadi vystavují zvýšenému riziku vzniku psychických poruch. Další oslabenou částí těla je oblast krku, kde hrozí infekční onemocnění, anebo jiná postižení oblasti týlu, krku a dalších orgánů v této oblasti.

Měsíční předpovědi pro Hady

Leden: Velmi náročný a hektický měsíc, kdy práce a rodina vyplní celý váš čas.

Únor: V tomto měsíci navštívíte nová místa, týkající se práce nebo radosti.

Březen: Nyní začnou vaše investice přinášet zisk.

Duben: V tomto období byste se neměli pouštět do konfliktů se svými spolupracovníky.

Květen: Nyní bude snadné se dostat do citových vztahů.

Červen: Dobrý měsíc, vše bude fungovat jako hodinky.

Červenec: Toto není vhodný čas k žádným riskantním spekulacím a finančním rozhodnutím.

Srpen: Vaše usilovná práce se začíná vyplácet jak v práci, tak v podnikání.

Září: Tento čas bude lepší strávit s rodinou a přáteli než jej prohospodařit riskantními aktivitami.

Říjen: V tomto měsíci se nepouštějte do spekulací s cílem vydělat rychlé peníze.

Listopad: Skvělý měsíc, týkající se všech aspektů vašeho života.

Prosinec: Měsíc plný spokojenosti a štěstí.

Roky Hada: 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Kůň a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 11 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Horoskop v roce Vepře 2019 předpovídá zrozencům Koně finanční růst a rozvoj podnikání, ale také čas vhodný pro vlastní vnitřní obnovu, pro pochopení dopadů rodinných kořenů a dětství na jejich životy. V průběhu roku si jejich vztahy, partnerství i manželství budou konečně užívat větší stabilitu a budování – po letech, kdy se všechno zdálo nestabilní, dočasné, náchylné k šokům.

Rok Vepře bude úspěšný pro studující, ale i vědce. Jisté problémy by se mohly objevit přibližně v polovině roku, ale současně se objeví někdo, kdo s nimi pomůže. Pozor na rušivé vlivy, které by mohly přijít ze strany studujících kolegů, mohli by vám studium pokazit. Co je však pro Koně nejvýznamnější, že se jim v tomto roce nasvítí část stezky, která je povede do budoucnosti, mnozí se konečně najdou v tom, co dělají.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Koně

Dřevěný Kůň 1954, 2014 – letos se dočkáte kariéry i peněz

Ohnivý Kůň 1966, 2026 – konečně najdete to pravé

Zemský Kůň 1918, 1978 – buďte racionální, snažte se, ale nepřeceňujte své šance

Kovový Kůň 1930, 1990 – letos potřebujete hodně trpělivosti a diplomacie

Vodní Kůň 1942, 2002 – obklopujte se lidmi myslícími pozitivně

Kůň a peníze/finance v roce 2019

Z počátku roku čekají Koně samé úspěchy. Nenechávejte příležitosti, aby vás míjely, pracujte tvrdě, odměna vás nemine. V práci se budete těšit z mnoha výhod a také hodně služebně cestovat. Dobře si rozmyslete, než se pustíte do nějaké investice a své peníze pak užívejte opatrně. V roce 2019 se budou potřebovat osoby ve znamení Koně cítit nezávisle, svobodně. Nesnesou práci, kde by jen seděli v kanceláři. Jejich aktivní povaha dává přednost pozicím, kde mohou komunikovat s lidmi a být neustále v pohybu. Toto znamení bývá originální a přijímá svá rozhodnutí rychle. Povolání, která vyžadují trpělivost a důkladnou práci pro Koně nejsou. Během roku Vepře 2019 budou vždy dobře vědět, kam mají směřovat své úsilí a jak získat maximální úspěšnost.

Pokud se vyskytnou potíže, rychle je vyřeší obdivuhodným způsobembrzy jsou zpátky ve hře. Nikdy nenechávají nic náhodě, vždy provedou ta nejlepší opatření pro danou chvíli, aby si zajistili dostatečnou podporu a zdroje, které by mohli rychle a efektivně použít, buď pro investice nebo pro jejich osobní potřebu. Z těchto důvodů mívají sklon se stávat až příliš praktickými nebo lakomými na peníze.

