Rok Kovového Buvola 2021 – rok tvrdé práce a odhodlání

cinsky novy rok 2021 2 - Rok Kovového Buvola 2021 – rok tvrdé práce a odhodlání

Čínský rok 2021 je rokem Kovového Buvola, je již 4718. rokem datovaného čínského kalendáře. Tento rok začne 12. února 2021 a skončí 30. ledna 2022. Rok Kovového Buvola bude jinový, tedy klidnější než předcházející hodně akční rok Kovové Krysy 2020.

Předpovědi horoskopu roku 2021 poukazují na to, že svou sílu projeví Buvol v poslušnosti, míru, píli a jednotě. Rok Kovového Buvola symbolizuje loajalitu, tvrdou práci, odhodlání, sebedůvěru a disciplínu. Energie tohoto roku bude podporovat stabilitu, rovnováhu a prosperitu pro krátkodobé projekty. Zásadní však bude věci pečlivě naplánovat před zahájením jakéhokoliv projektu v roce 2021, abychom se pojistili před tím, že nezničíme své úsilí hned prvním krokem.

Buvol je podle čínského horoskopu spolehlivým, seriózním a odolným zvířetem, na které se lze vždy spolehnout. Proto bude tento rok synonymem tvrdé práce, odhodlání, síly a odolnosti k dosažení věcí, které chceme v životě dosáhnout. Buvol také znamená úspěch a skvělé výsledky ve všech projektech, na kterých se budeme podílet. Během tohoto roku se doporučuje činit rozumná rozhodnutí a volby, které nám umožní dosáhnout svých životních cílů. Proto se nevzdávejme svých snů, protože máme v tomto roce potenciál udělat ze svého života něco skvělého. Letos můžeme dokázat, že lze dosáhnout všeho, na co nastavíme svou mysl a sílu. Buvol představuje také zemědělství, které bude požehnáno bohyní Kwan Yin.

Pokud jde o peníze, tak odměna v roce 2021 čeká na ty, kteří budou své práci věnovat mimořádné úsilí. Bude to rok, kdy budeme plně pociťovat tíhu našich povinností; a také rok, kdy bude nutné zdvojnásobit naše úsilí pro dosažení čehokoliv.

V letošním roce by nemělo docházet k žádným výbušným ani katastrofickým událostem, je to tedy příznivý rok pro hospodářské oživení nebo konsolidaci, rok dlouhodobých investic, zejména pro vytvoření rezervního fondu pro nadcházející nepříliš příznivé roky. Světová ekonomika i sociální rovnováha však budou záviset především na tom, zdali bude ve světě mír. Válečné výzvy se budou objevovat i nadále a nebudou řešitelné příliš snadno, klid nabízený energií Buvola však může v oblastech násilí napomoci k vládě moudrosti.

Letošní rok nás vyzývá k použití mentálních dovedností, na úkor hrubé síly, s cílem snížit agresi pomocí našeho zdravého rozumu a strategie moudrosti.

Rok Buvola je také skvělý pro uspořádání rodinného života. Pokud je rodinný život klidný, všechno se zdárně vyřeší! Rok 2021 je rokem, kdy se všechny problémy vyřeší pokojnou cestou. Bude to chtít ale hodně disciplíny a samozřejmě také zvýšené úsilí v přizpůsobení našeho času rodině.

Kompatibilita Buvola s ostatními znameními zvěrokruhu: ideálními partnery jsou Had a Kohout, nadstandardní vztahy by mohl vytvářet také s Koněm a Opicí; tato znamení by mohla pociťovat rok 2021 jako příznivější. Ovce by však měly v tomto roce zvýšit svou obezřetnost a zbytečně neriskovat.

Charakteristika Kovového Buvola

V čínské astrologii byl Kovový Buvol vždy známkou spravedlnosti, etiky, dobrých zvyků, patriarchátu, budování, úcty k ostatním, píle, tvrdé práce, síly a odhodlání. Buvoli jsou upřímní, silně vlastenečtí, mají ideály a životní ambice, přikládají důležitost rodině a práci. Bývají oblíbení mezi svými přáteli. V tradičním čínském uvažování musí člověk dosáhnout úspěchu v každém projektu, který se rozhodne uskutečnit. Když si Buvol stanoví cíl, nebude ustupovat ani se vzdávat, dokud nedosáhne svého cíle. Hlavními rysy Buvola jsou jeho pracovitost, metodičnost, bezúhonnost, poctivost a velký smysl pro odpovědnost. Buvol je přirozený vůdce a autoritář, který nikdy neustoupí. Udělá vše pro to, aby lidé pochopili, že on je ten, kdo je u moci.

Jinový Kov tohoto roku Buvola je známkou odolnosti, vytrvalosti, odporu a loajality, ale také tvrdé práce a odhodlání, služby ostatním ve společnosti. Jinový Kov je v čínské astrologii spojován s planetou Venuší, suchem a podzimem. Ze světových stran mu patří západ.

Pokud jde o lidské tělo, je spojován s plícemi.

Je symbolizován bílou barvou, také zlatou nebo stříbrnou, ostrými vůněmi a chutěmi.

Další aspekty horoskopu pro rok 2021

Příznivé barvy budou letos zelená a červená, tyto barvy vyvažují energetické toky pěti elementů v čínské kosmologii a Feng-šuej. Zelená představuje prvek Dřeva, zatímco červená představuje prvek Ohně. Své štěstí můžete letos zvýšit pomocí různých předmětů, které budou obsahovat tyto dvě barvy.

Životní styl a zdraví v roce 2021

Čínský horoskop nabádá pro tento rok ke zvýšenému pobytu na čerstvému vzduchu a v čisté vodě, abychom si udrželi dobré zdraví. Jinový Kov symbolizuje plíce, proto bychom měli dávat zvýšený pozor, abychom nebyli vystaveni infekcím dýchacích cest.

Finance a kariéra v roce 2021

Podle předpovědí se ukazuje, že ti, kteří ve svých firmách a projektech pracují tvrdě a odhodlaně, získají velké odměny, budou oceněni a oslaví plody své práce. Ti, co propadnou lenosti, však štěstí mít nebudou, protože nevyjde nic z toho co dělají. V roce 2021 se doporučuje být kreativní a praktický při využívání svých schopností a nadání.

Láska a vztahy

Podle čínského horoskopu lásky 2021 bychom se měli v tomto roce věnovat více své rodině. Energie Buvola podporuje zásadní význam rodiny v životě člověka. Letos bychom měli být schopni poskytovat vzdělání svým dětem, a to bez ohledu na stav našich financí. Za všech okolností bychom měli vždy upřednostňovat zájmy své rodiny. Konzervativní duch Buvola podporuje rodinné prostředí s jeho tradičními hodnotami. Svým dětem bychom měli umožnit, aby vstoupili do sňatku s partnery, které milují, s výjimkou případu, že by to bylo v rozporu s naší osobní vírou.

Manželské páry mohou přemýšlet o přírůstcích do rodiny, energie roku 2021 přeje těhotenství i narození dětí.

Krysa

Všeobecně

Čínský rok Krysy 2020 přinesl spoustu výzev a příležitostí, které se zúročí nyní; předpovědi roku Buvola 2021 naznačují, že tento rok bude pro Krysy úžasným rokem. Měli byste být schopni využít šancí tohoto roku. Bude to především druhá polovina roku, kdy se budou dít v životě Krysy velké věci.

Hvězdy jsou Krysám letos příznivě nakloněny, proto by se nemusely letos nijak obávat o svou životní situaci. Podle předpovědí se Krysám doporučuje, aby byly připraveny na pozitivní změny, ke kterým v jejich životě v tomto roce dojde. Vaše šťastná hvězda „Peach Blossom“ letos jasně září. Se svými kolegy na pracovišti vytvoříte skvělé pracovní vztahy. Také prohloubíte vztahy se svou rodinou a přáteli; využijte svou šťastnou hvězdu pro vytváření trvalých osobních a profesionálních vztahů, bude vám to ku prospěchu. Podle čínské kosmologie budou nejlepšími měsíci v roce 2021 březen, červenec a prosinec. Zvýšená opatrnost se doporučuje v únoru, květnu a červnu, kdy by se mohly objevit ve vašem životě různé problémy.

Vztahy

Horoskop lásky slibuje Krysám v roce 2021 romantický život. Budete se těšit oblibě u opačného pohlaví, a to kvůli vaší laskavosti, soucitu, odpovědnosti a spolehlivosti. Podle předpovědí se bude dobře dařit komunikaci s opačným pohlavím, tato ale nepovede k ničemu vážnějšímu. V roce 2021 se doporučuje komunikovat a stýkat se s lidmi, abyste vytvořili trvalé vztahy, i když jsou jiné povahy než pro milostné účely. Je dobré mít okruh přátel a rodiny, osoby, kterým můžete důvěřovat a na které se můžete spolehnout. Pokud jste svobodní, neměli byste spěchat s hledáním lásky. Pomohlo by, kdybyste si letos našli čas na ujasnění svých stanovisek. Zaměřte se na vyřešení minulosti, než budete uvažovat o tom, že znovu otevřete své srdce lásce.

Finance a kariéra

Krysy by mohly být letos se svými financemi spokojené, protože ty budou skvělé. Užijete si a dobře využijete peníze, které jste ušetřili na horší časy. Bylo by dobré, kdybyste své finance využili rozumně. Upřednostněte své potřeby před přáními. Váš příjem se zvýší; proto by se vyplatilo investovat do projektů, které vám v budoucnu poskytnou finanční jistotu. Podle předpovědi bude letos vaše kariéra na vzestupu. Pozitivní energie tohoto roku vám přinesou do života zásadní změny. Uchopte každou příležitost, která vám přijde do cesty, a vystupte ze své komfortní zóny. Buďte připraveni i trochu riskovat, teprve pak pochopíte, co všechno můžete dokázat.

Zdraví a životní styl

V roce 2021 se vám nejspíš vyhnou drobné infekce i vážná onemocnění. Staráte se dobře o své tělo a měli byste v tom pokračovat ve stejném duchu. Svou kondici si udržujte návštěvami tělocvičny dvakrát nebo třikrát týdně. Šťastné hvězdy jsou na vaší straně; tento rok bude proto pro vás dobrý a ordinace můžete navštěvovat jen pro běžné kontroly.

