Připravme se na turbulentní rok Ohnivé OPICE 2016

Na otázku „Co na nás čeká v roce Opice 2016-2017?“ má Čínská astrologie jednoznačné odpovědi. A vzhledem k jejím pěti tisícům let existence, mohou být tyto odpovědi neuvěřitelně aktuální a přesné. Horoskopy jsou založené na tradiční čínské astrologii. Řeknou nejen to, co se v tomto roce může stát, ale poskytnou vám i relevantní radu, jak učinit život bohatší a více uspokojivý. Čínský Nový rok Ohnivé Opice začne 8. února 2016 – o druhém úplňku po slunovratu. Po 12 měsících důstojné a po zemi chodící Ovce bude rok Opice spíše rokem otřesů a kotrmelců!

OSOBNOST OPICE

Roky Opice mají povahu svého regenta. Opice je inteligentní, vtipné a nápadité zvíře. Jsou to řešitelé problémů, pracují se svou skupinou, zatímco současně demonstrují svou nezávislost spojenou s úspěšnými lidmi. Agilní opice je hravá, od přírody mladistvá a je radost sledovat, jak se pohybuje od jedné činnosti ke druhé. Opice je jedním z 12 symbolických zvířat zvěrokruhu, patří mu devátá pozice z dvanácti pozemských větví, zvaná „Shen“ větev, a symbolizuje nezkrotnou zvědavost a kreativní energii. I když je Opice do jisté míry uctívána buddhisty, běžně se považuje za symbol vychytralosti. V tradičním čínském pojetí je Opice velmi inteligentní, hyperaktivní a odhodlaná. Reprezentuje nespoutanou mysl osvobozenou od zábran a viny. V jejím světě není nic nemožného. Co je těžké, udělá hned; to, co je nemožné, může trvat trochu déle. Všechna zvířata mají stinnou stránku a Opice není výjimkou. Při řešení problémů mívají Opice tendenci využívat i poněkud ošidné taktiky, příležitostně i ty méně důvěryhodné.

ROK OPICE 2016

Pozitivní i negativní kvality roku Opice vyvrcholí a v tomto roce se může stát cokoliv. Nemá smysl skladovat zboží ani plánovat něčí život. Opice způsobí, že se vše dá do pohybu. Věci se dotáhnou k dokonalosti, ale do značné míry díky osobnímu a individuálnímu úsilí. Skupinovým posunům, např. politickým převratům a revolucím, se příliš v tomto roce dařit nebude. Toto drzé zvíře hoří nevázaností, přináší odlehčené rychlé tempo a fantastickou motivaci. Opice pozvedne komunikaci, humor a vtip, pomůže nám dostat se přes stresující období nenuceně a lehce. Obchody budou vzkvétat a rizika budou vycházet. Opice mají dar schopnosti najít nekonvenční řešení starých problémů. Odvaha být odlišný může vést k úspěchu. Je potřeba mít se na pozoru před podvody. Vzhledem k možnému přepínání duševní energie by měl každý přehodnotit svůj fitness program, stravu i zdravotní program. Pokud žádný nemáte, je rozhodně třeba zvolit v tomto roce nějakou formu pravidelné fyzické aktivity. Tělo bylo uzpůsobeno k pohybu! Stres by mohl být spalován v tělocvičně, při plavání, józe, vodním aerobiku, tanci, bojovém umění, týmových sportech, tenisu nebo dlouhých procházkách.

Bude to sice živý, optimistický a progresivní rok, kde by mělo být vidět zlepšení ve financích, politice a trhu nemovitostí, ale patrné budou i tendence k nejistotám. Ten kdo bude v práci nejvíce vychytralý, získá nejlepší nabídku a zvítězí. Nicméně obchodní rozhodnutí učiněná v tomto roce by měla být založena na faktech, ne na emocích. Problémů a kliček bude požehnaně, takže nic by letos nemělo být považováno za samozřejmou věc, ať už v politice, financích, v profesi, doma nebo ve vlastních emocích.

Obzvláště slibný čas bude pro nové vynálezy, rok Opice je vhodný pro riskování a rebelii, kde agilní a vynalézavá mysl, odvaha a kuráž s bravurou zvítězí. Nyní je čas pro odvahu, akci, anarchii, a skutečné odhodlání i k těm nejdivočejším projektům, čas pro začátek nového snažení, neboť jsou předurčeny v roce Opice k úspěchu. Moudrá rada: ti, kteří zvládnou divokou jízdu a přechytračí podvodníka, vyjdou z toho bez úhony. Ty méně bystré a pomalé, kteří nezvládnou stres, by tento rok mohl rozklížit.

Na individuální úrovni se doporučuje jít zpříma svým životem. Pohyb vpřed, učinit kroky a natáhnout se po tom, co na každého čeká. Rok Opice 2016 je čas pro podnikání, které je považováno za rizikové, kde však leží semena neplánovaného úspěchu. Vykročte s nápady, využijte nápaditost a nedívejte se zpět! Pamatujte, že tento rok ocení individuální úsilí a ty, kteří vloží svou víru v sílu kolektivu, čeká zklamání.

GLOBÁLNÍ PŘEDPOVĚĎ PRO ROK OPICE 2016

Země, které vznikly v roce Opice, obvykle zrodily velké myšlenky. I když je Opice netrpělivá a roztěkané mysli, mívá spoustu geniálních nápadů. V roce Opice lze očekávat hodně globálního hospodářského růstu. Očekávejte hodně vynálezů, které mohou změnit život. Klíčem k úspěchu v tomto roce bude vzdělání. Tím není míněna jen pouhá škola nebo postgraduální studium, ale také různé vzdělávací kurzy, které jsou důležité pro váš každodenní život, nejen pro vaši kariéru nebo postavení. Nebuďte příliš plaší, zkuste i zdánlivě hloupý drobný kurz nebo se připojte k finanční skupině, která vám pomůže spravovat své peníze, anebo založte svůj malý podnik. Opice je prostě o tom být kreativní a inovativní s tím co máte k dispozici.

Rok 2016 bude dobrým rokem pro osamostatnění se a převzetí rizika; neboť není nic silnějšího či cennějšího než následovat touhy svého srdce. Energie roku budou podporovat tyto změny. Energie Opice mohou působit až hrozivě, jak snadno půjde svrhnout staré konvence, které přestaly fungovat. To by mohlo znamenat např. pád starých systémů nebo šéfů, kteří vládli železnou rukou. Všechny věci nakonec najdou svou rovnováhu.

Resumé:  Bude pro nás tento rok dobrý?

Jak se bude dařit jednotlivým čínským astrologickým znamením v roce Opice? Pamatujte, že pokud jste se narodili v prvních dvou měsících po slunovratu (znamení Kozoroha a Vodnáře), musíte si překontrolovat vaše zvířecí znamení. Začátek čínského Nového roku je pohyblivý!

Skvělý rok pro: Krysy, Draky a Opice – přinese šarm a důvěrnost. Nestabilní, ale dynamický!

Pozitivní rok pro: Ovce, Zajíce a Buvoly – zlepšení ve všech oblastech života. Konečně posun!

Vzrušující rok pro: Kohouty a Koně – o ošidné situace nebude nouze. Užijte si osvěžení!

Komplikovaný rok pro: Tygry, Hady, Vepře a Psy – nejlepší výsledky přinese silné zaměření a objektivita!

KRYSA

Charakteristika

Krysa je příjemná, elegantní, velkorysá, dbá na to, aby neselhala, a žije dneškem. Jako společenský a veselý partner je tím nejlepším. Krysa je chytré zvíře, které využívá to nejlepší možné ze všech možných situací, rychle rozpozná, co je tajemstvím, co diskrétní nebo výhodné. Krysy mají tendenci být naivní a spadnout do pasti, ale poučí se ze zkušeností a nedělají stejnou chybu dvakrát. Jejich vnější klid obvykle skrývá vnitřní neklid.

Horoskop pro KRYSU 2016

Tento rok bude pro Krysy tím lepším rokem, přinese zábavu, hravost a nevšední vyhlídky. Spříznění mezi Opicí a Krysou naznačuje aktivitu, tvoření a pohyb směrem k cíli. Je to dobrý rok pro začátek nového podnikání, nebo dokonce pro svatbu! Krysa byla vždy v Číně velmi ceněná, může si vychutnávat svou první pozici v řadě čínského zvěrokruhu. Je rychlá, vtipná a chytrá, v letošním roce bude snadno získávat přátele. Staré rozpory se vyléčí, více si bude užívat hlubších vazeb s rodinnými příslušníky. V roce 2016 se u Krys projeví okouzlující smysl pro humor. Jejich magnetický vliv se vyplatí, jak okouzlí přátele i rodinu svými vidinami. Ostatní budou následovat jejich podnikatelské úsilí. Krysa se může těšit z podpory početných šťastných hvězd. Navrátí se k ní konečně štěstí a rovnováha; práce vynaložená v minulosti přinese své ovoce. Nebude žádný problém, který by nezvládla, a to doma nebo v zaměstnání. Bude dostávat dobré zprávy, dostane se jí uznání a nečekané štědrosti z nečekané strany. V této šťastné době nepředvídatelného roku Opice se Krysy často zbavují zátěží, včetně komických, a navazují nová přátelství. V tomto roce se doporučuje spolupracovat s Hady a Opicemi. Přímočaří přátelé pomohou se vyrovnat s potřebou riskovat a také kličkovat cestou mezi překážkami.

Přátelství letos hledejte mezi Buvoly, Ovcemi, Hady, Draky a Opicemi. Složitější vztahy mohou být s Koňmi, Zajíci a Tygry. V tomto roce bude více společenských událostí s přáteli a rodinou, Krysy si užijí některých svých oblíbených gurmánských specialit. Závěrem – horoskop 2016 naznačuje, že Krysy budou tento rok milovat. Je čas vyjít ven a bavit se. Opice je váš kamarád, a uvidíte, že budete za úsilí sklízet plody!

Pouze tehdy, pokud vás tempo přemůže, by se věci mohly stát méně stabilní. Kroťte trochu svou divokou představivost a všechno nakonec dobře dopadne. Celkově se nejspíš ke konci prosince Krysy po??diví, že to byl možná jeden z jejich nejlepších roků v celém 12-letém cyklu. Užijte si vzrušení tohoto roku, ten příští bude o něco složitější.

