Rok Kovové Krysy 2020 – rok nových začátků a změn

Čínský Nový rok Krysy 2020 začíná 25.1.2020 a končí 11.2.2021, je to v pořadí již 4717. rok datovaného čínského kalendáře. Rok 2020 bude úspěšný, přinese nové příležitosti k nalezení opravdové lásky, ale i k vydělání peněz. Krysa je podle čínské astrologie prvním znamením cyklu 12 zvířat – z tohoto důvodu je rok 2020 považován za rok nových začátků a obnovy. Tento rok bude silným, prosperujícím a šťastným rokem pro téměř všechna čínská znamení zvěrokruhu. Každý může projevit své odhodlání ohledně svých cílů, aspirací a dokonce i svých koníčků. Bude to skvělý rok pro založení něčeho nového, co se bude dále rozvíjet. Ti, kdo plánují zakoupit nemovitost, zahájit nový byznys nebo investovat peníze do nějakého dlouhodobého projektu, mají velkou šanci, že budou v budoucnu spokojeni. Ale pozor! Tento typ iniciativ bude úspěšný pouze tehdy, budou-li pečlivě naplánovány.

Čínský Nový rok se slaví každoročně prostřednictvím bohatých a barevných slavností. Je to nejdůležitější svátek, příležitost k setkání rodiny, k večírkům a dvoutýdenní zimní dovolené. První dny roku, tj. po 25. lednu 2020 budou extrémně zářivé a plné motivace. Lidem se dostává dárek v podobě nového, čistého, svěžího roku. Rok Krysy vám přinese kreativní energii, takovou, která se může projevit splněním mnoha věcí, které si přejete ve svém životě. Přinese jistotu, že je možné všechno, že jste tvůrcem vlastního života a že máte tu moc být tím, kým chcete být. Aby byl tento rok skvělý, doporučuje se zahrnout do novoročního čínského menu to, co Krysy rády jedí, což znamená ořechy a různé druhy sýrů, během slavnostního večírku nosit nejdražší oblečení a šperky, protože Krysa miluje bohatství.

Element Kov podporuje Vodu, což znamená produktivitu a úspěchy ve všech odvětvích spojených s kovem a vodou; patří sem stroje a strojírenství, ale také IT, hi-tech průmysl, kosmetika, umění, zdraví, průmysl zábavy, konzultační činnosti, telekomunikace, hudba a další.

Kariéra a štěstí

Rok Krysy 2020 je ve znamení elementu Kov, na rozdíl od roku Vepře 2019, který byl pod vládou elementu Země. Všechny akce zahájené v tomto roce budou doprovázeny úspěchem. Stačí mít důvěru a odhodlání naplňovat své cíle. Bude potřeba být vytrvalí, abyste dosáhli svých cílů, a nikdy se nenechali odradit neúspěchem, problémy nebo obtížemi. Přestože se některé dny budou zdát jako dost nepříznivé a nezvladatelné, musíte se spolehnout pouze sami na sebe.

Vztahy

Po roce 2019, plném nepředvídatelných situací ve věcech lásky, bude rok 2020 klidnější. Díky tomu se váš milostný život dostane na harmonickou cestu a komunikace jej na ní udrží. Na druhou stranu, druhá část roku 2020 možná přinese nedůvěru, pro kterou mohou existovat některé důvody, některé fiktivní, jiné vyplývající z nedostatku upřímnosti. Kompatibilita mezi Krysou a dalšími znameními zvěrokruhu: zrozenci Krysy se mohou dočkat dlouhodobějších vztahů s loajálními Buvoli, dobrodružnými Draky a inteligentními Opicemi. Jen těžko by však vydrželi s nestálými Koni.

Zdraví

V průběhu roku se kromě okamžiků, kdy se projeví vyčerpání organizmu, budou všechna znamení zvěrokruhu těšit dobrému zdraví. Kromě toho druhá část roku 2020 přichází se spoustou energie a celkové vitality, takže se bude zlepšovat i duševní pohoda. Paradoxně bude s novou energií více práce, ale současně i potřeba se více šetřit. Nejlepším lékem bude v roce 2020 praktikování nějakého sportu, což by mělo být univerzálně předepsáno každému z nás, povede to ke zlepšení zdraví, prodlouží životnost a zajistí celkovou pohodu. Cvičte pravidelně, snižuje to celoživotní zdravotní výdaje, pomáhá ke klidnějšímu spánku a zvyšuje osobní výkonnost. Toto platí pro každého bez ohledu na znamení zvěrokruhu, v každém věku, ať je dítě nebo dospělý, mladý nebo starý, menší nebo vysoký, křehký nebo robustní, a pokud je správně praktikováno, nemá žádné vedlejší nebo nepříznivé účinky.

Nejšťastnější znamení zvěrokruhu v roce Krysy 2020

Veškeré štěstí budete mít v roce 2020 na své straně, jen bude potřeba se chopit příležitostí, jakmile zaklepou na dveře. Ti, kteří projeví nadšení a budou jednat rychle, budou sklízet úspěchy.

Šťastné symboly roku 2020:

čísla 5, 7, 9
barvy bílá, žlutá, modrá, zelená, šedá a černá
šťastné dny 4., 8., 13., 22. den každého měsíce
šťastné směry JV, SV, Z
specifické kariéry šéf, manažer, obchodník, úředník, umělecký/filmový kritik, finanční expert, právní expert, vědec, filozof, politik, hudebník, podnikatel, makléř, podnikatel, kriminalista, detektiv, špion, novinář, spisovatel, publicista, právník, politik
šťastné znamení Buvol, Drak, Opice, Vepř

Osobnost Krysy

Krysa je prvním znamením v 12-měsíčním cyklu čínského zvěrokruhu; jejich pořadí je Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Ovce, Opice, Kohout, Pes a Vepř. Minulý rok vládl Vepř a následujícím regentem bude Buvol.

Krysa symbolizuje klíčící semeno nebo začátek. Představuje začátek zimní sezóny, prosinec, jedenáctý měsíc v taoistickém lunárním kalendáři. Je znakem plachosti a zdvořilosti, vynalézavosti a plodnosti. Toto znamení je také považováno za symbol píle a prosperity z důvodu své schopnosti lokalizovat, získávat a hromadit hojné zásoby potravin. Krysa nebude odpočívat, dokud nerozluští záhadu nebo neodhalí tajemství; je nejvíce zvídavá ze všech regentů.

Krysa je inovátor, zkušený vyjednavač a networker, společenský i aktivní. Její snaživá povaha, zběhlá v lichocení, jí otevírá mnohé dveře do vlivných kruhů. Ve svých vztazích je sentimentální a intuitivní a může být velmi šlechetná. Až vztekle chrání ty, které miluje a kteří ji zajímají; naopak je vnímavým a pronikavým kritikem svých nepřátel. Doporučuje se poslouchat její rady. Její novátorství, poctivost, šarm a vytrvalost z ní činí impozantního podnikatele, který dá pocítit svou přítomnost v jakékoli oblasti, kde se objeví. Je oportunistou, který se ochotně chopí iniciativy, je ambiciózní a orientovaný na pokrok. Krysa musí být stále něčím zaměstnána, jinak ztrácí klid nebo náladu.

V tradičním čínském povědomí je Krysa symbolem ambicí, šarmu a agresivity. Přestože se zdá, že je na povrchu klidná, vyrovnaná a šťastná, tak když ztratí sebekontrolu, může jinak trpělivá a praktická Krysa ztratit svůj klid, znejistět a stát se i výbušnou. Její tendence směřují spíše k intelektuálním než k manuálním činnostem. Krysa je nejen originální, ale také vnímavá, dokáže věci vidět realisticky, a reaguje na lidi i situace bezprostředně. Bývá opatrná, vyrovnaná, a ví, kdy využít příležitosti. Nemá žádné výčitky, pokud by mohla v konkrétní situaci získat nějakou výhodu, třeba i méně ohleduplným způsobem. Je také ochotná věnovat hodně úsilí, aby dosáhla svého cíle. Předtím, než se do něčeho pustí, je dobře informovaná a má přehled o všech možnostech. Bývá šetrná, znalá ceny, vždy porovnává a vyjednává, aby získala co nejlepší cenu. Některým lidem může připadat příliš energická, ona ale prostě cítí, že musí převzít kontrolu nad situací, než se věci vymknou z rukou. Krysa je nočním zvířetem, proto miluje zůstat vzhůru až do pozdních hodin, protože to je její kreativní čas. Je zběhlá v tom, že slídí po tajemstvích druhých, ale ostře si hlídá své vlastní. Krysa si počíná skvěle v krizových obdobích.

Hlavní předností Krysy je svědomitost. K čemukoliv se zaváže, to bude plnit třeba až do hořkého konce. Její silnou stránkou je komunikace přizpůsobení se svému prostředí. V čínské astrologii patří Krysa mezi jangová (aktivní, více energická) znamení; se svou povahou se dokáže postarat o sebe, protože jen málokdy pochybuje o tom, co chce. Je vytrvalá a pracovitá, cítí, že by měla být náležitě odměněná za své úsilí, a bere spravedlnost do svých rukou, pokud má pocit, že byl jakýmkoli způsobem krácen nebo podveden. Ačkoliv bývají na své peníze šetrné, někdy mohou být i marnotratné; nic si neodepřou. Pokud jsou Krysy nešťastné nebo potýkají s obtížemi, mohou se stát podrážděnými, vtíravými a propadnout hněvu, který by mohl zastínit jejich obvyklou okouzlující a bezstarostnou povahu. Pod negativními vlivy mohou být lstivé, tajnůstkářské, kritické a soudící druhé. Mohou vytrvale usilovat o perfekcionismus, jsou neustále nespokojeny sami se sebou.

Nejdůležitější věcí, co by měly mít Krysy na paměti, je nebrat se tak vážně, naučit se přijímat své chyby a dopřát si pár neškodných hříšků. Koneckonců, jsou to jen lidé. Měly by se naučit ovládat svou lakotnost a ambice. Jejich nejdůležitější lekcí v životě je, kdy se zastavit a nepodceňovat ostatní. Jejich štěstí a být na správném místě je v životě dostává daleko. Kdyby dokázaly zvládat svou trvalou nespokojenost a netrpělivost, měly by jen velmi málo potíží. Praktická Krysa, dynamická a idealistická, si bude dobře rozumět s těmi, kteří sdílejí stejný náhled na život zaměřený na pokrok a výkon, pohotově startující, jako jsou samy, kteří jsou zběhlí v řešení věcí iniciativně a inovativně.

Nejvíce kompatibilní je Krysa s nadšeným Drakem, spolehlivým Buvolem a chytrou Opicí. Spolupracují dobře, protože dělají věci podobně, a oceňují způsob myšlení toho druhého. Bezkonfliktní vztahy lze očekávat s Hadem, Tygrem, Psem, Vepřem a další Krysou. Nedoporučuje se sňatek s Kohoutem nebo Ovcí. Pokud by objevily nějaké problémy, tak se Zajícem a Koněm. Zvláště u sebestředného a náladového Koně může Krysa narazit na nedorozumění, nedůvěru, střety osobností a další komplikace. Dokonce i když by měli s Koněm podobný cíl, bylo by pro ně nejlepší jednat prostřednictvím další osoby nebo společných přátel, které respektují. Především je pro Krysu-muže by mohlo být katastrofální vzít si Koně-ženu.