Krysám se doporučuje, aby letos žily život, který jim nejlépe vyhovuje. Žijte podle svého rozpočtu. Nedovolte, aby vám lidé diktovali, jak máte žít svůj život. Žijte život, který vám dělá radost. Váš životní styl by se neměl měnit jen proto, že chcete zapůsobit na ostatní lidi.

Předpovědi pro rodinu

Čínský horoskop pro rok 2021 poukazuje na to, že byste měli být připraveni být tu pro svou rodinu, když vás bude potřebovat. Minulý rok byl pro vás rušným rokem, kdy jste nějakou dobu rodinu zanedbávali. Letos byste se měli snažit co nejvíce dostat do rovnováhy svůj osobní a profesionální život. Ujistěte vaši rodinu, že se na vás může vždy spolehnout. Rodina je důležitá, protože tady bude pro vás vždy bez ohledu na to, co se ve vašem životě děje. Starejte se o svou rodinu a ona se zase postará o vás.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: S, JV

Nejlepší barvy: bílá, modrá a šedá; vyhněte se žluté a hnědé

Šťastná čísla: 1 a 6

Šťastné dny: 4. a 13. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Dobrý měsíc pro finance a kariéru. Měli byste se však naučit, jak rozumně užívat své peníze.

Únor: Tento měsíc se vyhnete konfliktů tím, že si budete ve své rodině i na pracovišti počínat mírumilovně. Měli byste se naučit myslet především na své věci a do cizích věcí se angažovat jen pokud je to nezbytné.

Březen: Skvělý měsíc, do vašeho života přijdou nové příležitosti a věci budou fungovat ve váš prospěch.

Duben: Naučíte se, jak být spokojení s tím, co máte, aniž byste chtěli více, než jste si zasloužili.

Květen: Finance tento měsíc trochu poklesnou, ale buďte bez obav, protože díky tvrdé práci a odhodlání se věci vrátí do původního stavu.

Červen: Dávejte pozor na lidi, které jste si pustili blíž, protože ostatní to s vámi nemusí myslet dobře, zvláště když budete mít úspěchy v životě.

Červenec: Pro vaši rodinu, kariéru i finance to bude skvělý měsíc. Určité potíže se však projeví v dalších aspektech vašeho života.

Srpen: Všeobecně dobrý měsíc, bez větších problémů.

Září: Objeví se velké výzvy, měli byste být připraveni je překonat.

Říjen: Čas pro ocenění a vděčnost za všechna požehnání ve vašem životě.

Listopad: Měsíc skvělých příležitosti pro lepší budoucnost, přijměte je.

Prosinec: Rok bude mít dobrý konec, všechno jde ve vašem životě tím správným směrem.

Roky Krysy: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Buvol

Všeobecně

Zdálo by se, že rok Buvola bude vaším příznivým rokem, ale pro zrozence ve znamení Buvola to bude spíše náročný rok. Hvězdy vám mnoho štěstí nepřinesou. V roce 2021 hrozí ztráty peněz kvůli špatným investicím, které jste v minulosti provedli.

V letošním roce očekávejte různé změny, ty ale mohou být negativní, stejně tak i pozitivní. Jednoduše řečeno, neexistuje žádná záruka, že se nepříznivé aspekty vašeho života oproti předchozímu roku zlepší. Pro rok 2021 se doporučuje být trpěliví sami se sebou a počkat, až se vám bude život sám rozvíjet před očima, místo abyste se snažili o věci, nad nimiž nemáte žádnou kontrolu. Ve vašem životě se tento rok objeví mnoho výzev, ale nikdy byste neměli pomýšlet na to, že se vzdáte. Poučte se ze svých chyb a využijte své neúspěchy pro inspiraci k tomu, abyste chtěli od života ještě více. Zhodnoťte ty chvíle ve svém životě, když budete na vrcholu. Letos budete trochu emotivnější, ale být občas emotivní je dobrá věc. Podle čínské kosmologie by měly být vašimi nejlepšími lunárními měsíci srpen a listopad. Naopak opatrní byste měli být v měsících červen, květen a září.

Vztahy

Podle horoskopu lásky nebudou energie pro milostný život Buvolů v roce 2021 příliš příznivé. Mohly by nastat problémy s partnerem; v průběhu roku však najdete způsob, jak své problémy vyřešit. Štěstí nečeká ani na svobodné, není vidět žádný potenciál pro nalezení nového milostného vztahu. Budou si muset počkat, dokud neskončí rok Buvola. Tento rok byste se měli soustředit spíše na sebe, pracovat na sobě, namísto hledání lásky. Ta nakonec vstoupí do vašeho života, ale nejspíš nebude to v tomto období. Prozatím se obohacujte věcmi, které jsou užitečné a prospěšné. Ti, kdo jsou ve vztazích nebo manželství, by se měli co nejvíce snažit uzavřít mír se svými partnery. Rozvíjejte raději své komunikační dovednosti, které vám umožní svobodně sdílet své pocity a emoce.

Finance a kariéra


Vzhledem k tomu, že tento rok nebude příliš příznivý, pomohlo by, kdybyste letošní rok začali spíše skromněji a své finance byste měli využívat jen z těch správných důvodů. Totéž se týká investic, udělejte si dostatek času na prověření investic a projektů, do kterých chcete vstoupit. Z důvodu nesprávného výběru a rozhodnutí můžete přijít o spoustu peněz. Věnujte čas tomu, abyste rozpoznali, co pro vás funguje a co ne. Letos se na vaší profesní dráze objeví více konfliktů. Pomohlo by, kdybyste udržovali skvělé vztahy se svými kolegy na pracovišti. Můžete být aktivní i v zákulisí, aniž byste však zasahovali do věcí ostatních lidí. Podle předpovědi byste měli tento rok spoléhat více sami na sebe. Pokud jde o váš úspěch, zbavte se závislosti na jiných lidech.

Zdraví a životní styl

V letošním roce by se mohla objevit některá lehká onemocnění. Mohli byste být náchylní k drobnějším infekcím; možná proto letos navštívíte častěji svého lékaře. Zvýšenou měrou opatrujte svůj zažívací systém a buďte opatrní na to, co vkládáte do úst.

V roce 2021 věnujte všeobecně velkou pozornost svému zdraví, protože váš imunitní systém je zranitelný. Nenechte se ovládnout stresem. Velmi se doporučuje celostní přístup ke zdraví, tzn. aby byla zdravá vaše mysl, tělo i duše – pro zdravý a lepší život. Také by bylo dobré se zbavit případných špatných řidičských návyků, protože tyto by vás mohly dostat do zbytečných dopravních nehod.

Předpovědi pro rodinu

Podle předpovědi byste mohli mít v roce 2021 jisté problémy se staršími osobami ve své rodině, a to díky vaší tvrdohlavosti. Měli byste se omluvit svým starším příbuzným za všechny špatné věci, které jste provedli rodině. Vraťte rodině klid a mír tím, že uznáte své chyby a věci napravíte. Pro manželské páry není tento rok vhodný pro plánování rodičovství. S rozšířením rodiny se doporučuje počkat, až budou okolnosti kolem vás příznivější a štěstí bude stát na vaší straně.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: Z, JV

Nejlepší barvy: žlutá, béžová; vyhněte se modré

Šťastná čísla: 2 a 8

Šťastné dny: 13. a 27. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Využijte každou příležitost, která se vám naskytne, protože nikdy nevíte, která z nich vám obrátí život k lepšímu.

Únor: V tomto období budete povoláni sloužit ostatním, ať už jako dobrovolníci nebo sdílením toho mála, co máte, s těmi méně šťastnými ve společnosti.

Březen: Měli byste být opatrní při rozhodování, která se týkají vašeho života nebo životů vašich blízkých.

Duben: Věci se začnou zlepšovat – ve srovnání s tím, jak tomu bylo v posledních několika měsících.

Květen: Buďte opatrní vůči lidem, se kterými komunikujete, protože někteří jsou schopní vás zradit.

Červen: Pečlivě se starejte o své zdraví a předcházejte i lehkým onemocněním, mohly by vám způsobit bolest a nepříjemnosti.

Červenec: Věci se tento měsíc opět začínají zlepšovat.

Srpen: Sdílejte své požehnání s ostatními lidmi a budete též hojně požehnáni. Nebuďte chamtiví s tím co máte, ať je toho méně nebo více.

Září: Měli byste si být jisti sebou a svými schopnostmi, ale pozor na přílišné sebevědomí.

Říjen: Važte si a oceňujte věci, které v životě máte, jako je rodina, dobré zdraví a dobré přátele.

Listopad: Vaše finance se začnou zlepšovat a do vaší rodiny se vrátí mír.

Prosinec: Měsíc smíšeného štěstí; v jednom okamžiku vás přivítá štěstí a v jiném můžete potkat smůlu.

Roky Buvola: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Tygr

Všeobecně

Podle předpovědi bude rok 2021 pro Tygry náročným, ale dobrým rokem. Nad hlavou vám budou zářit šťastné hvězdy, které vám přinesou pozitivní vibrace a energie. Některé méně příznivé hvězdy vám však do života přinesou drobné problémy.

První šťastnou hvězdou je Peach Blossom, ta přináší štěstí a šťastný osud. Na pracovišti budete skvěle vycházet se svými kolegy a stanete se populární díky dobré práci, kterou děláte. Tato hvězda však může na pracovišti způsobit také potíže, protože váš šéf nemusí být s vaší prací spokojený, i když děláte dobrou práci. Pomohlo by, kdybyste se naučili používat hvězdu Blossom Peach ve svůj prospěch, pokud jde o vaši kariéru, finance a vztahy. Druhou hvězdou, ovlivňující v tomto roce váš život je Tai Yang, díky níž bude jangová energie silná a mocná, zatímco jinová energie bude oslabená. Jangová energie představuje mužský princip. Mužské pohlaví bude letos hrát ve vašem životě hlavní roli, ať už je to váš otec, bratr nebo přátelé-muži. Podle předpovědí byste měli být v roce 2021 při rozhodování a životních volbách více opatrní. Buďte připraveni na výzvy, které vás čekají. Vždy buďte připraveni na horší možnosti, které vám mohou přijít do života, a buďte vděční, když budou mít věci šťastnější konec. Vaše nejlepší lunární měsíce v tomto roce budou květen, září a říjen. Zvýšenou opatrnost budou vyžadovat měsíce duben a červenec.