Vztahy

Drahé Krysy, v roce 2016 budete více přizpůsobivé (a roztomilé!), než kdy jindy. V milostné sféře se zvýší vaše smyslnost a vášeň. Rok bude vynikající pro manželství, případně pro budování přátelství, partnerství či nových romantických vztahů. Nebude to pro dlouhodobé závazky, neboť jako v žáru svého optimismu může Krysa slibovat věci, které nemůže splnit. Nicméně podle předpovědi se ukazuje, že jsou Krysy velmi vybíravé vůči těm, které chtějí poctít svou přítomností, což může působit trochu jako přehnaná náročnost. Jakmile však dojde k uzavření vztahu, stanou se Krysy loajální, často až majetnické. V roce Opice je vhodné hledat vztah s rozkošným Drakem, nezkaženým Vepřem nebo dráždivým Tygrem. Zatímco Tygři nebývají s Krysami dobrými přáteli, může to být vzrušující vztah, jakmile se zamilují. Vztah Krysy a Vepře může přinést nádherný úspěch. Vyhněte se vztahům se Zajíci a Kohouty!, nechcete-li strávit rok hrami na kočku a myš nebo vzájemným chytračením. Klíčem k úspěchu bude flexibilita v romantice.

Peníze

Krysy, utáhněte si v letošním roce opasek, ohnivá Opice nejspíš zpomalí růst finančních prostředků. Tento rok je vhodný pro otevření spořicího účtu nebo ukrytí své hotovosti do skrýše ve zdi. Budete rádi, že jste to udělali, když by se objevily neočekávané výdaje. Vyhněte se všem druhům spekulací, a to zejména v oblasti hazardních her a nemovitostí. Krysy by měly využít tohoto času, aby skladovaly úspory a bojovaly s nutkáním příliš utrácet. Pro zvýšení štěstí se v oblasti bohatství pro Krysy doporučuje umístit velký zlatý ingot – v recepci firmy, v kanceláři, nebo jej využít jako krásnou dekoraci doma. Měly byste hlídat kalendář a plánovat své výdaje, abyste udržely vlastní rozpočet. S nárůstem globální turbulence, byste mohly pociťovat, že se vaše loď houpe tam a zpět. Buďte na to připravení a projděte tímto rokem se šetrností a rozvážností. Čínská astrologická předpověď Krysám radí, že je třeba se vyhnout probírání svých finančních problémů se spolupracovníky, pokud nechcete, aby se vaše soukromé strasti šířily jako blesk. Tento rok je otevřený novým příležitostem v odlišném směru, i když mohou mít některé Krysy v tomto roce finanční problémy. Dobrá zpráva pro Krysy v roce Opice! Nebudete samy, kdo se bude učit být skromnější. Usměrněte vaši touhu hromadit, např. sběrem mincí, a váš rok bude finančně slibný.

Kariéra

Tento rok bude pro Krysy tím nejlepším pro zahájení nového obchodu či projektu. Vyhlídky jsou velmi nadějné, využijte jich! Jen je na místě obezřetnost: nic neriskujte! Tím se míní i náhlé přemísťování firem nebo převody společností.

Zdraví

Předpovědi pro Krysy naznačují na začátku roku 2016 oslabené zdraví; Krysy by si měli dělat časté přestávky od stresující rutiny, aby zůstaly v kondici. Do května jejich energie poroste, stejně jako jejich emocionální i fyzická úroveň se výrazně zlepší. Pro upevnění vašeho zdraví lze doporučit relaxační techniky. Krysy by se měly zaměřit na svou fyzickou kondici, stejně jako na svůj vzhled. Pravidelný cvičební režim vám pomůže snížit napětí, související s vaší prací a bude vám mnohem lépe. Cvičení zvýší hladinu vaší energie a zlepší imunitu proti nástupu nemocí.

Roky Krysy: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

BUVOL

Charakteristika

Buvoli jsou obdařeni praktickou povahou; stejně tak je však záviděníhodná jejich emocionální síla. Rok ohnivé Opice bude pro ně rokem velkých oslav a také některých významných změn. Horoskop pro rok 2016 naznačuje, že to bude velmi příznivé období, které by si mohli Buvoli užívat. Čeká je spousta příležitostí ke společenskému vyžití, a to jak doma, tak v práci. Bude to vynikající roční čas na renovaci domů, jejich rozšíření nebo provedení větších oprav. Někteří Buvoli dokonce vybudují svůj nový domov.

Horoskop pro Buvoly 2016

Všechno se děje z nějakého důvodu, a pokud budou Buvoli používat své intelektuální schopnosti, nemusí mít obavy o svá rozhodnutí, rok 2016 jim pomůže dosáhnout všech svých osobních cílů. Buvoli by měli být více optimističtí, zůstat v rodinném kruhu a vyhnout se lidem, kteří by je mohli zneužít k dosažení svých vlastních osobních cílů. V rodinném kruhu zavládne mír a harmonie, což posílí Buvoly emocionálně.

Rok 2016 slibuje, že během měsíců listopadu a prosince bude přirozený instinkt Buvolů na svém vrcholu. Velmi důležitými a užitečnými se ukážou být společenské kontakty. Objeví se jistý starší člověk, který pomůže Buvolům řešit jejich problémy a dokončit jejich cíle. Buvoly čeká vysoký optimismus a inteligence. Pokud by se Buvoli snažili o nějaké zkratky v podnikání, mohlo by to přivodit právní komplikace.

Rok 2016 bude pro Buvoly rokem vysoké úrovně jejich energie. Jejich život by mohl být docela hektický, a proto budou hledat možnosti oddechového času. Jejich vitalita a dobrý zdravotní stav budou na vrcholu začátkem roku, ale později budou Buvoli potřebovat více klidu pro tělo i ducha. Bude to příznivý čas s vysokou nadějí na získání peněz a pro další studium.

Vztahy

Pro zadané Buvoly mohou nastat jistá nedorozumění s partnerem, a to mezi květnem a srpnem. Nesrovnatelnosti lze však snadno vyřešit, především zajištěním rovnováhy mezi dáváním a braním na obou stranách. Pravděpodobné je cestování do míst hlubokého klidu a dech beroucí krásy v období června a začátku října. Milování bude vášnivé a je to velmi příznivá doba pro početí dítěte.

Pro nezadané je slibná naděje, že najdou v tomto roce lásku. I na ně čeká mnoho příležitostí společenského života. Buvoli by se měli ujistit, jestli chtějí jít do vztahu nebo jsou jen pobláznění. Pokud to vyhovuje oběma stranám, je vhodná doba i pro přijetí nabídky k sňatku, přesto se doporučuje se svatbou příliš nepospíchat.

V rodině Buvola se buď narodí dítě, nebo přijde zpráva o těhotenství. Příznivá energie je rovněž pro nadcházející manželství.

Bohatství

Horoskop předpovídá, že i když čeká Buvoly zvýšení příjmů, budou se stejně dosti zabývat svými financemi. Mnozí budou splácet dluhy z minulého roku. Nicméně, Buvoli budou obdařeni dobrou finanční inteligencí a jejich analytické schopnosti by měly být v prvních měsících roku v dobré kondici. Měli by si pečlivě zpracovat rozpočet a přezkoumat svou finanční situaci. Možná, že se budou muset trochu uskromnit a pohlídat rovnováhu mezi příjmy a životními náklady. Poslední tři měsíce roku budou finančně nejnáročnější. Na začátku tohoto období bude obtížnější něco uspořit, ale později dojde ke zlepšení stavu. V pozdních letních měsících by se mohl objevit neočekávaný příjem.

Vypadá to, že se Buvolům zvýší příjem, a navíc, to co vykonají v tomto roce, přinese skvělé výsledky v budoucnu, týká se to zejména rozkvětu v oblasti obchodu.

Kariéra

Horoskop předpovídá, že doba mezi červnem a zářím bude příznivá pro provádění změn v kariéře. Rok 2016 bude vynikajícím rokem pro začátek nového podnikání. Buvoli budou hledat nové cesty, jak se prezentovat na trhu práce a jiné tím ohromí. Objeví se výhodné finanční partnerství, které zajistí značné množství peněz na podporu nových projektů.

Buvoli, kteří nepracují sami na sebe, by se mohli setkat s nepochopením některých svých názorů u nadřízených. Buvoli poznají tu nejlepší cestu vpřed ve spolupráci s ostatními; měli by udržovat všechny komunikační linky otevřené, stejně jako být i nadále pozitivní a udržet si optimistický výhled pro rok ohnivé Opice.

Zdraví

Koncem roku by se měli Buvoli vyvarovat náročnějšího cvičení. Podle předpovědi ale není pravděpodobné, že by Buvoly čekaly nějaké vážné zdravotní problémy v tomto roce; měli by se ale udržovat ve formě, např. si najít vhodný sport.

Roky Buvola: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Tygr

Charakteristika

Tygři jsou rozporuplná stvoření. Pruhovaná srst odráží jejich dvojaký charakter. Tygři mají velkou sílu a schopnosti, ale jejich použití se může značně lišit. Jsou to rození vůdci nebo rebelové a instinktivní ochranáři, ačkoli jsou též náchylní k riskování. Často jsou kritičtí, a to z nich dělá dobré revolucionáře. Jakmile jdou do bitvy, obvykle z ní vyjdou vítězně, přesto jim jejich impulzivní povaha může přinést pád.