Krysy jsou okouzlující, materialistické, srdečné a vášnivé, jsou oportunisty, kteří žijí daným okamžikem a jen zřídka plánují budoucnost. Nejsou stvořené pro tvrdou práci. Když vydělávají peníze, je to obvykle výsledkem jejich inteligence. Jejich bystré oko, zaměření na detail a dobré vyjednávací schopnosti jim poskytují náskok v podnikání. Jsou velmi společenští a užívají si akcí s větším množstvím lidí. Mají skvělou chuť k jídlu a oceňují skvělou kuchyni. Jsou známí svou loajalitou k rodině a přátelům. Obvykle jsou šťastné a snadno se přizpůsobí jakékoliv společnosti a okolnostem díky svému důvtipu a liberálnímu přístupu. Krysa mívá šťastné dětství a bezstarostné mládí – možná nejlepší období svého života. Druhá část jejího života však může být bouřlivá a méně příjemná. Při špatných obchodech může přijít o své peníze nebo zažije nešťastný milostný vztah. Třetí část jejího života bude pohodlná a její stáří bude tak klidné, jak si bude přát. Krysy narozené ve večerních hodinách jsou více ostražité, aktivní a pracovité než ty, které se narodily během dne.

Hlavní kvality a potenciál roku 2020

  • inteligence a optimismus, čelení obtížím života pozitivním přístupem
  • zájem o nové věci, nové myšlenky a nápady
  • velký význam rodiny a mezilidských vztahů
  • příznivý rok pro stanovení plánů, formulování nových iniciativ, zahájení nových projektů
  • zahájení radikálních politických, sociálních, profesních nebo rodinných změn (rozvoj a úspěch se dostaví v následujícím období)
  • potřeba rychlého jednání a rozhodování
  • přizpůsobení se novým podmínkám a prostředí
  • čas si užít jednoduchých radostí a štěstí, upravit osobní priority ve smyslu omezení konzumu, nehodnotit lidi podle toho, co mají, ale jací jsou
  • celosvětově je to doba, kdy političtí a finanční giganti budou mít strach a budou chtít uchránit to, co nashromáždili
  • zesílí intuice a pocit sebezáchovy, schopnost vnímat nebezpečí a vymanit se z něj

Osobnosti narozené v r. 1960

Matka Meera Jozef Chovanec

Erin Brockovich Miroslav Kalousek

Jean-Claude Van Damme Jaroslav Foldyna

David Duchovny Zdeněk Mahdal

Hugh Grant Václav Marhoul

Antonio Banderas Marek Vašut

Colin Firth Světlana Nálepková

Diego Maradona Marcela Březinová

Ayrton Senna David Koller

Julia Tymošenková Věra Martinová

Princ Andrew Jiří Rusnok

Pierluigi Collina Ivan Lendl

Rezá Šáh Páhlaví II Petr Sepéši

Zdeněk Tůma

Železný Zekon

Adriana Krnáčová

Irena Pavlásková

Ivana Andrlová

Markéta Fišerová

Osobnosti narozené v r. 1900

Antoine de Saint-Exupéry Vítězslav Nezval

Alžběta, královna matka Jiří Wolker

Frédéric Joliot-Curie Karel Teige

Hermína Týrlová

Osobnosti narozené v r. 1840

Émile Zola

Petr Iljič Čajkovský

Claude Monet

Auguste Rodin

Jakub Arbes

Osobnosti narozené v r. 1720

Baron Prášil

Krysa

Všeobecně

Možná si zrozenci tohoto znamení mysleli, že když je to jejich rok, tak je štěstí nemine … no asi budou trochu zklamáni. Předpověď naznačuje Krysám pro r. 2020, že to bude náročný rok. Měli byste být více ostražití než obvykle, zejména pokud jde o vztahy a zdraví. Reálně se může stát, že ztratíte koncentraci a svůj temperament, nebo dokonce přijdete o nějaké menší množství peněz při investování. Čeká vás spousta překážek, vzestupy a pády. Pokuste se poučit ze svých chyb během těch chvil, co budete dole, a naopak zkuste vytěžit maximum ve chvíli, kdy budete ve vrcholové formě. Nepouštějte se do žádných významných kroků nebo plánů, možná bude lepší počkat do příštího roku. Pro rok 2020 bude pravděpodobně moudřejší zůstat v klidu, být spokojený a trpělivý.

Díky vlivům několika negativních hvězd možná zjistíte, že ztrácíte koncentraci a snadno se stáváte příliš emotivními. Nicméně, dobře vypadá vaše štěstí v oblasti financí. Vyděláte nějaké peníze svou prací nebo úspěšnými investicemi, mějte však tyto peníze pod kontrolou. Celkově budou vaše finance i kariéra vypadat dobře, dávat pozor byste si ale měli na své postoje, věnovat více pozornosti svým vztahům a zdraví. Pro vyvážení špatných energií se pokuste zapojit do dobročinných nebo charitativních aktivit, nebo též zkuste požádat vyšší moc o požehnání a ochranu před negativními účinky nepříznivých hvězd. Vyhýbejte se místům s přílišnou jinovou energií, jako jsou pohřby a hřbitovy, naopak zkuste více času trávit v horkých, slunečných lokalitách, anebo se více účastněte svateb. Udělejte vše pro to, abyste se vyhnuli konfliktům, sporům a problémům, což vám ve druhé polovině roku nakonec přinese štěstí. Vaše nejlepší měsíce jsou březen, září a listopad; více ostražití buďte během měsíců duben, červenec a říjen.

Vztahy

Horoskop lásky pro Krysy v jejich roce 2020 ukazuje, že jejich šťastná hvězda není v této oblasti nijak zvlášť silná, takže pro nezadané Krysy by se mohlo při hledání potenciálních partnerů vyskytnout několik překážek. Přestože se stále budete setkávat s některými novými a zajímavými nápadníky, bude se nejspíš jednat jen o krátkodobé vztahy. Sezdané Krysy by měly více komunikovat a vyřešit problémy mezi partnery. Tyto problémy neházejte za hlavu, protože pokud se jimi nebudete zabývat nyní, mohou být předehrou k většímu problému. Šťastné měsíce pro romantiku: březen, červen a listopad.

Finance

Podle předpovědi pro rok 2020 by měly mít Krysy finanční výhled dobrý, zejména se týká osob, které mají stálá pracovní místa na plný úvazek nebo provozují vlastní firmu. Pokud jde o investice, budete s pomocí šťastné hvězdy přede všemi o krok vpředu. Přestože vám tato hvězda může přinést bohatství, jiná síla vás zase bude lákat, abyste peníze utratili. Proto byste měli být vůči svým výdajům konzervativnější. Pamatujte, že nemusíte vždycky mít ty nejnovější produkty a snažit se tolik utrácet pro své milované. Nepříznivé měsíce ve financích: leden, únor, květen, září a říjen.
Štěstí ve financích: březen, červenec, listopad a prosinec.

Kariéra

Vaše kariéra je rozhodně na vzestupu. Pokud v tomto roce vložíte do věci své srdce, budete schopní dosáhnout svého cíle a naplnit svá přání. Máte docela dobré šance na povýšení nebo zvýšení platu; za spoustu času a úsilí, které budete věnovat své práci, budete odměněni. Ti, kdo se narodili na jaře nebo v létě, buďte agresivnější. Nečekejte, až vám padne příležitost do klína. Pokud si přejete povýšení nebo kariérní postup, jděte si promluvit se šéfem a bojujte za svou věc. A ti, kteří se narodili na podzim nebo v zimě, držte se v květnu při zemi.

Zdraví

Krysy by měly být v tomto roce více opatrné. Větší pozornost věnujte chodidlům, kyčlím, obličeji a zubům. Pozor na nehody a držte se dál od ostrých předmětů, jako jsou nože nebo plechy, a pokud jste doma hospodyně, buďte extra opatrní při vaření. Snažte se více jezdit veřejnou dopravou a zvláště buďte opatrní, pokud pojedete autem, v létě pak si počínejte opatrně u vody. Nepřepínejte se v práci. Problémem se může stát spánková deprivace. Celkově věnujte více pozornosti vlastnímu zdraví. Pokud se necítíte dobře, bez velkého odkládání navštivte lékaře, dodržujte pravidelné zdravotní prohlídky. Prospěšné by mohlo být darování krve. Měsíce, vyžadující zvláštní opatrnost: leden, únor a říjen. V květnu a červnu buďte více opatrní při vodních aktivitách.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry V, SV, JZ
Nejlepší barvy hnědá, žlutá, červená; vyhněte se modré a bílé
Pro zvýšení štěstí noste nefritového býka, nebo jej umístěte v ložnici
Šťastná čísla 1 a 3

Měsíční předpovědi

Leden: Měsíc střídavého štěstí, buďte uvážliví a opatrní.
Únor: Měsíc se vzestupy a pády, nepouštějte se do investicí.
Březen: Tento měsíc se věci konečně otočí k lepšímu.
Duben: Budete extrémně vytížení a za těžkou práci budete odměněni.
Květen: Je čas se šetřit, pozor ale na nehody ve vodě.
Červen: Hlídejte si, co říkáte, jinak se můžete dostat do potíží.
Červenec: Věci se opět otočí k lepšímu, příhodná doba pro cestování.
Srpen: Buďte ve střehu s „přáteli“, kteří by vás mohli bodnout do zad.
Září: Změny jsou ve vzduchu, tak se připravte. Můžete věci změnit k lepšímu.
Říjen: Budete volit mezi těžkými rozhodnutími. Pozor na nehody.
Listopad: Měsíc příznivý pro vztahy, vaše popularita je na vzestupu.
Prosinec: Skvělý měsíc, všechno půjde podle vás.

Roky Krysy: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Buvol

Všeobecně

Rok Krysy 2020 by měl být pro Buvoly skvělý! Po poněkud hrbolaté cestě loňského roku si nyní můžete s úlevou oddechnout a přivítat příznivější rok. S několika šťastnými hvězdami na obzoru se věci vždy obrátí k lepšímu. Svou šťastnou hvězdu najdete v někom, kdo je vám nablízku, může to být přítel, člen rodiny nebo kolega, který nabídne pomocnou ruku. Hlavní výzvou roku 2020 bude vyhnout se zmatkům v roce Krysy, jenž bude plný událostí, jež se budou rychle a zuřivě míhat kolem. Rychlost však nepatří mezi typické talenty Buvola, takže mnoho příležitostí by se mohlo jednoduše promeškat, aniž by dostaly nějakou šanci.

Nicméně Buvoli jsou silní tělem i duchem, takže překlenutí příštích 12 měsíců až do jejich velkého roku u nich nevyvolá žádný velký stres. Nejlepším receptem, jak z tohoto příznivého roku Krysy vytěžit maximum, bude větší soustředění se na větší flexibilitu a rychlé předvídání. Lze očekávat rok přinejmenším velmi zábavný, kdy nebude čas na nudu. Takže proč pro změnu nezkusit být hyperaktivní jako Krysa, přínosy by mohly být velké. Stejně tak ale i kolize a neúspěchy – předejít jim lze zlepšením pružnosti jednání a myšlenkové flexibility.

Tento rok je obzvláště dobrý pro ty, kteří se zabývají prodejem, maloobchodem a službami. Vaše kariéra je na vzestupu. Štěstí bude letos vaším partnerem a vy se budete těšit ze zisků svých investic. Nezapomínejte však na šetrnost, abyste o svůj zisk nepřišli. V roce Krysy máte předpoklady mít největší štěstí mezi všemi 12 znameními zvěrokruhu. Takže popadněte štěstí kolik zvládnete a užijte si jízdu!

Vztahy

Horoskop lásky pro rok 2020 ukazuje, že v případě nezadaných Buvolů není letos jejich šťastná hvězda Partnerství nijak zvlášť silná a mohou se při seznamování s potenciálními partnery setkat s různými překážkami. U zadaných Buvolů by se mohlo objevit několik problémů, týkajících se třetích osob, které se chystají vaše vztahy narušit. Dejte si pozor na příliš přátelskou přítelkyni a snažte se udržovat a vaším partnerem mezi sebou otevřenou komunikaci. Nepříznivé měsíce pro romantiku: březen, červen a říjen. Šťastné měsíce pro romantiku: leden, únor, duben, červenec, srpen a listopad.