Vztahy

Pokud jde o oblast vztahů a lásky, předpovídá se Tygrům, že rok 2021 bude pro rokem příležitostí. Není však zaručeno, že tento rok potkáte toho, kdo by se stal vaší spřízněnou duší na celý život. Pomohlo by, kdybyste měli větší trpělivost sami se sebou a našli si někoho, kdo by odpovídal vaší povaze. Nezadaní by letos mohli najít lásku svého života. Mnohé šance se objeví během komunikace s lidmi na společenských setkáních, zde bude pro vás spousta příležitostí, pro muže i ženy. Ti, kteří jsou ve vztahu nebo manželství, by se měli co nejvíce snažit uzavřít mír se svými partnery. Rozvíjejte raději své komunikační dovednosti, které vám umožní svobodně sdílet své pocity a emoce.

Finance a kariéra


Tygři mohou letos v oblasti financí očekávat více štěstí. Vaše práce a činnosti, kterým se budete věnovat, přinesou adekvátní finanční odměnu. Výhodnější bude mít stabilní práci, ta by přinesla více peněz. Pokud byste se dostali do finanční tísně, budou to vaši přátelé a rodina, kteří by vám pomohli, jak jen by mohli.

Podle předpovědi na tento rok jste pracovití a odhodlaní ke všemu, co děláte. Na začátku roku se nejspíš budete ve své kariéře potýkat s některými výzvami, ale neměli byste se vzdávat, protože k vám brzy přijdou skvělé věci. První polovina roku bude pro vás náročná, ale ve druhé polovině bude vše probíhat hladce.

Zdraví a životní styl

Předpovědi naznačují, že vás v letošním roce čekají jisté zdravotní problémy. Není potřeba se však znepokojovat, nepůjde o žádné vážné nemoci, ale budete mít sklon k lehčím onemocněním, jako je chřipka a bakteriální infekce, způsobené stravou. Hlídejte si co jíte, buďte opatrní, abyste zabránili problémům s trávicím systémem. Aktuálními tématy budou dále zdraví ústní dutiny a zubů, počítejte s návštěvami svého zubaře, dodržujte pravidla ústní hygieny a ke konci roku bude zase dobře. Též pečujte o své emoční zdraví, abyste se nedostali do deprese. Pokud by se věci vymkly z rukou, vyhledejte pomoc u svého terapeuta.

Předpovědi pro rodinu

Tygři by si měli vždy najít dostatek času pro svou rodinu. V letošním roce byste měli snažit o dosažení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, ta vám umožní zajistit vaši rodinu po stránce materiální i emocionální.

Děti Tygrů potřebují velmi své rodiče. Snažte se, abyste s nimi byli co nejvíce, abyste se o ně starali a vedli je v životě správným směrem. Zajistěte, aby se na vás mohla vaše rodina vždy spolehnout.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: zelená, modrá; vyhněte se hnědé

Šťastná čísla: 3 a 4

Šťastné dny: 16. a 27. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento měsíc bude co oslavovat.

Únor: Měli byste být schopni pomoci ostatním, např. účastí na charitativních akcích a sbírkách, sdílet své požehnání s těmi méně šťastnými a zranitelnými ve společnosti.

Březen: Buďte hodně opatrní, bude to měsíc střídavého štěstí. Buďte uvážliví ve svých rozhodnutích.

Duben: Nyní byste se měli držet dál od všech situací, které by mohly způsobit konflikty. Zabývejte se jen svými věcmi.

Květen: Skvělý měsíc pro vás i vaši rodinu. Štěstí vás bude provázet až do konce měsíce.

Červen: Využijte svůj talent kreativně a prakticky, ať se svět dozví, že jste schopni opravdu velkých věcí.

Červenec: Pečujte o své zdraví, váš imunitní systém bude v tomto čase zranitelný a měli byste jej posílit.

Srpen: Učiňte tento měsíc dobrodiní ostatním, např. při charitativních akcích, projevte dobrotu svého srdce.

Září: Skvělý měsíc, protože vše, do čeho se pustíte, bude mít úspěch.

Říjen: Očekávejte hodně štěstí ohledně vašich financí i romantického života.

Listopad: Tento měsíc byste měli uzavřít mír se všemi, kterým jste ublížili, i těmi, kteří ublížili vám.

Prosinec: Držte se při zemi, konejte věci jak jste zvyklí, podle svého uvážení a do té míry, dokud neporušujete práva jiných lidí.

Roky Tygra: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Zajíc

Všeobecně

Pro Zajíce nebude rok Buvola 2021 vysloveně špatným rokem – rozhodně to ale nebude rok brilantní a fantastický, spíše průměrný. V letošním roce nemáte příliš štěstí na své straně; proto byste měli být při svém rozhodování více opatrní.

Měli byste si dávat pozor na to, co se kolem vás děje. Držte se během tohoto roku spíše při zemi a ve svém životě neprovádějte zásadní změny, protože tyto by se mohly obrátit proti vám. Podle předpovědi byste se měli tento rok spoléhat hlavně na sebe, příliš nepočítat s ostatními, že by vám pomohli činit rozhodnutí týkající se vašeho života. Abyste si zajistili posun směrem k dosažení svých životních cílů, budete muset tvrdě pracovat. Věnujte více pozornosti detailům a spolupracujte s ostatními lidmi, aby se vaše sny splnily. Při spolupráci s dalšími lidmi si vždy kryjte záda, protože nikdy nevíte, koho máte za zády a jaké má úmysly. Podle letošní předpovědi byste měli být ještě více důslední než jiné roky, protože pro udržení dobrých vztahů s lidmi to bude potřeba. Letos byste se měli věnovat praxi a naučit se dobře naslouchat a komunikovat s ostatními lidmi.

Vztahy

Co se týká romantických záležitostí, tak podle horoskopu lásky Zajíce pro vás nebude rok 2021 tak pestrobarevný jako minulý rok. Nezadaným bude přát štěstí v podobě zářící hvězdy Peach Blossom z loňského roku a příležitost najít lásku by se mohla objevit do dubna. Potom se štěstí odvrátí a bude těžké najít lásku i komunikovat s ostatními lidmi. Tento rok bude ale dobrý pro získávání nových přátel a setkání s lidmi, kteří vaši kariéru posunou na vyšší stupeň. Ujistěte se, že navazujete své profesionální vztahy s lidmi, kteří rostou s vámi a podporují vás v růstu výsledků ve vaší kariéře. Pro ty, kteří jsou ve vztazích, to bude těžký rok. Hrozí, že s vaším partnerem budete bojovat téměř pořád. Měli byste se však snažit, abyste své spory vyřešili dříve, než přerostou do vážných problémů.

Finance a kariéra


Vaše finance by měly být letos v pořádku. Svou rodinu budete schopni finančně držet po celý rok. Peníze budou sice přicházet pomalu, ale budete schopní dobře hospodařit s tím, co máte. Minulý rok pro vás byl z finančního hlediska horším rokem, ale letos to vypadá na zlepšení. Měli byste být opatrní na to, do čeho a s kým investujete své peníze. Dopřávejte si aktivity, které vám přinesou peníze, ale takové, kterých nebudete později litovat. Vaše kariéra se letos neubírá šťastnou cestou. Horoskop Zajíce naznačuje, že byste mohli mít v roce 2021 díky své umíněnosti mnoho problémů se svým šéfem a kolegy na pracovišti. Tento rok bude pro vás příležitostí poučit se ze svých chyb a tím si pomoci k osobnímu růstu.

Zdraví a životní styl

Horoskop zdraví Zajícům předpovídá, že by se měli v roce 2021 mít na pozoru, pokud se jedná o jejich zdraví. Doporučuje se zvýšená opatrnost vůči drobným poraněním, jako je pořezání nožem nebo jinými ostrými předměty. Rozhodně byste neměli řídit pod vlivem alkoholu, hrozí drobné dopravní nehody. Aktuální by mohly být i problémy s nadváhou, nevyhýbejte se proto zdravému pohybu, investujte do cvičení, pravidelně navštěvujte fitness centra. Dávejte si pozor a pečujte o svá játra tím, že nebudete tolik holdovat alkoholu.

K duševnímu zdraví určitě přispěje, pokud si budou Zajíci v roce 2021 užívat i malé radosti života.

Předpovědi pro rodinu

Pracujte na tom, aby vaše rodina byla letos soudržná jako nikdy předtím. Starší členové rodiny na vás budou hrdí díky veškerému úsilí, které vynaložíte na obnovení míru a harmonie v rodině. Dostane se vám pak hojného požehnání.

Vaše děti budou letos ve škole úspěšné, a to díky klidu, který doma zavládne, a plné pozornosti svých blízkých, které se jim dostane. Budou rádi v rodinném kruhu, který jim zajistí bezkonfliktní prostředí.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: zelená, modrá; vyhněte se tmavě hnědé, bílé, tmavě žluté

Šťastná čísla: 3 a 4

Šťastné dny: 26., 27. a 29. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Úspěchy v tomto měsíci budou stát hodně tvrdé práce. Nepřipisujte si uznání za to, co ve svém životě dosáhli ostatní lidé.

Únor: Při veškerých jednáních s lidmi byste měli zůstat čestní a zachovávat integritu vaší osobnosti.

Březen: Tento měsíc byste si měli krýt záda a dávat si pozor na přátele, které netěší pokrok ve vašem životě.

Duben: Ujistěte se, zda žijete život, který vám dělá radost a probíhá podle vašich vlastních představ.

Květen: Dvakrát si rozmyslete, než něco v životě uděláte, protože vaše rozhodnutí a volby budou mít své důsledky.