Horoskop pro Tygra 2016

Jako opoziční znamení vůči Opici, bude Tygr čelit méně příjemnému roku, aktivity budou plné změn a překvapení. Drobná podráždění a nezdary mohou činit tento rok těžkým, budou pokoušet jeho trpělivost a vytrvalost. Většina jeho snažení by mohla vést ke zklamáním. Tygr by se neměl vyjadřovat příliš hlasitě, nikoho neobviňovat nebo dělat unáhlené závěry. Konfrontace by se mohly vymknout kontrole a skončit složitými a vleklými soudními spory nebo neshodami, které by se snadno vypořádaly, pokud by obě strany jednaly v dobré víře. V případě, že se Tygr nenaučí dělat kompromisy, může k tomu být donucen. Pozitivní stránkou předpovědi je, že energie roku Opice by mohla pomoci, aby se stal Tygr lepším vůdcem, ale neměl by příliš tlačit na pilu. Letos lidé ochotně poskytnou Tygrům pomocnou ruku, ale nebudou investovat do jejich podnikání, a tak se budou muset Tygři spolehnout sami na sebe. Tygr se může domnívat, že čas jeho příležitostí přišel a vloží všechnu svou energii do svých nových a vzrušujících nápadů, Opice se ale baví za jeho zády a způsobuje mu neustálé vylomeniny. Opice je v tomto roce hlavní hráč, a pokud Tygr nechce prohrát, měl by odmítnout hru. Tygr by si měl v tomto vrtošivém roce vyhledat pro sebe úkryt a řídit se moudrými radami.

Rok 2016 je pro Tygra rokem vhodným pro odpočinek, popřemýšlení a urovnání svých emocí. Pokusíte-li se o příliš mnoho aktivit, rizikové projekty nebo založení nového podniku, mohly by následovat potíže. Nejlepší by bylo upevnit pozice, plánovat a připravovat se pro budoucí časy. Objevujte a rozvíjejte vnitřní říši fantazie. Kouzlo Opice prospěje nejvíce umělecké a duchovní stránce Tygra. Ambiciózní povahy by měly prokázat zdrženlivost. Akční Tygři se budou chtít posunout vpřed, odsunout překážky z cesty. Buďte aktivní, ale buďte si vědomi stinné stránky Opice, která možná přinese nepříjemná překvapení. Tygři, jste jedním z nepochopených znamení zvěrokruhu. Jste známí pro svou tvrdohlavost, která se týká mezilidských vztahů. Tato pověst mohla vzniknout kvůli vaší odvážné a odhodlané povaze. Věrni své osobnosti, pořád se snažíte tvořit vztahy, ale zakoušíte potíže. Nevzdáváte se však ostatním snadno. Je dobré pěstovat odpuštění a trpělivost. V roce 2016 se budou společenské vztahy postupně zlepšovat, a někdo vzadu vám bude krýt záda. Často se staráte o druhé proti zlu tohoto světa, a bude pro vás skvělé zase pro změnu sledovat někoho jiného bojovat za vás. Zaměřte se na společenský růst, který slibuje rok ohnivé Opice.

Vztahy

Sexy Tygři, láska v letošním roce není vaše silná karta. V roce Opice 2016 předpovědi pro Tygra ukazují, že není příznivý rok ani pro manželství. Malicherné spory a bezcílné rozmíšky způsobí přebujelé výměny názorů mezi Tygrem a jeho partnerem. Tyto spory budou trvat po celý tento peprný rok 2016, bude tedy dobré vždy napřed vychladnout před jakýmikoli konfrontacemi. Pro nezadané Tygry bude složitější najít partnera. Vhodné jsou osoby, které sdílejí vaši chuť do života a vaše romantické vášně. Kamarád z vašeho okolí by od vás mohl chtít víc než jen přátelství. Možná jste se nechali zlákat jeho koketními signály. I přesto, že přátelství je silným základem pro romantiku, raději se vyhněte této osobě. Nepodlehněte vzájemné chemii. Ujistěte se, že stav je opravdový a solidní, než se vydáte příliš daleko. Pozitivně smyslnými partnery jsou pro vás v roce 2016 Opice a Psi. Opice jsou zábavu-milující, a budou sdílet vaši lásku k dobrodružství, Psi osvědčí svou oddanost, skutečného milovníka, s důvěryhodným duchem. Koně mohou být velkým partnerem tak dlouho, dokud se nebudete dusit navzájem. Oba potřebujete zdravé množství svobody. Vztahy s Vepři mohou fungovat, pokud oba z vás mají své další zájmy, které nabízejí kreativní společnou řeč. V letošním roce je nutné vyhnout se Ovcím, Kohoutům, Buvolům a dalším Tygrům. Také se vyhněte výběru Hada jako romantického partnera, i když můžete shledat Hada jako pozitivního v rámci finančního partnerství. Březen bude pro lásku váš nejsilnější měsíc.

Bohatství

Tygr zažije radostné zvěsti ve všech záležitostech, které se týkají financí, ale jeho zisky by se mohly rychle ztratit kvůli špatným transakcím a rozhodnutím. Zdržte se ukvapených soudů a snažte se být efektivní při vymáhání pohledávek. Bude úspěšný ten, kdo se bude řídit těmito radami. Klíčem k finančnímu úspěchu bude pro Tygry být schopen využít toho dobrého i špatného, a s tím postupovat směrem k cíli. Nenechte se příliš rozptylovat negativními finančními výkyvy. Hvězdy Mocných mentorů a Scholastické brilantnosti přinesou pomohou v oblasti financí. Čínská moudrost poukazuje důležitost spojování se s pozitivními vzory, a lidmi, kteří se připojí k vašim vizím, ti pomohou posílit úspěch. Nicméně, je potřeba se zbavit všech negací a negativních osob ve vašem vnitřním světě, neboť tito by mohli otrávit atmosféru a zastavit finanční růst. Vzdělávejte se, čas věnujte studiu a školením, navštěvujte přednášky, věnujte se intelektuálnímu růstu. Noste v roce 2016 zelenou, zlatou a žlutou barvu, s cílem podpořit finanční prosperitu. Užijte si rostoucí kariéry a očekávejte hojné požehnání.

Kariéra

Štěstí v kariéře bude tomto roce u Tygrů slabší. Nejlepší strategií je držet se zaběhlých postupů, jinak by mohlo dojít k potížím. Bylo by také moudré vyhýbat se stěhování, cestování a přepínání se, protože tyto změny by mohly být pro Tygry velmi nepříznivé. Posílení kariéry je jistě v pořádku!

Zdraví

Předpovědi ukazují v roce 2016 dobré zdraví pro všechny Tygry! Zdržujte se však od jakýchkoliv dalekých cest a mějte se na pozoru na silnicích. Budete si moci vychutnat bezmeznou energii a výdrž, gratulace!

Roky Tygra: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

ZAJÍC

Charakteristika

Zajíci mají tendenci vyvolávat extrémní reakce u ostatních lidí. Ti je buď zbožňují anebo nenávidějí, ale nikdy na ně nepohlížejí s lhostejností. Zajíc je tajemný, ale praktický, přes plachost i nemilosrdný, nevyzpytatelný, ctnostný, ale také mazaný. Zajíci mají rádi bezpečnost, pohodlí a klid, a jsou velmi nezávislí. Zajíc je velmi citlivé zvíře, silně ovlivněné emocemi.

Horoskop pro Zajíce 2016

Divoká Opice roku 2016 má připraveno pro Zajíce mnoho zkoušek. Ve své kariéře bude mít Zajíc produktivní rok, bude těžit ze své bohaté tvořivosti. Bude si užívat slavnostní společenské akce a exotické zábavy, takže by si měl také více odpočinout. Smlouvy a finanční nabídky se mohou setkávat s neočekávanými háčky nebo selháním, a to kvůli zradě prověřených přátel nebo spojenců. Jeho pokroku budou bránit ti, kteří se snaží jej využít nebo jsou žárliví na jeho schopnosti. Pokud si Zajíc zachová svůj důvtip, měl by zvítězit nad svými nepřáteli. V bezstarostném a zatraceně divokém roku Opice, může situace přerůst v revoluční stav, s horkou půdou pod nohama, zvláště v hlučných, zalidněných oblastech. To není dobré prostředí pro pocit bezpečí v každodenním životě nervózního Zajíce, mohl by proto chtít odejít ze země a čekal tiše, až bude po všem. Zajícům se doporučuje, aby věřili ve svou odolnost, postupovali opatrně, drželi na uzdě své investice a nebrali žádná nežádoucí rizika pro přežití v těchto nejistých časech. V roce 2016 prožijete úspěšný rok v oblasti přátelství. Posun energií z roku Ovce do roku ohnivé Opice by měl poskytovat hladký a klidný průběh různých situací ve vztazích. U skalních rodinných vztahů to ale může být trochu složitější, ale Zajíci jsou notoricky známí pro schopnost okouzlit každého, dostat jej do lepší nálady.

Zajíci si cení své soukromí a mají potřebu cítit se pohodlně. Ti, kteří jim budou proti srsti, budou prostě vypovězeni z jejich sladké přítomnosti. Protože dáváte přednost vlastní firmě nebo malému večírku přátel před velkým společenským setkáním, máte tendenci být viděn jako introvert. Vyhýbáte se bouřlivých situacím, velkým slavnostem či hlasitým společníkům. Jste jedním z těch, s kým se počítá, když je nouze, nebo pokud někdo potřebuje radu. Tento rok přináší štěstí v rámci přátelství a radostí ve vaší rodině. Rok Opice 2016 přinese jisté zlepšení pro Zajíce, a to tak dlouho, dokud si udrží získanou energii. Užijte si veselí a společenské aktivity, které Opice vytváří, aniž byste ztratili směr své cesty. Pokud máte pocit, že jste podvedeni, pravděpodobně jste! Pro zdraví a vnitřní mír může být významné najít si klidné útočiště, nahlédněte do vaší svatyně. Čas tam strávený léčí, stejně jako oživuje. Na závěr – horoskop Zajíce 2016 naznačuje držet se trochu zpátky v tomto roce. Neuctivost Opice způsobí, že nebude v letošním roce nic svaté, a můžete se stát cílem její hravosti.

Vztahy

Zajíci jsou jen zřídka osamělí. Jako znamení s neuvěřitelným živočišným magnetismem, můžete prožít rok Opice 2016 s novým nadšením a vitalitou. Nezadaný Zajíc s potěšením shledá, že potenciálních partnerů je spousta! Pro páry, co se chystají uzavřít sňatek, může být rok 2016 velmi šťastným rokem! Zajíc je považován za soucitného a něžného člověka, který má hodně co ve vztahu nabídnout, bývá starostlivý nejen vůči svému vlastnímu zdraví, ale vůči zdraví svého partnera. Zajíci nejsou těmi, kteří mají rádi ve svém vztahu drama nebo hádky. Jsou to mírotvorci, kteří se v případě potřeby raději vzdají, aby se zabránilo bitvě. Vaše touha tulit se a mazlit je neodolatelná pro Vepře, Draky, Buvoly, Ovce a Opice. Vztahy s Hady, Psy, Koni a Tygry budou složitější, ale ne nemožné. Žádný vztah není zcela nemožný, neboť jste jedním z nejvíce milovaných (a milujících) znamení celého čínského zvěrokruhu. Užijte si rok Opice 2016 plný romantiky a rozmarného dobrodružství!