Finance

V tomto roce bude radostná každá cesta do banky. Cokoliv vás napadne – nový byznys nebo investice, ze všeho můžete hodně profitovat. Neplýtvejte však penězi příliš, udělejte si nějakou rozvahu a také dejte při tom na svou intuici, budete se potom těšit sklizni, kterou jste si přáli. Štěstí na rozvoj věcí včetně zvyšování příjmu budou mít zejména konzultanti, soukromí podnikatelé, realitní agenti nebo pojišťovací agenti. Finanční výhledy budou lepší než u těch osob, které se narodily na jaře a v létě, než na podzim a v zimě. Nepříznivé měsíce ve financích: leden, únor, červen a září. Štěstí ve financích: únor, červenec, srpen a listopad.

Kariéra

Podle předpovědi na rok 2020 bude vaše kariéra nepochybně na vzestupu. Pokud do svých aktivit vložíte své srdce, budete moci dosáhnout svých cílů a přání. Reálný je také příslib zvýšení platu nebo povýšení, takže využijte svých schopností ke zvýšení své prosperity. Promýšlejte v tomto roce další možné směry své další kariéry, bude to dobrý rok pro zahájení nové kariéry nebo podnikání, takže pokud o tom přemýšlíte už roky, může být letos ten pravý čas své představy realizovat.

Nicméně tento rok není bez nebezpečí. Sledujte bedlivě takzvané přátele, protože vás někdo může zradit. Mužský kolega nebo šéf vám podá pomocnou ruku, když ji budete nejvíce potřebovat. Nepříznivé měsíce v kariéře: leden, březen, červen a září. Šťastné měsíce: únor, duben, červenec, srpen a listopad.

Zdraví

Buvoli se budou po celý rok těšit dobrému zdraví. Mohou chytit nachlazení nebo chřipku, ale nebude to nic vážného. Nezapomeňte si najít čas na cvičení, posílí vás. Na své zdraví si dávejte pozor v březnu, září a prosinci. Při aktivitách ve vodě si dávejte pozor v květnu, a buďte obzvlášť opatrní, až se budete věnovat řízení vozidel v říjnu.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry Z, SV, JV
Nejlepší barvy červená, fialová, hnědá; vyhněte se zelené a černé
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek ze žlutého kamene
Šťastná čísla 6 a 8

Měsíční předpovědi

Leden: Měsíc střídavého štěstí, buďte a opatrní a spíše konzervativní.
Únor: Peníze přitékají, tento měsíc bude dobrý na finance.
Březen: Blíží se k vám změny, buďte opatrní, abyste neztratili kontrolu.
Duben: Štěstí bude v tomto měsíci vaším partnerem. Držte se příležitosti.
Květen: Šetřete na horší časy. Buďte ostražití při aktivitách ve vodě.
Červen: Sami nedokážete dosáhnout svých cílů, ale dejte si pozor na osoby, schopné vás zradit.
Červenec: Váš skvělý měsíc, všechno poběží jen podle vás.
Srpen: Příležitosti na vás čekají, naplánujte věci do budoucna a vykročte.
Září: Blíží se neočekávané události, zůstaňte však v klidu a všechno bude v pořádku.
Říjen: Na vaší cestě se objeví překážky; nedělejte prudké pohyby a zůstaňte sví.
Listopad: Jeden z nejlepších měsíců tohoto roku, prosperita a peníze leží na vaší cestě.
Prosinec: Nechte věci plynout jako dosud, dělat teď změny není nejlepší nápad.

Roky Buvola: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Tygr

Všeobecně

Horoskop v roce Krysy 2020 předpovídá, že po příznivém loňském roce Vepře, bude velmi těžké až nepravděpodobné, že by jej tento rok překonal nebo zopakoval jeho kvality. Nenechte se ale odradit, i když to nebude nejlepší rok vašeho života, pokud se o sebe budete dobře starat a zůstanete v klidu, budete relaxovat, bude to pro vás stále uspokojivý a stabilní rok. Bohužel rok Krysy, s mnohem vyšší rychlostí života, si od mocných Tygrů vyžádá mnohem víc, což je může tu a tam přivádět k šílenství. Tygři si většinou rádi dávají na čas, pokud jde o rozhodování, ale rychlá Krysa nejspíš nebude moc trpělivá, proto se může většina příležitostí Tygrům vyhnout, aniž by jim dala nějakou šanci.

Rok Krysy bude mít jen malou trpělivost s těmi, kteří se děsí společenského života, založeného na dobré komunikaci a zdravém rozumu. Zatímco rok 2019 představoval energii přátelskou, tak agresivní, zvídavá a provokativní Krysa má energii mnohem víc dravou. Tygři by se měli vzpomenout na to, co se naučili v roce Opice 2016, nejvíce spřízněného znamení s Krysou. Potíž je v tom, že Tygr je trochu šprýmař, ale Krysa je vždy velmi vážná, náročná a občas i brutální, takže Tygři si budou muset dávat pozor a být opatrní. Jednou z vašich klíčových hvězd bude letos Cestování, to znamená, že se vám letos naskytne spousta příležitostí k cestování. Je na vás, zda budou tyto cesty pro vaši budoucnost skvělé nebo problematické. Nicméně Tygři jsou rození vůdci a odvážní bojovníci, takže je pravděpodobné, že udělají vše pro to, aby tyto cesty a příležitosti co nejvíce využili a udělali si dobré jméno.

Vztahy

Horoskop lásky pro rok 2020 ukazuje, že vaše štěstí na romantiku bude obdobné jako v r. 2019, na svobodné nečekají svatební zvony, pro zadané partnery nečeká příliš dramat ani vzrušení. Pro nezadané Tygry není jejich štěstí v lásce v roce Krysy nijak zvlášť silné, takže je čeká při seznamování s potenciálními partnery několik překážek. Ale nenechte se odradit, i když se třeba nepotkáte s „jedničkou“, přesto byste se měli seznamovat s různými lidmi a hledat si nové přátele. Pokud máte partnera, tak kvůli hvězdě Cestování, která vás bude hodně udržovat na cestách, bude asi potřeba se víc snažit, aby to ve vašem vztahu stále jiskřilo. Také bude potřeba více komunikovat a vyřešit problémy mezi vámi dvěma. Neopomíjejte tyto otázky, protože by mohly být předehrou k většímu problému, pokud se jimi nebudete včas zabývat. Nepříznivé měsíce pro romantiku: leden, únor a duben.

Finance

Finanční výhledy jsou pro Tygry v roce 2020 jen průměrné, zejména u osob se stabilním příjmem. Těm, kteří pracují za provizi, nebo pokud jste soukromý podnikatel nebo konzultant, se věci začnou zlepšovat a jejich příjem se zvýší. Celkově dojde ke zvýšení příjmů oproti loňskému roku. Je však potřeba být více konzervativní ohledně svých výdajů. Měli byste se naučit více šetřit namísto toho, abyste hned utratili vše, co vyděláte. Věřte, že budete šťastnější, že jste to udělali. Pokud jste ostřílený investor, investujte moudře s menší částkou vlastních peněz, a hlavně, udělejte si rozvahu a věřte své intuici, pak se budete těšit ze sklizně, kterou si přejete. Nepříznivé měsíce pro finance: leden, duben, červenec, srpen a listopad. Šťastné měsíce: březen, září a říjen.

Kariéra

Horoskop pro kariéru v roce Krysy slibuje dobrý rozvoj věcí, docela dobrou šanci na povýšení nebo zvýšení platu; za spoustu času a úsilí, které vložíte do své práce, budete odměněni. Neizolujte se a nepracujte sami, musíte se naučit být týmovým hráčem a pracovat s ostatními. Při cestování mějte oči otevřené, hvězda Cestování vás nejen přivede na zajímavá místa, ale také vás seznámí s někým, kdo vám přinese hodně štěstí a podá vám pomocnou ruku, když to budete nejvíc potřebovat. Obecně to bude pro Tygry stabilní rok. Takže nezapomeňte svému šéfovi ukázat své úsilí a svou hodnotu, možná konečně dosáhnete to již delší dobu očekávané zvýšení platu nebo povýšení. Nepříznivé měsíce pro kariéru: únor, duben, červenec, srpen a listopad. Šťastné měsíce: březen, červen, září a říjen.

Zdraví

Zdravotní vyhlídky jsou pro rok Krysy trochu slabší, ale není se čeho obávat, většinou se bude jednat o chřipku, horečku nebo bolesti žaludku. Je potřeba si dávat pozor na oblast čelních dutin a artritidu. Pozornost věnujte seniorům v rodině. Všímejte si jich a nepodceňujte ani případné drobné neduhy. Obecně nezapomínejte sami dobře jíst, dobře spát a pravidelně cvičit, vše pak bude v pořádku. pro zdraví: leden, duben, červenec a prosinec. Zvláštní pozornost věnujte zdraví celé své rodiny v květnu a srpnu.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry V, SZ, JV
Nejlepší barvy červená, žlutá, hnědá; vyhněte se šedé a modré
Pro zvýšení štěstí noste hnědé doplňky
Šťastná čísla 3 a 8

Měsíční předpovědi

Leden: Měsíc střídavého štěstí, buďte a opatrní a spíše konzervativní.
Únor: Mohou se vyskytnout před vámi potíže, takže buďte opatrní při řešení věcí.
Březen: Díky pomoci vašich přátel se vám naskytnou dobré příležitosti.
Duben: Buďte opatrní se svými investicemi, možná přijdete o nějaké peníze.
Květen: Je čas se soustředit na rodinu, štěstí v rodině je vším.
Červen: Vaše hvězda Cestování se dala do pohybu, vaše cesta bude úspěšná.
Červenec: Pozor na přepracování se, dejte pozor na zdraví své i celé rodiny.
Srpen: Problémy ve vztahu způsobí, že se budete cítit sami a bezmocní. Vytrvejte.
Září: Je to měsíc příležitostí. Držte se toho a vyzískejte z toho maximum.
Říjen: Skvělý měsíc, všechno poběží podle vás.
Listopad: Možné neshody v rodině, přemýšlejte 2-3x než něco řeknete.
Prosinec: Vaše štěstí se zlepšuje, ale pořád je potřeba být uvážlivý při rozhodování.

Roky Tygra: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Zajíc

Všeobecně

Horoskop pro Zajíce představuje v r. 2020 období, kdy se budou střídat vzestupy a pády. Vyplatí se, když budete více ostražití než obvykle, možné jsou ztráty koncentrace i nálady, dokonce i ztráta nějaké menší sumy peněz při investici. Také si dávejte pozor na to, co říkáte, vaše slova a chování by mohly způsobit jisté problémy. V roce Krysy budou jemní Zajíci nejspíš čelit takovým výzvám, jako jsou např. agresivnější vibrace a mnohem vyšší tempo života. Hlavním úkolem Zajíců bude naučit se, jak si vylepšit své jazykové dovednosti, které jsou v roce Krysy hodně důležité, protože jak je známo, Krysy jsou mistry komunikace. Kromě toho by měli Zajíci během rychlého roku Krysy zrychlit svůj pohyb, pozorovací schopnosti a také svou rozhodnost, neboť rok bude plný rychlých a někdy až surových akcí. Přesto mají Zajíci šance něco z tohoto komerčně významného roku vytěžit, pokud budou chytří. Zajícům se doporučuje, aby byli více flexibilní, naučili se naslouchat a komunikovat s ostatními. V práci mohou nastat problémy a stresy. Hlídejte si takzvané přátele, protože by vám někteří mohli vpadnout do zad. Nevšímejte si fám, soustřeďte se a zůstávejte v klidu, pak se vše obrátí k lepšímu.