Vztahy Koně v roce Zemského Vepře

V roce 2019 by se osoby ve znamení Koně mohly projevovat ve svých vztazích poněkud povrchně, a nebo se může stát, že vztahy nebudou jejich hlavní prioritou. Pokud chtějí zabránit jakýmkoliv nepříjemným situacím v této oblasti života, je nutné, aby věnovali větší pozornost svým partnerům. Svobodní by se neměli ponořovat příliš do svých plánů a práce, protože by mohli ztratit šanci najít svého partnera. Ke konci roku 2019 budou větší šance se zamilovat, ale z výše uvedeného důvodu to často skončí jejich zlomeným srdcem. Astrologové doporučují Koňům být velmi opatrnými při navazování nových romantických vztahů. Také bude potřeba odolat touze příliš moc utrácet, aby potěšili své blízké, v naději, že tímto způsobem získají harmonický milostný život. Nejdůležitější lekcí pro ně bude v roce 2019 to, že za peníze si pravou lásku nekoupí. Každopádně budou plní energie, společenští, velmi oceňovaní všemi kolem sebe. Ve vztazích, kde jsou oddáni tělem i duší milované osobě, jsou ochotní vykonat mnohé oběti, aby zajistili její štěstí. V roce 2019 by mohli mít dobré vztahy s Tygrem nebo Ovcí, zvláštní vztah by mohli mít i s Drakem. Vyhnout by se však měli Krysám, se kterými by byly nejspíš různé střety na denním pořádku. Dvojice Kůň-Tygr by mohla představovat úžasné rodiče, pokud by i dítě bylo kompatibilní s jejich znameními. Kůň s Opicí by dokázali společně všechno, co by je napadlo, za předpokladu, že by se jim podařilo zkrotit svou hrdost.

Kůň a zdraví v roce 2019

Koně milují sport a mají neklidný životní styl, to jim udržuje váhu i pružnost až do stáří. Mívají dlouhý život a jejich chuť do života se nikdy neztrácí. Z dobrého zdraví se mohou těšit v první polovině roku, možné jsou jen drobné problémy se zuby. Koncem roku budou náchylnější k některým problémům, souvisejícím s plícemi. Zvýšené riziko se týká také nehod různého druhu. Proti těmto neštěstím se doporučuje, aby darovali krev a nosili ochranný amulet proti onemocněním a nehodám.

Měsíční předpovědi pro Koně

Leden: Měsíc plný pozitivních vibrací a spousty dobrých zpráv.

Únor: Vyjde všechno, co jste chtěli, co jste si přáli.

Březen: Bez pochyby to bude únavný měsíc. Ale úsilí, které jste vynaložili, přinese odměnu.

Duben: Toto rozhodně není dobrý měsíc pro investování do rizikových finančních projektů.

Květen: V tomto období buďte obzvlášť opatrní a nepodléhejte požitkům.

Červen: Objeví se nové příležitosti, které by mohly změnit váš život.

Červenec: Smíšené období s mnoha událostmi v životě.

Srpen: Nastal ten správný čas začít plánovat svou budoucnost a podniknout nezbytné kroky.

Září: Skvělý měsíc pro vstupování do nových vztahů nebo zlepšení vztahů v manželství.

Říjen: Objeví se mnoho příležitostí, vyhněte se těm, které nejsou užitečné.

Listopad: Měsíc, kdy by mohlo vše vyjít pro splnění snů a ambicí.

Prosinec: Nastal ten správný čas začít plánovat příští rok.

Roky Koně: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Ovce/Koza a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 12 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Ovce rády pomáhají a pečují o druhé. Dobře jim svědčí kariéra v oblasti služeb pro lidi, jsou to skvělé sestry, ošetřovatelky a další profese, kde se mohou pečlivě starat o každý detail a vkládat do práce celé své srdce. Bývají inteligentní a citlivé, mohou se proto úspěšně věnovat umění. Nikdy jim nechybí kreativní inspirace. Svědčí jim klid, pohoda a stabilita, neměly by se proto pouštět do finančních investic nebo světa médií, kde by je vysoká intenzita práce vháněla do zmatku a úzkostí.

Horoskop pro rok 2019 Ovcím předpovídá, že by se mohly objevit nečekané změny v životě, překvapení, rebelské nebo podivné nové známosti. Některé Ovce si v průběhu roku užijí více něhy a lásky. Rok 2019 bude jedním z jejich nejvýznamnějších let, protože budou mít vynikající a jedinečné příležitosti pro rozvoj ve všech oblastech života.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Ovcí