Peníze a Bohatství

Nadaní a adaptabilní Zajíci mohou udělat kariéru jako projektanti, makléři, kadeřníci, umělci, publicisté, redaktoři, právníci, soudci či diplomaté. Mezi slavné Zajíce patří např. Brad Pitt, Frank Sinatra, Orson Wells či Albert Einstein. Zajíci nemají rádi změny, ani situací ani místa. Když mají stabilitu, mohou zaznamenat velmi pozitivní finanční tok.

Bohatství bude pro šťastné Zajíce štědré. Dobrodinci se objeví vlevo i vpravo, aby podali pomocnou ruku. Všechny investice, do kterých se pustí, budou mít dobrý zvuk. Čeká je nově nabyté bohatství, přičemž možnou realitou pro rok 2016 jsou i hazardní hry. Rok ohnivé Opice se ukáže jako ziskový, poskytne klidný, noblesní základ pro rozkvět financí. Zajíci si rádi ušetří peníze na kvalitnější věci v životě, a ty se nebojí uložit na tak dlouho, jak bude potřeba. Nejdou hned rozbít prasátko nebo si vzít půjčku, protože tyto aktivity jsou pro ně příliš rizikové. Jako člověk, který se lehce přizpůsobí situaci a rychle se učí, nebudete chybět u věcí, které je potřeba udělat, když to pomůže zajistit potřeby domácnosti. Můžete si vychutnat svůj přínos do společné domácnosti a podílet se na finanční odpovědnosti v rodině. A po práci si na chvíli sami odpočinout v útulném koutku domova. Užijte si finančně ziskový rok plný naděje! K dalšímu vylepšení svého štěstí slouží kouzlo v podobě jadeitové žáby jako náhrdelníku, který vypadá dobře jak pro muže, tak i ženy. Nebo ji zavěsit s krásným červeným střapcem ve svém sektoru bohatství!

Kariéra

Štěstí v kariéře bude u Zajíců na svém vrcholu! Sláva je bude provázet rokem 2016, takže by neměli váhat využít své štěstí v práci. Zajíc bude energický v obchodním styku a bude činit správná rozhodnutí po celý rok. Jen to nepřehánějte se svou důvěrou!

Zdraví

Zajíci se budou těšit v roce 2016 perfektnímu zdraví. Avšak jistá péče je na místě. Měli by zdržet přílišného hodování, protože přejídání by jim mohlo způsobit zdravotní komplikace.

Roky Zajíce: 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Drak

Charakteristika

Draci mají magnetickou osobnost a jsou schopní velkého úspěchu či velkolepého neúspěchu. Ať už si usmysleli cokoliv, tak to dělají dobře, protože mají velkou víru v sebe. Nicméně Draci jsou známí tím, že věci nedotáhnou do konce. Jejich upřímný a otevřený způsob, jak jednat s lidmi, může být znepokojující, ale jejich upřímný a nadšený přístup prostě patří k jejich povaze.

Horoskop pro Draka 2016

Rok Opice 2016 přináší pro Draka dobré časy, s všeobecně lepšími podmínkami. Vitalita znamení Draka najde uplatnění pro kreativitu, nevázanost a uvolnění. Zlepší se šarm, a to přinese příležitosti pro úspěch. Moudré bude jednat po zralém uvážení, impulzivnost by mohla vést k nešťastným výsledkům. Bude to rok změn a je na Drakovi, jak se mu podaří najít tu nejvýhodnější cestu. V roce ohnivé Opice se zlepší vztahy s přáteli a rodinou, s tím, jak se bude dařit vaší vlastní harmonii. Budete se cítit mnohem vyváženější a připraveni na cokoliv. Rodinné vztahy, které kdysi byly odtažité, se budou nyní ozdravovat a výsledkem bude i pozitivní komunikace. Draci, vyjadřujte se správně a komunikujte s pokorou a úctou! Přátelé budou sledovat to, co děláte, a ne to, co říkáte. Rodina bude cítit hrdost na vaše postavení v tomto roce, ale pozor na rodinného příslušníka, který není tím, za koho je považován. V tomto roce buďte opatrní na všechny své vztahy. Zůstaňte přátelští, upřímní a otevření, ale vyhněte se negativním nebo otravným jedincům. Rok 2016 pravděpodobně způsobí, že budete přetížení. Pokud přijde Úspěch, pravděpodobně ano, pokuste se jej zopakovat. Ale pozor, protože Opice nejsou vždy k Drakům laskavé. Na Draka čeká těžký rok s několika nešťastnými hvězdami na obzoru. Drak by toto varování neměl podceňovat, jinak by toho mohl později litovat. Draci budou v pokušení neobvykle hazardovat, což by je mohlo buď zchladit anebo i krutě vymáchat. Do všech svých projektů by měli investovat hodně úvah před tím, než je zahájí, a musí rychle napravovat případné chyby v úsudku, než se rozvinou do obrovských chyb. Především by měli Draci v roce Opice myslet dopředu a vyhnout se tendenci k hádkám. Roky Opice přetékají nepředvídatelnostmi, ale mohou být také plné nádherných překvapení a příležitostí pro úspěch. Favorizován bude v tomto roce milostný život. Nicméně, hrozí nebezpečí rozbití přátelství nebo romantické lásky v případě, že budou Draci příliš sveřepě prosazovat své zájmy. Pokrok lze předvídat v jejich kariéře, finanční aktivity vypadají rovněž slibně, ale nesmějí se nechat ošálit příznivými předběžnými výsledky nebo by se mohli zaplést do právních sporů. Tento rok je čas na kompromisy a vyslyšení rady druhých; přednost budou mít taktici, kteří umějí improvizovat a řešit složité hádanky, aniž by ztratili svou rozvahu. Drak musí projít jistými zkouškami, než je Opice v tomto roce odmění!

Vztahy

Majestátní Draci, i když jste středem zájmu všude, kde se objevíte, opravdovou lásku se vším, co v milostném vztahu hledáte, bude v roce 2016 pro vás těžké najít. Pozitivní bude tento rok pro lásky partnerské a manželské, očekávat lze stabilní vztahy se svými partnery. Příležitostně se mohou objevit neshody, ale váš vztah bude v roce 2016 obdivuhodně pevný jako skála. Nezadaným by mohl společenský život přivést do cesty někoho výjimečného! Očekávejte, že vás bude kontaktovat stará známost, což by mohlo udělat zmatek v nově vybudovaném vztahu. Vezměte rozum do hrsti Draci, a vyhodnoťte všechny vztahy. Zbavte se těch, které vám nefandí nebo neuznávají. Pak vám bude láska v roce 2016 prosperovat! Nejlepší kompatibilitu budou mít pro Draky vztahy s Krysami, Opicemi a Kohouty. Každé z těchto znamení čínského horoskopu je hravé, vynalézavé, komunikativní a milující zábavu. Každé z nich má také důležité prvky, které budou výzvou pro vaše síly a schopnosti.

Kariéra

Draci, současně s tím, jak na sebe upoutáte pozornost v oblasti práce, bude potřeba si ohlídat v roce Opice svou konkurenci, která se bude snažit ukrást vaše výsledky. Dají se očekávat hojné hádky mezi obchodními partnery i kolegy v kanceláři, takže dávejte pozor a vyhněte se konfrontacím, pokud to půjde. Draci budou přetíženi papírováním, aniž by jim to něco přineslo. Postavte se pevně za svá práva, pokud jsou v ohrožení!

Bohatství

Na mocného Draka čeká v roce 2016 velká hojnost. Využijte této příležitosti a sklízejte odměnu, avšak dávejte si pozor na podvodníky, a držte se dál od vábení hazardu. Optimalizujte v tomto čase vaše nashromážděné finanční zisky a investujte je do nemovitostí, to je v roce 2016 nejpříznivějším generátorem bohatství. Ale pokud jde o peníze a finance v letošním roce, musíte očekávat i neočekávané věci. Zlepšení finančního růstu bude v přímé úměře k úrovni koncentrace a množství práce, které jste do ní vložili. Přestože se vaše finanční cíle těší již nyní oživení a mají pevné základy, budete stále muset svému dílu věnovat značnou dávku energie, abyste udrželi dosavadní vysokou úroveň. Pro Draky, kteří cítí, že již nechtějí být omezovaní pevným rozvrhem, a kteří mají podnikatelského ducha, je rok 2016 skvělým pro nový nápad, projekt nebo podnikání, o kterém dříve uvažovali. Celkově se rok 2016 ukáže být přínosný pro nadšené Draky.

Zdraví

Tak jako váš milostný život, tak i zdraví bude pro Draky pohodové a stabilní, jen s občasnými drobnými neduhy. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se vyhnuli mastným potravinám, alkoholu a cigaretám. Buďte také opatrní při manipulaci s ostrými předměty a vše bude OK!

Roky Draka: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

HAD

Charakteristika

Hadi jsou spojováni s krásou a moudrostí. Hadi se mohou jevit jako klidní a vyrovnaní, ale vždy jsou duševně čilí. Jsou to hlubocí myslitelé a velmi dobře poradí, ale ne sami sobě. Jsou velmi schopní se vykroutit z obtížné situace. Hadi jsou některými lidmi považováni za posvátné, často se zajímají o duchovní, mystické a náboženské otázky.