Červen: Po těžších měsících se začnou věci vašeho života zase vyvíjet k lepšímu.

Červenec: Nebuďte příliš nenasytní, vezměte si váš díl a zbytek přenechejte dalším lidem, se kterými pracujete na společných věcech.

Srpen: Velmi nevhodný měsíc pro cestování kamkoliv, vaše šťastné hvězdy vám momentálně nejsou příznivě nakloněny.

Září: Tento měsíc pro vás bude trochu těžký, ale vaše rodina a přátelé budou zde, aby vám podali pomocnou ruku.

Říjen: Vaše finance se budou ve srovnání s minulými měsíci obracet k lepšímu.

Listopad: Zajíce čeká měsíc proměnlivého štěstí.

Prosinec: S koncem roku budou věci ve vašem životě fungovat lépe.

Roky Zajíce: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Drak

Všeobecně

V tradičním čínském horoskopu představuje Drak sílu, čest, štěstí, ušlechtilost a úspěch. Rok Kovového Buvola 2021 bude pro osoby ve znamení Draka plný vzestupů i pádů. Některé nepříznivé hvězdy vám letos občas nedovolí užít si hezkých věcí. Měli byste však vědět, že jen na vás záleží, jestli budete mít štěstí ve svých rukou.

Drakům bude v roce 2021 příznivě nakloněna šťastná hvězda „Tai Yin“ je na vaší straně. Yin představuje ženské pohlaví; pokud nebudete vědět kudy kam, budou to vaše kamarádky a protějšky, od kterých byste se mohli dočkat pomoci. Doporučuje se v tomto roce dávat si pozor na přátele, se kterými se stýkáte, protože někteří z nich jsou stavu vás zradit. Letos byste měli velebit své silné stránky a pracovat na svých slabostech. Pozornost věnujte svému životu a nezabývejte se záležitostmi ostatních lidí. Začátek roku bude možná drsnější, ale postupem času se budou věci zlepšovat. Podle předpovědí bude potřeba tvrdě pracovat, abyste ve svém životě dosáhli toho, co chcete. Letos byste se měli naučit, jak šetřit a moudře používat své peníze. Zaměřte svou energii na to, abyste zlepšili život sobě a svým blízkým.

Vztahy

Horoskop slibuje letos Drakům dobrý rok pro romantiku a vášeň. Budete si užívat obliby u opačného pohlaví díky svému šarmu a pozitivnímu vyzařování. Mějte oči otevřené pro svobodné osoby a určitě se potkáte s vhodnou osobou, se kterou byste rádi navázali romantický vztah. Nezadaní by měli být více aktivní při hledání partnera, jehož součástí života by chtěli být po delší dobu. Posedáváním doma ještě nikdo vhodného partnera nenašel. Měli byste chodit ven, stýkat se s lidmi, poznávat nové lidi, se kterými se později spřátelíte. Drakům ve vztahu se doporučuje, aby udělali další krok. Pokud cítíte, že je váš partner vaší spřízněnou duší, na nic nečekejte a nechte svatební zvony rozeznít. U manželských párů nejspíš přijdou různá pokušení, zkuste jim odolat, dávejte si pozor, abyste těmto pokušením nepropadli.

Finance a kariéra


Draci bývají agresivními a ambiciózními osobnostmi. Máte-li práci na plný úvazek; vaše finance nebudou tento rok problémem. Budete schopni podržet sebe i svou rodinu z toho, co vyděláte prací. Letos se však vyhněte velkým investicím, které by vás stály spoustu peněz. Zaměřte se na nejdůležitější věci ve svém životě a větší investice odložte na pozdější dobu, až budete mít stabilní příjmy. Ohledně vašich výdajů by pomohl více konzervativní přístup. Nejprve se postarejte o své potřeby, teprve potom začněte přemýšlet o svých přáních. Podle horoskopu je vaše kariéra letos na vzestupu. Pokud budete v v roce Buvola tvrdě a odhodlaně pracovat, tak dosáhnete všech svých cílů a snů stanovených pro tento rok. Obětujte své kariéře vše a dostane se vám skvělé odměny.

Zdraví a životní styl

Vysoké ambice Draka by mohly být v tomto roce na škodu. Vysoký stres, kterému musíte čelit na pracovišti, by nakonec mohl narušit vaše duševní zdraví. Pomohlo by, kdybyste si hlídali hladinu stresu a nenechali se jím ovládnout. Najděte způsob, jak pečovat o své zdraví a současně si jít za tím, čeho chcete v životě dosáhnout. Snažte se nepřepracovat, protože by to nebylo dobré ani pro vaše fyzické zdraví, ani pro duševní pohodu. V letošním roce si dávejte pozor na potraviny, které konzumujete, abyste se vyhnuli případné otravě z jídla. V restauracích byste měli jíst jen kvalitní a zaručeně čistá jídla – vyhýbat se salátům, protože nevíte, jak byly připraveny. Letos bude pro vás lepší volbou domácí strava.

Předpovědi pro rodinu

Letos budete hrdí na svou rodinu a na úspěchy, kterých jste dosáhli. Radost budete mít také z pokroku, kterého dosáhnou vaše děti ve škole. Vaše energie Draka přinese letos do vašeho rodinného života štěstí. Budete si užívat štěstí, radosti a míru, které už nějakou dobu chyběly. Vaše rodina přivítá, že vás bude mít doma během významných rodinných akcí. Možná budete více zaneprázdněni prací, ale vždy si najděte čas, který můžete strávit se svými blízkými. Ukažte své rodině, jak vám na ní záleží, svou odpovědností a spolehlivostí.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: SV, JV

Nejlepší barvy: červená, bílá, žlutá; vyhněte se modré a zelené

Šťastná čísla: 2 a 8

Šťastné dny: 1. a 16. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento měsíc bude skvělým začátkem pro náročný a prosperující rok. Získat vše co chce- te, bude vyžadovat tvrdou práci.

Únor: Měli byste být opatrní a ostražití, tento měsíc bude plný štěstí, ale i smůly.

Březen: Kryjte si záda, možná by vás některý z vašich přátel na pracovišti mohl zradit.

Duben: Bylo by dobré si dvakrát rozmyslet, než něco vypustíte z úst. Ve svých slovech buďte opatrní, protože byste mohli způsobit nenapravitelné škody.

Květen: Neprovádějte žádný životní krok, dokud jej nebudete mít důkladně analyzovaný a dobře promyšlený.

Červen: Tento měsíc se věci začnou vyvíjet k lepšímu. Dočkáte se odměny za vaši tvrdou práci a odhodlání.

Červenec: Měli byste nechat minulost za sebou a soustředit se na to, co vám může přinést budoucnost.

Srpen: Až to budete nejvíce potřebovat, budou zde vaši blízcí, rodina a přátelé, aby vám pomohli.

Září: Toto bude možná nejlepší měsíc vašeho života, do cesty vám konečně vstoupí prosperita a hojnost.

Říjen: Již tento měsíc byste mohli začít vidět plody své práce.

Listopad: Nejspíš budete šťastní, neboť všechno, co budete dělat, bude mít úspěch.

Prosinec: Tento měsíc byste se měli vyhýbat konfliktům jakéhokoli druhu.

Roky Draka: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

Had

Všeobecně

Podle horoskopu to vypadá, že pro vás bude rok 2021 dobrým rokem, neboť šťastné hvězdy jsou vám nyní příznivě nakloněny. Jejich vibrace a energie budete pociťovat v každém aspektu vašeho života. Dokonce i láska letos visí ve vzduchu. Hadi by měli naslouchat svým instinktům a věřit, že je povedou správným směrem, měli by si i nadále užívat dosavadních úspěchů.

Letos vás čeká posun v kariéře, sláva a popularita mezi vašimi vrstevníky a kolegy na pracovišti. Studující budou mít skvělé výsledky ve škole. Reálná je možnost, že se letos dočkáte povýšení v práci. Podle astrologické předpovědi vám letos nabídnou pomocnou ruku mnozí vaši přátelé a rodina. Letošní rok bude rokem štěstí, neboť všechno se bude ve vašem životě obracet k lepšímu. Nicméně byste měli dávat pozor na překážky a výzvy, které vám přijdou letos do cesty, bez ohledu na to, jak dobře se vám bude dařit. Vaši blízcí budou během vašeho konání stát po celou dobu za vámi. Měli byste však být obezřetní, pokud se týká toho, co vychází z vašich úst. Buďte opatrní ve styku s lidmi, se kterými komunikujete, protože nikdy nevíte, jestli někdo z nich nechystá proti vám nějakou zákeřnost.

Vztahy

Horoskop roku 2021 slibuje Hadům rok plný romantiky a vášně. Svobodní Hadi nebudou mít problém se zamilovat. Měli byste však být opatrní vůči lidem, se kterými jste ve styku, ne všichni s vámi budou mít vážné úmysly. Zamilování letos dlouho nevydrží, ale osobě, do které jste se zamilovali, to prostě dáte letos vědět. Některé Hady čekají změny v jejich milostném životě, což určitě přivítají. Tyto změny budou buď negativní, anebo pozitivní, ale všechny budou k lepšímu. Pro ty, kteří jsou ve vztazích, to bude rok, kdy mohou věci posunout na vyšší úroveň. Bude to dobrý rok pro plánování svatby, časem i pro založení rodiny. V letošním roce byste měli s partnerem více komunikovat o svých problémech. Sdílejte své emoce a pocity bez obav z jeho úsudku. Pokud jste ve volnějším vztahu, nepřehlížejte problémy, které se vás dotýkají.

Finance a kariéra


Vaše finanční výhledy se zdají být v roce Buvola skvělé. Lidé s trvalým a stabilním zaměstnáním nebudou mít v průběhu roku problém s financemi. Investice, do kterých se letos pustíte, vám přinesou zisky, které vám pomohou v životě pokročit. S investicemi byste měli začít skromněji a těšit se z výnosů jen z vlastního kapitálu. Při svém investování nebuďte příliš impulzivní. Udělejte si čas a dělejte jen ta správná rozhodnutí. Pokud jde o vaši kariéru, přijde vám do cesty spousta příležitostí a měli byste jich řádně využít. Je vysoká šance, že se letos dočkáte na pracovišti povýšení. Podle předpovědi pro rok 2021 by se měla vaše kariéra obrátit k lepšímu, pokud budete tvrdě pracovat, abyste dosáhli všech svých cílů a snů.