Dřevěná Ovce 1955, 2015 – tento rok přinese zajímavou pracovní příležitost

Ohnivá Ovce 1907, 1967 – buďte opatrní během cestování

Zemská Ovce 1919, 1979 – rok významný pro domov a rodinu

Kovová Ovce 1931, 1991 – konečně najdete osobu, na kterou je spolehnutí

Vodní Ovce 1943, 2003 – intuice vám pomůže se vyhnout nebezpečným situacím

Peníze/Finance Ovce v roce 2019

V průběhu roku Vepře budou Ovce trochu vykolejené a podnikání nebude jejich silnou stránkou. Jsou to však skvělí řemeslníci, umělci a spisovatelé, a mohou se s důvěrou oddat své kariéře, která využívá jejich umělecké dovednosti nebo tvořivost. Ke konci roku 2019 by se mohly objevit určité obtíže se soustředěním, mohou přijít o svůj klid, i o nějaké peníze. Současně by měly mít Ovce pod kontrolou své vystupování a hlídat se co říkají, vyhnou se tím případným problémům. Odměnou jim bude přízeň hvězdy Štěstí, která jim pomůže úspěšně dokončit jejich projekty. Významné bude se starat o sebe, nemíchat se do cizích věcí! Je to dobrý rok pro Ovce, které mají své vlastní podnikání, měly by pokračovat v tom, co znají nejlépe. Některé nové nápady v oblasti práce nebudou úspěšné. Životní styl Vepře se nedá srovnávat s Ovcí; oblast, kde by mohly spolu rezonovat, je profesionalita a vztah k umění a kreativitě, v těchto oblastech by se mohly Ovce během letošního roku dočkat úspěchů. Pokud budou Ovce někam cestovat, budou vyhledávat větší skupiny lidí a místa se spoustou podnětů. Budou utrácet spoustu peněz za oblečení a doplňky, aby vypadaly extrémně elegantně. Ačkoli Ovce rády utrácejí peníze za všechno krásné, nebývají nikdy snobské.

Ovce a vztahy v roce Zemského Vepře

Ovce jsou ve vztazích velmi milující, romantické a vášnivé. Nikdy by nemohly vytvořit solidní pár s Buvolem, s nímž nemají nic společného. Požehnaný vztah by mohl vzniknout se Zajícem nebo Koněm; zamilovat na první pohled by se mohly do Vepře, se kterým mají stejné názory a dorozumí se i výměnou pohledů. Pokud by měly s Vepřem dostatek materiálního zabezpečení, strávily by s ním zbytek života. V roce 2019 by mohli zažít život snů i partneři shodného znamení Ovce, schopní se radovat z věcí, o kterých oba snili. Ovce mají skutečný smysl pro krásu, jejich zasněná povaha a proměnlivé nálady je drží stranou od denní reality. V lásce jsou téměř zcela oddané svým partnerům, jsou velmi přítulní, až zapomínají na své vlastní potřeby. Jinými slovy, i když z celého srdce milují, potřebují Ovce cítit, že jsou milovány a že jejich duchovní potřeby budou naplněny stejným způsobem, jak se věnují svým partnerům. Jinak budou frustrované a ze vztahu odejdou. Potřebují stabilního partnera, který klade důraz jak na emocionální, tak fyzickou stránku jejich vztahu.

Čínský rok 2019 a zdraví Ovce

Nejspíš v důsledku jejich klidné povahy, mají Ovce méně zdravotních problémů. Za jejich křehkým zevnějškem se skrývá skutečnost, že jsou obvykle velmi zdravé. Když jsou šťastné, jsou také zdravé, pokud jsou ale nespokojené, zvláště v lásce, rychle onemocní. Na počátku r. 2019 by se měly podrobit pravidelné lékařské prohlídce a pozor na bolesti žaludku! Ovce jsou náchylné ke slabšímu imunitnímu systému v důsledku stresu, který může vést k některým infekcím, takže by měly věnovat hodně pozornosti hygieně a odpočinku. Ke konci roku by mělo být zdraví v pořádku, ale existuje predispozice k různým nehodám, proto by si měly Ovce zachovat svůj pud sebezáchovy!

Měsíční předpovědi pro Ovce

Leden: Skvělý čas začít něco nového, ať už jde o nový domov, auto nebo práci, budete to milovat naplno.

Únor: Měli byste si posvítit na svou práci. Také učení se novým dovednostem se ukáže jako užitečné.

Březen: Toto období bude dobré strávit ve společnosti svých blízkých. Na nečekaných místech by mohly rozkvést nové vztahy.

Duben: Doporučuje se pracovat na svých osobních i profesních vztazích.

Květen: Klidné a mírumilovné období bez mimořádných událostí.

Červen: V tento čas dejte šanci humoru. Sklíčenost nebo deprese problémy nevyřeší.

Červenec: Pro úspěchy a splnění svých cílů bude klíčová dobrá komunikace.

Srpen: Nyní budete potřebovat víru v sebe. Nenechte se rozrušit menšími překážkami.

Září: Období vhodné pro plánování budoucnosti. Vyjasněte si, co chcete od života.

Říjen: Měsíc svádění – k dobrému jídlu nebo k riskantnímu podnikání.

Listopad: Vynikající čas, kdy můžete naslouchat zkušeným lidem předtím, než provedete nějaká důležitá rozhodnutí.

Prosinec: V tomto období by měly věci fungovat ve váš prospěch, ale měli byste věnovat pozornost radám lidí, kteří se o vás starají.

Roky Ovce: 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Opice a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 13 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Opice nejsou nikdy spokojené a chtějí zkusit všechno. Díky tomu jsou vhodné pro náročná i riskantní povolání, některé zkouší kariéru profesionálních sportovců či burzovních makléřů. Mívají chladnou hlavu a bude se jim dařit v oblastech, které vyžadují logické myšlení. Mívají rozličné znalosti, jsou to lidé mnoha tváří, a mohou se zabývat i komplikovanými problémy, mohou být m.j. dobří jako detektivové, redaktoři či právníci. U jedné věci dlouho nevydrží, proto mohou někomu připadat jako nezodpovědné. Nejvíce jim vyhovuje být na volné noze. Mohou si vybírat mnoho krátkodobých pracovních míst, která se slučují s jejich schopnostmi a zájmy.