Vaše hvězda Popularity vám bude v roce Krysy zářit, v práci i mezi přáteli se stanete docela oblíbení. Přílišná popularita však může vyvolat určité problémy, proto se musíte naučit používat hvězdu ve svůj prospěch, a to ve své kariéře i ve vztazích. Do dominantního postavení se dostane Jinová hvězda, což se může projevit tím, že vám budou nápomocni spolupracovníci nebo šéfové ženského pohlaví.

Vztahy

Pokud jde o romantiku, tak předpověď Zajícům slibuje pro rok 2020 dobrý rok, hvězdy jsou jim nakloněny a budou docela populární u opačného pohlaví. Pokud jste svobodní, mějte oči otevřené dokořán, ujistěte se, že vždy vypadáte co nejlépe, neboť v tomto roce máte šanci najít někoho mimořádného. Partnerem s největším potenciálem by mohl být někdo z vašeho blízkého okruhu přátel.
Pokud jste v partnerském vztahu, můžete letos konečně uslyšet svatební zvony a projít se k oltáři. Na sezdané partnery čekají v tomto roce růžové časy – užijete si spolu s partnerem obnovenou víru a lásku k sobě. Pozor však na pokušení; nebuďte příliš přátelští k opačnému pohlaví a nepropadněte pokušení.

Nepříznivé měsíce pro romantiku: březen a srpen. Šťastné měsíce: leden, květen, červen a říjen.

Finance

Předpověď pro Zajíce slibuje v r. 2020 dobré finanční výhledy. Budete mít spoustu příležitostí přivydělat si nějaké peníze navíc, a i když to nebudou obrovské sumy peněz, kousek po kousku budete sledovat nárůst svého bankovního účtu. Měli byste však být umírněnější ve svých výdajích. Zajíci milují krásné věci a v životě chtějí vždy ty nejlepší věci, ale uvědomte si, že nemusíte vždy dostávat jen ty nejnovější produkty, ani utrácet tolik za své milované. Pokud jde o finanční rozhodování, neváhejte příliš, naslouchejte svému srdci a pak se rozhodněte rychle. Ze svých investic nebudete mít příliš velký zisk, ale ať vyděláte cokoliv, zkuste z něj něco ušetřit na horší časy. Ti, kteří pracují za provizi, jako je pojištění, reality nebo investice, budou mít lepší výsledky u zákazníků opačného pohlaví. Pokud máte partnera ve stejném oboru, buďte velmi opatrní. Vyhněte se všem půjčkám nebo půjčování peněz lidem, které znáte, a dávejte si pozor na krádeže nebo loupeže. Nepříznivé měsíce pro finance: únor, březen, duben, srpen a listopad; v září buďte ve střehu vůči podvodům. Šťastné měsíce: leden, květen, červen, říjen a prosinec.

Kariéra

Vaše kariéra je rozhodně na vzestupu. V roce Krysy, pokud do díla vložíte své srdce, budete moci dosáhnout svých cílů i přání. Vložte tedy do své kariéry své srdce i duši a ukažte, čeho jste schopní. Přijdou příležitosti k vlastní propagaci i povýšení. Vaše skvělé výkony v práci mohou způsobit žárlivost některých spolupracovníků. Snažte se proto nijak nekompromitovat na pracovišti a chránit si záda, kdykoli je to možné, protože někdo na vás chystá podraz. Nepříznivé měsíce pro kariéru: březen, duben, srpen a listopad. Šťastné měsíce: leden, květen, červen, říjen a prosinec.

Zdraví

V oblasti vašeho zdraví by neměl být žádný velký problém, měli byste však věnovat pozornost i drobným příznakům onemocnění, jako jsou artritida nebo dna, jakož i stavu kůže a ledvin. Dejte si pozor na práci s nožem nebo s ostrými předměty. S vaší popularitou na vzestupu to bude těžší, ale zkuste omezit divoké párty, vyhněte se práci pozdě do noci a oslavám až do rána. Nic nemůže způsobit větší nevrlost než málo spánku, takže si dopřejte dostatek odpočinku a hlídejte si, co jíte. Nepříznivé měsíce pro zdraví: leden, únor a červenec. V listopadu se dejte pozor na poranění nebo úrazy z pádů.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry SZ, SV, JV
Nejlepší barvy žlutá, zelená, hnědá; vyhněte se černé a bílé
Pro zvýšení štěstí noste žluté doplňky
Šťastná čísla 2 a 9

Měsíční předpovědi

Leden: Skvělý měsíc, všechno se vám povede.
Únor: Měsíc se smíšeným štěstím ve financích. Dejte si pozor na své zdraví.
Březen: Hlídejte si záda mezi svými takzvanými přáteli, jeden se chystá vás zradit.
Duben: Zůstaňte při zemi v tomto měsíci, možná vás potkají jisté neúspěchy.
Květen: Tento měsíc proběhne klidněji než duben, takže se rozveselte.
Červen: Příležitost vám klepe na dveře. Stanovte si cíl a jděte za ním.
Červenec: Držte se dál od sporů; nechcete si přece přivodit potíže.
Srpen: Když jde do tuhého, tak jde do tuhého.
Září: Nebuďte chamtiví a zůstaňte nohama na zemi. Věci nakonec poběží správnou cestou.
Říjen: Romance visí ve vzduchu a šťastné události se k vám blíží.
Listopad: Vyhněte se půjčování peněz se známými a dejte si pozor na krádež nebo loupež.
Prosinec: Šťastné hvězdy vám svítí na cestu, využijte šancí pro nový začátek.

Roky Zajíce: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Drak

Všeobecně

Horoskop roku Krysy 2020 ukazuje, že nad Draky září dvě šťastné hvězdy, které je obklopí pozitivními vibracemi; bude to celkově dobrý rok. Na horizontu jsou však také dvě negativní hvězdy, proto musíte být ostražití a být připraveni na několik překážek, které na vás čekají. Špatné hvězdy vám přinesou překážky a problémy, ale nebojte se, dobré hvězdy budou konat ve váš prospěch a neutralizují účinky špatných hvězd a přinesou vám štěstí a bohatství. Osoby ve znamení Draka jsou odvážní bojovníci a rodilí vůdci. Nevzdáváte se snadno a čelíte jakékoli výzvě. Svou energií a odhodláním změníte věci k lepšímu, váš život bude probíhat hladce dál a vaše projekty budou úspěšné.

V roce Krysy 2020 potkáte spoustu pomocných rukou; někdo ze starších kolegů, přátel nebo nadřízených, vás bude velmi podporovat a bude ve všem stát pevně za vámi. Též se vyplatí se více soustředit na své věci.

Vztahy

Předpovědi lásky budou pro Draky v roce Krysy 2020 trochu zklamáním; sice se v nich něco probudí, ale štěstí v lásce jako měli v loňském roce se nejspíš opakovat nebude. Budete se letos trochu víc soustředit na sebe. Zdá se, že se vám bude letos víc líbit být sami, než vycházet ven. U zadaných Draků se může stát, že občas vypustí svůj dračí temperament nebo bez důvodu vyzvou svého partnera na souboj.

Chcete-li věci zvrátit, zkuste se pěkně obléknout a vyjděte ven, ačkoliv se možná nepotkáte s partnerem svých snů, měli byste i nadále potkávat různé lidi a navazovat nová přátelství. Vaše šance na seznámení budou lepší v první polovině roku, takže se držte příležitostí. Nepříznivé měsíce pro romantiku: březen a prosinec. Šťastné měsíce: leden, únor, červen, srpen a listopad.

Finance

Prognóza pro Draky nemá v roce 2020 co se týče peněz v rukávě žádné velké triumfy, ani zásadní oživení pro jejich finanční výhledy. Peníze sice budou přicházet, ale možná pomaleji, než byste rádi. Pokud se zabýváte investicemi, tak investujte moudře a opatrně. Buďte objektivní a racionální, pokud jde o investování peněz; nevěřte každému tipu od vašich přátel. Vzhledem k tomu, že existuje riziko větší ztráty vašich financí, měli byste být v tomto roce velmi opatrní a konzervativní. Držte se dál od kasina a nepokoušejte hazard. Jedním ze způsobů, jak se vyhnout větší ztrátě, je zakoupit něco pro sebe v měsících březnu a září. Nepříznivé měsíce pro finance: leden, duben, květen, září a prosinec. A nenechte se v březnu zaslepit chamtivostí, jinak toho budete litovat.

Šťastné měsíce: únor, červenec a srpen.

Kariéra

Gratulace!, horoskop Drakům v roce 2020 slibuje kariéru na vzestupu; bude to čas příznivý pro zvýšení platu nebo povýšení – využijte svých přesvědčovacích a manažerských schopnosti pro zvýšení své prosperity. I když budete velmi zaměstnáni, užívejte si to; a šéf si vaší usilovné práce rozhodne všimne.
Měli byste se snažit více vyniknout, být agresivnější a optimističtí. Neschovávejte své nápady, projevte se, budete za to odměněni. Dávejte pozor na to, co říkáte; buďte pozornější vůči tomu, co si myslí ostatní, a neříkejte věci, kterých byste později litovali.

Nepříznivé měsíce pro kariéry: duben, květen, září a prosinec. Šťastné měsíce: únor, červenec a listopad.

Zdraví

Vaše zdraví bude letos v pořádku, bez závažnějších ohrožení, ale měli byste věnovat pozornost drobným onemocněním, zejména sledovat svůj trávicí systém, hlídat si, co jíte a pravidelně cvičit. Pokud se necítíte dobře, navštivte lékaře, nepodceňujte významnější příznaky nemocí. Zvýšené nebezpečí se týká nožů a ostrých předmětů, mohlo by dojít k poranění; buďte také opatrní při chůzi nebo sportu, mohlo by dojít k nehodám nebo pádům.

Měsíce s rizikem ohrožení zdraví: leden, duben, září a prosinec, a to včetně řízení vozidel; v dubnu buďte opatrní při aktivitách ve vodě.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry SV, V, Z
Nejlepší barvy žlutá, zelená, hnědá; vyhněte se modré a bílé
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek ze žlutého kamene
Šťastná čísla 5 a 8

Měsíční předpovědi

Leden: Měsíc překážek; vyhněte se nehodám a ostrým předmětům.
Únor: Vaše šťastná hvězda jasně svítí, užijte si to.
Březen: Měsíc vzestupů a pádů; zůstaňte při zemi a buďte opatrní.
Duben: Vody jsou trochu zakalené, ale hlavu vzhůru a poohlédněte se po opravdovém příteli.
Květen: Věci nejdou úplně podle vašich plánů, takže buďte trpěliví.
Červen: Nepřeceňujte se a dělejte maximum, co jde.
Červenec: Všechno běží podle vás, můžete se usmívat.
Srpen: Bez práce nejsou koláče, pracujte usilovně a budete odměněni.
Září: Uvízli jste uprostřed cesty a nejste si jisti, co dělat; zkuste zůstat v klidu.
Říjen: Dávejte pozor na to, co říkáte, a kryjte si záda. Někdo na vás žárlí.
Listopad: Všechno běží podle vás, je to váš skvělý měsíc.
Prosinec: Bude moudré se neúčastnit žádných sporů nebo řešení problémů.