Zdraví a životní styl

Také vaše zdravotní vyhlídky jsou v letošním roce dobré, nehrozí žádné závažné, ani drobné nemoci. Nicméně, udělejte si čas na občasnou kontrolu u lékaře. Ujistěte se, že jíte nezávadné pokrmy, abyste předešli případné otravě z jídla.

Při cestování zachovávejte zvýšenou opatrnost, protože budete náchylní k drobným dopravním nehodám. Opatrní buďte také během chladného počasí, dobře se oblékněte, aby nedošlo k nachlazení. Posilujte své zdraví a imunitu zdravým stravováním a udržováním kondice.

Předpovědi pro rodinu

Zrozenci Hada budou mít letos dobré vztahy se svou rodinou. Rok 2020 byl pro vás náročným rokem, ne vždy jste měli ideální vztahy se svou rodinou a přáteli. Vaši blízcí tu pro vás budou vždy, kdykoliv budete potřebovat je a jejich rady. Budou vám nablízku, aby vás provedli náročnými obdobími vašeho života. Ti starší budou hrdí na změny, které ve svém životě provádíte, a dostane se vám od nich hojného požehnání. Stále byste se měli věnovat svým dětem a důsledně je vychovávat k tomu, aby byly dobrými a čestnými lidmi.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: červená, purpurová, oranžová; vyhněte se hnědé, bílé a zlaté

Šťastná čísla: 4 a 9

Šťastné dny: 1. a 23. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Buďte opatrní ohledně lidí, se kterými komunikujete, protože nikdy nevíte, kdo má jaké úmysly.

Únor: Držte se při zemi a žijte v pravdě.

Březen: Hadi bývají čestní; tento měsíc budete mít příležitost to prokázat při komunikaci s ostatními lidmi.

Duben: Vyhlídky pro vaše finance vyhlížejí v tomto čase skvěle, peníze budou plynule proudit do vašeho života.

Květen: Starejte se v tomto čase je o své věci a své zájmy, tím se vyhnete zbytečným konfliktům s jinými lidmi.

Červen: Tento měsíc dávejte pozor na právní problémy. Hlídejte si svá slova a mějte pod kontrolou svou komunikaci s ostatními na pracovišti.

Červenec: Tento měsíc by se mohly vaše finance trochu ztenčovat, ale s postupem měsíce se to bude zlepšovat.

Srpen: Díky tvrdé práci a odhodlání vám přijde do cesty prosperita, hojnost, štěstí a samé úspěchy.

Září: Vždy byste měli být ostražití a připraveni na všechna překvapení, která vám přijdou do cesty.

Říjen: Buďte opatrní při rozhodování, která učiníte tento měsíc. Přijímejte jen ta rozhodnutí, která budou nejlepší pro vás a vaše blízké.

Listopad: Objeví se před vámi určité výzvy a věci se pak budou vyvíjet k lepšímu.

Prosinec: Vaše šťastná hvězda tento měsíc jasně září a vy zakončíte rok v dobré pohodě.

Roky Hada: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Kůň

Všeobecně

Podle čínské astrologie by měl být rok 2021 pro Koně ne nějak oslnivým, ale rozhodně lepším rokem než byl ten předchozí. Měli byste se vždy soustředit na to, abyste byli nejlepší, jak jen můžete být. Poučte se ze svých chyb a aplikujte pro svůj život vše, co jste se naučili. V letošním roce se ve vašem životě neuskuteční žádné zásadní změny, situace se zlepší až v následujícím roce.

Letos budete obdařeni všemi možnými životními výzvami, které vás budou až frustrovat. Bylo by dobré si tyto výzvy a překážky nenechat přerůst přes hlavu. Zvolte takové prostředky, pomocí kterých je budete moci jednu po druhé překonat. Důvěřujte sami v sebe a překonejte jakoukoli výzvu, která vám přijde do cesty. Poučte se ze svých chyb a se sebedůvěrou a silou vykročte do budoucnosti. Minulost nechte za sebou a soustřeďte se na to, co vám může přinést budoucnost. Zkušenosti, kterými procházíte, berte jako důležité životní lekce. Podle předpovědí pro rok 2021 máte šanci svůj život vylepšit svými správnými rozhodnutími. Využijte ty chvíle, kdy jste na vrcholu, a pracujte na svých slabostech. Díky lidem, kteří vám ochotně podají pomocnou ruku, se pro vás letos věci obrátí k lepšímu.

Vztahy

Podle horoskopu lásky pro Koně nejspíš nebude v oblasti milostného života v roce 2021 co slavit. Ani mezi manželskými páry nebude příliš romantiky a vášně. Svobodní budou mít problém najít svou lásku. Až do následujícího roku nejsou vidět žádní potenciální partneři. Partneři ve vtazích budou možná muset navštívit terapeuta kvůli problémům, které budou letos mít. Zkuste vyřešit své problémy, než se vám věci vymknou z rukou. Pokud váš vztah nefunguje, ukončete jej a zaměřte se na posun svého života na vyšší úroveň. Doporučuje se být v tomto roce opatrní na své srdce. Pečujte o něj a chraňte jej před zraněními. Pokud jde o váš milostný život, tak přijímejte taková rozhodnutí, která vám zlepší a usnadní život. Stýkejte se jen s lidmi, kteří mají stejnou povahu.

Finance a kariéra

Ani ve financích nevyhlíží letošní rok příliš slibně. Přínosné by bylo, kdybyste byli opatrní při využívání peněz, které v tomto období v životě získáte. Letos hrozí, že byste dokonce mohli o nějaké peníze přijít, ale nebude to mít takový vliv, že byste nebyli stavu zajistit své potřeby a svá přání. Měli byste používat své peníze hlavně na věci, které jsou v životě nejdůležitější. Luxusní zboží si dopřejte, až budete mít dost peněz na rozdávání. Podle horoskopu roku 2021 bude vaše kariérní štěstí nejspíš jen průměrné. Rozhodně se spoléhejte více sami na sebe, než na kteroukoliv jinou osobu. Zkuste žít život, který vám dělá radost, a pěstujte své vášně ze všech sil. Aby se vaše sny staly skutečností, bude nutné, abyste pracovali mimořádně tvrdě. Pro dosažení všech svých cílů bude potřeba spolupracovat ještě s dalšími lidmi.

Zdraví a životní styl

Kvalitou tohoto roku bude pro Koně dobré zdraví po celý rok. Nebudete mít žádné problémy se zdravím, protože jste se o sebe dobře starali. Občas můžete být nachlazení, ale to je vše. Nehrozí ani žádná závažná onemocnění, která by mohla poškodit váš imunitní systém.

Pečujte o své děti, abyste zajistili, že budou po celý rok zdravé. Vaše děti by mohly být náchylné k lehkým onemocněním, ale to lze snadno vyřeší návštěvou lékaře. Postarejte se také o seniory ve své rodině, protože jejich zdraví má tendenci se rychle zhoršovat.

Předpovědi pro rodinu

Rodina je důležitou součástí vašeho života. V letošním roce vás možná zastihnou problémy s financemi a kariérou, ale vždy byste tu měli být pro svou rodinu. Vaši blízcí vám v době nouze, protože jste odpovědní a spolehliví. Buďte vděční za pokrok, kterého jste dosáhli při sbližování členů rodiny a obnovování míru a harmonie v rodině. Láska, štěstí a radost budou tento rok ve vaší rodině pořadníkem důležitých věcí života.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: červená, purpurová; vyhněte se bílé a modré

Šťastná čísla: 3 a 9

Šťastné dny: 5. a 20. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento měsíc půjde všechno podle vašich představ, můžete se usmívat.

Únor: Přesto, že bude váš vztahový potenciál tohoto roku skromnější, tak tento měsíc se do vašeho milostného života vloudí jistá láska a milostný vztah.

Březen: Od svých blízkých se vám dostane nezbytná pomoc, abyste se zase znovu postavili na vlastní nohy.

Duben: Měli byste se nyní snažit pomáhat druhým, sdílet to co máte, s těmi méně šťastnými lidmi ve společnosti.

Květen: Přes všechny výzvy a těžká období se pokuste být tento měsíc trpěliví a klidní.

Červen: Vaše šťastná hvězda na vás opět jasně září; buďte šťastní a užívejte si to.

Červenec: Mějte pod kontrolou svůj temperament. Ovládněte jej, abyste neubližovali sobě ani lidem, které máte rádi.

Srpen: Buďte trpěliví, nepospíchejte do ničeho, čeho byste museli později litovat. Zaměřte se na věci, které jsou ve vašem životě nejdůležitější.

Září: Tento měsíc se věci ve vašem životě začnou obracet k lepšímu, včetně vašich financí a milostného života.

Říjen: Udržujte současný stav věci ve svém životě. Nespěchejte s prováděním změn, aniž byste vyhodnotili svou životní situaci.

Listopad: Soustřeďte se na to, abyste více svých finančních prostředků použili spíše na věci potřebné, než na ty, které jsou pouze předmětem marnivosti.

Prosinec: Tento měsíc se zrozencům Koně doporučuje být více opatrní a konzervativní.

Roky Koně: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026

Ovce

Všeobecně

Rok Buvola bývá pro zrozence Ovce pokaždé složitější, také rok 2021 bude pro ně rokem hodně náročným. Určitě by vám pomohlo, kdybyste byli letos ostražitější, protože se dají předpokládat častější střety mezi Ovcemi a energií Kovového Buvola. Snažte se stále mít kontrolu nad svým životem, abyste kvůli svým náladám nepřišli letos o důležité věci.