Horoskop roku Vepře 2019 předpovídá Opicím, že pro ně bude v první části roku významná sféra financí, především příjmy získané prostřednictvím jejich vlastní práce. Opice však čekají v tomto roce ještě další hodnoty, a to období zaměřené na duchovní rozvoj. Potřebují nějakou dobu, aby se mohli nadechnout, být sami se sebou více než doposud, a zaměřit se na vlastní mír v duši. V roce Vepře by se měly Opice držet při zemi a chovat se skromně. V oblasti financí by měly být opatrné a spíše konzervativní. Čas by měly věnovat zlepšováním svých dovedností a počkat si na ty nejlepší příležitosti.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Opic

Dřevěná Opice 1944, 2004 – rok pro kariéru, pokud využijete své šance moudře

Ohnivá Opice 1956, 2016 – smíšený rok, slibující velké úspěchy

Zemská Opice 1968, 2028 – pozor na zdraví v období leden/únor a červen/červenec

Kovová Opice 1920, 1980 – výzva udělat významná životní rozhodnutí

Vodní Opice 1932, 1992 – máte vysoká očekávání a velké plány

Peníze/Finance Opice v roce Zemského Vepře

Nový Čínský rok 2019 bude plný dobrých zpráv! Alespoň pro Opice, které nevynechají žádnou příležitost prokázat svůj talent, ambice, pracovní schopnosti a vášeň! Typická pro ně bude energie a jejich kariéra bude probíhat hladce. Jsou pod ochranou Slunce, což znamená, že jejich finance se dočkají velkých zisků. Ti co nemají práci, budou mít v r. 2019 dobrou příležitost najít takovou, která bude krokem vpřed v jejich kariéře, ale bude také velmi dobře placená. Doporučuje se poslat životopis na co největší počet firem ve svém oboru zájmu, důkladně se připravit na přijímací pohovory a vyjednat si co nejlépe svůj plat. Bude možné se těšit z více zdrojů příjmů, protože kromě své stálé práce si můžete otevřít ještě vlastní malou firmu. Přesto se nedoporučuje rozhazovat peníze nalevo napravo. Vydržte do konce roku, pokud se hodláte pustit do investicí, jako jsou rekonstrukce domu/bytu či koupě nového auta, zvláště pokud by se jednalo o investice na úvěr.

Opice a vztahy v roce 2019

Opice jsou citlivé a plné života. Pokud vstoupí do vztahu, musí je partnerství bavit. V roce Vepře budou pro Opice ideálními partnery Krysy nebo Draci, se kterými se navzájem přitahují neodolatelným způsobem. Přesto, že zrozenci Opice a Krysy přemýšlí stejně a mají stejné názory, museli by na tom pilně pracovat, aby byli schopní společně strávit celý život. Naopak vztahy s Tygry by nejspíš přinesly jen boj a utrpení, takže bude vhodnější se jim vyhnout.

Zdraví Opice v roce 2019

Osoby ve znamení Opice bývají obvykle zdraví lidé, vždy připravené dobýt svět. V r. 2019 však budou spíše hledat svůj vnitřní klid – v meditacích nebo józe, taiči, které jim pomohou se uvolnit i získat fyzickou sílu. Letos budou nejspíš plní vitality, možná i začnou provozovat nějaké sporty.

Určité zdravotní potíže by se mohly objevit koncem roku. Starší lidé by měli pravidelněji navštěvovat lékaře, zejména v první části roku a zvláště pokud trpí chronickými neduhy. Ti mladší by si měli hlídat svou životosprávu a více se věnovat sportu. Největší zdravotní rizika se týkají měsíců únor a srpen.

Měsíční předpovědi pro Opice

Leden: Tento měsíc bude lepší se nechat unášet proudem, není to čas pro zkoušení něčeho nového.

Únor: Celý měsíc bude o lásce a vztazích. Partneři, rodiče a děti budou hrát ve vašem životě zásadní úlohu.

Březen: Šťastný měsíc ve všech aspektech. Ale nepřehánějte to se štěstím!

Duben: Tento měsíc bude potřeba si dávat pozor, komu věříte, obzvlášť, pokud půjde o peníze.

Květen: Budete mít šanci někoho využít, ale nedělejte to.

Červen: Pomoc je hned za rohem, vše, co musíte udělat, je požádat o ni.

Červenec: Tento měsíc byste si měli dávat pozor na zdraví a požitkářství.

Srpen: Období vhodné pro inovaci svých dovedností, za účelem získání nových příležitostí.

Září: Vynikající čas pro to být nápomocný a ujasnit si své životní cíle.

Říjen: V této době byste to neměli přehánět v ničem.