Horoskop pro Hada 2016

Jako mimořádně moudré, svůdné a rychle myslící znamení zažijete růst a mnoho úspěchů ve společenské sféře. Ti, kteří vás dříve považovali za osobu trochu divnou nebo dokonce černou ovci, vás nyní spatří jako elegantní, okouzlující a vítězné stvoření. Rodinní příslušníci, kteří dříve nesouhlasili s žádným vaším krokem, začnou trochu žárlit, a dá se předpokládat z jejich strany větší respekt než v předchozím roce. Očekávejte pod vlivem Opice divoký chaos a extrémy. I přes přítomnost některých nešťastných hvězd bude mít Had relativně dobrý rok s pomocí několika klíčových šťastných hvězd, a najde pomoc, když to bude nejvíc potřebovat. Může přežít a stát se vítězem, pokud zůstane objektivní, zachovává si chladnou hlavu a spolehne se na vrozenou moudrost Hada a intuici jako průvodce.

Opice se bude snažit zatáhnout Hada nedobrovolně do sporů se svým lstivým šarmem a záludnými způsoby, ale plameny zhasnou samy, pokud nikdo nebude přilévat palivo do ohně. Tento rok se doporučuje zůstat konzervativní nebo neutrální, přes šílenství, které bude zuřit všude kolem. Opice ráda věci komplikuje do složitých hádanek, proto by Had neměl vyvádět nebo dělat ukvapené závěry, pokud nechce, aby se Opice bavila na jeho účet. Odpovědi bude mít Had přímo před sebou, obvykle bude stačit se rozhodovat zdravým rozumem, a pokud bude Had obratně zacházet s diplomacií a mírným odstupem, všechno by mu mělo dobře vycházet.

Pro chytrého Hada je ale vtipná Opice také silným spojencem, přináší nápady, inspiraci a nové cíle pro budoucnost. Pokud bude Had důvěřovat hlubší instinktivní moudrosti, bude činit skvělá rozhodnutí s přínosnými důsledky. Důvěra, podpořená skutečnými schopnostmi, dostane Hada letos dále než většinu ostatních, zejména v případě, že zmatku a rozrušení bude čelit zdravým rozumem. Hadům se bude dařit! Ve společenských kruzích nemůžete letos nic pokazit, dokud si udržíte vztahy otevřené, upřímné a pozitivní. Dodržujte pravidlo číslo jedna pro Hady: „Vyhněte se otravným lidem“. Hadi nemají trpělivost pro slabosti druhých. Navzdory odporu se ujměte dění v centru a vezměte vztahy útokem. Rodinná pouta vzrostou, objeví se pozitivní přátelé a vášnivé romantické vztahy. Může být něco lepšího? Nedržte se stranou, můžete raději využít situace.

Vztahy

Had bude v roce 2016 obdarován neobyčejným štěstím v lásce. Pro zadané i nezadané Hady bude láska sladkou věcí a budou se dívat přes růžové brýle. Spory a hádky budou jen vzdálenou vzpomínkou. Hadi jsou jedním z nejvíce svůdných a magnetických osobností z celého čínského zvěrokruhu. Jako znamení, známé coby koketní a nestálé, zažijete v roce Opice hlubší romantický vztah. Vaše empatické schopnosti se naladí na ty, kteří harmonicky vyrovnají to, co potřebujete; ocitnete se ve dlouhodobém vztahu, který je hlubší, než jste si dříve mysleli, že jste schopni. Fyzické atributy se pro vás stanou méně důležité, neboť se díváte na ostatní na úrovni duše. Vlastní osobní tělesné vlastnosti však budou pro vás mimořádně důležité. Stanete se svým vlastním nejhorším kritikem, s pocitem, jako by se vaše vlastní negativní fyzické atributy dostaly do centra dění a vyžadují okamžitou pozornost. Jak na sobě letos pracujete, stáváte se silnější citově i atraktivnější fyzicky; neuvízněte příliš v materialistických problémech v říši tělesna. Pravá láska neřeší, jestli jste perfektní ve všech směrech. Pozitivní partneři pro lásku jsou Buvoli, Opice a Kohouti. U vztahů s Draky a Krysami to může být více práce, ale je to proveditelné. Užijte si vášnivý a romantický rok Opice2016!

Kariéra

V roce 2016 si budou Hadi v kariéře vychutnávat vlnu štěstí! Tento nanejvýš příznivý rok zpestří povýšení i nárůst příjmů; pro studenty – tvrdá práce nepochybně přinese skvělé výsledky! Během prvních měsíců se změny neprojeví, i když to bude vaše cesta. Mějte trpělivost během tohoto období, a věřte, že na vás čekají dobré zprávy! Pokud pociťujete nějaké potíže osobní nebo v pracovním prostředí, poraďte se s odborníkem na Feng-šuej.

Bohatství

Pro Hady bude rok Opice jedním z nejpříznivějších, a pokud jde o bohatství, štěstí mu bude skutečně přát! Ke štěstí a bohatství přijdou Hadi snad až příliš snadno; pozor proto na krádeže, podvodníky apod., aby si svého štěstí Hadi užili. Tajemství vašeho finančního úspěchu bude v roce 2016 heslo: „Aby mé vlastní já bylo pravdivé“. Co v duchu necítíte jako správné, tomu je třeba se vyhnout. Vaše tvůrčí múza je v plném proudu. S vaší okouzlující, bystrou povahou se nelze ztratit. Vychutnejte si nádherný rok plný luxusního růstu a finanční jistoty. Tento Oheň roku Opice přinese štěstí a velkou prosperitu, milí Hadi.

Zdraví

V roce Opice se bude Had těšit skvělému zdraví. Protože však bude tento rok plný vzrušení a nahromaděného štěstí, bude pro Hady náročný a může se u nich projevovat únava a vyčerpání.

Roky Hada: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

KŮŇ

Charakteristika

Lidé narození v roce Koně jsou velmi aktivní a energičtí. Mají rádi společnost, vychutnávají si velké společenské akce, jako jsou koncerty, divadelní představení, různá setkání, sportovní akce, večírky apod. Mají obratný humor a jsou to mistři pohotové odpovědi. Jsou rádi středem pozornosti a rádi potěší své diváky. Někdy je Kůň trochu sobecký, ale to neznamená, že by neměl zájem o problémy druhých.

Horoskop pro Koně 2016

Lidé ve znamení Koně mohou být v roce Opice extrémně sebejistí; horoskop předpovídá, že vše, co si usmyslí, bude v tomto roce dosažitelné. Čeká na ně množství příležitostí k úspěchu a jejich tvrdá práce nebude promarněna. Mohou se objevit velké překážky, ale Koni se budou cítit velmi silně, a to jak fyzicky, tak psychicky. Budou okouzlující a budou mít silný pocit, že věci půjdou podle nich.

Možné je rozvíjení a rozšiřování jejich kariéry a financí! V roce 2016 bude vidět velký pokrok v nových podnikatelských aktivitách. Koni budou optimističtí a budou zářit. Všichni kolem nich budou mít z jejich pozitivity prospěch. Přátelé se budou uchylovat k těmto lidem jednoduše proto, že z nich budou mít „dobrý pocit“.

Vztahy

Pro Koně zadané to vypadá na rok sdílený a vychutnávaný společně s partnerem, a rozhodně neudělají chybu, když se budou snažit více respektovat názory svých partnerů. Horoskop naznačuje, že obě pohlaví tohoto znamení, kteří jsou zatím svobodní, najdou v roce Opice lásku, a to za předpokladu, že ji budou hledat na nových místech. Tito jsou k romantice přímo předurčení, a budou k sobě přitahovat v tomto období velký zájem ostatních.

Pokud žijí Koni ve vztazích, které nefungují, pak je rok 2016 vynikajícím časem je opustit. Osobní magnetismus by měl být pro ně nejsilnější v jarních měsících, do letních měsíců by měli muži a ženy najít své nové romantické vztahy. Láska bude pro Koně v roce 2016 velmi romantická a vášnivá.

Obdiv od ostatních pomůže Koňům si vybudovat emocionální sílu, která bude nejsilnější a nejlepší v říjnu. Tento čas bude vynikající pro úvahy o novém dítěti, následující narození dítěte poslouží k dalšímu posílení osobních vztahů.

Kariéra

Horoskop roku Opice 2016 je pro kariéru Koňů přímo skvělý. Do čehokoliv se pustí v tomto roce, to má potenciál mít velký úspěch. Podnikatelé by se měli snažit udržovat vřelé vztahy se svými spolupracovníky a partnery. V květnu by neměli váhat podniknout nové a vzrušující projekty. Tento rok jim umožní vstoupit do nových partnerství a úspěšně rozšířit své obchodní aktivity. V průběhu roku budou mít profesionálové více jasno o svých cílech a budou činit ty správné kroky k splnění svých cílů. Mohlo by být hodně společenských kontaktů s lidmi, kteří se obdivují myšlení Koně. I když by mohl vzniknout nějaký menší odpor vůči těmto lidem, zvítězí nakonec svými intelektuálními argumenty. Spolupráce na pracovišti bude probíhat velmi harmonicky. Pokud by vzniklo nějaké zpoždění, způsobené technickými problémy, Koni by měli zůstat pevní a neochvějní, protože jim to přinese prospěch. Koni nejsou ochotní dělat unáhlená rozhodnutí, ponechají si dostatek času k dosažení cílů, jejich cesta vpřed bude pro ně mít pevný základ.

Bohatství

Pokud mají Koni nějaké dluhy, pak je rok 2016 dobrým rokem pro jejich konzolidaci. Je to vynikající čas pro hledání nových způsobů, jak vydělat peníze. Bude to také čas, kdy by měli být schopni něco ušetřit. Možná budou překvapení, jak rychle jsou schopni nashromáždit hotovost. Objeví se jisté dlouhodobější investice, které budou předmětem jejich zájmu a které by mohly přinést mimořádně dobré výnosy.

Podle předpovědi by mohli Koni mít zájem investovat do rozvoje nemovitostí, a to buď jejich zvelebováním, nebo rozšiřováním či přestavbou stávajících prostor. Po renovaci stoupnou obytné domy výrazně v ceně. Pokud se rozhodnou přestěhovat, podaří se jim najít výborné umístění a za dobrou cenu.

Zdraví

V roce Opice se Koňům zlepší emocionální zdraví, i jejich sebevědomí vzroste. Fyzicky by se mohly projevit menší problémy ve svalovém systému. Hladina energie se výrazně zvýší od června. Koně budou mít dostatek vytrvalosti a budou se cítit být schopní dosáhnout všeho, co budou chtít. Koně by se měli vyhnout přejídání. Pokud budete mít svou hyperaktivitu pod kontrolou, zůstanete silní a najdete dobré řešení pro většinu problémů.