Lidé ve znamení Ovce budou letos čelit četným výzvám, stejně tak i Buvoli. Pro letošní rok se doporučuje držet se více při zemi, v ústraní, změny spíše jen sledovat, jak probíhají před vámi. Určitě se snažte neprovádět žádné zásadní změny, rozhodnutí nebo volbu, ty by mohly negativně ovlivnit váš život. Neměňte nic, dokud se věci samy nebudou během roku obracet ve váš prospěch. Problémy vašeho života napomůže vyřešit vaše šťastná hvězda „Di Jie“. Věnujte pozornost svým emocím. Nepřipouštějte, aby vás letos emoce ovládly natolik, že ztratíte vládu nad událostmi vašeho života. Koncem roku se věci budou obracet k lepšímu, do vašeho života přijdou skvělé věci.

Vztahy

Díky těžkému období, kterým budete procházet, se možná letos stanete trochu sobeckými a budete se soustředit hlavně na sebe. Užíváte si to, když jste sami, nebo ve společnosti se svým partnerem nebo přáteli. Chcete-li však změnit věci k lepšímu, musíte více komunikovat s lidmi, pěstovat více společenských setkání. Vyrazte ven a seznamujte se s novými přáteli, protože nikdy nevíte, možná potkáte osobu, která vám změní život k lepšímu.

Ti, kteří jsou v partnerských vztazích, by se měli co nejvíce snažit uzavřít se svým partnerem mír. Chtělo by to více ochoty mluvit s partnerem o problémech ovlivňujících váš život. Jistě víte, že sdílený problém je problémem polovičním. Nedopusťte, aby drobné hádky, které máte se svým partnerem, zničili vaši lásku. Pracujte na tom, aby se ve vašem vztahu a manželství věci zlepšovaly. Ve vztazích i v manželství byste měli udržovat komunikaci otevřenou a respektovat se navzájem. Pokud se tím budete řídit, pocítíte ve vašem životě obnovenou lásku i romantiku.

Finance a kariéra


V letošním roce byste měli být více opatrní, neboť existuje možnost větší ztráty peněz. Doporučuje se důkladně přemýšlet za co vydáte své peníze. Pomohlo by, kdybyste se naučili více šetřit na horší časy, které přijdou v budoucnu. Použijte své peníze raději na věci nezbytné a na nějaký čas zapomeňte na luxus, dokud nebudete zase cítit finanční stabilitu. Rozhodně se vyhýbejte půjčování peněz druhým, ale ani sami si nepůjčujte, dokud nepřijde příznivější období.

Podle předpovědí se bude vaše kariéra letos pohybovat na správné cestě, ale nebude až tak dobrá, jak byste si přáli. Mějte trpělivost sami se sebou, protože časem se budou věci obracet k lepšímu. Vaše tvrdá práce a odhodlání bude odměněna, dostane se vám odměny na pracovišti.

Zdraví a životní styl

Vaše zdraví by mělo být v roce Buvola vynikající. Nicméně, měli byste se řádně starat o trávicí a nervový systém. Pečujte o své emoční a duševní zdraví tím, že se nebudete starat o věci, nad kterými nemáte žádnou kontrolu. Na pracovišti se nenechejte ovládnout přílišným stresem, který tam vládne. Najděte si způsoby, jak tyto stresy zvládat, a vše bude ve vašem životě fungovat lépe. Pokud stres nezvládáte sami, zkuste požádat o pomoc vhodného terapeuta.

Předpovědi pro rodinu

Letos se vaše rodina nejspíš nebude těšit z velké hojnosti. Tok financí bude pro vás i vašeho partnera pomalejší. Také vaše děti by mohly postrádat některé věci, které potřebují, ale s postupujícím rokem se budou okolnosti obracet k lepšímu. Bylo by přínosné, kdybyste se více starali o své starší nemocné příbuzenstvo, bez ohledu na to, jak jste zaneprázdněni. Udělejte vše pro to, abyste zajistili v rodině radost, štěstí, mír a harmonii, bez ohledu na to, jakým výzvám právě čelíte. Buďte vždy připraveni být útěchou pro svou rodinu, protože ta na vás spoléhá.

Feng-šuej doporučení pro rok 2021

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: žlutá, béžová; vyhněte se modré a černé

Šťastná čísla: 2 a 8

Šťastné dny: 7. a 30. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento měsíc bude náročný, ale neměli byste to vzdávat. Udělejte vše pro to, abyste si udrželi nadhled, i když se vám nebude dařit.

Únor: Pomoc, kterou potřebujete k posunu v životě, získáte od svých přátel a kolegů na pracovišti.

Březen: Měli byste být opatrní na své peníze a vyhýbat se půjčkám, které by ještě více zvýšily vaše výdaje.

Duben: Neprovádějte žádné kroky, dokud si vše důkladně nepromyslíte.

Květen: Tento měsíc byste neměli dělat žádné zásadní změny nebo rozhodnutí, mohlo by vás to stát kariéru nebo vztah s partnerem.

Červen: Měli byste být schopní přijímat život tak, jak přichází. Tvrdě a odhodlaně pracujte, aby- ste mohli žít život, který vám činí radost.

Červenec: Vaše finance se začnou tento měsíc zlepšovat. Peníze by měly přijít snadno, nejspíše díky vašemu pracovnímu postupu.

Srpen: Užijte si své štěstí, vaše šťastná hvězda je vám tento měsíc příznivě nakloněna.

Září: Bude to náročný měsíc, stejně jako leden, ale neměli byste se vzdávat, protože vás brzy čekají velké věci.

Říjen: V říjnu se věci začnou měnit k lepšímu. Vaše finance se zlepší a vaše kariéra bude na správné cestě.

Listopad: Měli byste být nyní opatrní ve styku s lidmi, kterým říkáte přátelé.

Prosinec: Závěr roku skončí s nadějí na lepší roky.

Roky Ovce: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

Opice

Všeobecně

Rok Kovového Buvola bude pro osoby ve znamení Opice skvělým rokem, neboť na jejich obzoru září několik šťastných hvězd. Rok pro vás nejen že začne dobře, ale i skončí dobře. Podle předpovědi vám přijdou do života zásadní změny, které byste měli přijmout, aby se váš život obrátil k lepšímu.

Letos vás čeká porce slávy a bohatství. Dobře budete vycházet s lidmi, a to v osobním i profesním životě. Cestou budete potkávat nové slibné příležitosti a měli byste jich maximálně využít. Věci se budou vyvíjet podle vašich představ, včetně vaší kariéry, financí a vzdělávání. Letos se vám dostane přízně od člověka nebo osob, které jsou vám blízcí; tito lidé vám podají pomocnou ruku, která vám dopomůže k dalšímu růstu. Doporučuje se však, abyste byli opatrní v mezilidských vztazích. Při jednáních s lidmi buďte čestní a upřímní.

Vztahy

V roce 2021 bude ve vašem životě jasně zářit hvězda Peach Blossom. Ta naplňuje život štěstím ve věcech lásky a vztahů. Připravte se na rok skvělých příležitostí. Osoby ve znamení Opice se budou letos těšit oblibě u opačného pohlaví. Nezadaní mají letos velkou šanci najít si lásku – měli byste mít oči otevřené dokořán, možná se dočkáte muže nebo ženy svých snů.

Osoby ve vztazích budou mít šanci posunout svůj milostný život na vyšší úroveň. Pokud však nejste připraveni, neměli byste vstupování do vztahů uspěchat. Před vzájemnými sliby si udělejte čas, abyste svému partnerovi napřed lépe porozuměli. Opice ve svazku manželském budou letos v pokušení; měli byste jim odolat a zůstat věrní svému partnerovi. Nepodléhejte naléhavému okamžiku; místo toho se zaměřte na svého partnera. Pracujte na komunikačních dovednostech, nechť jsou mezi vámi skvělé, a respektujte se navzájem.

Finance a kariéra


Podle předpovědi budete mít letos důvod se usmívat, protože vaše finance budou v dobré kondici. Těžit budete ze všech investic, do kterých vstoupíte. Měli byste však být opatrní, abyste neudělali krok stranou a nevstupovali do projektů, které by vám místo zisků přinesly ztráty. Pokud jde o finance, bude to rok, ve kterém budou mít Opice dostatek; moudré by bylo si z něj něco ušetřit i na horší časy v budoucnu. Naslouchejte svým instinktům a následujte je tam, kam vás vedou, protože ty vás nikdy nenechají sejít z cesty.

Osobnost Opice v roce 2021 představuje pracovitého, odhodlaného, sebevědomého a silného jedince. Využijte těchto kvalit a posuňte svou kariéru na vyšší stupeň. Věnujte se aktivitám, které vám umožní dobře a naplno využít vaše dary a talenty. Rok Buvola vám přináší řadu příležitostí, které byste si neměli nechat ujít. Letos máte velkou šanci na povýšení v práci.

Zdraví a životní styl

Podle předpovědi nebude vaše štěstí v oblasti zdraví tak přívětivé jako u financí, kariéry nebo romantiky. Letos budete náchylnější k lehčím onemocněním. Věnujte pozornost svému zdraví a nevyhýbejte se příležitostným lékařským kontrolám. Pečujte o své srdce a dýchací ústrojí, potom nebudete mít důvod k obavám. Máte rádi jídlo, ale rozhodně se doporučuje vyhýbat se nezdravé stravě a více než doposud se soustředit na kvalitní a zdravé potraviny. Snižte tento rok příjem cukru a sledujte také svoji váhu. Udělejte vše pro to, abyste zůstali zdraví a fit.

Předpovědi pro rodinu

V roce Buvola bude mít co oslavovat celá vaše rodina, čekají ji velké úspěchy. Spokojení budou rodiče i děti, všechno by mělo vycházet dobře. Bez obav můžete být i co se týká rodinného života, všechno by mělo probíhat podle vašich představ. Slabší stránkou je zdraví vašich dětí. Ty budou náchylní k drobnějším onemocněním, které by bylo dobře podchytit hned na začátku, v jejich rané fázi. Starší členové rodiny budou hrdí na váš pokrok, budou vám hojně žehnat. Mějte v úctě své starší příbuzné a uvidíte, že se ve vašem životě objeví velké věci.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry: J, JV

Nejlepší barvy: zlatá, žlutá, béžová; vyhněte se červené a růžové

Šťastná čísla: 6 a 7

Šťastné dny: 14. a 28. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento měsíc byste měli být opatrní při rozhodování a volbách, které učiníte.