Listopad: Možná se objeví plno problémů a otázek. Ale nemělo by to bránit v náročné práci, do které jste se pustili.

Prosinec: Rok 2019 skončí hodně radostně, se štěstím a dobrou náladou.

Roky Opice: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Kohout a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 14 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Kohouti se nestarají o peníze, získávají je rychle a rychle je také utrácejí. Svou práci však berou velmi vážné a dobře vydělávají. Mají odborné znalosti i odvahu, dělají chytrá rozhodnutí, ale místo toho, abych byli opatrnější při významných rozhodnutích, často se unáhlují. Nemají rádi, když jim někdo poroučí. Jejich kariéra jim musí dát dostatek prostoru a svobody. Mohou být úspěšní jako politici, diplomaté, průvodci nebo módní návrháři.

Čínský horoskop 2019 předpovídá, že by mohli Kohouti v roce Vepře znovu získat sílu a autoritu. Budou více organizovaní, disciplinovaní, efektivní a zodpovědní. Rok Vepře jim nabídne zajímavé příležitosti, a to zejména v oblastech financí a partnerství. Objeví se nové možnosti příjmů prostřednictvím vlastní práce, skončí období, kdy profitovali z práce ostatních.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Kohouta

Dřevěný Kohout 1945, 2005 – letos budete pomáhat lidem kolem sebe

Ohnivý Kohout 1957, 2017 – zvýšená opatrnost vás letos ochrání před nehodami

Zemský Kohout 1969, 2029 – letos hodně překážek v milostném životě

Kovový Kohout 1921, 1981 – hodně příležitostí pro vydělávání peněz

Vodní Kohout 1933, 1993 – uznání od spolupracovníků

Peníze/Finance Kohouta v roce 2019

Rok 2019 bude pro Kohouty rokem změny. Přes některé oběti se jim podaří překonat sami sebe a dosáhnout všeho, co chtěli. Velmi touží po změně, chtějí něco nového, ať už se stěhovat do jiné země, anebo změnit svou práci. Bude v jejich zájmu se ohlížet nejprve na ostatní lidi. Lhostejno, zda se bude jednat o jejich kariéru, o lásku nebo o jejich rodinný život, nikdy by neměli přijímat rozhodnutí, aniž by se zajímali, jaké dopady to bude mít na ostatní. Postaví-li své přátele a rodinu na první místo, čeká je odměna. Z počátku roku by mohlo dojít k nepříjemným situacím při práci s určitými lidmi, které nemají rádi. Úkolem týmového hráče je však vypořádat se s jakýmkoliv typem osobnosti, a přitom dosáhnout dobrých výsledků. V období květen-srpen čeká Kohouty finanční stabilita. Příliš neutrácejí a počítají každou korunu, zda je dobře investovaná. Každý měsíc si dělají finanční plán a jen stěží se od něj odchylují, a pokud to udělají, tak jen výjimečně nebo jde o plánovanou investici, na kterou mají právě teď peníze.

V roce 2019 by si měli Kohouti šetřit duševní energii pro lepší soustředění na svůj profesní život. Konec roku by jim mohl přinést rychlé až bleskové změny, takže nezbude čas na nějaké dlouhé zvažování a rozhodování. Proto by si Kohouti měli udržet své soustředění na práci, nezapomínat ale přitom ani na opatrnost.

Čínský rok 2019 a vztahy Kohouta

Kohouti bývají hrdí, vždycky chtějí být v centru pozornosti. Dlouhodobé vztahy by mohli mít s Buvoly nebo Hady, protože se jejich povahy doplňují. Rozhodně se nedoporučuje spolužití se Zajíci, ale ani dva Kohouti pod jednou střechou nejspíš nevytvoří šťastný domov. V roce 2019, bez ohledu na to, kolik by bylo lásky mezi Kohoutem a Krysou, by se nakonec jejich neshody ukázaly být silnější než jejich láska. Kohout a Buvol se doplňují a spolu by se nenudili. U zamilovaných, bude všechno v pořádku, ale budou potřebovat někoho, s kým vyrazit letos na cesty. Zadaní Kohouti by měli zkusit ocenit svého partnera a poskytnout mu dostatečnou pozornost, jinak riskují ztrátu jeho podpory. Nechť jsou bystří, inteligentní a nebojí se riskovat, zvlášť v kariéře. Ke konci roku by mohli být Kohouti docela obtížní, zejména když se budou snažit vést své partnery na cestu, o níž si tito nemyslí, že by ji měli následovat. To jim vynese jen kritiku. Pokud se zamilují, bývají velmi vášniví, oddaní budování vztahu. Věří ve dlouhodobé vztahy, založené na silných citech. Líbí se jim flirtovat i dobrodružství, ale s láskou si to nepletou; buď si hrají, anebo žijí opravdovou láskou.