Roky Koně: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

OVCE

Charakteristika

Okouzlující, laskavé a soucitné, Ovce jsou opravdu milí lidé. Vždy hledají v lidech to nejlepší a jen zřídka kritizují. Raději odpouští a zapomenou křivdy, spíše než by o nich hluboce dumali a dusili v sobě vztek. Ovce jsou jedním z nejvíce uměleckých a tvůrčích zvířat.

Horoskop pro Ovci 2016

Ovce jsou typickým Jinovým znamením; jsou jedním z nejvíce uměleckých ze všech znamení zvěrokruhu. Moudré, vtipné, okouzlující, soucitné a jemné, Ovce jsou milované přáteli i rodinou a jsou vždy k dispozici, když se objeví problém. Ovce si užívají uvolněné, neformální prostředí, a mají raději menší skupiny lidí, se kterými se mohou vzájemně stýkat, než velké společenské akce. Vzhledem k tomu, že Ovcím nevyhovuje být tlačené k dodržování řádu, upřednostňují svobodu jak u přátel, tak členů své rodiny. Ovce by měly v roce 2016 věnovat zvýšenou pozornost zdraví a kariéře, čeká je mnoho divokých Opičích překvapení a tvrdá konkurence v práci. Může se objevit mnoho nepříjemných věcí nebo nevyřešené problémy, které zaměstnají mysl Ovce. To vše by mohlo být rušivým momentem v rozvoji díla, které se podařilo vybudovat během posledních několika let.

V roce Opice by měly Ovce trávit čas péčí o sebe, ať již zajít do lázní, změnit svou stravu, začít cvičební program nebo všechno dohromady. Jinak není to rok pro zásadní rozhodnutí. Pokud nebyl jedinec ve znamení Ovce ženatý během posledních dvou let, měl by nyní delší čas počkat. Překvapením pro Ovce by mohla být rodina nebo i romantické styky, měla by mít otevřenou mysl a být připravena na poměrně rychlé přizpůsobení se změnám. Ve vzduchu visí nestabilita s mnoha vzestupy a pády, Ovce je musí snášet, přitom zůstat klidná a neutrální. Jemné Ovce mohou být zmatené děním nového čínského roku. Nezkoušejte ani přemýšlet o tom, co se děje, když nebudete mít čas nic učinit. Rok Opice obrací vzhůru nohama svět Ovcí, a to náhlými změnami, nečekanými příležitostmi a potřebou rychlých rozhodnutí. Všechen ten spěch dělá Ovce znepokojenými. Výsledkem může být nervozita a netrpělivost, rodinné konflikty. Předpovědi pro Ovce ukazují, že když zůstanou klidné, uzemněné a stabilní, mohou v tomto roce pokračovat další úspěchy i štěstí. Jen se nenechat unášet bouřlivými programy.

Vztahy

Jako Ovce jste značně závislí na ostatních. Vyhýbáte se velké zodpovědnosti a raději jste pomocníkem než být hlavou v rámci vztahu. Jako znamení, které spíše dává a je nápomocné, přitahujete ostatní svým vřelým a roztomilým duchem. Pro Ovce bude ve vztazích rok 2016 dobou turbulencí. Vztahy lásky a manželství budou mít sklon trpět hádkami o peníze, nebo budou příčinou děti. Způsob, jak vyřešit tyto záležitosti? Ponechat si otevřenou mysl a připomínat svému partnerovi a sami sobě potřebu opatrnosti ve slovech a činech během těch horkých chvil. Možná by pomohlo umístit doma Draka a Fénixe, tento pár by mohl zchladit neklid a udržovat společnou lásku v těchto bouřlivých časech.

Co se týče věcí lásky v roce 2016, budete přitahovat svou plachou a mírnou povahou Vepře. Vztah s Vepřem je výherní kombinací. Také Draci by mohli být pro Ovce pozitivními partnery. Draci chtějí vést a Ovce rády následují. Harmonie a rovnováha převládá v kombinaci Ovce a Draka. V úvahu přichází také Koně, Hadi a Zajíci. Vyhněte se vztahům s Krysami, ostatními Ovcemi a se Psy. Podle starých Číňanů byla jednou z nejhorších kombinací Ovce s Tygrem. Ať zvolíte v roce 2016 kterékoliv znamení, kouzlo bude na vaší straně, a láska dokáže i rozkvět harmonie.

Kariéra

Ovce se budou možná potýkat s nepříznivou smůlou v roce 2016, ale při troše pečlivého plánování by všechno mohlo vyjít lépe. V kanceláři bude nyní nutností projevit jistou sílu, stejně tak i své dovednosti ve vztahu k veřejnosti. Dobrou volbou bude plánování nové obchodní strategie pro rok 2016. Ovce, které si vybraly riskantní kariéru, mohou v tomto roce dosáhnout úspěchu snadněji. Ovce mohou uspět v kterékoliv kariéře, kterou si zvolí, pokud budou flexibilními, soucitnými lidmi. V roce ohnivé Opice mohou Ovce zakusit ziskovost i růst, ten bude přímo úměrný energii do díla vložené. Ovce mohou překonat očekávání a uspět v tomto roce s úžasnou rychlostí, nebo mohou mít tempo pomalé a zakusit extrémně pomalý růst. Úspěch bude zcela závislý od jednotlivců.

Bohatství

V letošním roce by mohlo hromadění majetku Ovcí dosáhnout optimální úrovně, pokud nedojde ke zdravotním problémům, které by tomu zabránily. Pozor na úrazy a onemocnění, zajistěte si dostatek spánku a odpočinku – pro štěstí a bohatství v roce 2016! Šťastný Buddha se svým shovívavým úsměvem a uvolněným chováním, by možná uklidnil náchylnost Ovcí k onemocněním. Ve svých rukách drží zlatý ingot – symbol, přitahující bohatství. Klíčem k finančnímu úspěchu v roce Opice je vytvořit přesvědčený, svědomitý přístup. Zvolte si nevyšlapanou cestu, podstupte riziko a vychutnejte si každý okamžik cesty.

Zdraví

Ovce zaznamenají v roce 2016 určité výkyvy ve své hmotnosti, možná budou muset i vyhledat lékařskou pomoc. Může to být v důsledku nějakého experimentování s dietou. Ti, kteří jsou ve stresu, by si měli najít způsoby, jak se jej zbavit. Emocionální zdraví Ovcí bude báječné na začátku roku. Doporučuje se, aby si sledovali krevní tlak, vyhnuli se příliš slaným potravinám a zajistili si dostatek spánku. Vhodné jsou pro ně jóga a meditace.

Roky Ovce: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

OPICE

Charakteristika

Vysoce konkurenční a nenasytně zvědavé znamení, jsou velmi bystré. Jsou inteligentní a geniální a pokouší se vytvořit to nejlepší z každé situace. Opice jsou rychle chápavé a nikdy jim neschází slova. I když Opice umějí kout pikle a jsou dobré v manipulaci s lidmi, používají své schopnosti moudře. Opice se snaží být upřímné, ale umí i lhát, je-li to výhodné.

Horoskop pro opici 2016

Všeobecně bude pro Opice jejich rok skvělý a velmi plodný. Po dlouhé době bude tento rok prvním, kdy budou Opice schopné se oprostit od odpovědnosti a výrazně pokročit v kterémkoliv směru, kterým se jeho bystrá mysl zabývá. Rok Opice přinese nadšení, dobré časy, vřelý smích a řadu nekonečných možností. Je to čas pro posílení vlastní víry, snění, projektování a myšlenky o tom, jak věci zlepšit. Odložte zaryté plánování a praktické otázky na později. Nyní je čas pro radost, nadšení, rozhýbání věcí a inovace. Úspěch přijde s autentičností. Avšak podle čínské astrologie bude muset Opice ještě postupovat velmi opatrně. Opice čelí řadě nepříznivých hvězd a žádná šťastná hvězda v příštím roce není vidět. Někteří stoupenci astrologie také věří, že rok vlastního zvířecího znamení přináší smůlu, protože toto znamení bude rozptylovat veškerou vaši pozornost. Bolesti hlavy by mohly přijít především od podřízených, dlužníků nebo lidí, kteří financují vaše odvážné podniky a jsou netrpěliví s jejich výsledky. Je čas vyrovnat nezaplacené dluhy a splácet dlouhodobé úvěry. V tomto roce by měly mít Opice v penězích hojnost, na rozdíl od následujícího roku, který by mohl být trochu stresující. Je to váš čas, ale nezapomeňte, můžete se nechat unášet tímto rokem, až do vlastního přetížení! V tomto roce dávejte pozor na žárlivost a pokoutní konkurenci. Jestliže se Opice připravovala pečlivě, má výhodný projekt, měla by mít štěstí s jakýmkoliv obchodem nebo projektem, který v tomto roce začne. Opice udělají rovněž pokrok ve své kariéře nebo dalším jejich vzdělání, dočkají se uznání a najdou štěstí ve svých úspěších. Blíží se nové období dlouhých jedenácti let, a pokud si Opice stanoví a upřesní své cíle, bude mít vše naplánované v předstihu. Vše půjde hladce, pokud budete připraveni pro možné eventuality.

Vztahy

Opice má mnoho talentů a vášeň je rozhodně jedním z nich. Většina znamení zvěrokruhu by si ráda vychutnala přízeň lásky s tak intenzivně žoviálním partnerem… Ve vztazích setrvávají tak dlouho, dokud vztah zůstává pozitivní, dobrodružný a zábavný. Opice mají nejvíce flexibilní povahu ze všech znamení zvěrokruhu, to z nich dělá oblíbené milence a ceněné společníky. Romantika, rodinné a osobní vztahy, budou probíhat hladce a příjemně. Tento rok Opicím přinese dobrý vítr do plachet. I když jsou to občas intrikáni, žijí často nevázaně, jsou jedním z nejvíce milovaných znamení zvěrokruhu. Ve společnosti by mohli narazit, ale jejich zvědavost a nezralost je okouzlující, roztomilá a přitažlivá. Opice nemají rádi nudu, vytvářejí zábavu všude, kde se objeví.