Roky Draka: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

Had

Všeobecně

Podle horoskopu by se v roce Krysy 2020 mělo k Hadům po náročném loňském roce jejich štěstí vrátit a obrátit věci k lepšímu. I když to nejspíš nebude nejlepší rok vašeho života, tak pokud se budete o sebe dobře starat a zůstanete v klidu a pohodě, bude to pro vás celkem spokojený rok. Dobrou zprávou je, že rok Krysy nabídne spoustu zajímavých příležitostí a nových aktivit, spojených s příjemnými cestami. Špatnou zprávou je, že se Hadi budou muset přizpůsobit rychlému životnímu stylu Krysy, který jim přinese současně spoustu šancí i riskantních výzev. Nejspíš nebude dost času na rozpoznání dobrých šancí, a ty mohou mezitím vyprchat. Hadi dostanou šanci zvýšit svou úspěšnost – jednak skvělou komunikací, jednak upřímným nasazením. Obě tyto kvality jsou typické pro pilnou Krysu, která jistě odmění všechny ty, kteří se rychle přizpůsobí jejím pravidlům. Je dobře známo, že Hadi jsou téměř stejně přizpůsobiví jako Krysa, takže by žádné velké problémy neměly pokazit následujících 12 měsíců, dokud rok pomalejšího Buvola 2021 nezpomalí tempo a dramaticky nezmění jejich šance.

Díky šťastné hvězdě se Hadům dostane pomoci od někoho blízkého může to být přítel, člen rodiny nebo kolega. S pomocí této osoby se věci změní k lepšímu. Na své štěstí však netlačte. Rok 2020 nemusí být dobrým rokem pro investice. Buďte opatrní při svém investování a udělejte si důkladnou rozvahu, než do něčeho vložíte peníze. Had se může v roce Krysy občas dostat do stavu disharmonie, takže si dávejte pozor na zdraví starších lidí v rodině a věnujte více pozornosti i svému vlastnímu zdraví. Finančně to bude průměrný rok; doporučuje se být umírněnější co se týká výdajů, pro vlastní spotřebu nebo členů své rodiny.

Vztahy

Horoskop lásky pro Hady v roce 2020 ukazuje, že jejich šťastná hvězda není v této oblasti nijak zvlášť silná, takže nezadaní by mohli narazit při seznamování s potenciálními partnery na několik překážek. Mohlo by se objevit několik nápadníků, a kdo ví, možná že potkáte toho „pravého“. Měli byste však být více zdrženliví, pokud skočíte do vztahu příliš brzy, aniž byste toho člověka skutečně poznali, mohli byste se dostat do potíží.

Hadi, žijící ve vztahu, se vzájemně přiblíží a upevní své vztahy. Ti, co žijí v manželském svazku, by měli vyjadřovat své pocity a emoce! I kdybyste se měli cítit jakkoliv, řekněte příteli nebo svému partnerovi, jak se cítíte. Buďte optimističtí a mějte pozitivní náhled na lásku a vztah! Nepříznivé měsíce pro romantiku: březen a říjen. Šťastné měsíce: duben, srpen a listopad.

Finance

Finanční horoskop představuje pro Hady v roce Krysy 2020 střídavé úspěchy, ale výsledky budou celkově lepší než minulý rok. Vzhledem k tomu, že na horizontu sídlí negativní hvězda, hrozí možnost nějaké menší ztráty ve financích; doporučuje se být letos opatrní a konzervativní.

Pokud je to možné, vyhněte se investicím a hlídejte si své výdaje. Měli byste se naučit, jak ušetřit více, než utratit hned všechno co vyděláte. Nepříznivé měsíce ve financích: únor, červen září, říjen a prosinec. Nevystavujte na odiv peníze, a to zejména v květnu a prosinci, kdy si dávejte pozor na krádeže a loupeže. Štěstí ve financích: duben, červenec a srpen.

Kariéra

Podle předpovědi bude kariérní štěstí Hadů spíše jen průměrné. Více než v jiných letech byste se měli spoléhat sami na sebe víc než na kohokoli jiného. Znamená to, že byste měli usilovněji pracovat. Taky se naučit, jak být týmovým hráčem, a zaměřit se více na detaily. V roce Krysy nedělejte žádná přelomová rozhodnutí o kariéře, možná bude lepší s velkou změnou počkat na příští rok. Na pracovišti můžete zažít určité napětí nebo konflikt se svými spolupracovníky nebo šéfem, naštěstí vám někdo blízký podá pomocnou ruku, s jeho pomocí vše nakonec proběhne v klidu. Nepříznivé měsíce v kariéře: únor, březen, červen a říjen. Štěstí v kariéře: duben, červenec, srpen a listopad.

Zdraví

Vyhlídky na dobré zdraví nejsou v roce Krysy 2020 příliš jásavé, ale není se čeho obávat, většinou půjde o chřipku, horečku nebo bolesti žaludku. Nezapomeňte jíst dobře, dobře spát a pravidelně cvičit, a vše bude v pořádku. Problémy by se mohly vyskytnout u mužských členů rodiny, zejména u těch starších, citlivých na špatné zdraví. Dávejte na tyto osoby pozor a buďte ostražití ohledně i drobných onemocnění. Vyhněte se návštěvě nemocných přátel v nemocnici, vynechejte účast na pohřbech a zkuste trávit více času v lokalitách s teplým a slunečným podnebím nebo navštěvujte svatby. Nepříznivé měsíce pro zdraví: únor, červen a prosinec.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry Z
Nejlepší barvy zelená, žlutá, hnědá; vyhněte se šedé a modré
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek ze žlutého kamene
Šťastná čísla 4 a 7

Měsíční předpovědi

Leden: Hlídejte si své chování a vyjadřování, jinak vás přivedou do potíží.
Únor: Měsíc střídavého štěstí; hrozí ztráta menší sumy peněz.
Březen: Buďte bdělí a připravte se na různá překvapení.
Duben: Pospěšte si a využijte příležitost, jakmile ji uvidíte.
Květen: Nikam nespěchejte, lepší bude zůstat v klidu.
Červen: Věci jdou tento měsíc z kopce, buďte opatrní.
Červenec: Měsíc změn, pro vás to budou změny k lepšímu.
Srpen: Finance vypadají dobře a romantika visí ve vzduchu.
Září: Když se objeví konflikt, buďte praktičtí a mějte na paměti budoucnost.
Říjen: Nedovolte, aby vás ovládl váš vztek a vyhýbejte se sporům.
Listopad: Skvělý měsíc pro vztahy. Nebuďte ale nenasytní.
Prosinec: Dejte si pozor na krádeže nebo špatné investice.

Roky Hada: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Kůň

Všeobecně

Horoskop roku 2020 předpovídá zrozencům Koně dosti náročný rok. Znamení Koně a Krysy se nachází v opozici, což může vytvářet různé vzájemné střety, měli byste být ostražitější než obvykle. Vlivem přítomnosti několika nešťastných hvězd může dojít ke ztrátě koncentrace, nálad, nebo dokonce vlastních úspor. Ideální strategií bude v tomto těžkém roce zůstat více při zemi a neprovádět žádné zásadní změny a rozhodnutí – týká se svatby, změny práce, koupě nového domu či firmu. Pozor na zrádce, kteří proti vám něco chystají. Vládnoucí Krysa bude vůči zrozencům Koně mnohem méně útlocitná než byl ohleduplný Vepř roku 2019, takže nebude během roku nouze o různé drsnější situace.

Krysa miluje dobrou komunikaci na sofistikované úrovni, stejně tak i elegantní styl projevu, chytrost a a inteligentní jednání ve jménu zdravého rozumu. Jakmile Koně usměrní své působení navenek, může se jim pak rok Krysy ukázat jako lukrativní, a to ve více oblastech. Žádný jiný rok nenabízí tolik šancí na finanční zisky a na dosažení dobrých úspor, takže se Koňům doporučuje, aby snížili své ego a soustředili se na týmového ducha. Také zvýšení citlivosti a obecně větší péče o druhé mohou hodně snížit riziko neúspěchů, zatímco přílišné ego lze považovat za záruku katastrofy. Pokuste se zapojit do charitativní práce, abyste vyvážili negativní energie nebo též zkuste požádat vyšší moc o požehnání a ochranu před negativními účinky nepříznivých hvězd. Vyhýbejte se místům s přílišnou jinovou energií, jako jsou pohřby a hřbitovy, naopak zkuste více času trávit venku v přírodě, anebo se více účastněte svateb. Obecně udělejte maximum, abyste se vyhnuli konfliktům, sporům a problémům.

Vztahy

Vaše štěstí na romantiku nejspíš nebude lepší než v r. 2019, na svobodné nečekají svatební zvony, na partnery ve vztahu nečeká příliš vzrušení, ani příslib svatby. U svobodných osob to asi nebude rok, kdy najdou svého „Ideálního partnera“. Letos se budete možná občas cítit trochu osaměle. Pokud však chcete mít více štěstí ve svém milostném životě, musíte být aktivnější. Vyjděte ven, bavte se, užijte si společnosti, udělá vám to dobře. Ti, co si v současné době užívají vztahu, připravte se na jízdu na horské dráze; čekají vás velké vzestupy a pády, čas zkoušek, jak se spolu vypořádáte s problémy. Hlídejte si svůj temperament a to co říkáte, mohlo by to stát váš vztah. Nepříznivé měsíce pro romantiku: leden, květen, červenec a listopad. Šťastné měsíce: březen, červen a září.

Finance

V oblasti financí se zrozencům Koně doporučuje letos zůstat více při zemi, měli by věci více plánovat dopředu a být připraveni na rok výkyvů. Obecně se vyhýbejte velkým investicím a nepodléhejte spontánním rozhodnutím. V investicích hrozí finanční ztráty; letos byste tedy měli být velmi opatrní a umírnění. Pokud jste se narodili na jaře nebo v létě, můžete vyzkoušet nějaké nové investice, ale investujte moudře a opatrně, buďte racionální, nenechte se zaslepit chamtivostí a nevěřte každému tipu vašich přátel. Pokud jste se však narodili na podzim nebo v zimě, dejte si pozor na jisté finanční ztráty. Obecně to není dobrý rok na nákup vysněného domu nebo nějaké velké koupě. Vyhněte se hazardním hrám a pamatujte, že své výdaje byste měli mít letos více pod kontrolou. Nepříznivé měsíce ve financích: leden, duben, červenec, říjen a prosinec. Štěstí ve financích: březen, červen a září.

Kariéra

Horoskop pro kariéru pro Koně předpovídá v tomto roce konflikty a překážky, a to na pracovišti i na celé vlastní profesní dráze. Proto se snažte více kontrolovat co říkáte, do případných problémů vstupujte s čistou hlavou a trpělivostí. Ačkoli se nebude jednat o žádné vážné události, bude to rok vzestupů a pádů, a vy byste měli být více opatrní v právních záležitostech a jednáních, pozorněji číst dokumenty. Také si dejte pozor, abyste se příliš nezapojovali do politikaření na pracovišti, měli byste si krýt záda, kdykoli je to možné, někdo by vás mohl překvapit nějakou zákeřností. Nejspíš budete letos čelit všem druhům výzev, bude to pro vás dobrá příležitost učit se a růst, připravovat se na lepší příští rok. Nepříznivé měsíce pro kariéru: leden, duben, květen, červenec, listopad a prosinec. Štěstí v kariéře: březen, červen a září.