Kohout a zdraví v roce Zemského Vepře

V r. 2019 budou Kohouti vystaveni zvýšenému riziku stresu; jeho důsledky by mohly mít vliv na jejich fyzické a duševní zdraví. Dalším možným rizikovým faktorem pro jejich zdraví jsou úzkosti nebo vyčerpání. Neměli by zapomínat, že každý z nás potřebuje odpočinek. Ke konci roku by měl být jejich zdravotní stav dobrý, ale měli by být opatrní při cestování, protože budou mít sklony k nehodám. Kohouti budou konfrontováni s chybami z minulosti a přestanou tolerovat negativní lidi kolem sebe. V roce Zemského Vepře budou muset vydávat velké úsilí, aby získali, co chtějí. Důležité změny by se mohly vyskytnout doma nebo v práci, a Kohouti by s nimi měli počítat. Pokud se nenechají převálcovat panikou, najdou správná řešení. Pomůže i větší péče o životosprávu.

Měsíční předpovědi pro Kohouty

Leden: Rok začne poněkud zmateně. Raději se obraťte na zkušené lidi pro pomoc nebo radu.

Únor: Objeví se příležitost pro jisté cestování, které se ukáže jako přínosné.

Březen: Možná to bude trochu zbržďovací měsíc, ale je potřeba pokračovat ve svém úsilí.

Duben: Neuvěřitelně hektický měsíc, ale vy budete šťastnější, čím více práce bude.

Květen: Nyní se potřebujete uzemnit a nemít hlavu v oblacích.

Červen: Měsíc vhodný pro oživení svých vztahů.

Červenec: Toto období by mohlo být komplikované, pokud jde o vaše celkové zdraví.

Srpen: Je čas si odpočnout od všech hádek a frustrací.

Září: Vaše zdraví může být oslabené, nepodceňujte i drobné příznaky.

Říjen: Bude lepší, pokud se nebudete pouštět do něčeho nového a zůstanete u své rutiny.

Listopad: Vaše štěstí se obrátí, nebuďte ale kvůli tomu nepříjemní.

Prosinec: V tomto období přinese všechno vaše úsilí dobré výsledky.

Roky Kohouta: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Pes a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 15 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Psi jsou věrní a poslouchají všechny příkazy, do plnění jakýchkoliv úkolů vkládají největší úsilí. Dobře jim svědčí práce soutěživého druhu, nejsou totiž spokojení s tím, že by byli horší než jiní. Jsou velmi citliví vůči detailům a mají silně praktické uvažování. Vnímají dobře nebezpečí, které je spojeno s vysokým postavením. To je důvod, proč jsou často ochotni zůstat v pozadí a podporují ostatní. Jsou všímaví a mají silnou morálku. Nejdříve každého posoudí, než se rozhodnou, zda je osoba důvěryhodná. To z nich dělá dobré kandidáty pro kariéru znalců, advokátů a vyšetřovatelů.

Čínský horoskop pro rok Vepře 2019 předpovídá, že budou Psi plní energie, v tomto roce se zapojí do mnoha různých aktivit. Tento rok pro ně bude velmi důležitým rokem. Budou mít zvláštní příležitosti pro rozvoj, změnu svých plánů do budoucna, vytýčení nových směrů, a to ve svém osobním i profesním životě.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Psa

Dřevěný Pes 1934, 1994 – rok přinese vítězné příležitosti

Ohnivý Pes 1946, 2006 – letos budete mít energii a autoritu

Zemský Pes 1958, 2018 – období šarmu i romantických příběhů

Kovový Pes 1910, 1970 – budete pracovat efektivněji i více vydělávat

Vodní Pes 1922, 1982 – udělejte letos něco pro svůj osobní rozvoj

Pes a peníze/finance v roce Zemského Vepře

Velmi důležité bude v tomto roce vše plánovat s velkou péčí, nepřehlížet projekty, které jsou ziskové, ale věnovat pozornost i těm, které mohou selhat. V roce Vepře hrozí silné riziko ztráty peněz a tím se mohou dostat do dluhů. Pozor na utrácení peněz za drahé a nepotřebné věci, stejně jako pokusy o získání peněz finančními spekulacemi nebo hazardem. Ke konci roku budou jejich finance poměrně stabilní. Přesto, že nebývají příliš racionální, co se týká nákupů a často jim dojdou peníze, mívají Psi často nějaké úspory, vyhrazené pro horší časy. Po celý rok budete mít tendenci fungovat efektivněji jako součást týmu než jednotlivě. Nicméně, v čínském roce 2019 neplýtvejte energií na hodnocení ostatních, namísto toho se snažte nacházet ty nejlepší způsoby, jak dosáhnout co nejlepších výsledků. V průběhu se objeví spousta pracovních příležitostí.

Předpovědi jsou mimořádně optimistické, za předpokladu, že zůstanete aktivní po celou dobu. Snažte se, aby byly vaše aktivity vidět! Zlepšení pracovních perspektiv povede ke zvýšení vašich příjmů. Psi se rozhodnou nakupovat věci, o kterých už dlouho přemýšleli. Psi by si ale měli nějaké peníze uložit stranou pro nadcházející dovolenou.

