Čínský horoskop roku Vodního Hada 2013

Tento horoskop nám ukáže, že pro mnohé bude tento rok Černého Hada napínavý a vzrušující. Samozřejmě, že v něm budou vzestupy a pády, ale pro některé to budou zvláště velké vzestupy, ale také hlubší pády. Pro všechny ale bude tento rok v něčem dobrý i špatný.

Jako u každého čínského horoskopu nejsou uvedené předpovědi výčtem přesných a konkrétních událostí, ale jedná se o zvýšené náchylnosti k tomu, že se mohou předpovězené skutečnosti udát. Jakmile víte, co můžete očekávat, můžete se na každou situaci lépe připravit. Když se například Krysa dozví, že bude mít emotivní rok 2013, může to mít potom na paměti. A v případě, že se v jejím životě objeví nějaká vypjatá situace, může se na věc podívat z nadhledu a uvědomit si, že celá věc nemusí být tak vážná, jak se původně jevila.

Těm, kteří v roce 2013 již žijí v partnerských vztazích, tento rok ukáže, jak pokračovat dál. Možná je to čas pro něco nového – ale toto ještě nutně neznamená, že by se jednalo o vstupování do vztahu nového. Může to tak být, ale mohlo by to také znamenat, že je čas pro okořenění stávajícího vztahu a připomenutí, proč jsme se rozhodli žít právě s tímto partnerem. U některých znamení může dokonce v tomto roce dojít ještě k většímu vzájemnému sblížení.

Také na nezadané čekají v roce Vodního Hada novinky a tyto se mohou objevovat v mnoha různých podobách a rozsahu. Například: možná trávíte příliš mnoho času čekáním na někoho perfektního, kdo se má objevit, možná je to ale čas pro váš odpočinek a uvědomění si, že to co zrovna nejvíc právě potřebujete, je zůstat sám. Tento stav vám může pomoci zastavit přílišné zaměřování se na otázku vztahů a více se soustředit sám na sebe. Na druhou stranu – přílišné zahledění se do sebe by mohlo způsobit sejití z cesty ke své životní lásce, jak tomu bylo již v mnoha případech.

Mnohá znamení budou ještě na začátku roku Hada bez partnera, ale ve svém horoskopu na rok 2013 zjistí, že právě v tomto roce toho svého najdou. Jejich horoskop jim pomůže si připomenout, že na začátku vše vypadá krásně, podobné líbánkám, kdy jejich partner se zdá až nesrovnatelně perfektní. Ovšem v reálném životě vše tak růžové nemusí být a měli by být případně připraveni svůj úsudek přehodnotit.

Důležitá je kariéra a některá znamení možná zažijí v tomto roce návrat do školních lavic pro zlepšení schopností zvládat lépe svoji současnou práci nebo pro zahájení práce nové. Jiní uvidí, že se konečně jejich dílo ujalo, a to díky tvrdé práci. U některých znamení ukáže horoskop roku 2013, že jsou méně vyhovující, ale je naděje na zlepšení kariéry v budoucnosti.

Bez ohledu na to, co vypovídá horoskop 2013 o vás, uvědomte si, že významné rady, které se dozvíte by mohly změnit váš život navždy. Pokud jste otevření starověkým tajemstvím čínské astrologie, mohli byste lépe porozumět odpovědím, přicházejícím z Univerza. Dozvíte se více o vašich jednotlivých znameních a připravíte se pro budoucnost.