Zdraví

Vyhlídky na dobré zdraví nejsou pro Koně v tomto roce nijak jásavé, ale není čeho se obávat. Nejspíš se bude jednat o chřipku, žaludeční chřipku nebo problémy trávicího traktu. Pozor si dejte na oblasti chodidel a kyčlí a buďte opatrní při chůzi. Zvýšenou pozornost věnujte při práci s ostrými předměty, zejména v květnu nebo listopadu. Nezapomínejte na každoroční zdravotní prohlídku. Také zkuste dobře jíst, dobře spát a pravidelně cvičit, vše pak bude v pořádku. Věnujte více pozornosti při řízení vozidel, a zkuste být za volantem klidnější. Doporučuje se darování krve a účastnit se nějaké charitativní činnosti, pokud je to možné, pomůže vám to přinést více štěstí. Měsíce, vybízející k větší opatrnosti: únor, duben, červenec, listopad a prosinec.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry V, Z, SV
Nejlepší barvy modrá, černá, bílá, vyhněte se hnědé a červené
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek z tmavě modrého kamene
Šťastná čísla 4 a 5

Měsíční předpovědi

Leden: Pozor na nečekané události a také na podvody a ztráty peněz.
Únor: Buďte laskaví k ostatním a hlídejte si své zdraví.
Březen: Vaše šťastné hvězdy v tomto měsíci jasně září, užijte si to.
Duben: Připravte se na měsíc hrbolatých cest, buďte trpěliví a držte se při zemi.
Květen: Zhluboka dýchejte, bude to chmurnější období.
Červen: Měsíc plný změn, příležitosti jsou na cestě.
Červenec: Nepředvídatelný měsíc; buďte opatrní při řešení smluvních nebo právních věcí.
Srpen: V práci mějte oči otevřené, chystá se na vás nějaká zákeřnost.
Září: Štěstí přijde s klidnou myslí a pravidelnou životosprávou.
Říjen: Buďte ve střehu a nepouštějte se do žádných kroků, dokud je dobře nepromyslíte.
Listopad: Hlídejte si své zdraví, nepřepracovávejte se a pozor na nehody.
Prosinec: Ze všech tlaků a emocí můžete být vyčerpaní.

Roky Koně: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026

Ovce

Všeobecně

Předpověď pro Ovce představuje v roce Krysy 2020 směs vzestupů a pádů. V cestě k dosažení největších úspěchů vám bude stát v cestě hned několik nepříznivých hvězd. Rok 2019 nebyl pro Ovce špatným rokem, ve srovnání s ním ale budete nyní konfrontováni s mnohem dramatičtějším rokem, kdy bude vládnout inteligentní Krysa, která bude vyžadovat hodně odhodlání, rozumu a vytrvalosti.

Až do konce léta budou Ovce muset pracovat až v šíleném tempu, aby zužitkovaly velké finanční příležitosti; ty by pak bylo dobré proměnit v úspory, které budou nepochybně potřeba pro překlenutí nadcházejících těžkých let Buvola, Tygra a Zajíce. Toto nepříliš šťastné období potrvá až do roku Draka 2024, takže nezbývá, než si naplno užít alespoň první polovinu roku 2020. Ve druhé polovině roku hrozí vážnější problémy, které se hned nevyřeší a které budou vyžadovat určitou trpělivost a skromnost. Dobrou zprávou je, že má Krysa k Ovcím spoustu sympatií a důvěry, takže všechny nadcházející události, pokud se stanou, tak dopadnou v rámci možností pro Ovce co nejlépe. Podle čínské astrologie tohoto roku to budete vy, kdo bude mít kontrolu nad svým štěstím. Udržujte si příjemnou náladu, přílišné emoce by mohly vaše štěstí kazit. Pamatujte, že i když to nebude nejlepší rok vašeho života, pokud budete o sebe pečovat a zůstávat v klidu a relaxaci, může to být pro vás i tak uspokojivý rok.

Přestože se objeví možnosti změn, jako je nová práce nebo stěhování, tak se do nich raději nepouštějte, nedělejte žádné velké změny. A nepodlehněte nenasytnosti, pokud jde o případné výnosy z investic.
Uchovejte svůj zisk, kroťte neodolatelnou chuť k nákupům. Pokuste se ušetřit co nejvíce.

Vztahy

Podle horoskopu bude vaše štěstí pro romantiku v roce Krysy 2020 spíše jen průměrné, nezadaní se letos svatby nejspíš nedočkají, a žádné velké překvapení nečeká ani manželské páry. Hvězda Lásky nebude mít v tomto roce pro nezadané příliš velkou sílu, což může oslabit i jejich milostný život. Přestože budete potkávat stále nové a zajímavé nápadníky, půjde jen o flirt nebo krátkodobé vztahy.

Partnerským dvojicím se doporučuje uzavřít mezi sebou mír; nenechte aby drobné spory mezi vámi dvěma zničily to, co máte. Veďte otevřenou komunikaci, respektujte se navzájem a dočkáte se rozkvětu obnovené lásky. Nepříznivé měsíce pro romantiku: březen, srpen, listopad a prosinec. Šťastné měsíce: leden, únor, květen a září.

Finance

V rámci vzestupů a pádů bude Ovcím naštěstí rok Krysy 2020 v oblasti financí přát, finanční výhledy jsou dobré. Můžete počítat se zisky; pozor však na jejich uchování. Určitě se vyhýbejte jakékoliv riskantní investici. Pokud jde o vaše finance, měli byste se řídit vlastními rozhodnutími, neposlouchat žádné poradce, zdržet se větších investic, také půjček a hazardních her. Zkuste ušetřit co nejvíce, vyplatí se vám to. Nepříznivé měsíce ve financích: březen, duben, červenec, srpen a prosinec. Štěstí ve financích: leden, únor, květen, září a říjen.

Kariéra

Horoskop kariéry pro Ovce v roce 2020 slibuje štěstí a dobré vyhlídky. Pro stálé zaměstnance na plný úvazek se objeví nějaké příležitosti pro vedlejší příjmy v oblasti konzultací; pokud toužíte po slávě, tak jisté šance se rovněž objeví, dokonce i na povýšení v práci. Pro ty, kteří pracují za provize, jako je pojištění nebo obchod s realitami, se věci začnou obracet k lepšímu, příjem se bude zvyšovat, takže se připravte na hladký průběh roku vč. příjemného bonusu. Na vaší cestě se objeví možná několik příležitostí, takže tu pravou nepropásněte a držte se jí. Obecně máte docela dobrou šanci na růst i povýšení, takže když budete své práci věnovat dostatek času a úsilí, budete odměněni. Nepříznivé měsíce pro kariéru: březen, červenec a listopad. Šťastné měsíce: leden, únor, květen, září a říjen.

Zdraví

Vyhlídky pro zdraví jsou v roce Krysy trochu slabší, ale není čeho se obávat, hrozí hlavně chřipka, horečky a obtíže trávicího systému, zubů a ledvin. Zejména Ovce-ženy byste se měly vyhýbat konzumaci příliš studeného syrového jídla a dejte si pozor na náhlá onemocnění, pozornost věnujte tomu, co jíte a celkově vašemu životnímu stylu. Měsíce s možným ohrožením zdraví: leden, duben, červen a listopad.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry V, Z, SZ
Nejlepší barvy modrá, černá, šedá; vyhněte se hnědé a žluté
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek z černého nebo modrého kamene
Šťastná čísla 1 a 6

Měsíční předpovědi

Leden: Měsíc skvělý pro nové začátky; jedna šťastná událost za druhou.
Únor: Štěstí se vás bude držet, využijte příležitostí.
Březen: Na cestě se objeví překážky, ale vše nakonec dobře dopadne.
Duben: Držte se dál od hazardu, nenechte se zaslepit vidinou zisku.
Květen: Skvělý měsíc pro vztahy, věci poběží podle vás.
Červen: Dočkáte se mimořádného příjmu, pozor však, abyste o něj zase rychle nepřišli.
Červenec: Pokud dojde k nedorozumění nebo podvodu, držte se dál od těchto sporů.
Srpen: Čas si najít nové přátele; ti vám pomohou, až to budete nejvíc potřebovat.
Září: Příležitost vám klepe na dveře, buďte aktivní a nenechte ji proklouznout.
Říjen: Měsíc příležitostí, s vaším štěstím věci poběží podle vás.
Listopad: Pokuste se šetřit místo utrácení a buďte opatrní při jídle.
Prosinec: Stabilní měsíc, ale nezapomeňte si krýt záda.

Roky Ovce: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

Opice

Všeobecně

Horoskop roku 2020 slibuje zrozencům Opice dobrý rok – sice ne ten nejlepší, ale ani ne špatný. S letošními 3 špatnými hvězdami na obzoru byste měli být ostražitější než obvykle. Nejlepší strategií bude v tomto roce udržet se na uzdě nepouštět se do žádných zásadních změn nebo rozhodování, jako je koupě domu, změna kariéry nebo otevření vlastní firmy. Díky vysokému porozumění Krysy a Opice se dá očekávat spousta plodných a zábavných akcí a aktivit, což by si měly Opice užít, než tuto atmosféru vystřídá statické období Buvola. Rozumné bude, když si část příjmů z tohoto roku 2020 ponecháte jako úspory pro následující 2 rizikovější roky. Přes veškeré přátelské vztahy s chytrou Krysou se od někdy až příliš flexibilních Opic očekávají také některé odpovědnější a solidní výkony.

V roce Krysy se budete muset spoléhat na sebe více než na kohokoli jiného. Znamená to potřebu ještě usilovnější práce, také se naučit jak být týmovým hráčem, a věnovat více pozornosti detailům. Možná se letos zklidní tvrdohlavost. Měli byste se pokusit být flexibilnější a praktičtější a naučit se naslouchat a komunikovat s ostatními. A i když se letos setkáte se všemi typy výzev, vždy budete mít někoho nablízku, kdo vám nakonec pomůže. Kolegové, přátelé i nadřízení vás budou velmi podporovat a budou ve všech situacích stát pevně za vámi. Nezapomeňte si však hlídat záda, protože někdo vás může zradit nebo proti vám něco chystá. V důsledku konfliktů můžete neúmyslně šlápnout vedle a způsobit problém, proto si předem zchlaďte hlavu a zkuste si otevřeně promluvit.

Vztahy

Podle horoskopu sice není hvězda Lásky pro Opice v tomto roce příliš mocná, ale přesto budou mít svobodné Opice úspěchy u druhého pohlaví, čeká je spousta příležitostí se seznámit, ženy budou obklopeny mnoha nápadníky. Nejspíš ani nevíte, že máte ve své blízkosti jednoho nebo více přátel, kteří jsou vašimi tajnými obdivovateli. Takže mějte oči a uši otevřené dokořán a možná si mezi nimi najdete toho pravého. Nepříznivé měsíce pro romantiku: únor, duben, srpen, říjen a prosinec. Šťastné měsíce: červen a listopad.

Finance

Finanční prognóza u Opic v tomto roce doporučuje těm, kdo pracují za provize, jako je pojištění, obchod s nemovitostmi, že by měli plánovat více dopředu a být připraveni na velké výkyvy příjmů. Obecně se vyhýbejte velkým investicím a nerozhodujte se spontánně. Pokud jde o investice, buďte objektivní a racionální,. A nevěřte každému tipu od vašich přátel, držte se dál od riskantních investic, ani kdyby to bylo s přáteli, nebo hazardních her. Někdo plánuje, že vás podvede nebo vám způsobí finanční ztráty, nenechte se oklamat. Cestování vám může přinést nečekané překvapení, které zvýší vaše finanční zisky. Takže neváhejte a začněte plánovat svou příští dovolenou. Není vyloučeno, že získáte nějakou zajímavou příležitost pro podnikání v zahraničí. Nepříznivé měsíce ve financích: leden, duben, květen, září a prosinec. V červenci hrozí krádež, v prosinci podvod. Štěstí ve financích: březen, červen a listopad.