Vztahy Psa v roce 2019

Rok Vepře představuje pro Psy štěstí v manželství i pro narození dítěte. Svobodné ženy k sobě snadněji přilákají muže, zatímco svobodní muži budou více okouzlovat opačné pohlaví, což podnítí nové vztahy i vstup do manželství. Pokud jste měli v posledním roce problémy ve vztahu nebo jste se rozešli, rok 2019 bude vhodný pro usmíření, anebo jeho energie pomůže s rozloučením se s minulostí a začátkem nového vztahu. Mladé vdané ženy mohou v tomto roce očekávat dítě nebo těhotenství. Pro dlouhodobé manželské páry není vidět žádné významné zlepšení života, může se projevovat sklon k hádkám a udržení vztahu bude stát hodně úsilí. Ideální partnery by měli Psi hledat mezi Tygry nebo Koni, šance pro harmonický život je také se Zajícem, velmi dobře by se mohli doplňovat s Opicí, také vztah mezi dvěma Psy bývá silný, protože je naplněn oddaností a porozuměním, vyhnout by se však měli DrakůmAtmosféra pro jejich rodinný život bude letos příznivá. Co se týče společenského života, tak většina Psů upřednostní méně aktivit. Budou se těšit ze setkání s pár přáteli, namísto velkých akcí. Těm, kteří dávají přednost aktivnějšímu společenskému životu, rok Vepře rozhodně nabídne šanci, aby se pobavili a pokud si to přejí, aby si udělali nové přátele.

Čínský rok 2019 a zdraví Psa

Čínský horoskop upozorňuje Psy v r. 2019 na význam odpočinku. Pokud nebudete dělat žádné extrémnosti, neměly by se vyskytnout žádné problémy s imunitou. Ozvat by se mohly znovu chronické potíže, ale nebude to nic závažného. Pokud budete pracovat přespříliš a budete potřebovat zvolnit nebo zastavit, udělejte to! Zapojte se do fyzických aktivit, více čas zkuste trávit venku a načerpejte zde sílu alespoň jednou za týden.

Měsíční předpovědi pro Psy

Leden: Rok začne v pozitivním duchu. Vše, čeho se dotknete, promění se ve zlato.

Únor: Vynikající období pro nové vztahy a sbližování v těch stávajících.

Březen: Nyní je čas více důvěřovat a lépe komunikovat s partnerem.

Duben: Měli byste být více opatrní na to, kam se chystáte investovat peníze.

Květen: Tento měsíc hrozí, že zarmoutíte své milované.

Červen: Období naplněné citovými problémy. Bude lepší, když nyní nebudete dělat žádná důležitá rozhodnutí.

Červenec: Pracovně dosti hektický měsíc. Zvláštní pozornost budou potřebovat děti.

Srpen: Hrozí podrážděné a zmatené období; nenechte si zkazit náladu malichernými konflikty.

Září: Zářivé a šťastné období.

Říjen: Průměrný měsíc, kdy se nic moc neděje. Zůstaňte klidní a rozvážní.

Listopad: Pokud jde o vaše investice, bude toto šťastný měsíc.

Prosinec: Nyní je čas se soustředit a postupovat ke svému cíli, nenechat se rozptylovat.

Roky Psa: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Vepř a čínský rok 2019

cinsky rok 2019 16 1 - Čínský rok Vepře 2019 – rok štěstí a blahobytu

Vepři mají milou povahu a jsou obdařeni štěstím v životě, v čínské kultuře jsou symbolem bohatství. Jejich vlastní rok však nebude nejšťastnější, možné jsou různé problémy i nebezpečí. Podobně jako v předchozím roce, mohou Vepři v některých oblastech svého života najít štěstí, ale ty ostatní budou vyžadovat usilovnou práci, aby se snížilo riziko potenciálních problémů. Vepři budou nejspíš čelit mnoha emocionálním vzestupům a pádům, takže by z toho mohli být frustrovaní a občas smutní. Doporučuje se, aby se pokusili v náročnějších situacích „vydržet“, pokud to jen bude možné. Klíčové pro jejich štěstí bude dobré načasování. Příští rok přinese Vepřům mnohé plody, ale nebude to úroda pocházející z jejich práce. Nechť si osvojí více nadhledu, poučí se a zlepší tak své šance vytěžit více výhod z podobných náročnějších situací v budoucnosti. Více štěstí přinese v tomto roce častější účast při různých šťastných událostech, jako jsou svatební hostiny nebo rodinné sešlosti. Naopak se doporučuje vyhýbat se místům s příliš negativní energií Čchi, jako jsou nemocnice a hřbitovy.