Únor: Oceňte vaše blízké, které jsou tu vždy pro vás, v dobrých i špatných časech. Lidi, kteří budou vždy stát za vámi, bez ohledu na to, čím právě procházíte.

Březen: Užívejte si štěstí, které vám přináší do života vaše šťastná hvězda.

Duben: Tento měsíc vás čeká šťastné období, a to díky velkým a pozitivním změnám, ke kterým dojde ve vašem životě.

Květen: Buďte opatrní na lidi, se kterými se stýkáte, protože ne každý chce pro vás vždy jen to nejlepší.

Červen: Rozhodně byste neměli nechat nikoho, aby vám diktoval, jakým způsobem máte žít svůj vlastní život.

Červenec: Věnujte se jen svým věcem a vyhýbejte se konfliktům, nyní je čas se soustředit na povznesení svého života a nic jiného.

Srpen: Vaše sláva je na vzestupu, takže nezapomeňte být opatrní při vašich rozhodováních, abyste nedělali jen věci, které chtějí ostatní lidi.

Září: Žijte život, který vám dělá radost, a zůstaňte věrni své víře.

Říjen: Tento měsíc se můžete usmívat celou cestu až do banky, protože vaše finance jsou ve skvělé kondici.

Listopad: Zaměřte se na to, abyste dobře pečovali o svou rodinu. Vaše rodina je na vás závislá a spoléhá na vás.

Prosinec: Rok skončí dobrou zprávou, protože jste dosáhli většiny cílů, které jste si pro tento rok stanovili.

Roky Opice: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028

Kohout

Všeobecně

Podle horoskopu roku Buvola 2021 by se Kohouti mohli připravit na báječný rok plný skvělých příležitostí. Letos budete moci uskutečnit většinu svých snů. V letošním roce bude vládnout harmonie mezi zrozenci ve znamení Kohouta a hvězdou „Tai Suay“. Věci vašeho života se budou vyvíjet k lepšímu, bez ohledu na to, jaké překážky vám budou stát v cestě.

Úspěch vás bude provázet tak dlouho, dokud jste ochotni pracovat pro jeho dosažení. Jděte po věcech, které v životě chcete, protože v tom budete úspěšní. Hlavní roli budou letos ve vašem životě hrát přátelé a rodina. Ti budou s vámi na každém kroku, pokud půjdete za věcmi, pro které jste vzplanuli. Měli byste ocenit každého, kdo letos pozitivně ovlivní váš život. Buďte vděční za všechna požehnání, kterých se vám v životě dostalo. Pěstujte v tomto životě přátele, namísto toho, abyste si udělali nepřátele. Vždy buďte ochotni činit dobře lidem, kteří vždy stáli za vámi. Ujistěte je, že i vy budete stát za nimi, když to budou potřebovat.

Vztahy

V oblasti romantiky nebude vaše štěstí v letošním roce nijak oslnivé. Svobodní Kohouti budou při hledání lásky čelit několika překážkám. Ale ani tyto nesnáze jim nezabrání v tom, aby dosáhli toho, co chtějí. Kohouti bojují tvrdě a s odhodláním, do svých životů dostanou to, co chtějí.

Budete se družit s různými lidmi, ale nejspíš to nebude znamenat vážný vztah. Někteří nápadníci vám do cesty přijdou, ale s žádným to nezajiskří. Dejte si na čas než najdete toho pravého partnera, díky němuž přeskočí pověstná jiskra. Neměli byste spěchat, abyste se zamilovali. Pamatujte, že láska je trpělivá. Pro ty, kteří jsou v partnerských vztazích, bude jejich vztah stabilní a plný lásky. Letos budete zažívat méně bojů, ale místo toho si budete užívat jeden druhého. Letos by se ve vašem životě nemělo odehrávat nic dramatického. Vše co byste měli dělat, je užívat si vzájemné společnosti a pokud jde o romantiku a vášeň, být více dobrodružní.

Finance a kariéra


Vaše finance budou letos ve skvělé kondici, v průběhu celého roku byste neměli mít důvod k nějakým stížnostem v této oblasti. Nyní se bohatě zúročí vaše tvrdá práce z předchozího období, je čas pro inkasování odměny. Štěstí je na vaší straně, proto můžete letos investovat do různých projektů, do kterých jste se chtěli pustit, vč. těch dlouhodobějších. Ideálním časem pro tyto investice bude období měsíců března, srpna a října.

Podle předpovědi roku 2021 by měla být úspěšná i vaše kariéra. Máte vysokou šanci na povýšení v práci, díky postoji vašeho šéfa. Jakmile se naskytne vhodná nová kariérní příležitost, měli byste jí bez váhání využít. Tento rok je také velmi vhodný pro úvahy o rozšíření vašich dosavadních podnikatelských aktivit. Na pracovišti budete občas trochu ve stresu, ale celkově se budou věci vyvíjet k lepšímu.

Zdraví a životní styl

Bylo by užitečné, kdybyste více pečovali o své zdraví, protože se jedná o nejdůležitější aspekt vašeho života. Se špatným zdravím budete jen těžko schopní jít za svými sny a dosáhnout na své životní cíle. Tento rok by se vám měly vyhnout vážnější problémy, možná jsou občasná nachlazení. Dávejte si pozor na své okolí, hrozí drobné nehody, jako např. šlápnutí na ostrý předmět. V rámci udržení svého zdraví se doporučuje alespoň třikrát týdně navštívit tělocvičnu.

Předpovědi pro rodinu

Mír a harmonie by měly být v tomto roce na denním pořádku vaší rodiny. Udržujte tuto atmosféru a předcházejte konfliktům, způsobeným skrze různá nedorozumění. Zajistěte, abyste jako rodiče dobře porozuměli tomu, jak správně vychovávat vaše děti. Postarejte se také o nemocné starší členy rodiny, protože jsou na vás závislí. Pokuste se trávit co nejvíce času se svými blízkými, namísto toho, abyste pracovali v kanceláři celé dny. U manželských párů není vyloučeno, že dojde k narození dalšího člena rodiny.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry: SV, JZ

Nejlepší barvy: žlutá, béžová, zlatá; vyhněte se červené

Šťastná čísla: 6 a 7

Šťastné dny: 4. a 26. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Věci se ve vašem životě vyvíjejí k lepšímu, což se možná projeví tím, že se stanete jiným člověkem.

Únor: Dávejte si pozor na lidi, kterým věříte a řadíte je do svého nejužšího okruhu, protože nikdy nevíte, kdo by vás mohl zradit.

Březen: Važte si každého, kdo s vámi prožil časy dobré i zlé.

Duben: Tento měsíc je oslavou vaší rodiny a hlavní role, kterou hrají vaší blízcí ve vašem životě.

Květen: Rozhodně se tento měsíc nepouštějte do žádných záležitostí, dokud si je důkladně nepromyslíte.

Červen: Dejte si na čas s vyhodnocením situace, protože řešíte věci, které se týkají vašeho dalšího života.

Červenec: Věřte, že jste schopni dosáhnout velkých věcí. Vše, co musíte udělat, je věřit sám sobě a svým schopnostem.

Srpen: Držte se dál od konfliktů, které by mohly poškodit vaši reputaci.

Září: Vždy buďte ochotní pomoci těm méně šťastným ve společnosti, třeba i s málem, které můžete nabídnout.

Říjen: Měli byste být v životě aktivnější a jít za věcmi, kterých chcete dosáhnout.

Listopad: Nikdo by vám neměl diktovat, jak máte žít. Starejte se o svůj život a žijte tak, jak vám to vyhovuje.

Prosinec: Mohlo by se zdát, že jdou v prvních dnech věci z kopce, ale během krátké doby se vše vrátí do normálu.

Roky Kohouta: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029

Pes

Všeobecně

Podle předpovědi bude rok 2021 pro Psy především obdobím vzestupů a pádů, zejména díky mnoha výzvám, které na ně čekají. Měli byste být tento rok stále ve střehu a dávat pozor na svá rozhodnutí, výběr z nabízených možností apod. Snažte se nedostat do problémů, které by mohly vzniknout díky slovům, která vyřknete.

Nicméně, co se týká kariéry a financí, měli byste mít štěstí na své straně. Užitečné by bylo se naučit lépe šetřit a minimalizovat spotřebu svých peněz. Raději použít peníze na životní potřeby než na koupi luxusního zboží. Dejte si pozor na lidi, kterými se obklopujete, mohli byste se taky dočkat zrady. Nevěřte lidem jen proto, že jsou vůči vám přátelští. Mnoho lidí bude ochotných vám v tomto roce pomoci. Tuto pomoc byste měli přijmout a ocenit každého za jeho úsilí. Někteří lidé budou stát pevně za vámi a budou podporovat vaše úsilí v životě. Důvěřujte však jen těm lidem, kteří s vámi vydrželi kráčet životem delší dobu.

Vztahy

Horoskop lásky je v tomto roce Psům příznivě nakloněný, jejich vztahy by měly být dobré. Se svým partnerem si užijete dostatek romantiky i vášně. Skvělé komunikační schopnosti vám umožní mluvit otevřeně o vlastních emocích a pocitech, aniž byste se museli bát odsuzování. Přínosné by bylo, kdybyste ocenili svého partnera i za maličkosti, které udělá.

Manželské páry budou mít možná potíže v sexuálním životě, protože nejsou ochotny opustit své stereotypní vzorce. Aby vám intimita vydržela, měli byste v posteli vyzkoušet nové věci, které okoření váš sexuální život. Nebojte se mluvit se svým partnerem o věcech, které máte rádi, i o těch, které nemáte rádi. Je krásné zažívat lásku v životě, každá lidská bytost ji potřebuje ke svému životu. Nezadaní by neměli příliš pospíchat se vstupováním do milostných vztahů. Vhodnější by bylo, kdybyste si nechali čas na uzdravení z minulých zranění. Až po úplném uzdravení se můžete zase pokusit o nové vztahy.