Kariéra

Horoskop předpovídá Opicím v roce Krysy 2020, že se mohou v jejich kariéře vyskytnout jisté konflikty a překážky. Abyste v tomto roce uspěli, měli byste být více umírnění, plodní raději v ústraní a ve vnějších vztazích se vyvarovat konfrontačního přístupu. V tomto roce se budete muset spoléhat na sebe více než na kohokoli jiného, tj. také usilovněji pracovat. Dejte si pozor, abyste se příliš nezapojovali do politikaření na pracovišti, měli byste si krýt záda, někdo by vás mohl překvapit nějakou zákeřností. Neslibujte nic, pokud si nejste stoprocentně jistí. Opice, narozené na jaře a v létě, budou mít lepší vyhlídky na kariéru než ty, které se narodily na podzim a v zimě. Nepříznivé měsíce v kariéře: leden, únor, květen, srpen, září a prosinec. Štěstí v kariéře: březen, červen a listopad.

Zdraví

V roce Krysy 2020 by se nemělo objevit žádné vážnější onemocnění, snad jen chřipka, žaludeční chřipka nebo horečka. Neignorujte je; když se nebudete cítit dobře, navštivte lékaře. Aktuální by také mohlo být vyčerpání, takže se snažte dopřát si co nejvíce spánku. Podle čínského horoskopu pro rok 2020 by se mohla projevit frustrace z neúspěchů v oblasti kariéry nebo financí, což by mohlo zvýšit hladinu stresu, měli byste se proto naučit relaxovat a uvolnit stres, např pomocí meditace nebo jógy. V průběhu roku si zajděte k lékaři na preventivní prohlídku. Pokuste se pravidelně cvičit, choďte do přírody, také by bylo dobré se zapojit do nějaké dobročinné aktivity. A co si tak naplánovat výlet do zámoří a navštívit nějaké cizí země? Měsíce s rizikem ohrožení zdraví: únor, červenec a září. V lednu by se měli více hlídat zejména starší osoby, v březnu si dávejte pozor na kožní onemocnění. Zvláštní opatrnost se doporučuje v květnu při aktivitách ve vodě nebo při řízení vozidel, na oheň pozor v říjnu.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry Z, SZ JV
Nejlepší barvy modrá, černá, bílá; vyhněte se zelené a červené
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek z bílého nebo modrého kamene
Šťastná čísla 2 a 3

Měsíční předpovědi

Leden: Můžete se setkat s několika přetrvávajícími problémy, není to moc šťastné období.
Únor: Zůstaňte v klidu, dobrý čas pro učení se něčeho nového.
Březen: Příležitost klepe na dveře, buďte aktivní a nenechte ji proklouznout.
Duben: Pozor na neočekávané události, možné problémy visí ve vzduchu.
Květen: Trochu chmurný měsíc s určitou nejistotou. Zůstaňte v klidu a věci se vyřeší.
Červen: Vaše štěstí obrací k lepšímu, nakonec bude vše v pořádku.
Červenec: Buďte průbojnější a nebojte se jít proti všem.
Srpen: Pomluvy v práci. Jste jen krok od svého úspěchu.
Září: Měsíc vzestupů a pádů. Zůstaňte umírnění a opatrní.
Říjen: Pozor na pokušení, vyhýbejte se věcem, které by mohly ohrozit váš vztah.
Listopad: Vaše šťastná hvězda jasně září, užijte si to.
Prosinec: V případě frustrace buďte trpěliví a zůstaňte v tomto měsíci umírnění.

Roky Opice: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028

Kohout

Všeobecně

Podle horoskopu 2020 na Kohouty září letos hned několik šťastných hvězd, budete obklopeni pozitivními vibracemi, bude to pro vás celkově dobrý rok. Nejspíš se k vám přibližuje sláva i štěstí, romantika je na vzestupu a všude se objevují příležitosti. Váš byznys, kariéra i studium, to vše poběží podle vašich představ. Rok Krysy přináší popularitu, postavení, štěstí v lásce i zlepšení pověsti. V tomto roce se najde spousta ochotných rukou, které vám pomohou. Kolegové, přátelé i nadřízení vás budou velmi podporovat a budou ve všem stát pevně za vámi. Nezapomeňte se vyhýbat hazardu, pokušení a aférám.

Buďte opatrní na to, co říkáte, někdy mohou slova zranit více než nože, takže se vyhýbejte konfliktům a sporům. Pokud jde o zanechání příznivého dojmu a přesvědčivost, bude nejlepším receptem inteligentní komunikace a prokázání svých intelektových schopností. V průběhu roku byste se měli rozhodovat rychle a rázně, odměna čeká na ty, kteří půjdou do věcí naplno.

Vztahy

Horoskop lásky přináší Kohoutům v roce Krysy 2020 velké štěstí, takže se připravte na rok příležitostí. Toto štěstí sice přímo nezaručuje, že potkáte toho svého osudového životního partnera, ale letos by si nikdo neměl stěžovat na nedostatek šancí.

Pokud jde o svobodné Kohouty, pravděpodobně letos někoho zajímavého potkáte; čeká na vás spousta nadějných partnerů a vy si budete moci vybírat. Partnerem s největším potenciálem bude možná někdo z okruhu vašeho přátel nebo z práce. Takže mějte oči otevřené a buďte připravení.

Ti, kteří žijí ve vztahu, mohou letos konečně uslyšet svatební zvony a projít se spolu k oltáři. Manželé Kohouti však budou možná v pokušení – hrozí, že se objeví někdo další, kdo by je mohl svádět. Udržujte si svou vůli silnou a nepodlehněte chvilkovému nutkání. Udržujte s partnerem otevřenou a vřelou komunikaci mezi sebou a dočkáte se rozkvětu lásky, buďte věrní svému partnerovi. Pokud se snažíte o potomka, vaše přání by se mohlo tento rok konečně splnit. Nepříznivé měsíce pro romantiku: květen a říjen. Šťastné měsíce: leden, duben, červen a prosinec.

Finance

V oblasti financí by to měl být pro Kohouty rok požehnaný; ať už se budete věnovat podnikání nebo investicím, můžete z toho hodně profitovat. Nerozhazujte však peníze bezhlavě, provádějte si analýzy, důvěřujte svému instinktu a budete mít sklizeň, jakou si přejete.

Od svých přátel se dočkáte pomoci, kdykoli to budete potřebovat. Doporučuje se Kohoutům v tomto roce vyhnout se hazardu a nebýt moc nenasytný, pokud jde o investice. Nezadaní možná uděláte lépe, když necháte hlídat vaše finance svými rodiči, pro ženaté muže bude lepší nechat starosti o vaše finance manželce. Nepříznivé měsíce ve financích: únor, březen, květen a říjen. V květnu si dejte pozor na podvody a v říjnu buďte umírnění ohledně svých výdajů. Šťastné měsíce: leden, duben, červen, srpen a prosinec.

Kariéra

Horoskop roku Krysy 2020 slibuje Kohoutům rok plný příležitostí. Máte docela dobré šance na povýšení i zvýšení platu; když budete své práci věnovat spoustu času a úsilí, budete za to odměněni. Pokud jde o vaši kariéru a podnikání, můžete se spolehnout na pomoc svých přátel. Takže vložte do své kariéry své srdce i duši a ukažte, čeho jste schopní. Tento rok však není úplně imunní proti smůle, takže byste měli věnovat pozornost tomu, co říkáte. Pokuste se podržet si svůj názor pro sebe a vůči ostatním projevit respekt a soucítění. Myslete na svůj byznys. Někdy může být váš ostrý jazyk tím nejhorším nepřítelem, který vám způsobí potíže. Vyhněte se konfliktům a sporům s ostatními. Nepříznivé měsíce pro kariéru: únor, květen, září a říjen. Štěstí v kariéře: leden, březen, duben, červen, srpen a prosinec.

Zdraví

Vaše štěstí v oblasti zdraví není tak dobré jako je tomu ve vztazích nebo financích. Mohli byste být v roce Krysy 2020 zranitelnější vůči nehodám, proto věnujte větší pozornost svému zdraví, stylu jízdy, a tomu, co jíte. V práci můžete někdy cítit vyšší hladinu stresu, ale nenechte se tím zaskočit. Zhluboka dýchejte a věřte, že všechno bude zase v pořádku. Obecně si dejte pozor na ostré předměty, abyste se nepořezali. Kohoutům ženského pohlaví, co budou letos v jiném stavu, se nedoporučuje nosit žádné vysoké podpatky. Vyhýbejte se pohřbům a návštěvě pacientů v nemocnicích. Měsíce, vyžadující zvláštní opatrnost: březen, červenec, září a listopad. V únoru věnujte zvýšenou pozornost při řízení vozidel.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry SV, JV, Z
Nejlepší barvy purpurová, červená, hnědá; vyhněte se zelené a bílé
Pro zvýšení štěstí noste žlutý nebo zlatý přívěšek
Šťastná čísla 7 a 9

Měsíční předpovědi

Leden: Vaše šťastné hvězdy jasně září, užijte si to.
Únor: Nepadněte do pasti, dejte si pozor na lidi, kteří předstírají, že jsou vaši přátelé.
Březen: Buďte aktivní a jděte za tím, co chcete. Držte se dál od alkoholu a pokušení.
Duben: Důvěřujte svému instinktu a můžete plánovat svou budoucnost.
Květen: Příliš ostrý jazyk; držte se raději víc při zemi a hlídejte si každý svůj krok.
Červen: Šťastné hvězdy na vás září, můžete se usmívat.
Červenec: Hlídejte si své tajemství a dávejte si pozor na odposlouchávání.
Srpen: Váš skvělý měsíc, čekají na vás šťastné události.
Září: Buďte laskaví k ostatním a získáte respekt, jaký si zasloužíte.
Říjen: Ne příliš dobrý měsíc; starejte se o seniory v rodině.
Listopad: Pečujte o svou práci a vyhýbejte se jakémukoliv sporu.
Prosinec: Uvidíte skvělé výsledky a budete úspěšní.

Roky Kohouta: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029

Pes

Všeobecně

Podle předpovědi na rok Krysy 2020 čeká na Psy lepší rok než byl uplynulý rok Vepře. S několika šťastnými hvězdami na obzoru se věci vždy změní k lepšímu. Čeká na vás úspěch, a to v oblasti, kterou si vyberete a budete se jí věnovat. Důležitou roli ve vašem životě budou letos hrát přátelé. Takže namísto nepřátel si hledejte nové přátele a važte si všech dobrých přátel, které máte. Ti vám jistě nabídnou pomocnou ruku, až to budete potřebovat. Nejspíš se objeví i určité vzestupy a pády, také překážky. Mohou nastat změny, jako je nová práce nebo přestěhování, ale je-li to možné, bude lepší věci nechat v setrvalém stavu, než dělat velké změny. Raději zůstaňte v původní práci i bydlišti. Neprovádějte žádné významné kroky ani plány, na ty bude lepší počkat do příštího roku.

Zejména vyšší rychlost života by mohla některé Psy přivádět k šílenství, když budou nuceni činit rychlá rozhodnutí stran využití široké škály obchodních příležitostí, které energie Krysy obvykle přináší. Rok 2020 je rokem s energií vydělávání peněz a vytváření úspor, které budou potřebné pro příští 3 roky, což bude pro většinu znamení zvěrokruhu hodně obtížné. Z tohoto důvodu budou muset Psi pracovat na své flexibilitě a zlepšovat své komunikační dovedností. Psi bývají často tvrdohlaví a příliš se zaměřují na své vyšlapané stezky, což jim může bránit v pokroku. Nicméně Psi budou mít během roku Krysy 2020 dost příležitostí a vše, co se od nich požaduje, je vyrovnat se s případnou ztrátou a rychle se přizpůsobit rychlému a náročnému sledu událostí. Nejspíš vás to občas rozruší, ale pokuste se poučit se ze svých chyb v těchto situacích a využijte okamžiky, kdy jste ve vrcholné formě.