Jejich okruh přátel se v tomto roce rychle rozroste a rodinné vztahy budou více těsné. Jako ten, kdo je vnímán jako přátelský, trochu rozpustilý hráč, bude si užívat rodinné lásky a obliby, které jsou významné pro jejich hladinu sebevědomí. Užívejte si v tomto roce své vytvořené celoživotní vztahy s přáteli a rodinou. Lidé kolem obdivují vašeho věčně mladistvého ducha. Vaše neomezená energie je jiskřivě atraktivní pro mnohé, ale jen jeden vyhraje vaše srdce a oddanost. Čínský rok 2016 bude rokem bezmezné vášně.

Kariéra

Nejvíce pozitivní čas roku bude pro Opice září-říjen. V období před nadcházející zimou očekávejte úžasné proměny ve vlastním životě! Pro znamení, které projevuje talent v téměř jakékoliv oblasti kariéry, je předpověď v oblasti financí v roce 2016 velmi příznivá. Jako od přírody řešitel problémů, můžete řešit cokoliv, kdekoliv, kdykoliv, a pohrávat si s tím, dokud nedosáhnete úspěchu. Preferujete stabilní, pohodlný rodinný život, a protože máte rádi jemnější, více luxusní design, nic vás nezastaví, abyste si dopřáli všechno, co se třpytí a leskne, při výzdobě vašeho domova. Instinktivně víte, se kterými znameními se spojit pro dosažení úspěchu. Jsou to Hadi, Draci, Buvoli, Tygři a Kohouti, kteří se těší vaší pozornosti a mohou se stát pozitivními a nápomocnými obchodními partnery. V tomto roku Opice se zdá, že úspěch popluje přímo na dosah ruky. Obchodní kontakty se objeví snadno, a vypadá to, že finance zrychlí svůj růst.

Bohatství

Opice má v nadcházejícím roce 2016 nepochybně podmínky pro velké bohatství! Mimořádné příjmy a rychle peníze přijdou snadno, ale Opice bude mít tendenci rozhazovat všechny nově nabyté zisky v oblasti hazardních her a spekulací. Udržte si silnou vůli, Opice! Považujte si své bohatství a všechno dopadne dobře.

Zdraví

Zdraví Opic by mohlo být ovlivněno náročným pracovním rozvrhem roku 2016. Navzdory jejich sebedůvěře a radosti ze života, měli by si Opice hlídat hladinu stresu z případného přetížení. Na odpočinek nebude moc času, ale tento stav se postupně zlepší. Tento rok bude vynikající pro skončení s kouřením, nebo jakýmikoliv jinými závislostmi a trávit volný čas výlety s rodinou a přáteli. Ačkoli je fyzické zdraví Opic poměrně solidní, existují náznaky, že by si mohl čínský rok Opice vzít svou daň. Opice by se měly vyhnout přílišného tlaku na sebe, aby splnily své cíle. Pokud budete věnovat dostatečný čas fitness s dostatečnou dávkou pohybu a cvičení, dodržovat rozumnou dietu a povinné přestávky v práci, tak bude všechno v pořádku.

Roky Opice: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

KOHOUT

Charakteristika

Kohouti jsou náruživými lidmi a je pro ně velmi důležitý vzhled. Kohouti se neustále snaží vylepšit sami sebe a nejsou nikdy spokojení. Jsou to přátelští a ochotní lidé. V době krize se projevují jako velmi vynalézaví a nadaní. Jsou skutečně nezávislí a při řešení svých problémů se spoléhají jen sami na sebe.

Horoskop pro Kohouta 2016

Vzhledem k řadě nešťastných hvězd v nadcházejícím roce, může se Kohout cítit trochu otrávený. Čeká na něj spousta stížností v roce Opice, stejně jako různých neodůvodněných událostí, pocity nejistoty. Mohou vzniknout nepředvídané problémy, zejména v oblasti obchodu, a Kohout bude muset spoléhat na ostatní, aby společně vyřešili vzniklé problémy. Může se u toho utápět v detailech a iluzích, že věci vypadají lépe, než jsou, nebo i ztratit ze zřetele cíl a vinit se ze špatného úsudku. Na druhou stranu, situace by v něm mohla vyvolat odvahu a zanícení. Tento čas je pro Kohouta vhodný, aby se stal nejen ambiciózním a odvážným, ale také flexibilním a mazaným. V novém roce přinese úspěch střízlivý, praktický přístup. Energie roku Opice dodají Kohoutům vitalitu, i přes všechny zmatky a kolize, které je mohou unavovat. Kohout, náchylný ke kritice, má zájem na tom, být tím nejlepším. Energie roku Opice jej bude nutit učinit nové sebehodnocení.

Bude to chaos tohoto roku, který by mohl přivést Kohouty až k slzám. Kohouti by měli věnovat zvýšenou pozornost svým způsobům organizace, aby byli o krok napřed před děním a udrželi pohodový chod věcí. Během roku Opice se vždy objeví nějaký skrytý háček a od Kohouta by bylo rozumné, kdyby byl chytrý a brzy jej našel. Pokud vytrvá ve tvrdé práci a trpělivě vydrží do příštího roku, všechno poběží dobře.

Vztahy

Kohouti, přátelé a rodina jsou zvyklí vás vidět, jak chodíte po dvorku a poučujete je o pravidlech a předpisech. Tento rok ohnivé Opice vám nabízí příležitost být něčím víc. Dobře komunikujte a soustřeďte se na cíle, které si přejete pro budoucnost vaši a své rodiny. Kohouti mohou v tomto roce očekávat uzdravení a zlepšení v rámci užších vztahů v rodině i mezi přáteli. Budete se stávat stále lepším vůdcem, než si myslíte. Druzí vás budou následovat v tom, co děláte, ne v tom, co říkáte, vaše pozice získá na prestiži. Podle předpovědi by mohli mít ženatí Kohouti dobré vztahy se svými partnery. Nepřipouštějte si k tělu příliš mnoho osob opačného pohlaví, vašemu partnerovi by se to určitě nelíbilo. Nesezdaní Kohouti mají příznivé období pro navázání vztahu.

Na Kohouta čekají během roku milostné vztahy. Rok bude pozitivní i pro usazení se s pozitivním společníkem, který má stejné cíle a sny jako Kohout. Kohout je obvykle zaměřen na tady a teď, ale tento rok se dá předpokládat, že se bude Kohout zabývat vztahy více do hloubky. Čínská moudrost radí vyhodnotit vztahy, které jsou pozitivní a toxické, a zbavit se těch, které z vás vytahují energii. Vyberte si takového, kdo je ochoten vás ocenit a vidět vaše dobré i špatné stránky, a bude je milovat všechny. Ponechte vašemu partnerovi stejná práva a zaměřte se na komunikaci a soucit. Čínská moudrost praví, že odvaha pramení ze soucitu, i skrze jednu emoci můžete rychle vyrůst a těšit se mnohem pevnějším vztahům.

Kariéra

V kariéře je rok Opice 2016 pro Kohouta přímo požehnaný! Čeká jej bohatství i štěstí, takže je jen na něm, jak plně využije této situace pro svůj nejlepší zisk. Ve hře je i kariérní postup, může to být pro Kohouty rok kariéry.

Bohatství

V roce 2016 dojde k růstu financí; můžete očekávat, že peněz bude více než v předchozím roce Ovce. Ohnivý rok Opice poskytne solidní základ pro rodinné finance, ale nepřijdou tak snadno. Roste konkurence a to si vyžádá změny v podnikání nebo kariéře. Zlepšete svou důvěryhodnost, dovednosti, pověst a vztahy s veřejností, a budete schopni dosáhnout obrovských zisků! Snažte se udržet toto nahromaděné bohatství tím, že nebudete zbytečně utrácet za zábavu. Celkově však dopadne rok 2016 podle toho, kolik jste ochotni věnovat času a úsilí do svého podnikání. Vše je o rovnováze!

Zdraví

Zdraví může být pro Kohouta slabou stránkou tohoto roku. S růstem kariéry může Kohout ponechávat své zdravotní záležitostí stranou. Nedělejte to! Vyhněte se mastným pokrmům z rychlého občerstvení, příliš mnoho alkoholu a taky dávejte pozor na nebezpečí při jízdě na silnicích. Pro svou nejlepší prosperitu potřebujete to nejlepší zdraví!

Roky Kohouta: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

PES

Charakteristika

Psi jsou poctiví a ušlechtilí lidé. Bývají to zastánci spravedlnosti a vidí věci černobíle. Psi mají živou mysl a rychlý jazyk. Bývají to cynici, stejně jako idealisté s vysokými morálními standardy a bývají plní pochybností a úzkostí.

Horoskop pro Psa 2016

Roky Opice činí život Psů složitým a chaotickým. I když společenský život může přinést vzrušující a emocionální kontakty, do popředí se dostane jejich pověst a Pes bude čelit tvrdé realitě. V roce Opice by měli Psi věnovat zvýšenou pozornost vlastní trpělivosti, a to zejména v obchodních věcech. Bude to čas pro nápravu všech chaotických věcí a udržení svých potřeb na uzdě. Vyhněte se intrikám a pokoutním nabídkám. Rok Opice je vhodným časem pro Psa, aby se pustil do nových začátků, např. investice do neobvyklého projektu nebo rozšíření sféry svého vlivu. Objeví se noví přátelé a významní lidé, kteří budou žádat, abyste se připojili k jejich aktivitám. Pokud to nebude spojeno s nějakými náklady, měli byste jít do toho. Pes shledá aktivity tohoto roku jako povzbuzující, a bude z nich mít užitek, pokud dá stranou svou přirozenou plachost.

Nicméně, Pes bude muset být opatrný, zejména pokud jde o peníze a rodinné záležitosti, a měl by si promyslet, do kterých závazků se pustí. Projekty se nemusí vyvíjet podle plánu a mohly by přinutit Psa, aby začal uprostřed znovu. V době příliš hektické činnosti a nasazení, se mohou objevit nečekané výdaje, více cestování, než je obvyklé, nebo dokonce změna bydliště. Naštěstí Psy čekají také dobré zprávy nebo rodinné oslavy a šťastné světlo ozáří nové oblasti jejich života! V tomto roce bude každý strůjcem svého štěstí, takže také Pes by měl věnovat pozornost svým vlastním zájmům a možnostem, které se mu nabízí, nebo zůstane pozadu.