Finance a kariéra


Tento rok bude pro osoby ve znamení Psa v oblasti financí dobrým rokem. Budete se však muset naučit, jak více šetřit a používat peníze, jen když to bude nutné. Letos bude potřeba mít své finance více pod kontrolou, neboť letošní toky peněz nebudou mít stabilní průběh. Příjmy se ve vašem životě zvýší, pokud se budete věnovat jiným činnostem než je práce na plný úvazek. Podle předpovědi by měla být vaše kariéra letos na vzestupu. Budete moci dělat věci, které jste chtěli dělat již dlouhou dobu. Je pravděpodobné, že letos získáte vyšší příjem nebo povýšení v práci. Při své kariéře buďte trpěliví a všechno bude fungovat lépe. Za veškerou vaši tvrdou práci a úsilí budete odměněni.

Zdraví a životní styl

Horoskop zdraví pro rok 2021 poukazuje na to, že byste měli být určitě se svým zdravím opatrní. Minulý rok pro vás nebyl dobrým rokem. Měli byste užívat léky podle pokynů svého lékaře, abyste se dostali do lepšího stavu. Zkuste snížit spotřebu soli, pomůže to srovnat váš krevní tlak. Také se lépe starejte se o svůj nervový a trávicí systém.

Užitečné by bylo, kdybyste se více zajímali co jíte a kam se chodíte stravovat. Ujistěte se, že jíte dobré jídlo a v čistých prostorách. Nejlepší by bylo pro vás domácí stravování, protože tam je záruka, že si nepřivodíte otravu jídlem.

Předpovědi pro rodinu

Vaší rodině se možná letos nevyhnou určité problémy. Hrozí, že vaše děti nebudou projevovat dostatek úcty k starším členům rodiny. Je na vás, abyste zajistili, že se chování vašich dětí dostane opět do normálu. Buďte v rodině autoritářem a naučte děti hodnotám respektu ke jejich starším příbuzným. Také hrozí, že vaše žena by mohla mít problémy na pracovišti, buďte připraveni stát při ní, povzbuďte ji, aby se nevzdávala snadno. Podpořte ji, aby udělala maximum a dosáhla svého nejvyššího potenciálu v životě.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry: SV, JV

Nejlepší barvy: žlutá, červená, purpurová; vyhněte se modré, bílé a zlaté

Šťastná čísla: 2 a 8

Šťastné dny: 7. a 28. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Vhodná doba pro zahájení podnikání, které má potenciál vám přinést zisky a velké výhody.

Únor: Nenechte se zaslepit drobným úspěchem, kterého jste ve svém životě dosáhli.

Březen: Spolupracujte s ostatními lidmi a jděte cestou, na které se vaše sny stanou skutečností. Nikdy není pozdě jít v životě za tím, co chcete.

Duben: Na vaší cestě za úspěchem se objeví překážky a výzvy, ale nemusíte zoufat, protože máte schopnosti je překonat.

Květen: Díky vaší popularitě vám přijde do cesty hodně štěstí a šťastných náhod.

Červen: Buďte otevřeni sdílet své požehnání s ostatními ve společnosti. Laskavost a velkorysost k lidem kolem vás nestojí ani korunu.

Červenec: Nepouštějte se do ničeho, dokud nejprve řádně nevyhodnotíte situaci, do které se chcete dostat.

Srpen: Poučte se z chyb, které jste v životě udělali, a potom můžete pracovat na vylepšení své budoucnosti.

Září: Máte klíč od svého osudu; proto se starejte o svůj život. Dělejte věci, které vás dělají šťastnými a věnujte se svým vášním.

Říjen: Bude to dobrý měsíc pro vaše finance i kariéru.

Listopad: Nyní by bylo hodně žádoucí, abyste se maximálně podle svých sil věnovali charitativní činnosti.

Prosinec: Měli byste si dávat pozor na lidi, kteří s vámi nemají ty nejlepší úmysly, a držet se od nich dál.

Roky Psa: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030

Vepř

Všeobecně

Čínský horoskop Kovového Buvola 2021 slibuje osobám ve znamení Vepře, že tento rok bude dobrým rokem, tzn. že to nebude ani hrozné, ale ani vynikající. Díky nepříznivým hvězdám, které vás budou letos provázet, byste měli být ostražitější než obvykle. Pomohlo by, kdybyste byli opatrní při veškerém rozhodování a volbách, které v životě učiníte. Pro letošní rok se doporučuje držet se spíše při zemi, abyste letošní rok přežili bez větších dramat.

Tento rok není pro Vepře vhodný, aby dělali nějaké zásadní změny, jako je nakupování majetku, automobilů či domů. Žijte prostě spokojený život, který vás provede tímto rokem až do doby, kdy se objeví na obzoru vaše šťastné hvězdy. Jednou z vašich letošních šťastných hvězd je hvězda „Yi Ma“. Letos budete mít spoustu příležitostí cestovat do různých míst. Podle předpovědi pro rok 2021 to budou vaše činy, které určí, zda budou vaše cesty problematické, nebo budou úspěšné. V tomto roce se budete spoléhat více na sebe než na ostatní lidi. Aby se vaše sny staly skutečností, budete muset pracovat mimořádně tvrdě.

Vztahy

Horoskop romantického života letos nepřináší Vepřům žádné velké zázraky, v podstatě není moc na co se těšit. Po zbytek roku se budete muset vyrovnat se svým partnerem, dokud do vašeho života nevstoupí něco skvělého. Máte spolu drobné problémy, ale ty by vám neměly bránit v tom, abyste se milovali navzájem. Méně vzrušení se bude týkat i manželských párů. Lásky nebude tolik, proto bude méně i romantiky a vášně. Máte pocit, že již nejste s partnerem tak spojení. Pomohlo by, kdybyste si dali za cíl pracovat na svém vztahu nebo manželství, než se věci vymknou z rukou. Svobodné Vepře čekají při hledání lásky četné překážky. Bylo by dobré, kdybyste prokázali větší vlastní trpělivost, protože pak budou věci fungovat mnohem lépe. Hvězda „Yi Ma“ vás vybízí, abyste více cestovali se svým partnerem, aby to zase jiskřilo ve vašem vztahu nebo manželství. Manželské páry by se měly zdržet jakýchkoliv událostí, které by mohly vést k rozvodu nebo rozluce.

Finance a kariéra


Finanční horoskop doporučuje Vepřům v tomto roce dobře naplánovat každé nadcházející období a celkově zůstat více při zemi. Také pamatujte na vytvoření finanční zásoby na horší časy. Dobře se připravte na finanční vzestupy a pády, se kterými se budete muset potýkat po delší dobu, téměř až do konce roku. Vyvarujte se velkých investic a nikdy nejednejte na základě impulzivních rozhodnutí.

Podle předpovědi bude vaše štěstí v oblasti kariéry spíše jen průměrné. Bylo by dobré sázet v tomto roce více na sebe, než na kteroukoliv jinou osobu. Spolehněte se na sebe a své schopnosti a ve vašem životě to bude fungovat lépe. Naučte se nic v životě nebrat jako samozřejmost. Proto, aby se vaše kariéra zase obrátila k lepšímu, bude nutné vynaložit ještě větší úsilí a tvrdou práci. Letos byste neměli podstupovat velké kariérní změny, neboť by se to mohlo v budoucnu obrátit proti vám.

Zdraví a životní styl

Vaše zdraví by mělo být letos v pořádku, hrozí jen drobná poranění, jako několik modřin nebo drobná podvrtnutí. Měli byste si pro sebe zajistit dostatek odpočinku, abyste se alespoň o víkendech po týdenní práci kvalitně zregenerovali, jinak vám hrozí celková únava ze všech prací, kterým se věnujete. Pečujte o svůj krevní oběh, pravidelně cvičte a pijte hodně vody. Hydratace vám pomůže zlepšit imunitní systém. Zkuste si z cvičení udělat každodenní program, protože je důležité cvičit celé tělo.

Předpovědi pro rodinu

V roce 2021 bude vaše rodina čelit některým výzvám; proto musíte být silní, rodina vás bude potřebovat. Na vás bude záležet, jestli se vaší rodině vrátí klid a mír, radost a štěstí. Zejména vaše děti vás letos budou potřebovat víc než v jiných časech. Starší členové rodiny ocení veškerou vaši snahu přinést do rodiny štěstí a budou vám hojně žehnat.

Feng-šuej doporučení pro rok 2020

Nejlepší směry: JV, SZ

Nejlepší barvy: šedá, bílá, blankytně modrá; vyhněte se červené, modré a zelené

Šťastná čísla: 1 a 6

Šťastné dny: 17. a 24. každého měsíce

Měsíční předpovědi

Leden: Tento rok pro vás i vaši rodinu nezačne úplně ideálně, proto byste měli brát věci s nadhledem, rozvážně.

Únor: Buďte opatrní na hospodaření s penězi, tento měsíc nebude příznivý, co se týká vašeho štěstí na finance.

Březen: Vždy buďte připraveni pomáhat členům své rodiny, protože ti na vás spoléhá a jsou na vás závislí.

Duben: Buďte opatrnější vůči lidem, kterými se obklopujete. Někteří z nich vám nepřejí to nejlepší v životě.

Květen: Tento měsíc vám začne skvělé období, protože věci vám nějakou dobu poběží podle vašich přání.

Červen: Dobrý měsíc pro cestování se svými blízkými, dokonce do míst, kde jste nikdy předtím nebyli.

Červenec: Buďte připraveni udělat vše co bude možné, abyste se přiblížili dosažení svých životních cílů a aspirací.

Srpen: Žijte svůj vysněný život, soustřeďte se na to, abyste se stali tím nejlepším, čím můžete být.

Září: Zapojte se více do charitativních aktivit a pomáhejte ostatním, za své dobré skutky budete hojně odměněni.

Říjen: Tento měsíc není vhodný na provádění žádných zásadních změn ve vašem životě.

Listopad: Neprovádějte ve svém životě žádné kroky, dokud si vše důkladně nepromyslíte.

Prosinec: V posledním měsíci roku byste měli být opatrní při všech rozhodnutích a volbách vašeho života.

Roky Vepře: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031