Vztahy

Horoskop lásky pro rok Krysy 2020 ukazuje, že by se ve vašem milostném životě mohly přihodit nějaké změny. Slibné vyhlídky se jeví u svobodných Psů, rozhodně se pobavíte a dokonce byste se mohli dočkat i zážitku „Lásky na první pohled“, takže se neuzavírejte v práci, pěkně se oblékněte a vyrazte mezi lidi. Neskrývejte svůj talent a dobré vlastnosti, seznamujte se s novými přáteli. Hvězda lásky na vás jasně září, dostanete šanci si vybrat. Partnerem s největším potenciálem však může být někdo z vašeho blízkého okruhu přátel. Nebuďte příliš stydliví a řekněte mu/jí o svých citech. Pokud jde o Psy ve vztahu neb manželství, doporučuje se hlídat si svůj temperament i ostrý jazyk a pokusit se nebojovat kvůli drobnostem. Až konečně vychladnete, zjistíte, že nemá smysl bojovat opravdu vůbec. Nepříznivé měsíce pro romantiku: únor, březen, srpen, září a listopad. Šťastné měsíce: leden, květen, říjen a prosinec.

Finance

Prognóza pro Psy v roce Krysy 2020 ukazuje v oblasti financí na celkově dobrý rok. Máte-li stálou rutinní práci, váš příjem bude stabilní. Zkuste však své peníze nerozhazovat za luxusní předměty, zkuste ušetřit co nejvíce. Ti, kteří pracují za provizi, (pojištění, reality apod.), by měli plánovat více dopředu a být připraveni na rok změn. Obecně se vyhýbejte velkým investicím a nepouštějte se do spontánních rozhodnutí. Možný je neočekávaný příjem. Mohlo by to být zvýšení platu nebo bonus z práce, takže vždy, když to bude možné, předveďte v práci to nejlepší ze sebe. Nepříznivé měsíce ve financích: únor, březen, červen a září. V září byste možná mohli přijít o nějaké peníze, ale nebojte se, tato ztráta se ukáže časem jako přínosná. Šťastné měsíce: leden, květen, říjen a prosinec.

Kariéra

V roce Krysy 2020 se bude Psům dařit; kariéra je na vzestupu a finanční výhledy vypadají skvěle. Možná byste mohli být více dravější a optimističtější. Takže jděte do toho, dejte do práce své vrcholné úsilí, nyní je čas, abyste se náležitě prodali. Nyní je čas zářit, nechat své myšlenky vyslyšet, budete za to odměněni vlastní reklamou nebo i povýšením. Tento rok by mohl být vhodný také pro start nějaké vedlejší práce což přinese vítaný vedlejší příjem. Nicméně na vaší cestě se mohou vyskytnout i nějaké překážky nebo konflikty. Pokud budete usilovně pracovat, neměli byste ztratit svou koncentraci, svou práci vždy zkontrolovat, abyste se nedopouštěli žádných chyb. Pokud jde o podepisování smluv, nenechávejte to na poslední chvíli, smlouvu podepište co nejdříve. Nepříznivé měsíce pro kariéru: únor, březen, červen, září a listopad. Štěstí v kariéře: květen, červenec, říjen a prosinec.

Zdraví

Zdraví Psů bude během roku Krysy 2020 pod vlivem několika nešťastných hvězd. Proto byste měli v tomto roce věnovat více pozornosti svému životnímu stylu a zdraví. Snažte se nepřepracovávat, nebylo by to dobré pro vaši psychiku, ani např. pro vaši pleť. Možná se objeví příznaky onemocnění u některých rodinných příslušníků; dávejte na tyto osoby pozor a nepodceňujte ani drobná onemocnění. Také se držte dál od ostrých předmětů, abyste se neporanili. Buďte ostražití při vodních aktivitách. Měsíce s rizikem ohrožení zdraví: duben a červen (vodní aktivity), květen (nehody nebo zranění).

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry SV, V, SZ
Nejlepší barvy modrá, černá, šedá; vyhněte se hnědé a zelené
Pro zvýšení štěstí noste přívěšek nebo doplňky z tmavě modrého kamene
Šťastná čísla 2 a 6

Měsíční předpovědi

Leden: Skvělý měsíc, držte se svých plánu a vše bude vycházet.
Únor: Vyhýbejte se sporům, naslouchejte doporučením přátel a starších osob.
Březen: Možné problémy ve financích, případně ztráta menší částky peněz.
Duben: Pozor na přepracování; za peníze si lepší zdraví nekoupíte.
Květen: Získáte pomoc, kterou od někoho potřebujete; budou z toho plynout nové příjmy.
Červen: Buďte více než jindy opatrní při aktivitách ve vodě.
Červenec: Skvělý měsíc, všechno co děláte bude úspěšné.
Srpen: Citově se můžete cítit trochu na dně a osamělí, je to ale jen dočasné.
Září: Pociťujete nyní nějaké tlaky; buďte velmi opatrní v tom, co právě děláte.
Říjen: Dobrý měsíc pro vaše finance.
Listopad: Kryjte si záda a dejte si pozor na podvody.
Prosinec: Skvělý měsíc pro nový start, nový byznys, renovace i cestování.

Roky Psa: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030

Vepř

Všeobecně

Horoskop Vepřů slibuje v roce Krysy 2020, že po náročném vlastním roce 2019 se vaše štěstí konečně otočí k lepšímu, a to zejména ve druhé polovině roku. Cesta bude ale stále trochu hrbolatá, takže bystě měli být trpěliví, klidní a s podzimem bude vaše štěstí lepší a lepší. Vlivem několika nešťastných hvězd možná dojde ke ztrátě koncentrace a vašeho temperamentu, nebo dokonce ke ztrátě nějakého menšího množství peněz při investici. Snažte se více kontrolovat, naučte se hlídat si své chování i vyjadřování, jinak byste mohli neúmyslně způsobit nějaké konflikty; takže dávejte pozor na to, co říkáte, a čiňte tak s chladnou hlavou. Soustřeďte se více na své záležitosti, pokud tomu tak nebude; mohli byste se dostávat do situací, které si opravdu nepřejete.

Jedním z vašich velkých problémů by se letos mohlo stát zdraví, proto mu věnujte více pozornosti. Být při zemi bude jedním ze silných aktiv, na kterých mohou Vepři stavět během rychlého roku 2020, který bude obsahovat spoustu příležitostí. Tento rok však bude od zrozenců Vepře požadovat, aby se trochu zrychlili, aby se tak vyrovnali s některými turbulencemi a neklidem, které může vynalézavá a ambiciózní Krysa vytvořit. Finanční zisky se budou dařit všem těm Vepřům, kteří se chytře a odhodlaně vrhnou do kreativních nápadů. Zejména v případě, že se energie roku Krysy stane ještě více razantní a náročná, bude nutné čelit výzvám rychle a přímočaře. Nebude tolerance k lenosti a pomalosti. A intelektuální výzvy by mohly Vepře občas trochu vyvést z míry. Celkově však bude rok 2020 pro Vepře dobrým rokem.

Vztahy

Podle horoskopu lásky bude pro Vepře rok 2020 rokem příležitostí a vzrušení. Vaše štěstí bude v této oblasti jedním z největších mezi všemi 12 znameními zvěrokruhu. Svobodní Vepři letos nejspíš potkají potenciálního partnera. Musíte však mít oči otevřené a nic neuspěchat. Koneckonců, v kytici může být i pár suchých květů, takže pečlivě vybírejte. Vepři zadaní nebo v manželství si budou užívat rok skvělých vztahů. Když se rozhlédnete, zjistíte, že vy dva jste „pár“, kterému všichni závidí. Všichni by chtěli mít to, co vy dva máte. Stále se mezi vámi dvěma vyskytují drobné hádky, ale každý pár s něčím bojuje. Pokuste se vždy komunikovat a vyřešit problémy dřív, než půjdete spát, pak bude všechno v pořádku. Nepříznivé měsíce pro romantiku: leden, duben, květen, srpen a listopad. Šťastné měsíce: červen, září a prosinec.

Finance

Rok Krysy 2020 bude pro Vepře v oblasti financování nejspíš jen průměrným rokem. Máte-li stálé rutinní zaměstnání, bude váš příjem stabilní. Pokuste se ušetřit co nejvíce a nerozhazujte své peníze na luxusní předměty. Ti, kteří pracují za provize (pojištění, obchod s nemovitostmi apod.) by měli plánovat více dopředu a být připraveni na rok se vzestupy a pády. Obecně se vyhýbejte velkým investicím, nepodléhejte impulzivním rozhodnutím a vyhýbejte se hazardním hrám. Nepříznivé měsíce ve financích: leden, březen, duben, srpen, říjen a listopad. Štěstí ve financích: únor, červen, září a prosinec.

Kariéra

Podle horoskopu na rok 2020 by se mělo Vepřům v oblasti kariéry docela dařit. Máte dobré šance si udělat dobré jméno, možné je i na povýšení v práci. Pokud se vám vyskytne nová kariérní příležitost, jděte do toho. Pokud chcete zahájit nové podnikání, anebo rozšířit své současné podnikání, jděte do toho. Rok Krysy 2020 však není bez problémů. V práci budou nejspíš problémy a možná budete dost stresovaní. Hlídejte si takzvané přátele, protože vás někteří mohou překvapit zezadu, nebo co je horší, mohou proti vám vést i soudní řízení. Měli byste se soustředit a zůstat v klidu, pak se vše změní k lepšímu. Nepříznivé měsíce pro kariéru: leden, březen, duben, srpen, říjen a listopad. Štěstí v kariéře: únor, červen, září a prosinec.

Zdraví

Pokud se v letošním roce u Vepřů vyskytne letos nějaký neúspěch, bude to pravděpodobně v oblasti zdraví. Díky vlivům negativní hvězdy budete mít možná tento rok více zdravotních problémů, než je obvyklé. Ale nic významného, většinou drobná onemocnění. Měli byste však věnovat více pozornosti ledvinám a močovému měchýři. Velmi opatrní buďte při stravování s přáteli a rodinou, je velmi pravděpodobné, že tento rok zažijete nejednu nepříjemnou příhodu s jídlem. Při výběru jídla buďte prostě opatrní a vyhýbejte se nehygienickým výdejům potravin. Tento rok bude pro vás lepší volbou domácí strava. Měsíce s rizikem ohrožení zdraví: březen, srpen, říjen a prosinec. Dejte si pozor na dopravní nehody v březnu, pozor na silnici v červenci a dávejte pozor na oheň a krádež v srpnu.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry V, Z, SV
Nejlepší barvy hnědá, červená, zelená; vyhněte se bílé a modré
Pro zvýšení štěstí noste žlutý nebo červený přívěšek
Šťastná čísla 1 a 9

Měsíční předpovědi

Leden: Rozpačitý měsíc; vyhněte se hazardním hrám a neočekávanému zisku.
Únor: Vaše šťastná hvězda jen září, užijte si to.
Březen: Nebojujte, ani se nehádejte; držte se při zemi a pracujte na svém finančním plánu.
Duben: Nestabilní měsíc; možná je ztráta peněz nebo dokonce soud.
Květen: Možná něco ztratíte, ale současně získáte něco jiného.
Červen: Sledujte svůj cíl a běžte za ním, usilovně pracujte.
Červenec: Nemluvte o tom, rovnou to udělejte.
Srpen: Hlídejte si, co jíte na veřejnosti. Dejte si pozor na nemoci, zranění a soudní řízení.
Září: Váš šťastný měsíc, všechno poběží podle vás.
Říjen: Nedělejte nic impulzivně, vyhněte se všem konfliktům a hádkám.
Listopad: Pozor na triky a podvody.
Prosinec: Pokuste se něco ušetřit na horší časy.

Roky Vepře: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031