Upovídaná Krysa – Na okouzlující Krysy by mohl čekat tajnůstkářský, snad až samotářský rok. Pro mistry skrytého světa fantazie bude tento rok dobrý na to, aby se příslušníci tohoto znamení usadili a tento svět přetvořili třeba do podoby románu. Ponořte se do svých knih, neboť čtení je vhodným cvičením pro pronikavého ducha Krysy. Rok 2013 je dobrým rokem pro skládání zkoušek a získáváním licencí. Svou pozornost používejte pro detail a bagatelizujte každou výbojnost, útočnost nebo materializmus. Inteligentní Krysy by mohly v roce Hada narazit na určité finanční komplikace, proto nejlepší by bylo v tomto roce držet se stranou od všech nově začínaných podnikání. Romantická setkávání jsou příjemná, ale nemusí nutně vést k sňatku. Podržte své majetky v utajení, abyste odradili ostatní od případné závisti nebo krádeže.
Roky krysy: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Vytrvalý Buvol – Ačkoliv Buvoli nepřestávají tvrdě pracovat, rok Hada jim přinese oddech a prostor pro věci dosud nestíhali. Buvol a Had jsou dobří přátelé a proto klidnější a pomalejší tempo tohoto roku bude typickým Buvolům svědčit. V rodině by se mohl objevit problém v oblasti autority. Vyhněte se nadměrnému mentorování a buďte tolerantní k těm, kteří nesdílejí vaše názory a hodnoty. Zatím co rok 2013 vypadá pro Buvoli jako čtyř-hvězdičkový rok, vyhněte se účasti v jakýchkoliv choulostivých právních záležitostech, tyto by vám mohly finančně ublížit. Buvoli budou využívat svůj dar pro odpovědnost a stabilitu v tomto roce a mohou se najít i v oblasti poradenství přátelům, kteří se nesmyslně topí v milostných skandálech.
Roky buvola: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Vznešený Tygr – Aktivní Tygři by mohli spatřovat rok Hada občas jako vleklý a nezáživný. Mistr Tygr by se mohl dokonce rozhodnout odkráčet sepisovat memoáry nebo biografii. Extrémní pozornost věnujte tomu, abyste se vyhnuli milostným aférám, hrozí, že věci se obrátí v rozpaky nebo skandál. Had nebude podporovat Tygry, hledající buď pozornost nebo úctu, po které touží. Využijte tento rok pro nabíjení se a pohleďte spíše do svého nitra než na povrch. Tygři, kteří se podílí na zábavním průmyslu, budou v roce Hada vzkvétat, zvláště pak se budou přízni těšit Tygři – ženy. Urputní Tygři by se také měli vyvarovat spěchu, neboť tento je neposune vpřed, ale vrátí zpět na startovní čáru. Nejvíce příznivé období bude od září do konce roku 2013 – štěstí, zlepšení života i lásky, od října do ledna 2014 vypadá osud absolutně báječně!
Roky tygra: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Rezervovaný Zajíc – Výjimečný rok pro mírumilovné Zajíce. Významně budou figurovat obchodní cesty, mohlo by dojít ke změně práce, která zlepší finanční stránku. Tento rok Hada představuje pro Zajíce čas poklidného filozofování, dobré přátele a bezmeznou kreativitu. Vaše povaha, která nesnáší extrémy, ocení rodinnou pohodu, v níž budete stavu prodiskutovat všechny případné problémy. Mnoho Zajíců si zvolí možnost zůstat sami bez stálého partnera. Mohla by se vyskytnout nová svádění a smyslná lákadla. Šťastný a úspěšný je rok 2013 pro investice a spekulace, zvláště od srpna 2013 do ledna 2014.
Roky zajíce: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999,2011

Přímočarý Drak – Pro vitální Draky je rok Hada uspokojivý a příjemný. Zatím co váš svět zůstává jako vždy nevypočitatelný, životní tempo se v roce 2013 zpomalí a vy možná objevíte svou jasnozřivou stránku. Rok Hada přinese Drakům významnou roli předvídače a idealisty. Ujistěte se, že jste vyslechli všechny stránky věci před tím, než pronesete úsudek a uvědomte si, že není potřeba říkat všechno, co vám přijde na mysl. Pomalejší tempo tohoto roku by mohlo přinést trochu nudy, stejně tak i zahálky. Draci – ženy by mohly cítit během jara lásku přicházející z daleka, ale partnera vnímat jako by byl nedostupný. Rok vášně a romantické atmosféry bude pro Draky celkem příjemný. Šťastné Draky pokračující úspěchy opět postaví na nohy.
Roky draka: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000,2012

Filozofický Had – Rok 2013 bude vašim vlastním rokem a to nezapomenutelným! Objeví se vzestupy a pády. Citlivé Hady okouzlí oblast lásky tak, jako nikdy před tím a v tomto roce možná prožijí mnoho dobrodružství. Období únor až duben by mohlo být bouřlivé pro zdraví hadů, ale doporučuje se zvýšená péče o vlastní zdraví v průběhu celého jejich roku. Kombinace vaší fyzické krásy a moudrosti je v tomto roce nakažlivá i pro ostatní, ale bude významné se vyhýbat extrémním situacím. Síla měsíce by mohla u některých Hadů způsobit žárlivost, lpění nebo nedůvěru směrem k partnerovi. Láska je otázka důvěry, ale „láska na první pohled“ se tento rok nedoporučuje. Hadi – ženy v tomto roce riskují, že se nechají svést krásnými slovíčky a lichotkami.
Roky hada: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001,2013

Výmluvný Kůň – Šílený, přesto skvělý rok pro lásku. Pro aktivní Koně jsou možná mnohá pobláznění. Na Koně, milující svobodu, čekají mnohá rozhodnutí a otevírání nových možností. Kůň představuje poledne, reprezentující teplo a optimizmus. Toto uvádí Koně do harmonie s vřelost hledajícím Hadem. Zlepšení ve vaší pracovní pozici by u vás mohlo vyvolat pocity radosti, ti, kteří pracují ve veřejných nebo velkých firmách, by se mohli dočkat povýšení nebo zvýšení platu. Během první poloviny roku 2013 by měli být Koně opatrní ohledně svého zdraví. Optimální pro vaše zdraví by v tomto roce měli být meditace, duchovní rozjímání a prostředí pohody a harmonie. Věnujte se oblíbenému sportu a užívejte dalších možností pro zmírnění stresů.
Roky koně: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002,2014