Vztahy

Oblasti lásky bude v roce 2016 dominovat Jangová energie. V Čínském zvěrokruhu přestavuje Pes především přátelství. Potenciální milenci, přátelé i členové rodiny, musí prokázat, že mají vůči vám pevné základy přátelství, než se s nimi pustíte do čehokoliv. Jakmile se však do vztahu pustíte, jste velkorysý a loajální partner, přítel, rodinný přítel. Pro nezadané Psy, hledající partnera, to nebude v roce Opice příliš snadné. Na zadané číhají nástrahy v podobě ukvapených činů, které mohou vést až k rozloučení partnerů! Buďte opatrní na slova a činy, abyste neohrozili důvěru, kterou jste oba tak pracně vybudovali. Skvělým doplňkem vaší ložnice by mohla být dvojice ryb, tato dekorace vypadá krásně a funguje jako oživovač lásky! Posilujte vaši lásku schopnosti a sledujte, jaká odměna k vám přichází.

V roce Opice 2016 budou pozitivními kamarády Krysy. Tyto by měly být méně agresivní a Psi by měli být naopak trochu více. Objevte rovnováhu a vychutnejte si romantiku! Láska mezi Tygrem a Psem by mohla vytvořit úžasné fyzické i emocionální naplnění. Od Koňů je možné očekávat fantazii, humor a velké nadšení. Pes a Zajíc spolu vyjdou v letošním roce jen tak tak, vztah by byl nejspíš jen průměrný. Raději se vyhněte Drakům, Buvolům, Kohoutům a dalším Psům, vztahům s nimi by prostě v letošním roce chyběla hloubka a dlouhodobý potenciál.

Kariéra

Pes zažije v roce Opice mnoho překážek a výzev. Bez ohledu na to, jak těžké to věci budou, dělejte svou práci a vytrvejte! V roce Opice může nastat situace, které vyvolají vaši touhu napravit křivdy ve světě. Možné je proto zapojení Psů do projektů, plánů a hnutí za lepší svět a lidstvo. V rámci této touhy po hrdinství by mohli Psi odložit nejen svou práci, ale i rodinné události, společenské akce, a trávit čas s ostatními. Více se soustřeďte tento rok na své soukromé záležitosti. Vaše osobní vztahy vyžadují vaši pozornost, stejně tak vaši péči o svou přirozenost. Rady hledejte u Hadů, Buvolů nebo optimistických Tygrů. Zjara se můžete těšit na úspěch v rodinných záležitostech.

Bohatství

Také v této oblasti čekají na Psy mnohé překážky, než dosáhnou očekávaného zisku. Může se objevit získávání bohatství a následně jeho ztráta, takže by si měli Psi dávat pozor! Měli by se držet rutiny a nevstupovat do neprověřených investic, pokud je to možné. Klíčem bude v tomto roce kompromis. Pes zaznamená posun ve financích díky tvrdé práci a píli. Dobré finanční rady lze očekávat od chytrých Hadů. Pokud jde o peníze, Psi obvykle znervózní kvůli lehkovážné povaze Hadů, nicméně Hadi mají co říci k utrácení i vydělávání peněz, umějí vymýšlet příjmy, mají jednoduché kreativní nápady. Mnoho Psů v historii vybudovalo bohatství tím, že se stali populárními, a prostě dělali to, v čem jsou dobří (Elvis Presley, Cher, Donald Trump, Sylvester Stallone, …).

Zdraví

V oblasti zdraví mohou Psi očekávat v roce 2016 celkem pohodový život, pokud si udrží vnitřní klid a mír. Tempo jejich života bude v harmonii s jejich schopnostmi, které jim umožní relaxovat a věnovat se svému zdravotnímu stavu. Nepodceňujte problémy těla a nechte se důkladné vyšetřit! Psi, revitalizujte se dostatečným spánkem. Koncem roku bude v pracovním prostředí více stresu; dělejte si dostatečné přestávky a relaxem snížíte hladinu stresu. Duševnímu klidu by prospěla krátká omlazující dovolená nebo výprava na nějaké silné duchovní místo.

Roky Psa: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

VEPŘ

Charakteristika

Vepři jsou nejvíce přírodními a mírnými zvířaty. Milují radost a hledají v životě zábavné věci. Vepři jsou sympatičtí a budou tady vždy v dobách trápení pro své přátele. Na své přátele se také obracejí s prosbou o radu a podporu, když sami mají těžké časy. Pro Vepře je hodně důležité soukromí.

Horoskop pro Vepře 2016

Vepř představuje poslední znamení v Čínském zvěrokruhu, má Jinovou energii, související úzce s vodou, může si vychutnávat plynulý, klidný tok energie a schopnost jít s proudem společenských okolností. Vepři se budou těšit z romantiky a štěstí, náhle, jako by začali znovu žít! Vaše citlivé srdce je balzámem pro bolavé duše, které k vám často přicházejí pro radu. Rodiny mají to štěstí, že Vepř je v jejich kruhu. Vepři by se měli vyhýbat v tomto roce přílišnému uzavírání do sebe. Vepři mají někdy tendenci trávit čas o samotě, vyhýbají se společenským kontaktům. Nápomocný, inteligentní a respektující – kdo by jej nechtěl jako svého celoživotního společníka. Mnozí, kteří oceňují vaši šťávu, suchý humor, soucit k životu, vás vidí jako někoho, bez koho prostě nemohou žít.

Tento rok by mohl být pro Vepře rozhodujícím rokem, úspěšné období v jeho kariéře nadšeně naplňuje jeho osud. Jinak, Vepři by měli přijmout odpovědnost za sebe a věnovat zvláštní pozornost svému zdraví, s více pasivní rolí při rozhodování by se zmírnilo množství stresu. Jako Vepř v roce ohnivé Opice byste měli věnovat zvláštní pozornost různým domácím a osobním problémům, které vás mohou trápit; možná budete mít pocit, že jsou kolem osoby, které se snaží využít vaši laskavost a štědrost. Rok Opice může přinést překvapení spojené s prohloubením romantických vztahů Vepřů. Vepře bude provázet silné soustředění a intuitivní důvěra v to, co je autentické. Emoce a příležitosti se budou pohybovat nahoru-dolů do extrémů. Pokud bude Opice předvádět své eskamotérství, měl by Vepř zůstat uzemněný a nenechat se pohltit svým zápalem. Vepři by měli vyhledat odbornou pomoc a ověřit si, zda jsou jejich pojištění aktuální. Nicméně, tento rok slibuje Vepřům, že budou šťastní.

Vztahy

Vepři si mohou vychutnávat klidnou mysl a klid ve svých vztazích. Budou se těšit vyrovnané energii a jejich štědrá povaha se ukáže jako ideální společník pro jakýkoliv vztah. Jakmile Vepři vstoupí do nějakého vztahu, jsou známí jako jejich stmelovači, bez ohledu na to, jak pozitivní nebo negativní okolnosti mohou kolem vládnout. Vepři jsou v lásce nadšení. Zamilovávají se rychle a hluboko, a když se to stane, tak je to všem jasné, protože zamilovaný Vepř si to nenechá pro sebe. Vepři mají vřelé srdce a jsou otevření, tvoří silné vztahy. Udělají cokoliv, aby potěšili svého partnera, ale musí se hlídat, aby své vztahy neudusili. V roce Opice dojde ke zlepšení vztahů s přáteli a rodinou. Zasnoubený Vepř by se mohl v tomto roce dočkat svatby! Singl Vepř konečně najde pravou lásku, a pokud je již ženatý, štěstí a harmonie bude vládnout v jeho domácnosti. Neodolatelní budou Vepři pro Draky, Hady, Buvoly, Koně a Psy. Vaše nejvýhodnější měsíce roku 2016 pro romantiku jsou měsíce prosinec a leden.

Kariéra

Na Vepře čeká velké štěstí v kariéře! Vše, na co sáhnou, to se obrátí ve zlato. Rok Opice je časem spuštění projektu, který jste plánovali, nebo o něm měsíce přemýšleli. Štěstí je na vaší straně ve všem, co uděláte!

Bohatství

Šťastní Vepři! Čeká na vás hojnost a bohatství! A jeho získání bude pro vás velmi snadné. Konkurence téměř neexistuje a všechno čeká jen na vás. Ale dejte si pozor na krádeže a ztráty majetku. Příliš se nechlubte a bude dobře! Čínská legenda popisuje Vepře jako nejšťastnější znamení z celého zvěrokruhu. Během roku 2016 zažijete finanční růst a úspěch v podnikání. Pokud jste více spořič než hýřil, bude se váš spořicí účet v tomto roce rozrůstat. Nejste ten, který riskuje, hazarduje, nebo sází, ale daří se vám v poctivé práci, za poctivou mzdu. Vaše důvěryhodnost vytváří postoje úcty a finanční prosperitu. Máte tendence být trochu důvěřiví nebo naivní, pokud jde o lidi, takže se raději vyhněte přílišné důvěře u obchodní nabídky, která se může jevit jako dobrá, ale nemusela by to být pravda. Máte rádi hezké věci, blyštivá auta a pohodlný domov. Užívejte si dosaženého finančního úspěchu tohoto roku a možnosti si koupit tyto věci, a to nejen pro sebe, ale pro ty, které milujete. Vaše laskavé srdce je odměňováno finančním požehnáním.

Zdraví

Podle předpovědi budou mít Vepři skvělé zdraví, a to od začátku roku do konce září. Budete mít vysokou sebedůvěru a povedete zdravý způsob života. Ani případné excesy nenaruší vaši vytrvalost a nezpůsobí žádné problémy. Dopřejte si dostatek odpočinku a spánku, abyste zůstali v kondici. Během zimních měsíců vaše vitalita nejspíš poklesne a bude potřeba více relaxace, aby se zabránilo nervovému zhroucení. Během prosince by mohlo být vaše zdraví křehké. Vepři by měli věnovat pozornost potřebám svého těla pravidelným cvičením, správnou stravou a dostatkem odpočinku.

Roky Vepře:1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019