Předpovědi pro jednotlivé druhy Vepře

Dřevěný Vepř 1935, 1995 – šťastné období pro lásku

Ohnivý Vepř 1947, 2007 – neřešte zbytečné věci

Zemský Vepř 1959, 2019 – vyhněte se problémům, které se vás netýkají

Kovový Vepř 1911, 1971 – čas pro nová přátelství, překvapení

Vodní Vepř 1923, 1983 – odpoutejte se od příliš materiálních lidí

Peníze/Finance Vepře v roce 2019

Vyhlídky na rok 2019 jsou příznivé, zejména v pracovní oblasti Vepřů, kteří mohou očekávat nějaký pozitivní vývoj již od začátku roku. Je pravděpodobné, že dostanou více zajímavé a uspokojující pracovní úkoly, následované povýšením. Díky svým schopnostem a zkušenostem udělají dobrý dojem, posunou se o pár kroků vpřed. Doporučuje se, aby využívali svou důmyslnost, bystrou mysl, zajímavé nápady; v roce Vepře by měli plně využívat své úžasné vlastnosti: podnikatelského ducha a talent pro vydělávání peněz. Postup v kariéře povede k potěšujícímu zvýšení jejich příjmů. Jak je jejich zvyklostí, budou prokazovat velkou dovednost při řešení finančních otázek.

Měli by se však držet jedné důležité rady: pokud mohou, doporučuje se jim uložit nějaké peníze na později – peníze uložené během roku Zemského Vepře 2019 se mohou stát užitečným kapitálem v budoucnosti.

Vepř a vztahy v roce 2019

Vepři jsou v lásce velmi citliví a romantičtí. Pokud by se cítili zanedbávaní, mohli by se stát žárlivými nebo majetnickými. Ideálními partnery jsou pro ně Ovce, Draci nebo Zajíci. Zajímavý a rozhodně ne monotónní by byl život s Krysou. S Ovcí je Vepř schopný se zamilovat na první pohled. Vyhnout by se však měli vztahu s Hadem, s nímž by neměli ani vteřinu klidu. Méně příznivé aspekty roku Vepře budou mít vliv na jejich osobní život, měli by si toho být vědomi a jednat opatrně. Možné potíže by mohly ovlivnit jak rodinný, tak společenský život. Jejich schopnosti udržovat mezilidské vztahy budou v tomto roce vystaveny různým výzvám, ačkoli jsou Vepři v tomto ohledu obvykle pravými mistry. Navíc, pokud budou chtít, aby bylo jejich přátelství trvalé, musí brát v úvahu názory a pocity každého ve svém okruhu přátel. Období 2019-2020 bude pro Vepře z mnoha úhlů pohledu poněkud nevyrovnaný. Zatímco perspektivy jejich kariéry i finanční situace budou příznivé, jejich osobní život si od nich vyžádá jistá preventivní opatření. Velmi jim bude nápomocno jejich mistrovství v řešení problémů. Bude to rok, kdy budou nutná preventivní opatření, což ale neznamená, že by během tohoto roku nebyli Vepři schopní dosáhnout významného pokroku.

Čínský rok 2019 a zdraví Vepře

Rok 2019 by neměl přinést Vepřům v oblasti zdraví nic znepokojivého. Dobře by se mohli cítit od března až do konce roku, zvláště pokud si vyberou zdravý životní styl. I když to někteří Vepři budou přehánět v práci, jejich kapacita to zvládne, a při dostatečném odpočinku budou ve skvělé formě celý rok. Během zimních měsíců, kdy bude jejich vitalita oslabená, bude nutné více odpočívat, aby se předešlo zdravotnímu nebo psychickému zhroucení. Jejich zdraví bude křehké během ledna 2020. Vepři by měli věnovat pozornost své životosprávě a odpočívat. Dobrý nápad je naplánovat si cesty do lázní, k moři nebo do hor pro posílení jejich organismu.

Měsíční předpovědi pro Vepře

Leden: Rok zahájí skvělé vztahy v rodině i v pracovním kolektivu.

Únor: Tento měsíc bude nejlepší strávit se svými milovanými. Věnujte svou pozornost rodičům i dětem.

Březen: Pokud jde o finance a zdraví, bude toto období komplikovanější.

Duben: Čas vhodný pro testování přátelství. Zkuste se vyhnout hádkám.

Květen: Tento měsíc si vyžádá práci na vašich náladách a duchovním vědomí. Šťastná mysl vede ke šťastné duši.

Červen: Věci nakonec dopadnou ve váš prospěch, měli byste ale být trpěliví.

Červenec: Skvělý čas požádat někoho o pomoc v oblastech, ve kterých nejste příliš sběhlí.

Srpen: Čas pro tvrdou práci a trpělivost. Pokračujte ve snaze dělat jen to nejlepší.

Září: V tomto čase budete chtít investovat do nových podnikatelských aktivit. Důkladně to zvažte.

Říjen: Tento měsíc bude trochu zmatený. Nebudete vědět komu věřit a komu se vyhnout.

Listopad: Pokud jde o finanční rozpočet, může být tento měsíc složitější.

Prosinec: Bude to čas vnitřního klidu a míru.

Roky Vepře: 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019