Umělecká Ovce – Umělecky nadaným a kreativním Ovcím přinese senzitivní Had mnohem lepší rok. Možné jsou obchodní cesty, stejně jako nové výzvy. Po finanční stránce se stejně jako Fénix i Ovce vzlétnou zpět na svoje původní pozice, ale jejich náklady by mohly pokračovat ve vyčerpávání jejich pokladny. Tento rok Hada přinese mnoho obchodních cest, které vytvoří významný profit. Během cestování si chraňte cennosti a zavazadla, abyste předešli jejich odcizení. V tomto roce se objeví noví a vlivní lidé, společenské kontakty by mohly vyústít i v romantické dobrodružství. Zejména přesvědčivý Kůň, způsobný Zajíc nebo srdečný Vepř by mohli tento rok udělat pro Ovci úžasným.
Roky ovce: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Nezkrotná Opice – Opice a Had jsou duchovně spřízněni. Toto přinese skvělý rok pro nezbednou Opici, která je obdařená vidět život spíše jako komedii než tragédii. Vaše optimistická osobnost zbavuje rok Hada jeho pesimizmu a melancholie. Dobrý rok pro čtení a studium velkých filozofů. Vaše bystrá mysl je stimulována moudrým Hadem a možná se najdete více často v úvahách o duchovním a vícesmyslovém světě. Bystrý mozek a smysl pro humor zajistí Opicím v roce 2013 úspěch a bude mít vliv i na ostatní kolem. Nekráčejte, ale rovnou prchejte od všech náznaků nevěry, ke které byste mohli být sváděni. Pro tento spíše sedavý a nepříliš aktivní rok je nutností denní cvičení pro udržení fyzického zdraví. V tomto roce se objeví ku pomoci Opicím mnoho dobrodinců. V pracovní oblasti by se mohly objevit veliké kontrakty.
Roky opice: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004,2016

Přičinlivý Kohout – Elegantní Kohouti budou v tomto roce v centru dění. Na okouzlující Kohouty by mohl čekat modeling, fotografování a originální omlazovací program. V roce Hada jsou ale také možné rodinné nebo manželské těžkosti. Vyhýbejte se osobním rozporům a buďte taktní, abyste se vyhnuli konfrontacím, které by mohly mít opačný účinek. Klíčem ke štěstí v tomto roce je práce s pokojnou myslí. Nechte věci, ať se sami otevřou ke svému rozvoji a nechte se hýčkat vaším moudrým přítelem Hadem. Klíčem k řešení pracovních zájmů by mohl být výlet, cestování nebo stěhování, možná je i změna v rodinném uspořádání.
Roky kohouta: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Ostražitý Pes – Většina Psů bude více než ráda, že může vyprovodit minulý rok Draka ven ze dveří. Rok 2013 rodilé Psi zotaví a navrátí jim opět kypící zdraví. Úspěšný rok pro hloubavé, hluboce duchovní Psi. Tento rok Hada slibuje být duševní oázou pro vaše ustaraná srdce. Významnou úlohu hraje oddanost, stejně jako skepse, přesto obavy a pesimizmus budou nahrazeny zemitou sexualitou a vybranými požitky. Pokračujte v hledání svého štěstí skrze zlepšování osudů druhých lidí. V tomto roce se bude u rodilých Psů střídat aktivita s nudou i výslovnou pasivitou. Cesta k lásce se otevírá a láska na první pohled by se mohla objevit ve chvíli, když ji nejméně očekáváte.
Roky psa: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Smířený Vepř – V roce 2013 se ukáže úspěch v práci, chytrý nebo rafinovaný marketing nějakého projektu nebo produktu by mohl změnit směr vaší finanční budoucnosti. Tyto výnosy ovšem nepřijdou snadno, a vyžadují mnoho píle a možného cestování. Váš slušný a poctivý charakter by mohl být těžce zkoušen lstí a nepřívětivou energií roku Hada. V oblasti lásky je možný rozjitřený až bouřlivý rok. Trpělivý a tolerantní Vepř by mohl být v lásce zkoušen i případným klamem i podvodem. Nejhoršími nepřáteli lásky by mohly být nedostatek fantazie nebo rutina. Pokud byste trpěli nespavostí nebo neklidným spánkem, uvědomte si, že nejlepším ozdravným prostředkem pro spaní je pro citlivé Vepře milování. Nutná opatrnost od dubna do června v oblasti soudních sporů.
Roky vepře: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019